Atliktų darbų galerijaKaip vyksta informacinių lentelių gamyba?


  Tinkamai pagamintos reklaminės iškabos ne tik gerina įvaizdį, bet ir formuoja solidžios įmonės vardą. Ar teko kada matyti kompanijų biurus su prastai ir pigiai atrodančiomis iškabomis? Tai tikrai neprideda pasitikėjimo ta įmone. Profesionaliai save reklaminėse iškabose pateikianti kompanija visada sulaukia ženkliai daugiau dėmesio, nei firmos, kurios savo iškaboms neskyrė jokio biudžeto. Šiandien sunku įsivaizduoti įmones, kurios parduoda kokybišką produkciją ir nepasirūpina, kad jų įvaizdis būtų puikus. Tikriausiai sutiksite, kad prieš dvidešimt metų produkcijos ir paslaugų tiekėjų buvo kur kas mažiau nei šiandien. Dėl milžiniškos konkurencijos, reklama šiuo metu yra itin svarbus veiksnys sėkmingam kompanijos gyvavimui. Kadangi rinkoje yra labai daug kompanijų, kurios teikia panašias paslaugas, tai logiška, kad norint išsiskirti iš konkurentų, reikia kažko daugiau, nei paprastos informacinės lentelės. “Gravidėja” gamina įvairaus tipo iškabas, kurios montuojamos ant durų, patalpų viduje ar išorėje. Kadangi dirbame ne vienerius metus, galime pasiūlyti didelį medžiagų pasirinkimą ir pagaminti įvairiausių formų iškabas.


Nuo ko viskas prasideda?


 Kaip ir bet kuris kitas gamybinis užsakymas, toks procesas prasideda nuo projekto pateikimo. Klientai dažniausiai elektroniniu paštu atsiunčia informaciją ir papasakoja, kaip jų iškaba ar informacinė lentelė turėtų atrodyti. Tuomet mūsų patyrę specialistai įvertina projektą ir duoda patarimus, kokias medžiagas, šriftą tinkamiausia rinktis jūsų individualiu atveju. Turėdami tinkamą išsilavinimą ir gabumus, kasdien dirbdami šioje srityje, mūsų specialistai gana greitai ir nesunkiai įvertins jūsų projektą ir atkreips dėmesį į silpnas vietas bei pasiūlys tinkamas išeitis. “Gravidėja” specialistai visuomet klientams rekomenduoja kaip geriau koreguoti projektą, kad galutinis vaizdas būtų kokybiškas ir nepriekaištingas.


Kaip vyksta gamybos procesas?


 Kuomet projektas yra patvirtinamas, tada visa informacija perduodama gamybai. Pats gamybos procesas neužtrunka labai ilgai. Naudojame naujausias technologijas, todėl viską atliekame greitai ir kokybiškai. Suprantame, kad šiandien visiems klientams norisi produkciją gauti kuo greičiau. Esame itin lankstūs terminų atžvilgiu. Investuojame į gamybos įrangą ir todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės darbus.


Kodėl reikalingos tokios informacinės lentelės?


 Įvairios iškabos dažniausiai naudojamos pranešti įstaigų ir įmonių lankytojams tam tikrą informaciją. Aišku, galima viską padaryti elementariai, tačiau kuomet pasitelkiama kūryba, tuomet gali būti sukuriamos įdomios ir patrauklios iškabos. Net ir elementarūs užrašai gali būti pateikti originaliai. Jeigu tokias lenteles norite naudoti savo biure, tuomet reikėtų žinoti tai, kad nuo medžiagų pasirinkimo labai daug kas priklauso. Galima naudoti metalizuotą plastiką ar nerūdijančio plieno plokštes. Tuomet jūsų informacinė lentelė ar iškaba ant biuro durų atrodys solidžiai ir išskirtinai. Nuo pat pirmų minučių, kuomet naujas klientas atkeliauja į jūsų biurą, iškaba jam suteikia pirminį įspūdį. Daugelis net neįsivaizduoja, kad tokios smulkmenos, kaip iškaba ant durų ar informacinė lentelė gali labai stipriai įtakoti jūsų pardavimus. Juk nauji klientai perka ne tik jūsų paslaugas ar prekes. Jie renkasi jus dėl įvairių priežasčių. Tai gali būti graži aplinka, malonus aptarnavimas, patrauklus patalpų įrengimas, greitai atliekamas darbas ir daug kitų, tiesiogiai su produkcija neturinčių ryšio priežasčių. Tačiau pirmąjį įspūdį jie susidaro pažvelgę į jūsų firmos iškabą. Jei ketinate užsisakyti informacinės lentelės gamybą, tuomet kreipkitės į profesionalus, kurie itin gerai išmano savo darbą ir gali garantuoti jums geriausią rezultatą.


Kaip mes dirbame?


