Nestandartiniai modernūs namo numeriai ir gatvių pavadinimaiStandartiniai namo numeriai ir gatvių pavadinimai


  • Gatvės pavadinimo ir namo numerio lentelės yra pagamintos iš ilgaamžio aliuminio, padengto atmosferiniam poveikiui atspariais dažais.
  • Raidės, skaičiai ir simboliai įspausti.
  • Maksimalus 15 simbolių kiekis telpa į 760x150mm lentelę.
  • Šriftas, simboliai, dydis, spalva, tarpai tarp raidžių bei rėmelis negali būti koreguojami, gaminama pagal standartinę klišę.


Kokybiškos gatvių pavadinimų lentelės ir namų numeriai


 Kokybiškos ir modernios gatvių pavadinimų lentelės ir namo numeriai yra Jūsų namo ar biuro eksterjero veidas, vizitinė kortelė. Kai kurie galvoja, kad pastato adresą nurodančios lentelės ir numeriai yra smulkmena, tačiau, svarbu suvokti, kad tobulybė susideda iš nedidelių akcentų ar detalių. Be adresą nurodančių žymėjimo priemonių, pastatai būtų tarsi žmonės be vardų.

 Taip jau susiklostė, kad mus supa įprastos, kartais, net ne itin patraukliai atrodančios gatvių pavadinimų lentelės ir namų numeriai. Tačiau, visa tai gali pasikeisti. „Gravidėjos“ meistrai kuria stilingas ir kokybiškas gatvių pavadinimų lenteles ar namų numerius. Taip pat gaminame pjaustytas raides. Kreipkitės į mus ir pagyvinkite savo namų ar biuro fasadą.


Modernūs namo numeriai ir gatvių pavadinimų lentelės – namo puošmena


 Įmonių vadovai ir privačių namų savininkai vis dažniau puošia savo biurus ir namus, pritvirtindami prie jų originalias gatvių pavadinimų lenteles ir namų numerius. Iš tiesų, modernūs adresą nurodantys gaminiai yra ne tik orientuotis padedantis elementas, bet ir stilinga namo puošmena. Be to, tai yra įmonės ar namo savininko gero skonio įrodymas. Suprasdami tai, siūlome efektyvią ir gražią produkciją, nurodančią Jūsų namų ar įmonės adresą. Susipažinti su ja galite mūsų darbų galerijoje.

 Tačiau, aptariamoji produkcija – anaiptol, ne vien stilingas aksesuaras, bet ir būtinybė. Dabartiniame pasaulyje miestai plečiasi milžinišku greičiu. Todėl, juose sunku orientuotis, netgi naudojant navigaciją.  Taigi, siekiant supaprastinti Jūsų namo ar įmonės pastato ieškančių asmenų pastangas, patariama įsigyti gatvės pavadinimo lentelę bei namo numerį. Šie atributai ypač svarbūs verslui, nes gali padėti Jūsų biurui išsiskirti iš aplinkinių įmonių pavadinimų jūros. Juolab, kad „Gravidėja“ šiuos gaminius gali papuošti Jūsų įmonės logotipu, pageidaujamu grafiniu vaizdu ir papildomu tekstu.

 Jums tereikia susisiekti su mumis, išdėstant savo pageidavimus. Kas ne mažiau svarbu, užsakyti gatvių pavadinimų lenteles ir namų numerius, galite ne tik sau, bet ir dovanoms. Tai nuostabi dovana, įkurtuvių proga. Na, o daugiau dovanų idėjų rasite mūsų skiltyje Dovanų idėjos.

Mūsų įmonės kompetencijoje ir kitų informacinių plokščių bei lentelių gamyba. Taip pat, gaminame:

Trumpai apie pjaustytas raides ir jų teikiamus privalumus


 Pjaustytos raidės yra viena patraukliausių ir patvariausių lauko reklamos rūšių. Ji naudojama tiek kaip fasadų puošybos elementas, tiek kaip vidaus apdaila. Ir, abiem atvejais, skirta perduoti informaciją apie savininką ar jo įmonę. Ši reklamos rūšis yra ypač populiari, kai registratūroje ar ant biuro sienų norima atvaizduoti įmonės ar viešosios įstaigos pavadinimą, logotipą.

 Kokybiškai pagamintos pjaustytos raidės garantuoja padidėjusį potencialių klientų pasitikėjimą Jūsų įmone, tarsi pastūmėdamos juos pirkti Jūsų prekes, ar naudotis Jūsų paslaugomis. Kiekvienas verslininkas suvokia savo įmonės įvaizdžio svarbą, o šis aspektas susijęs ne tik su kompanijos vykdoma veikla, bet ir su stilingu, bei solidžiu biuro eksterjeru / interjeru. Pastarieji prisideda prie įmonės savininko bei jo darbuotojų prestižo klientų ir partnerių akyse.


Minėtų gaminių privalumai


 Kuo skiriasi ir kuo panašūs pastatų numeriai / gatvių pavadinimų lentelės bei pjaustytos raidės? Kokie yra šių gaminių privalumai? Apie visa tai – žemiau:

  • Modernūs namų numeriai, gatvių pavadinimų lentelės ir kt. – navigacinio tipo informacija, būtina kiekvienoje gyvenvietėje, kad ir kokio dydžio ji būtų;
  • Pjaustytos raidės – vienas reklamos būdų, gebantis ne tik patraukti potencialių klientų dėmesį, bet ir palikti nepamirštamą pėdsaką jų atmintyje;
  • Kadangi esame tiesioginiai gamintojai ir turime visą reikalingą įrangą, tai mums leidžia sumažinti kainas iki minimumo;
  • Mes, įmonėje „Gravidėja“, gaminame adresams nurodyti skirtą produkciją tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Taigi, mūsų gaminiai yra apsaugoti nuo saulės, šalčio ir kitų nepalankių klimato sąlygų.

 Individualiai vertiname kiekvieną projektą. Padedame klientams išsirinkti tinkamą dizainą, lentelių, namų numerių ir pjaustytų raidžių formą bei dydį. Kokybiškos gatvių pavadinimų lentelės ir namų numeriai atspindi Jūsų asmeninį skonį bei yra pritaikomos prie bendro kraštovaizdžio ar pastato dizaino stiliaus. Taip pat, geba perduoti bet kokią informaciją, kurią norėtumėte suteikti praeiviams ar galimiems klientams.


SaugomaĮvertinimas


4.76
(42 įvertinimai)