Atlikti medalių graviravimo bei gamybos darbaiKiti apdovanojimų pasiūlymaiMedalių gamyba


 Mūsų įmonėje gaminami kokybiški medaliai su individualia graviūra puikiai tinka apdovanojimams už puikius pasirodymus, įvairių renginių, varžybų ir turnyrų nugalėtojams. Mūsų asortimente – platus įvairaus dizaino, spalvų ir dydžio, bei skirtingoms progoms skirtų medalių pasirinkimas. Čia Jūsų laukia: klasikiniai bei individualizuoti medaliai, pagaminti iš įvairių medžiagų.

 Galite rinktis: metalinius (jie gali būti aukso, sidabro ir bronzos spalvų), plastikinius, stiklinius ir medinius medalius. Na, o jeigu norėsis medalius sukomplektuoti su kitomis atminimo dovanomis, siūlome pasižvalgyti tarp mūsų siūlomų statulėlių ir stiklinių apdovanojimų. Pastarieji puikiai derės prie jau minėtų stiklinių medalių.

 Pirkdami medalius mūsų svetainėje, Jūs tikrai atrasite pageidaujamo dizaino apdovanojimus savo nugalėtojams pasveikinti. Tačiau, kai kurie pasiekimai netelpa į iš anksto apibrėžtus rėmus. Todėl, mes gaminame ir specialius medalius, pagal individualų užsakymą. O kadangi, daug maloniau gauti apdovanojimus su graviūromis, siūlome medalius papuošti jūsų pageidaujamu grafiniu dizainu bei tekstu. Be to, Jūs galite siūlyti savo dydį ir formą.

Jeigu pageidaujate įpakuoti medalius ar paversti juos garbingos kolekcijos dalimi, galime pritaikyti ir elegantišką dėžutę, bei priderinti šventiškas juosteles medaliams. Dovanokite medalius, kaip:

  • Dovaną mylimajam;
  • Atminimo dovaną vestuvių liudininkams ir svečiams;
  • Dovaną tėveliams;
  • Dovaną gimtadienio proga ir t. t. Daugiau dovanų idėjų rasite ČIA.


Pagrindiniai privalumai, kuriais pasižymi mūsų gaminami medaliai


 Visų pirma, apdovanojimų gamyba mūsų įmonėje paremta aukščiausiais kokybės standartais. Antra, Jūs būsite maloniai nustebinti, kaip mūsų gaminiuose dera kainos ir kokybės kriterijai. Šiuos aspektus užtikrina šiuolaikinių technologijų naudojimas, mažinantis gaminio kaštus ir užtikrinantis jo kokybę. Na, o įsigydami profesionaliai pagamintus medalius svarbioms progoms, Jūs džiaugsitės ir daugeliu kitų mūsų gaminamų medalių privalumų.

 Kalbant apie juos, svarbu paminėti ir proporcijų tikslumą, bei precizišką meistrų darbą, garantuojantį gaminių ilgaamžiškumą ir patikimumą. Taip pat, stilingą proginių medalių dizainą, kurį deriname su Jumis, bei ruošiame maketus iki galutinio produkto pateikimo. Na, ir pagaliau, Jums pageidaujant, galime suteikti pilną apdovanojimų komplektaciją. Kaip jau minėjome, medalis gali būti papildytas dekoratyvinėmis juostelėmis ir elegantišku įpakavimu.

Mes taip pat graviruojame ir gaminame ne tik medalius, bet ir:

  • Taures;
  • Prizus;
  • Lėkštes;
  • Lenteles;
  • Kitus sportinius apdovanojimus. 

Kada atsirado tradicija dovanoti medalius?


 Ne visi žino, kaip ir kada atsirado medaliai. Tradicija, apdovanoti žmones už jų ypatingus pasiekimus, buvo žinoma nuo seno. Įvairiomis epochomis medaliai būdavo teikiami ne tik už drąsą, parodytą pavojingose kovose, bet ir tiems, kurie pasižymėjo išskirtiniais nuopelnais visuomenei. Žinoma, ordinai ir medaliai, tokie, kokius esame įpratę matyti dabar, pasirodė daug vėliau (pirmieji jų pavyzdžiai gali būti priskiriami viduramžių pabaigai).

 Būtent riterių erai. Tuo metu, medaliai buvo tarsi atpažinimo priemonė, skirta tam tikram ordinui priklausantiems kareiviams, ir žyminti tarnavimą konkrečiam monarchui. Kitaip tariant, medaliai tarnavo ne tik kaip apdovanojimai, bet ir kaip būdas pabrėžti asmens statusą ir padėtį visuomenėje. Kadangi riteriu galėjo tapti tik didikas, medaliais buvo apdovanoti tik aukščiausi Europos šalių gyventojų sluoksniai.

 Taigi, kaip ir minėjome, medaliai – vienas seniausių būdų išreikšti padėkai, pagerbti laimėtojus ir atspindėti ypatingus pasiekimus. Apdovanojimai turėtų atspindėti renginio esmę, tapti jo simboliu. Todėl, mūsų įmonė siūlo iš anksto užsisakyti tokių produktų gamybą. Mūsų specialistai pasiūlys Jums originalių, įdomių idėjų, kaip suprojektuoti apdovanojimą, dovanų medalius jubiliejams ir kitoms šventėms.


SaugomaĮvertinimas


5
(4 įvertinimai)