 Suprantama, kad daugeliui naujų klientų kyla klausimas, kodėl rinktis mus? Atsakymas labai paprastas: didelė patirtis ir moderni gamybos įranga. Būtent didelė patirtis suteikia galimybę atlikti darbą profesionaliai. Galima turėti naujausią įrangą, tačiau jeigu darbuotojai neturi daug patirties, tuomet galutinis produktas bus prastas. Tinkamas projekto paruošimas gamybai reikalauja daug specifinių žinių. Specialistai turi tinkamai peržiūrėti kliento pateiktą maketą ir įvertinti, ar reikalingas taisymas. Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet  klientams rekomenduojame pakeisti medžiagas ar net norimo logotipo šriftą. Siekiame, kad galutinis produktas atrodytų kuo geriau, todėl darbuotojai nuolat išsako savo patarimus.


Ar informacinės lentelės yra brangios?


 Kainos priklauso nuo jūsų informacinės lentelės ar iškabos dydžio. Natūralu, kad renkantis paslaugos tiekėją, daug dėmesio skiriama produkto kainai. Tačiau specialistai rekomenduoja orientuotis ne tik į kainą, bet ir į gaminio kokybę, kad netektų dvigubai brangiau mokėti už nekokybiško gaminio taisymą. Peržiūrėkite įmonės atliktus darbus ir tuomet galėsite objektyviau nuspręsti ar užsisakyti informacines lenteles, ar rinktis kitą gamintoją. Kadangi rūpinamės savo klientais, todėl siūlome ne tik šias paslaugas. Mūsų internetinėje svetainėje rasite visą reikiamą informaciją apie gaminamus produktus. Tai ir verslo dovanos, įvairūs graviravimo darbai, dovanos vestuvėms, gimtadienio progai. Turėdami modernią įrangą galime pasiūlyti kokybiškai pagamintus produktus.

 


Kodėl įmonių logotipus reikia koreguoti?


 Pasitaiko atvejų, kada ne tik įmonių logotipus, tačiau ir įvairius užrašus tenka koreguoti. Norint, kad informacinė lentelė ar iškaba atrodytų tikrai kokybiškai, reikia ne tik gerai išmanyti darbo specifiką, bet ir įvertinti ar kliento pateiktas maketas atrodys gražiai ir atitiks projekte numatomą rezultatą. Mūsų darbuotojai turi daug patirties šioje srityje, todėl gali greitai įvertinti kliento pateiktus duomenis. Jeigu reikalingas taisymas, tuomet patarsime ką ir kaip reiktų koreguoti. Dažnai klientai pateikia ne vektorinį logotipo failą, bet prastos kokybės paveikslėlį, kurį tenka perpiešti. Kitas dažnas trūkumas – netinkamas graviravimui šriftas. Visus šiuos neatitikimus mūsų specialistao gali greitai sutvarkyti ir jums patvirtinus koreguotą projektą, šis yra perduodamas gamybai.


Kaip atskirti profesionalus, nuo pradedančiųjų?


 Bet kokioje srityje pagrindinis specialisto įvertinimo kriterijus yra gausios darbinės patirties turėjimas. Norint kokybiškai pagaminti gaminius, reikia turėti daug žinių. Būtent mūsų kompanija išsiskiria iš konkurentų tuo, kad klientams siūlome aukštos kokybės paslaugas už geras kainas. Kiekvienais metais skiriame nemažai finansinių lėšų, kad atnaujintume darbo įrankius. Juk kuo modernesnes technologijas naudojame, tuo kokybiškesnius produktus galime pagaminti. Žinoma, klientams labai svarbu įsivaizduoti, kaip realiai atrodys jų iškaba ar informacinės lentelės. Tuo tikslu yra ruošiami maketų vizualai, taip pat rodomi medžiagų pavyzdžiai, garantuojant aukštą kokybę. Taigi, kaip jau supratote, profesionalus nuo pradedančiųjų galima atskirti gana paprastai. Reikia analizuoti jų atliktus darbus. Kada peržiūrėsite pateiktą informaciją apie kompaniją, tuomet bus lengviau nuspręsti užsisakyti paslaugas joje, ar kreiptis kitur.


Kokios naujausios technologijos naudojamos informacinių lentelių gamyboje?


 Šioje srityje, kaip ir bet kokioje gamybos sferoje netrūksta naujovių. Beveik kiekvienais metais galima išgirsti apie įvairius graviravimo įrangos patobulinimus. Dažniausiai specialios staklės tampa greitesnės, gali atlikti sudėtingesnius darbus. Dėl tokių atnaujinimų klientai gauna produkciją žymiai greičiau ir jos išvaizda būna geresnė. Taigi, neatsilikdami nuo naujausių technologijų laimime ir mes ir mūsų klientai.

“Gravidėja” specialistai nuolat seka naujoves, todėl savo srityje jau ne vienerius metus esame tarp kokybiškiausiai dirbančių kompanijų.


 

 

 

SaugomaĮvertinimas


5
(3 įvertinimai)