Profesionali iškabų gamyba gerom kainom


 Iškabos gali būti naudojamos įvairiems tikslams. Dažniausiai jos atlieka reprezentacinę ir informacinę funkcijas. Tiek įmonės, tiek pavieniai asmenys nori tinkamai pristatyti savo veiklą, todėl profesionaliai pagamintos iškabos yra būtinas atributas. Dažnai klientams kyla klausimas: rinktis plastikinę ar metalinę iškabą? Šioje vietoje specialistai rekomenduoja atsižvelgti į savo verslo sritį.

  • Jeigu esate advokatas, tai natūralu, kad solidžiau atrodys metalinės ar metalo imitacijos iškabos.
  • Jei jūsų iškaba reikalinga tik laikinam naudojimui, mugei ar renginiui, tuomet galima rinktis pigesnes, neilgaamžes medžiagas.
  • Išgraviruojame jūsų logotipą ir pageidaujamus tekstus, darbą atlikame itin kokybiškai.
  • Tai patvirtina ir didelis mūsų atliktų darbų kiekis.
  • Klientai vertina mūsų darbų kokybę, todėl vėl atsiradus poreikiui nuolat grįžta ir neieško naujų gamintojų.

 Iškabų gamyba nėra paprastas procesas kaip gali pasirodyti matant galutinį variantą. Reikalinga patirtis ir supratimas, kaip turi būti atliekamas visas darbas. Dažnai klientai ieško pigesnių paslaugų, tačiau iš patirties žinome, kad norint pagaminti kokybišką produkciją, reikalinga ilgametė patirtis ir moderni įranga bei kokybiškos medžiagos.

“Gravidėja” būtent ir yra tokia įmonė, galinti pasiūlyti kokybišką prekę už adekvačią kainą.


Kokių būna iškabų?


 Iškabos gali būti labai įvairios. Vienos gaminamos iš plastmasės, kitos iš metalo, aliuminio.  Mes dažniausiai siūlome rinktis metalizuoto plastiko ar nerūdijančio plieno gaminius. Tai medžiagos, kurios tarnauja ne vienerius metus, todėl galima iškabą naudoti tiek lauke, tiek patalpos viduje. “Gravidėja” pecialistai, gamindami tokias iškabas, daug dėmesio skiria projektavimo darbams, maketo ruošimui. Stengiamės kuo geriau suprasti kliento norus, ir pasirūpinti, kad būsimo gaminio maketas būtų kokybiškai pagamintas. Iškabų gamyba turi būti atlikta tiksliai taip, kaip yra nurodyta makete. Formos lazerio pagalba išpjaunamos itin tiksliai, graviravimas labai kokybiškas ir nepriekaištingas. “Gravidėja” skiria didelį dėmesį projekto parengimui ir kokybiškam atlikimui. Naudojant aukšto lygio technologijas ir tinkamai paruošus maketą, pagaminama kokybiška bei patraukli iškaba.


Kiek kainuoja iškabos?


 Gaminių kaina – ko gero vienas dažniausiai užduodamų klausimų. Daugumai klientų iškabos kokybė yra šiek tiek svarbesnė už kainą. Jie pasirengę sumokėti truputi brangiau, bet gauti kokybišką ir gražią prekę. Iškabos paprastai tarnauja ne vienerius metus, tad gera kokybė ilgalaikėje perspektyvoje atsiperka net ir finansiškai. Taigi, pirkdami tokias prekes pirmiausia ieškokite tų, kurie gerai įsiklausys į jūsų pageidavimus, padės perteikti idėją ir ją materializuoti. Rinkitės tuos, kurie turi daug patirties ir savo profesionalumą rodo ne žodžiais, o darbais.


Kaip gaminamos iškabos?


 Vilniuje galima rasti daug kompanijų, kurios atlieka iškabų gamybą. Kaip žinoti, kurios iš jų dirba tikrai profesionaliai? Kaip ir kiekvienoje srityje galima rasti tų, kurie darbą atlieka itin kokybiškai ir tų, kurie už tą pačią kainą dirba prasčiau. Svarbu atkreipti dėmesį ar kompanija naudoja pažangias technologijas. Juk sutiksite, kad norint sukurti kokybišką prekę reikia naudoti ir gerus įrankius. “Gravidėja” tuo ir išsiskiria. Kiekvienais metais skiriame daug finansinių lėšų įrangos atnaujinimui, todėl galime užtikrinti aukštos kokybės produkciją.


Kaip užsisakyti tokį produktą?


