Graviruojame deginame lazeriu medieną ir jos gaminius


 Graviruoti medienos gaminiai gali labai pagyvinti kaimo turizmo sodybų, užeigų, pirčių ir vasarnamių interjerą. Tokios iškabos yra gaminamos iš natūralaus medžio masyvo, dažnai paliekant lentos kraštus neapdirbtus, natūralios formos, su medžio žievės fragmentais. Tokioms lentoms yra atliekamas specialus, giluminis graviravimas. Jis itin stipriai ir giliai įdegina  užrašą. Užrašas tampa beveik juodas. Dėl didelės lazerio kaitros daugiau ar mažiau aprūksta šalia teksto esantys plotai, tad po giluminio graviravimo paprastai lenta yra dar kartą nušveičiama ir tuomet impregnuojama ir/arba lakuojama. Giluminis graviravimas yra dėkingas tuo, jog jis nenusidėvės, neišbluks, bus ilgaamžis ir puikiai derės prie natūralaus medžio statinių.


Medinių dėžučių graviravimas


 Dėl savo funkcionalumo ir paprastumo yra labai populiaru graviruoti įvairiausias dėžutes. Krikštynų proga galima išgraviruoti kūdikio krikšto dėžutę, vėliau patalpinant joje krikšto rūbelį, nuotraukas ir kitus atsiminimus apie šventę. Vestuvių ir vedybų sukakčių proga yra graviruojamos vyno dėžutės jauniesiems, liudininkams, tėveliams. Ant nedidelių medinių dėžučių, skirtų laikyti vestuviniams žiedams, yra graviruojami jaunųjų inicialai arba pilni vardai. Firmų gimtadienių proga ar dovanojant kalėdines dovanas verslo partneriams, yra solidu ir priimtina dovanoti graviruotas vyno dėžutes su įmonių logotipais ir palinkėjimais, be abejo ir su atitinkamu dėžutės turiniu.


Nuotraukų graviravimas


 Lazerinio graviravimo ant medienos privalumas yra ne tik itin tikslus maketo perteikimas ant medžio, bet ir fotografijų graviravimas. Tiesa, fotografijos kokybė visuomet bus geresnė graviruojant ją ant lygios faneros, o ne medžio pasyvo paviršiaus. Būtent toks paprastai būna vyno dėžučių dangtelių paviršius, taigi ant jų, tinkamai paruošus nuotraukas, gali būti nepriekaištingai išgraviruotas jaunųjų, krikštijamo vaikelio, sukaktis švenčiančių žmonių ar kitos nuotraukos. Net jei dėžutė yra medžio masyvo, ant jos dangtelio visuomet galima klijuoti nepriekaištingai išgraviruotą faneros lentelę.


Buitinių daiktų graviravimas


 Pačiom įvairiausiom progom gali būti dovanojami paprasti, fulkcionalūs, buitiniai daiktai. Tačiau lazerinio graviravimo dėka jie gali tapti unikalūs. Tarkime, krikštynų proga dovanojami plaktukai seneliams gali tapti užduotimi sumeistrauti kažką anūkui.

  • Pjaustymo lentelė močiutei gali tapti užduotimi anūkui pagaminti skanų maistą.
  • Mamos dienos proga ta pati lentelė gali tapti padėka už skanią viertuvę.
  • Mergvakario proga ji gali tapti priesaikos lentele.
  • Medaus statinaitė lazerinio graviravimo pagalba gali tapti simboline dovana jaunųjų medaus mėnesiui.
  • Arbatos dėžutė ar kavos padėkliukai gali nešti draugystės žinią.
  • Paprasčiausi graikiniai riešutai gali virsti palinkėjimus nešančiais talismanais.
  • Medienos graviravimas yra nerizikingas ir kokybiškas, be to tai puikus būdas paprastus daiktus paversti ypatingomis dovanomis.

Mediniai medaliai ir kiti apdovanojimai


 Medaliai ir kiti apdovanojimai iš faneros yra pati pigiausia, greitai pagaminama ir gerai atrodanti prekė. Geras rezultatas – garantuotas. Tokie mediniai medaliai gali būti ne tik įvairiausių formų, bet taip pat išgaunamos ir sudėtingiausios graviūros. Jie yra puikiai tinkami masiniams renginiams, kuomet medalių kiekis turi būti didžiulis, kokybė pakankamai gera, dizainas įdomus ir kaina nedidelė. Panašiai galima pasakyti ir apie apdovanojimus iš faneros ar medžio. Jie yra nebrangūs, gali išpildyti įdomų dizainą ir eina koja kojon su šiuolaikiniu ekologiškai draugišku požiūriu į gaminius.

Taip pat daug graviravimo bei dovanų idėjų siūlome ČIASaugomaĮvertinimas


5
(5 įvertinimai)