Trafaretai – paprastas ir lengvas būdas atvaizdams kurti


 Užsisakę šio tipo gaminius, netruksite įsitikinti, kad trafaretai – paprastas ir lengvas būdas atvaizdams kurti. Antra vertus, jie taip pat taupo Jūsų brangų laiką. Tai ypač aktualu, kai norima pasirinktą trafaretą naudoti pakartotinai. Reklamos, dekoro ar net buitinių aktualijų sferoje visada naudingas šablonas, naudodamiesi kuriuo, galite atkurti bet kokio sudėtingumo vaizdus ant įvairių paviršių.

 Trafaretai perteikia raides, skaičius, raštus ir įvairius vaizdus. Išsiplėtus jų panaudojimo sferai, trafaretai tampa vis paklausesne preke. Sudėtingų elementų įgyvendinimas įmanomas, net neturint įgūdžių ir patirties. Ypatingai smagu trafaretus naudoti įvairioms šventinėms progoms:

  • Puošiant pasirinktais tekstais bei grafiniais vaizdais kvietimus į vestuves;
  • Atvaizduojant pasirinktus raštus / tekstus ant šventinės atributikos;
  • Dekoruojant šventinės erdvės patalpas ir kt.

Na, o jeigu ieškote ne tik šventinio dekoro, bet ir dovanų idėjų, jas rasite šiame puslapyje.


Kodėl verta rinktis trafaretų gamybą „Gravidėjoje“?


 Rinktis trafaretų gamybą „Gravidėjoje“ verta todėl, kad čia dirba specialistai, turintys didelę patirtį, o gamybai naudojama išskirtiniu tikslumu pasižyminti įranga ir kokybiškos medžiagos. Tai garantuoja vaizdo, sukuriamo naudojant trafaretus, tikslumą. Savo klientams suteikiame galimybę kurti bet kokio dydžio gaminius, su jų pageidaujamu tekstu, skaičiais, vaizdais ar logotipais.

 Mūsų gaminami trafaretai išsiskiria patvarumu ir atsparumu nepalankiems aplinkos faktoriams. Tai ypač taikytina trafaretams, pagamintiems iš patvarios plonos polipropileno plokštės. Šis plastikas yra stiprus, atsparus smūgiams ir pasižymi puikiu lankstumu. Be to, jis atsparus agresyviai aplinkai, todėl jį galima naudoti su įvairių tipų dažais ir tirpikliais.

 Jis nekeičia savo savybių, veikiant skirtingoms temperatūroms: nuo –20 C iki +90 C. Tačiau, jeigu pageidaujate trafareto iš kitos medžiagos, kaip alternatyvą galime pasiūlyti daugkartinio naudojimo trafaretus iš: kartono, akrilo plastiko, faneros, retais atvejais iš 0,3 mm storio plieno skardos. Norėdami pamatyti pavyzdžius savo akimis, apsilankykite mūsų Darbų galerijoje.


Kodėl trafaretai tampa vis paklausesni?


 Unikalumas, originalumas ir individualumas yra pagrindinės šiuolaikinės reklamos savybės. Norėdami, kad pirkėjas pastebėtų būtent Jūsų įmonę, turite įtikinti juos savo pranašumų išskirtinumu. Šiam tikslui, visų pirma, turite atkreipti į save dėmesį. Štai kada yra naudinga naudoti trafaretus. Mes gaminame juos pagal individualius užsakymus, taigi galime išpjaustyti pasirinktame trafarete ne tik Jūsų pageidaujamą tekstą ar skaičius, bet ir bet kokio sudėtingumo atvaizdus, Jūsų įmonės logotipą.

 Naudodami trafaretus reklamos tikslais, pasieksite teigiamą rezultatą, minimaliomis sąnaudomis. Turėsite galimybę pranešti apie save potencialiems klientams, neskirdami didelio biudžeto, kurio reikalauja tradiciniai reklamos metodai. Tai yra reklamos rūšis, kurią lengvai pritaikysite savo jėgomis. Įmonių savininkus taip pat gali sudominti kita mūsų veiklos sritis – informacinių, proginių bei techninių lentelių gamyba.

 Taip pat siūlome kitas verslui aktualias informacinių-identifikacinių prekių grupes. Profesionaliai pagamintos, naudojant lazerinio graviravimo techniką, jos suteiks Jūsų biurui užbaigtumo ir solidumo įspūdį. Tačiau ir tie klientai, kuriems trafaretai aktualesni, kaip dekoro ar įvairių techninių objektų ženklinimo elementas, liks maloniai nustebinti šių gaminių patvarumu ir tikslumu. Apie šias savybes jau šiek tiek kalbėjome. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis.


Trumpai apie pagrindines trafaretų savybes


Šie gaminiai yra universalus sprendimas bet kokioms komercinėms ir nekomercinėms užduotims įgyvendinti. Mūsų trafaretai yra:

  • Lengvi, praktiški;
  • Patvarūs ir ilgaamžiai;
  • Atsparūs agresyvioms medžiagoms;
  • Nesideformuojantys;
  • Leidžiantys įkūnyti bet kokias menines idėjas.

Taigi, galite būti tikri, kad trafaretai – paprastas ir lengvas būdas atvaizdams kurti. Išlaisvinkite savo kūrybingumą!


SaugomaĮvertinimas


5
(3 įvertinimai)