Lentelės iš metalizuoto plastikoLentelės iš aliuminio 


 

 


Įrenginių, techninės lentelėsTaip pat gaminame:

Proginės, informacinės bei techninės lentelės


 Proginės, informacinės bei techninės lentelės yra itin paklausios šiame informacijos amžiuje. Jos skirtos tiek perduoti konkrečiai informacijai, tiek paženklinti įvairiems techniniams įrenginiams, tačiau, ne ką mažiau populiarios ir dovanoms skirtos proginės lentelės. Jos puošiamos jubiliatui prasmingų žodžių graviūra, kurią gali papildyti Jūsų pasirinkti grafiniai elementai.

 Gaminame tiek tradicines, tiek pagal individualų dizainą sukurtas lenteles. Taigi yra galimybė pasirinkti pageidaujamą lentelės dydį, formą ir dizainą. Pritrūkę idėjų šiems sprendimams, apsilankykite mūsų Darbų galerijoje. Čia Jūsų laukia graviruotos, verslo dovanos bei reklamos atributika.

Tęsiant pasakojimą, svarbu paminėti ir tai, iš kokių medžiagų yra gaminamos čia pristatomos lentelės. Tai gaminiai, pagaminti iš:

  • Aliuminio;
  • Dvisluoksnio plastiko;
  • Nerūdijančio plieno.

Toliau pristatysime iš skirtingų medžiagų pagamintų lentelių charakteristikas.


Lentelės iš aliuminio


 Techninės lentelės yra gaminamos iš juodos spalvos specialia danga padengto aliuminio, kuris atsparus: UV radiacijai, įbrėžimams, chemikalams, klimato pokyčiams. Todėl, jis dažnai naudojamas gamyboje bei karinėje pramonėje ir atitinka aukščiausius šių šakų standartus, bei reikalavimus.

Tačiau, labai estetiškai atrodo ir lentelės, pagamintos iš įprasto aliuminio. Jos dažnai naudojamos proginei produkcijai gaminti. Dovanoms mūsų klientai renkasi pačius įvairiausius sprendimus. Tai ir padėkos, ir apdovanojimams ar statulėlėms skirti prierašai, talpinami ant postamentų. Jeigu ir Jūs neapsisprendžiate, kokią gi dovaną išrinkti artimam žmogui, aplankykite mūsų svetainės puslapį Dovanų idėjos.


Lentelės iš dvisluoksnio plastiko


 Gaminant plastikines lenteles, naudojamas specialus dvisluoksnis plastikas. Pirmasis (išorinis) sluoksnis – labai plonas ir, veikiant jį lazeriu, visiškai pašalinamas. Dėl to, išgraviruotas tekstas ar vaizdas „atidengia“ apatinį, storesnį sluoksnį, kuris yra kitos spalvos nei viršutinis. Iš šios medžiagos pagamintos lentelės yra labai plačios spalvinės gamos – sidabrinės, aukso, bronzos ar vario spalvos. Tai yra puikus sprendimas, siekiant suderinti kainos ir kokybės kriterijus. Juolab, kad dvisluoksnis metalizuotas plastikas yra ilgaamžis ir lengvai prižiūrimas.


Lentelės iš nerūdijančio plieno


 Nerūdijantis plienas – ilgaamžiškiausias metalas, naudojamas lentelių gamyboje. Jeigu iš šio metalo pagamintas gaminys bus pritvirtintas lauke (ant biuro pastato fasado ar pan.), jis puikiai  atlaikys temperatūros šuolius. Nerūdijantis plienas yra atsparus karščiui ir šalčiui, ir nepavaldus korozijai netgi ekstremaliose sąlygose (pavyzdžiui cechuose ar prie jūros). Štai kodėl, tokių gaminių tarnavimo laikas gali siekti 50 metų, ir tai – ne riba!

„Gravidėja“ gamina ir daugiau gaminių iš nerūdijančio plieno. Jus gali sudominti Iškabos iš nerūdijančio plieno. Dar viena populiari mūsų specializacijos sritis, itin aktuali naujakuriams: Namų numerių bei gatvių pavadinimų lentelių gamyba. Šie gaminiai kuriami tiek iš nerūdijančio plieno, tiek iš plastiko ar akrilo plastiko.


Trumpa lentelių gamybos istorija


 Keraminės, akmeninės arba molinės lentelės buvo naudojamos nuo neatmenamų laikų. Ant jų rašydavo, tiksliau, piešdavo dar neandertaliečiai, o štai metalinės lentelės pasirodė Antikos pasaulyje, tačiau išpopuliarėjo tik viduramžiais. Na, o nuo XX amžiaus pradžios jos pradėtos naudoti visur: tvirtinamos beveik ant kiekvieno biuro, parduotuvės, mažų dirbtuvėlių durų.

 Metalinės lentelės naudojamos tiek informacijai, tiek reklamai perteikti. Ant jų gali būti nurodoma parduotuvės, biuro ar kitų patalpų kontaktinė informacija ir darbo laikas. Taigi, proginės, informacinės bei techninės lentelės skaičiuoja jau ne vienerius egzistavimo metus. Tačiau, vargu, ar jos kada buvo techniškai tobulesnės nei dabar, atsiradus profesionaliai lazerinio graviravimo įrangai. Naudodamiesi ja, mūsų specialistai įgyvendina verslo, pramonės bei proginių dovanų rinkos keliamus reikalavimus bei pildo savo klientų norus.


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)