Vestuvių atributika


Vestuvinė atributika

Vestuviniai atributai

Vestuvių atributika - D.U.K.

Kokią vestuvinę atributiką mes siūlome?


 Vestuvės yra ypatingas gyvenimo įvykis, o vestuvių atributika bei dovanos tėvams per vestuves ir liudininkams gali tapti šio išskirtinio momento neatskiriama dalimi. Mūsų įmonė, specializuojasi graviravimu lazeriu ir turi puikias galimybes padėti būsimiems sutuoktiniams sukurti unikalią ir suasmenintą vestuvinę atributiką bei dovanas.

1. Vestuvinės spynelės:
Vestuvių spynelės yra ypatingas simbolis, kuris labai dažnai naudojamas vestuvių šventėse. Dažniausiai graviruojami jaunųjų vardai, vestuvių data, vedybų simboliai ar trumpa meilės žinutė. Graviravimas lazeriu ant vestuvinės spynelės suteiks jai daugiau prasmės ir sentimentalumo.

2. Vestuvinio torto dekoracijos (toperiai):
Vestuvinis tortas yra vienas iš pagrindinių vestuvių aksesuarų. Išpjauti lazeriu torto smeigtukai toperiai, atspindi jaunavedžių asmenybę ar jų bendrą gyvenimą ir tai suteikia tortui ypatingumo. Tai gali būti miniatiūriniai figūriniai siluetai arba įvairūs simboliai, kurie juos atspindi.

3. Dovanos tėvams per vestuves:
Dovanos tėvams per vestuves yra būdas išreikšti dėkingumą ir pademonstruoti jų ypatingą vietą jaunavedžių gyvenime. Dažniausiai graviruojamos elegantiškos stiklinės statulėlės su nuotraukomis iš poros gyvenimo, jų vardais arba širdinga žinute. 

4. Dovanos liudininkams:
Liudininkai yra ypatinga vestuvių šventės dalis, ir dėl to jiems skirtos dovanos turėtų būti ypatingos. Pasirinkite graviruoti liudininkų vardus ant įvairių aksesuarų, tokių kaip šampano taurės, gėrimo butelio, kurį galima įdėti į medinę dėžutę ant kurios taip pat galima išgraviruoti padėkos žodžius.

Mes padėsime Jums sukurti unikalią ir prabangią vestuvių atributiką bei dovanas, kurios tikrai atspindės Jūsų asmeninį skonį ir vestuvių šventės dvasią.

Graviravimas lazeriu ir pjovimas lazeriu suteikia galimybę sukurti išskirtines ir ilgaamžes dovanas, kurios bus branginamos visą gyvenimą. Tai puikus būdas padėti porai sukurti prisiminimus, kurie išliks amžinai.

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Kaip išsirinkti vestuvių atributiką?


 Didžioji dauguma šiuolaikinių jaunavedžių pasiruošimą didžiajai šventei pradeda nuo vestuvių kvietimų užsakymo arba gamybos savo rankomis. Kalbant apie kvietimus, svarbu paminėti, kad jie turėtų atitikti šventės temą, stilių ir norimą pasirinkti spalvinę gamą.

 Kruopščiai atlikti, nepriekaištingo dizaino kvietimai vestuvėms ne tik suteikia teigiamų emocijų svečiams, bet ir yra tarsi būsimosios šventės vizitinė kortelė. Todėl vestuvių kvietimai turėtų būti parenkami su deramu atidumu.

Ne ką mažiau svarbūs yra ir kiti atributai. Kreipkitės, jeigu Jums reikalingi:

Tam, kad jūsų vestuvių šventė būtų nuostabi ir nepamirštama, svarbu viską apgalvoti iki smulkmenų. Šiam tikslui svarbu pamąstyti apie vestuvių atributiką.

Dažniausiai būtinos šiai šventei atributikos sąraše atsiduria ne tik kvietimai, stalo kortelės ir šventinės dekoracijos, bet ir vestuvinės spynelės, torto papuošimai, dovanų dėžutės, stiklinės staulėlės ir kt.

Daugiau apie vestuvių atributiką skaitykite čia >>> Blog

  • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
  • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
  • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
  • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
  • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
  • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
  • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite