Pakabukai, žetonai ir informaciniai stoveliai


 Siūlome platų žetonų, pakabukų ir kitos informacinės atributikos asortimentą, tiek kalbant apie pageidaujamas medžiagas, tiek – apie norimą formą. Ovalūs, apvalūs, stačiakampiai ar Jūsų pageidaujamos formos. Pagaminti iš plastiko, metalizuoto plastiko, plexi spalvoto plastiko, medienos bei faneros… Kad ir kokius pasirinktumėte, „Gravidėjos“ pakabukai, žetonai ir informaciniai stoveliai, bei kiti informaciniai ženkliukai yra estetiški, praktiški ir patvarūs.

Teatro ar koncertų salė, oficiali įstaiga ar klinika, klubas ar pramogų centras prasideda nuo rūbinės. Taigi, – ir nuo numerėlio! Mūsų svetainėje galite užsisakyti tiek tradicinius numerėlius ir žetonus, tiek pagamintus pagal individualų maketą, su Jūsų įmonės logotipu. Tačiau, neapsiribojame vien šiais gaminiais ir siūlome daugiau informacinės produkcijos. Tai:

  • Stalo kortelės;
  • Raktų pakabukai;
  • Informaciniai pakabukai ant durų ir kt.

Apžiūrėti šiuos ir kitus gaminius galite Darbų galerijoje.


Kuo išsiskiria šiuolaikiniai žetonai ir kita informacinė atributika?


 Šiandien rūbinės žetonas, pagamintas pagal individualų užsakymą, yra savotiška bet kurio verslo vizitinė kortelė. Įmonių vadovai ant šių gaminių patalpina kontaktinę informaciją, įmonės logotipą ir kitą informaciją, paversdami žetonus originaliu reklamos įrankiu.

 Kita vertus, lygiai taip pat populiarūs yra ir kiti mūsų minėti informaciniai atributai. Pavyzdžiui, be stalo kortelių neįsivaizduojamos vestuvės, krikštynos, seminarai ar kiti, dideliu dalyvių skaičiumi pasižymintys renginiai bei šventės. Identifikuoti nepažįstamus šventės dalyvius ar įmonės darbuotojus padeda ir vardinės kortelės, o įmonės vadovai vis dažniau prisistato, įteikdami VIP vizitines korteles.


Kodėl verta užsisakyti pakabukus ir žetonus „Gravidėjoje“?


 Todėl, kad mes siūlome malonų aptarnavimą ir individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Na, o pagrindinis privalumas, leidžiantis mums įgyvendinti bet kokias dizaino idėjas, – nuosava ir profesionali graviravimo bei pjaustymo įranga. Jos turėjimas suteikia mums galimybę dirbti be tarpininkų. Na, o tai, leidžia taikyti kur kas žemesnes kainas, lyginant su konkurentais.

 Sukursime žetonus ir pakabukus tiek pagal Jūsų pateiktą eskizą, tiek pagal žodinį idėjos aprašymą, kurį padės įgyvendinti profesionalūs „Gravidėjos“ dizaineriai bei inžinieriai. Per trumpiausią įmanomą laiką pagaminsime numerėlių seriją, skirtą koncertų salei, teatrui, sporto klubui ar kitai įstaigai.

 Mūsų specialistai išgraviruos bet kokią Jūsų pageidaujamą informaciją ir / ar logotipą. Taip pat svarbu paminėti, kad Jūs galite būti ramūs ir nesijaudinti, kad užrašai su laiku apsitrins ar išnyks. Išgraviruotas tekstas ir vaizdas yra neatskiriama gaminio dalis ir tarnaus Jums lygiai tiek pat, kiek ir pats žetonas. Ilgaamžiškumu išsiskiria ir kiti „Gravidėjos“ siūlomi gaminiai, itin tinkantys, ieškant personalizuotos dovanos. Na, o jeigu kaip tik ir ieškote originalios dovanos idėjos, ją rasite šioje skiltyje.


Kuo skiriasi iš skirtingų medžiagų pagaminti žetonai ir kita produkcija?


 Pradėkime nuo plastiko. Įvairūs plastikiniai variantai yra apsaugoti nuo ultravioletinės spinduliuotės ir išblukimo, taip pat – nepavaldūs erozijai. Tai lemia ilgą plastikinių žetonų eksploatacijos laiką, tačiau rekomenduojame rinktis ne plonesnį nei 5mm storio plexi plastiką.

 Žetonai iš medžio yra natūralūs ir ekologiški. Mediniai numerėliai, skirti rūbinėms, atrodo autentiški ir nestandartiniai. Jie yra nepaprastai paklausūs tarp įstaigų, kurių interjeras orientuotas į natūralumą.

 Na, o metalizuoto plastiko numeriukai yra ne tokie tvirti ir atsparūs trinčiai. 

  Dauguma „Gravidėjos“ siūlomų pakabukų, žetonų ir informacinių stovelių, nepaisant to, iš kokios medžiagos pagaminti, yra patikimi, patvarūs ir gaminami, naudojant profesionalias technologijas.

Palikite mums užklausą ir išsirinkite Jums priimtiniausią variantą.


SaugomaĮvertinimas


5
(3 įvertinimai)