Odinių gaminių pjovimas lazeriu


 Odinių gaminių pjovimas lazeriu – plačiai taikytina technologija. Ne paslaptis, kad odinių gaminių galima atrasti kiekvieno vyro ir moters drabužių spintoje. Tai gali būti vyriški odiniai diržai, rankinės moterims, drabužių aksesuarai, odiniai batai ir kt. Odos gaminiai naudojami ir reklamos pramonėje. Iš odos gaminama įvairi reklamos atributika.

Kokie yra odos gaminių pjaustymo lazeriu pranašumai?


 Oda yra medžiaga, sunkiai pasiduodanti bet kokioms technologijoms, išskyrus lazerines. Ji yra elastinga ir turi didelį atsparumą bet kokiems įrankiams, naudojamiems dirbant su ja. Tačiau, lazerio spindulys greitai ir lengvai susidoroja su odos gaminiais, todėl gamybos procesas užtrunka keletą sekundžių.

 Be to, odos graviravimas lazeriu arba lazerinis odos pjovimas atliekamas bekontakčiu būdu. Todėl praktiškai eliminuojama deformacijos ar netikslumų tikimybė. Vis dėlto, pagrindiniai šių technologijų privalumai yra šie:

  • Lazeris yra bene greičiausia įvairių audinių, taip pat, kietų medžiagų, tokių, kaip nerūdijantis plienas, apdirbimo technologija. Pjovimas lazeriu daugelį kartų viršija mechaninio odos pjaustymo greitį;
  • Kokybė. Kraštai išpjaunami idealiai tiksliai, nes lazerio spindulys aplydo medžiagą. Tokiu būdu, nebėra būtinybės papildomai apdirbti odą. Taip pat, lazerinis odos gaminių pjaustymas suteikia galimybę išgauti net smulkiausias detales ir raštus;
  • Ekonomiškumas (gamybos proceso metu lieka labai mažai odos atraižų).

Kodėl odos pjaustymą lazeriu verta patikėti „Gravidėja“ įmonei?


 Jei norite patikėti odos pjaustymo darbus šios srities profesionalams, kuriems pjaustymas lazeriu yra kasdieninė duona, susisiekite su mumis ir pradėkime įgyvendinti Jūsų projektą. „Gravidėja“ specialistų siūlomos pjaustymo lazeriu paslaugos yra aukščiausios kokybės. Todėl, galime pasitikėdami teigti, kad gaminame geriausius produktus, kuriems atlikti būtinos lazerinės technologijos.

Mūsų įmonėje atliekamos ne tik pjaustymo lazeriu paslaugos, bet ir tokios paslaugos, kaip:

  • Graviravimas lazeriu;
  • Markiravimas;
  • Apdovanojimų, iškabų, vardinių kortelių gamyba ir daugelis kitų.

Visos minėtos paslaugos suteikia mūsų klientams galimybę įgyvendinti pačias įvairiausias dovanų idėjas bei atlikti visus įmanomus reprezentacinės ir verslo atributikos užsakymus. Kalbant smulkiau, „Gravidėja“ kompetencijoje yra: verslo dovanos, reklamos atributika ir personalizuotos dovanos. Susisiekite su mumis dėl medžiagų pjaustymo ar graviravimo lazeriu, įskaitant odos pjovimą lazeriu.


Kokie gaminiai gaminami, pjaunant odą lazeriu, ir kam aktuali ši paslauga?


 Dėl išskirtinės kokybės, apdirbimo operatyvumo ir tikslumo, lazerinis odos gaminių pjovimas tampa vis dažnesniu dizainerių ir odos meistrų pasirinkimu. Tokiu metodu gaminami patys įvairiausi odos gaminiai:

  • Galanterijos gaminiai ir jų aksesuarai;
  • Odinės šios medžiagos gaminių etiketės su gamintojo logotipais;
  • Įvairūs būsimų odos gaminių ruošiniai, kuriuos mes galime tiksliai įrėžti odos paviršiuje, o vėliau šiuos ruošinius galima sukarpyti ar supjaustyti mechaniniu būdu.

Taigi mes prisidedame prie sėkmingos amatininkų ir menininkų, dirbančių su odos gaminiais, veiklos. Didžiuojamės, kad vis didesnis jų ratas renkasi „Gravidėja“ kaip patikimą partnerį. Tačiau, ne ką mažesnį susidomėjimą mūsų siūloma technologija rodo ir įvairios įmonės, kurioms reikalinga verslo atributika ar privatūs asmenys, kuriems aktualios interjero dekoracijos ar šventinė atributika.


Lazerinis odos gaminių pjovimas – gamybos proceso ypatumai


 Odinių gaminių pjovimas lazeriu leidžia nevaržomai reikštis dizainerių ir odos meistrų fantazijai. Tai tampa įmanoma, dėl itin detalaus ir tikslaus raštų ir ornamentų atlikimo, naudojant lazerines technologijas. Išpjauta detalė yra kokybiška, lygiai ir kruopščiai išpjautais kraštais. Tiesa, natūralios odos kraštelis po pjovimo būna suodinas, tepa bei skleidžia degėsių kvapą. Tačiau visa tai arba sutvarkoma, arba neužilgo praeina (kvapas po kurio laiko išsisklaido).