Čia pateikiama pavyzdinė medžiaga apie medienos antspaudavimo – deginimo būdus.      


     


   


Profesionalūs štampai medžiui deginti


 Mes jau ne vienerius metus esame laikomi reklamos atributikos, verslo ir personalizuotų dovanų gamybos bei graviravimo lyderiais. Pirmaujančias pozicijas išlaikyti padeda šiuolaikinių graviravimo technologijų ir profesionalių specialistų derinys. Kurdami skirtingoms medžiagoms žymėti skirtus antspaudus, taip pat, konsultuojamės su amatininkais ir verslininkais, kuriems šios prekės yra labai svarbus darbo instrumentas. Štai kodėl, profesionalūs štampai medžiui deginti, siūlomi „Gravidėja“ įmonės, yra patikimi, ilgaamžiai ir pripažinti rinkoje.

Atidžiai įsiklausome į Jūsų poreikius tam, kad mūsų gaminiai idealiai tenkintų Jūsų norus. Orientuojamės į medžio, odos ir kitų medžiagų gamintojus, trokštančius pažymėti savo produkciją, ar tuos asmenis, kuriuos domina galimybė suasmeninti iš minėtų medžiagų pagamintas dovanas. Pirmiesiems svarbu, kad jų produkciją puoštų: logotipai, gamintojo inicialai ar pasirinkti grafiniai elementai.

Antrieji neriboja savo fantazijos ir ant dovanų atspaudžia tiek sukaktuvininkų inicialus, tiek įvairius atminimo žodžius ar pageidaujamus atvaizdus. Na, o galimybių kaip paprastą dovaną paversti džiugiu atsiminimu, yra daugybė. Tam tikslui naudojami ne tik štampai medžiui deginti, bet ir:


Kodėl populiarėja profesionalūs štampai medžiui deginti?


 Pamiršti pažymėti savo gaminį yra tas pats, kaip pamiršti, kad, apskritai, jį pagaminote.  Todėl, siekdami prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės, leisime Jums susikoncentruoti ties savo šedevrais, perimdami į savo rankas rūpestį, kaip sukurti individualius štampus Jūsų mediniams stebuklams.

 Nesvarbu, ar medžio dirbiniai yra pagrindinis Jūsų pajamų šaltinis, ar tik hobis, Jūs, greičiausiai, ne kartą susimąstėte apie tai, kad Jums būtini štampai medžiui deginti.  Gaminių žymėjimas ir galimybė sukurti vardinius atributus ne tik padeda pranešti vartotojams, kas yra jų įsigytų dirbinių autorius, bet ir paverčia Jūsų produkciją solidesne.


Prekės ženklo istorija ir kelios dovanų idėjos


 Štampai medžiui deginti, dažniausiai, naudojami kaip prekės ženklai. Jų idėja nėra nauja. Savotiška prekės ženklo atmaina buvo naudojama nuo tada, kai senovės egiptiečiai pradėjo žymėti gyvūnus, nurodydami nuosavybės teises. Nors prekės ženklo plėtra gali būti siejama su žemdirbyste ir gyvulininkyste, ši tradicija skaičiuoja tūkstančius metų, per kuriuos, šis elementas smarkiai evoliucionavo. Dabar žymimos ne tik prekės, bet ir dovanos, siekiant jas suasmeninti, suteikti joms papildomo žavesio.

Taigi, kokios dovanos gali būti teikiamos, pažymėjus jas štampais medžiui deginti? Tai:

  • Vestuvių dovanos;
  • Dovanos krikštynų proga;
  • Dovanos mylimajam / mylimajai;
  • Dovanos gimtadieniui ar jubiliejui;
  • Bosui skirtos dovanos ir t. t.

Daugiau dovanų idėjų rasite šioje skiltyje.


Kokiu principu veikia štampai medžiui deginti?


 Medžio drožyba laikoma daug darbo reikalaujančiu amatu. Ir tai – tiesa, tačiau, šis procesas gali tapti lengvesniu, naudojant medienos štampavimą specialiais įrankiais. Įkaitinus juos, o, po to, štampuojant jais medieną, natūralūs jos polimerai  minkštėja ir tampa elastingesni. Tokio fizikinio reiškinio pasekmė – įspausti raštai, logotipai, autoriaus ar užsakovo inicialai ir daugelis kitų galimų puošybos būdų.

Deginant bet kokią informaciją ant medžio paviršiaus, siekiama kelių tikslų, iš kurių pagrindiniai yra:

  • Tam tikros informacijos perdavimas;
  • Gaminių autorystės apsauga nuo klastojimo;
  • Medinių gaminių dekoravimas.

Pats štampavimo ant medienos būdas leidžia Jums gauti stabilų, ilgaamžį ir kontrastingą vaizdą, paliksiantį neišdildomą įspūdį.


Kodėl štampus medžiui deginti verta užsisakyti iš mūsų?


 „Gravidėja“ siūlo konkurencingą kainą ir išskirtinės kokybės produktus, atitinkančius tiek smulkiųjų verslininkų, tiek amatininkų, tiek dovanų ieškančių vartotojų poreikius. Mūsų kvalifikuota grafikos dizainerių ir meistrų komanda nuolat dirba, kad rastų efektyviausią ir ekonomiškiausią būdą mūsų klientams aktualioms prekėms sukurti. Savo produkciją gaminame moderniausiais įrenginiais. O, rezultatas, kurio pasiekiame, sujungę šiuos aspektus, ne tik tenkina griežtus mūsų klientų kokybės reikalavimus, bet ir viršija Jų lūkesčius.

 Kurti stiprius, ilgalaikius, aukštos kokybės gaminius mums yra nepaprastai svarbu. Vieni tokių gaminių yra profesionalūs štampai medžiui deginti. Pagrindiniai mūsų tikslai: gaminti puikius įrankius, personalizuotas, verslo dovanas ir sukurti nepriekaištingą klientų aptarnavimo servisą. Produkciją pagaminame greitai ir sklandžiai, naudodami pažangiausius graviravimo metodus. Tad, Jūs galite pasikliauti mumis, kaip tai padarė daugelis patenkintų, nuolatiniais klientais tapusių, vartotojų.


SaugomaĮvertinimas


5
(6 įvertinimai)