Lentelių iškabų gamyba


Iškabų gamyba, kokias iškabas gaminame?


Gaminame iškabas tiek iš nerūdijančio plieno tiek iš dvisluoksnio metalizuoto plastiko:

Plačiau > Nerūdijančio plieno iškabų gamyba 

Plačiau > Iškabų iš plastiko gamyba

 Iškabų gamyba yra svarbus verslo sektorius, kuris sujungia dizaino kūrimą, medžiagų apdorojimą ir technologijų taikymą. Aptarsime informacinių iškabų gamybą, jos procesą bei graviravimą ant iškabos.

Iškabų gamyba - tai sudėtingas ir daugiasluoksnis procesas, kurio tikslas - sukurti aukštos kokybės iškabas su įvairia informacija. Iškabos yra naudojamos skirtingose srityse, pradedant verslo srityje, logotipų bei kitos informacijos pateikime, baigiant informaciniais ženklais prekybos vietose ir pnš.

Iškabų gamyba prasideda nuo dizaino kūrimo. Dizaineriai kuria iškabos maketus, nustatydami jos išvaizdą, formą ir funkcionalumą. Tai yra svarbus etapas, nes nuo dizaino priklauso, kaip žinutė bus pristatoma klientui.

 Po dizaino proceso ateina laikas graviravimui ant iškabos. Graviravimas atliekamas panaudojant lazerinį graviravimą. Tai leidžia įspūdingai atvaizduoti tekstą, logotipus ar kitus elementus ant iškabos paviršiaus. Graviravimo procesas užtikrina, kad informacija išliktų ilgą laiką ir nepakeistų savo išvaizdos. Su lazeriniu graviravimu derinamas pjovimas lazeriu.

 Iškabų gamyba yra svarbus verslo procesas, kuris padeda kompanijoms efektyviai komunikuoti su savo klientais, pateikti informaciją ir reklamuoti savo prekes ar paslaugas.

Tai taip pat yra svarbi verslo prezentacijos dalis, nes gražiai pagamintos ir graviruotos iškabos gali palikti ilgalaikius įspūdžius klientams ir partneriams.

Iškabos gali būti naudojamos įvairiems tikslams. Dažniausiai jos atlieka reprezentacinę ir informacinę funkcijas.

Tiek įmonės, tiek pavieniai asmenys nori tinkamai pristatyti savo veiklą, todėl profesionaliai pagamintos iškabos yra būtinas atributas.

Dažnai klientams kyla klausimas: rinktis plastikinę ar metalinę iškabą?

Šioje vietoje specialistai rekomenduoja atsižvelgti į savo verslo sritį. Jeigu esate advokatas, tai natūralu, kad solidžiau atrodys metalinės ar metalo imitacijos iškabos.

Jei jūsų iškaba reikalinga tik laikinam naudojimui, mugei ar renginiui, tuomet galima rinktis pigesnes, neilgaamžes medžiagas. Išgraviruojame jūsų logotipą ir pageidaujamus tekstus, darbą atlikame itin kokybiškai. Tai patvirtina ir didelis mūsų atliktų darbų kiekis.

Klientai vertina mūsų darbų kokybę, todėl vėl atsiradus poreikiui nuolat grįžta ir neieško naujų gamintojų. 

Iškabų gamyba nėra paprastas procesas kaip gali pasirodyti matant galutinį variantą. Reikalinga patirtis ir supratimas, kaip turi būti atliekamas visas darbas. Dažnai klientai ieško pigesnių paslaugų, tačiau iš patirties žinome, kad norint pagaminti kokybišką produkciją, reikalinga ilgametė patirtis ir moderni įranga bei kokybiškos medžiagos.

Mūsų įmonė, gali pasiūlyti kokybišką prekę už adekvačią kainą.

Lentelių gamyba, kokias lenteles gaminame?


Mūsų įmonė siūlo informacinių lentelių gamybą:

 Informacinių lentelių gamyba yra svarbi dalis bet kurios įmonės įvaizdžio ir efektyvaus darbo organizavimo.

 • Nuorodų lentelių gamyba

Nuorodų lentelės yra puikus būdas pritraukti dėmesį į jūsų įmonės paslaugas ar produktus. Jos gali būti naudojamos tiek viduje, tiek išorėje, padedant klientams lengvai susirasti ir gauti informaciją, kuri jiems reikalinga.

 • Įmonės darbo laiko lentelių gamyba

Įmonės darbo laiko lentelės yra svarbus organizacijos efektyvumo elementas. Jos padeda klientams suprasti, kada įmonė dirba, kada pertrauka arba  kita svarbi informacija. Tai taip pat gali būti susiję su klientų aptarnavimu, nes jie gali žinoti, kaip ir kada susisiekti su jumis.

 • Lentelės su logotipais gamyba

Lentelės su logotipais suteikia jūsų įmonei profesionalų ir išskirtinį atvaizdį. Jos yra puikus būdas sustiprinti prekės ženklo atpažinimą ir pabrėžti jūsų įmonės unikalumą. Tai gali būti naudinga tiek vidaus, tiek išorės renginiuose ar parduotuvėse, kur klientai gali susidurti su jūsų logotipu.

 • Įspėjamųjų lentelių gamyba

Įspėjamųsios lentelės gali būti esminės saugumo priemonės jūsų įmonėje arba viešoje erdvėje. Jos gali informuoti žmones apie potencialias pavojingas situacijas arba suteikti jiems reikiamą informaciją, kad jie galėtų išvengti nelaimės.

 Informacinių lentelių gamyba yra platesnis terminas, kuris apima visų rūšių lentelių kūrimą, siekiant teikti reikalingą informaciją. Tai gali apimti nuorodų lentelių, darbo laiko lentelių, logotipais pagrįstų lentelių ir įspėjamųjų lentelių gamybą.

Dar viena populiari mūsų specializacijos sritis, itin aktuali naujakuriams: Namų numerių bei gatvių pavadinimų lentelių gamyba. Šie gaminiai kuriami tiek iš nerūdijančio plieno, tiek iš plastiko ar akrilo plastiko.

 Informacinės lentelės gamyba yra svarbi įmonių ir organizacijų veiklos dalis. Jūsų įmonės lentelės yra ne tik praktinės priemonės, bet ir jūsų prekės ženklo atspindys.

Todėl svarbu rinktis kokybiškas lentelių gamybos paslaugas, kad būtų užtikrintas tinkamas informacijos perdavimas ir jūsų įmonės profesionalus įvaizdis.

 

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite