Atliktų darbų galerijaKiti apdovanojimų pasiūlymai


 


Apdovanojimai iš stiklo


 Siekiate įamžinti įmonės darbuotojų, įvairių varžybų dalyvių pasiekimus ar sukaktuvininkui svarbią progą? Stikliniai apdovanojimai – tai stilingas ir originalus būdas pasveikinti konkurso laimėtojus, geriausius įmonės darbuotojus ar artimuosius.  Mes siūlome skoningus, aukščiausios kokybės stiklinius apdovanojimus Jūsų šventėms. Mūsų specialistų graviravimo komanda pavers jūsų stiklo trofėjus nuostabiais prisiminimais!

Kokioms progoms tinka stikliniai apdovanojimai? Tai gali būti:

  • Apdovanojimai įmonės šventėms, verslo partneriams;
  • Dovanos vestuvių dalyviams: dovanėlės vestuvių svečiams; dovanos tėveliams ir kt.,
  • Dovanos jubiliejaus ir gimtadienio proga;
  • Apdovanojimai sportinių varžybų dalyviams ir t. t.
  • Stikliniai medaliai sporto arba kitoms šventėms.

Daugiau dovanų idėjų galite rasti čia > Dovanų idėjos


Kodėl verta rinktis stiklinius apdovanojimus Jūsų šventėms?


 Išskirtinė gamybos technologija leidžia mums užtikrinti savo klientus, kad stiklinių apdovanojimų graviravimas bus atliktas, atsižvelgiant į aukščiausius kokybės reikalavimus. Kuo gi jie skiriasi nuo kitų trofėjų ar popierinių padėkos raštų? Visų pirma, stikliniai apdovanojimai kur kas solidesni už ką tik minėtas padėkas.

 Antra, šie apdovanojimai išsiskiria formų ir atspalvių gausa. Jie gali būti spalvoti ar peršviečiami. O jų formų būna taip pat pačių įvairiausių: kristalo, geometrinių figūrų ar Jūsų pasirinktą objektą atvaizduojančių statulėlių pavidalo. Jie, taip pat, yra ilgaamžiškesni ir atsparūs mechaniniams veiksniams.

 Trečia, stiklinių apdovanojimų graviravimas suteikia gausybę galimybių suasmeninti dovaną. Šiuolaikinės graviravimo technologijos leidžia juos papuošti ne tik tekstais, bet ir vaizdais ar įmonės logotipu. Taip pat sveikinimo žodžiais, sukaktuvininko ar prizo laimėtojo vardu, pavarde, padėka ir kt. Mūsų specialistai skoningai sumaketuos Jūsų pasirinktą tekstą, kurį galėsite derinti su jau minėtais grafiniais elementais.


Kodėl Jums verta rinktis „Gravidėja“ įmonės stiklinius apdovanojimus?


 Visų pirma, kiekvienas užsakymas mūsų specialistų yra įgyvendinamas individualiai. Nesvarbu, ar mūsų klientas yra fizinis asmuo, su kuriuo dirbame tik prie vieno unikalaus trofėjaus, ar įmonė, su kuria bendradarbiaujame ilgai, ir kuriai gaminame didesnį kiekį apdovanojimų.

 Antra, mūsų įmonė gali pasigirti ilgamete patirtimi, gaminant apdovanojimus, suvenyrus, verslo dovanas ir kt. Trečia, galite rinktis iš plataus mūsų pateikiamų stiklinių apdovanojimų dizaino pavyzdžių arba, kaip jau minėjome, siūlyti savo. Mes atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir sieksime darbą atlikti nepriekaištingai. Su „Gravidėjos“ specialistų atliktais užsakymais susipažinkite mūsų darbų galerijoje.

 Gražiai išgraviruoti stikliniai apdovanojimai yra ilgalaikis įmonės darbuotojų, klientų ir partnerių pripažinimo simbolis, motyvuojantis juos ir pakeliantis jų atsidavimo įmonei lygį. O artimieji, gavę stiklinį apdovanojimą, dar ilgai džiaugsis jame užfiksuotomis laimės akimirkomis. Kiekvieną kartą, kai jūsų darbuotojai, klientai ar artimieji pažvelgs į unikalų stiklinį trofėjų, jie įvertins Jūsų atsidavimą ir įdėtas pastangas.


Stikliniai apdovanojimai – aukščiausios klasės padėka


 Stikliniai apdovanojimai visada atrodo solidžiai. Todėl klientai juos vertina kaip aukščiausios klasės gaminius, nepriklausomai, nuo jų kainos. Platus formų, dizaino ir kainų pasirinkimas leidžia išsirinkti tinkamą stiklinį apdovanojimą bet kokios šventės ar renginio dalyviams. O stiklinių apdovanojimų graviravimas paverčia šiuos trofėjus personalizuotais ir išskirtiniais.

Tai ypač tinkamas būdas atsidėkoti įmonės darbuotojams, partneriams ar klientams, arba nudžiuginti artimuosius. Naudokite šiuos trofėjus, siekdami:

  • Įteikti apdovanojimus, pripažinimo ir paskatinimo dovanas;
  • Įamžinti svarbiausius gyvenimo įvykius bei paversti namus jaukesniais, puošiant juos stiklinėmis skulptūrėlėmis ar trofėjais, perteikiančiais Jūsų meilę artimiesiems;
  • Įteikti įspūdingą dovaną vestuvių proga, jubiliejui ir dar daugiau!

 Stikliniai apdovanojimai vis dažniau tampa neatsiejama daugelio renginių ir švenčių dalimi, leidžiančia apdovanojimo teikėjui išreikšti šilčiausius jausmus, o gavėjui – paversti prisiminimus apie svarbią progą nepavaldžiais laikui.


SaugomaĮvertinimas


5
(3 įvertinimai)