 Jūs galite kreiptis elektroniniu paštu ar atvykti į biurą ir pateikti būsimos iškabos vizualizaciją, idėją ar maketą. Specialistai operatyviai įvertins maketo kokybę ir patars kokias medžiagas geriausiai rinktis. Patyrę specialistas gali jums patarti konkrečioje situacijoje kokias medžiagas naudoti, į kokias technines galimybes atkreipti dėmesį vystant idėją. Patirtis turi daug privalumų, todėl išnaudokite tai. Dažnai nutinka taip, kad klientas pradžioje galvoja apie vienokias medžiagas, tačiau pasikalbėjus su specialistu pasirenka visai kitas. Kiekvieną dieną gaminame tokias iškabas, todėl labai gerai suprantame, kaip sukurti optimaliai gerą rezultatą.


Kokios naujausios tendencijos?


 Iškabų gamyba, kaip viena reklamos sričių, taip pat turi savo tendencijas. Vis daugiau kompanijų nori kažko originalaus. Neužtenka vien ant nerūdijančio plieno lakšto išgraviruoti įmonės pavadinimą. Reikia kažko daugiau. Šioje vietoje labai padeda ir mūsų specialistų žinios. Kiekvienas domisi rinkos naujovėmis, todėl gali kiekvienam projektui sugalvoti įdomių sprendimų. Klientai tai vertina. Kartais net medžiagos parinkimas duoda teigiamą efektą. Lietuvoje nemažai įmonių nori solidžios reklamos. Tai reiškia, kad dažnai užsisakomos nerūdyjančio plieno iškabos.


Ką pataria reklamos specialistai?


 Reklamos profesionalai gali patarti labai daug, belieka tuos patarimus priimti ir naudoti praktikoje. Dažniausia problema būna ta, kad kompanijos logotipas yra perkrautas grafiniais elementais, netinkamos formos. Reklamoje egzistuoja standartai, į kuriuos reikia atsižvelgti, norint efektyvaus rezultato. Jeigu jūsų įmonės logotipas yra netinkamos formos ar proporcijų, vertėtų pagalvoti apie jo koregavimą. Naudokitės tarptautinių kompanijų patirtimi. Net ir internete galima rasti daug nemokamos informacijos apie prekės ženklo standartus. Kokios spalvos, dydis, šriftas geriausiai tinka jūsų verslui. Tokiam dalykui įmonės vadovas ar marketingo skyrius turėtų skirti pakankamai dėmesio, nes ši investicija labai atsiperka ilgalaikėje perspektyvoje. Kadangi labai dažnai yra užsakomos iškabos skirtos įmonės reprezentacijai, tai mūsų, “Gravidėjos”, darbuotojai puikiai mato, kas yra padaryta tinkamai, o ką reikėtų keisti.


Kodėl rinktis “Gravidėja”?


 Iškabų gamyba gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti labai nesudėtinga, tačiau tai tik klaidinga nuomonė. Geros iškabos sukūrimas reikalauja daug žinių. Reikia ne tik gerai suprasti klientų norus, tačiau ir turėti reikiamą patirtį. Pagrindinis “Gravidėjos” pliusas ir yra didelė darbinė patirtis. Gerai suprantame, kaip turi būti kuriamos ir gaminamos iškabos. Naudojame naujausias technologijas, tad siūlome aukštą gaminamos produkcijos kokybę bei konkurencingas kainas.

Tikriausiai ne vienas klientas susidūrė su problema, kuomet sunku nuspręsti kokią kompaniją pasirinkti. Kartais turite didelį įmonių pasirinkimą, gana geras kainas ir panašius darbų pavyzdžius. Ką daryti tokioje situacijoje? Peržiūrėkite atliktus darbus ir atsiliepimus apie kompanijas. Rinkitės tokius paslaugos tiekėjus, kurie iš tiesų daug gamina ir žino kaip tai tinkamai daryti.

Svarbus faktorius yra ir įmonės darbuotojo bendravimas su jumis.

  • Ar jam įdomus jūsų užsakymas?
  • Ar jis įsigilina į jūsų poreikius ir norus?
  • Kartais pardavimų vadybininkai žino tikrai daug naudingos informacijos, todėl priimdami užsakymą jie gali pateikti daug vertingos informacijos, ką reikėtų keisti jūsų vizijoje ar kaip gražiausiau atrodytų jūsų iškaba.

Kai kam tai tik iškaba, o mums tai darbas, kuriame galime atskleisti savo profesionalumą.

“Gravidėja” dirba itin kruopščiai ir iškabų gamyba atliekama tik tinkamai paruošus maketą. Kaip jau minėjome pats gamybos procesas neužtrunka ilgai, nes naudojamos naujausios technologijos, o be to, mūsų įmonė visuomet lanksčiai žiūri į kliento pageidaujamus terminus.


SaugomaĮvertinimas


4.67
(6 įvertinimai)