Vardinės darbuotojų kortelės


 Darbuotojų vardo kortelės, ar kitaip, identifikatoriai, yra ne tik funkcionalus gaminys, bet ir įmonę reprezentuojantis atributas. Todėl svarbu, kad vardo kortelės būtų išvaizdžios, patvarios ir neatrodytų pigiai. Būtent tokius gaminius siūlome savo klientams. Ant vardo kortelių labai dažnai graviruojame ne tik darbuotojo vardą ir pareigas, bet ir įmonės logotipą. Identifikatoriai dažniausiai yra gaminami iš auksinio arba sidabrinio metalizuoto plastiko. Ši medžiaga yra patvari ir itin praktiška, kadangi plonytis metalizuotas paviršius suteikia šlifuoto metalo įspūdį ir tuo pačiu kortelė yra lengva, nenusverianti rūbo, ant kurio yra dėvima. Vardo kortelės taip pat gali būti gaminamos iš dvisluoksnio juodo arba balto plastiko. Principas išlieka tas pats: graviravimo metu pašalinamas viršutinis sluoksnis taip, kad atsivertų pagrindinis kitos spalvos sluoksnis. Dėl šios technologijos graviruotų vardo kortelių užrašai yra permanentiniai ir nenusidėvintys kaip kad kartais nutinka su spaudos technologijomis. Kai kuriais atvejais vardo kortelės yra gaminamos iš akrilo ar faneros, jei šios medžiagos labiau atitinka įmonės stilistiką. Kortelės gali būti segamos žiogeliu arba magnetuku. Žiogelio privalumas – tvirtas laikymasis prie audinio ir lengvumas, magnetuko privalumas yra tas, kad jis nepažeidžia audinio, kortelė nenusvyra ir stipraus magneto dėka kasdienėmis sąlygomis nenukrenta. Standartinis vardo kortelių dydis yra 20 x 60 mm, tačiau mūsų įmonė pasižymi tuo, kad gali gaminti įvairių dydžių, formų ir medžiagų vardo korteles, kurios labiau atitiktų jūsų įmonės stilistiką ir pasižymėtų originalumu.


Rūbinės pakabukai žetonai


 Pakabukai raktams ir rūbinių žetonėliai yra naudojami dažnai, jų susidėvėjimo galimybė yra aukšta, mechaninio pažeidžiamumo tikimybė didelė. Dėl šių priežasčių mes siųlome itin patvarias medžiagas, tokias kaip 3mm arba 5mm akrilo plexi plastiką. Iš šios medžiagos gaminami pakabukai yra itin patvarūs, esti maža tikimybė, kad jie suluš, o graviruotas užrašas yra nepanaikinamas ir nenudėvimas. Jei raktų pakabukai ar rūbinės žetonėliai yra naudojami įstaigose, kur nėra didelės tikimybės jiems būti sugadintiems, galime pasiūlyti patraukliai ir prabangiai atrodančius auksinio ar sidabrinio metalizuoto plastiko pakabukus. Mūsų gaminamų pakabukų privalumas – tai galimybė rinktis bet kokią jums patinkančią formą ar dydį, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Pakabukų gamyba vyksta lazeriais, todėl galime išgraviruoti jūsų įmonės logotipą ar tekstą net su smulkiausiom detalėm.


Lentelės iš aliuminio


 Lentelės iš paprasto aliuminio yra skirtos naudoti vidaus sąlygoms. Aliuminio lentelių gamyba gali būti sidabrinės, auksinės spalvų, šlifuotas arba blizgus, graviruojamas šviesiai arba tamsiai. Lentelės iš aliuminio paprastai yra naudojamos paveikslams, statulėlėms, apdovanojimų taurėms papuošti. Jų plotas yra nedidelis, 10 cm -15 cm. Lentelėse graviruojamas tekstas paprastai nėra ilgas, skirtas pažymėti svarbiausią informaciją: paveikslo autorių ir duomenis, apdovanojimo gavėją ir nominaciją, jubiliatą, palinkėjimo žodžius ir asmenį, kuris įteikia dovaną. Lentelės iš aliuminio visad atrodo prabangiai, solidžiai ir puikiai dera prie plataus spektro gaminių.

Techninis aliuminis – tai išskirtinės aliuminio lentelės, skirtos naudoti pramonėje. Jos yra itin patvarios nedėkingoms aplinkos sąlygoms, tokioms kaip drėgmė, šaltis, karštis, ugnis, chemija. Dėl šių savo savybių techninio aliuminio lentelės yra naudojamos aviacijoje, įvairių pramoninių įrenginių ir mašinų žymėjime. Lentelėse išgraviruoti užrašai yra nepašalinami ir nenusidėvintys.


Metalizuoti lipdukai


 Graviravimui skirti lipdukai gali būti juodi, sidabrinės arba auksinės spalvų. Priešingai nei spaudoje naudojami lipdukai, graviravimui skirti lipdukai pasižymi atsparumu trinčiai ir laikui. Dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo šie lipdukai dažnai naudojami žymėti įvairiems įrenginiams, kurie neturi sudėtingų aplinkos poveikio sąlygų. Lipdukai dažnai pasitarnauja ir kaip įmonės inventoriaus ženklinimas. Metalizuotų bei techninių lipdukų gamyba lazeriu, jie gali būti pjaunami lazeriu įvairiausių dydžių ir formų. Kadangi lipdukai yra graviruojami, juose negali būti pridėtinių spalvų, tik tos, kurios yra jau pačiame lipduke, t. y. Tik paviršiaus spalva ir po ja esantis kontrastingos paviršiui spalvos sluoksnis, kuris yra atveriamas graviravimo procese.


Trafaretų gamyba 


 Trafaretų gamybai naudojame specialų 0,8 mm storio lankstų plastiką. Mūsų siūlomi trafaretai patogūs tuo, kad yra lengvai plaunami ir daugkartinio naudojimo. Lazerio pagalba raidės ar figūros išpjaunamos itin tiksliai. Klientui, norinčiam užsisakyti trafaretą, vertėtų pagalvoti apie tai, kad trafaretiniai failai skiriasi nuo graviravimui ar spaudai skirtų failų, kadangi pjaunami elementai turi būti „sukabinti“ ir detalės neturi iškristi. Dėl šios priežasties trafaretai labiau tinkami tekstams ir grafiniams piešiniams, raštams, bet ne logotipams. Taip pat trafaretų gamyba lazeriu yra tinkama didesnio ploto objektams ir stambesnėms figūroms.


VIP vizitinės


 Vizitinės kortelės paprastai būna popierinės ir dėl didelio išdalinamo kiekio klientas linkęs orientuotis į ekonomiškas vizitinių kortelių kainas. Tačiau tokiu atveju ir kokybė bei kortelės išvaizda yra ekonomiška, atliekanti tik informacijos sklaidos funkciją. Svarbūs asmenys visuomet turi nedidelį ratą itin svarbių, VIP asmenų ar būsimų klientų/partnerių, kuriems turi pasiruošę ypatingas, VIP vizitines korteles, kurios turi ne tik informavimo, bet ir estetinę funkciją. Būtent tokias prabangias korteles jums pagaminti siūlome mes. Vizitinių kortelių gamyba vyksta iš auksinio ar sidabrinio aliuminio, veidrodinio plastiko ar plono medienos „popieriaus“. Jei aliuminio kortelės teikia prabangos įspūdį, tai iš medžio ir plastiko gaminamos kortelės pasižymi galimybe įgyvendinti itin originalius vizitinių kortelių maketus.