dovana bosui riesutas graviruotas

Dovanų idėjos Bosui

Dovanos Bosui, dovanos Bosei, Boso diena, Dovanos Boso dienos proga

Kartą metuose yra švenčiama palyginus neseniai sukurta, tačiau maloni ir smagi šventė – boso diena. Nors tai nėra formali šventė, tačiau jei jūs manote, jog jūsų vadovas yra šaunus ir jūs esate patenkinti, dirbdami jo kompanijoje, ši diena yra puiki proga išreikšti savo dėkingumą. O gal būt jūs pats esate vadovas ir norite pasveikinti savo bičiulį, ar įmonės, su kuria bendradarbiaujate, vadovą. Kitas klausimas – kokia dovana būtų tinkama tokiai progai. Kadangi su žmogumi, kurį sveikiname, mus sieja darbiniai ryšiai, dovana taip pat turėtų būti ne itin asmeniška, tačiau tuo pat metu parodanti, jog vadovas yra ypatingas ir išskirtinis. Šiai progai yra priimtina rinktis verslo dovanas, tokias kaip prabangūs rašikliai, verslo kalendoriai ir panašūs daiktai, kurie būtų naudojami darbo aplinkoje. Dar šauniau, jei tie daiktai būtų skirti konkrečiam vadovui, tai yra, ant pačių daiktų išgraviruojamas sveikinimas, kaip antai „Šauniausias bosas“, „Geriausiam bosui nuo kolektyvo“ ir panašiai. Tokiu būdu dovana įgauna išskirtinumo, yra dedikuojama konkrečiam asmeniui. Tai parodo, jog dovanotojas ne atsitiktinai ir ne paskutinę minutę pasirinko dovaną, bet planavo, ieškojo, norėjo, jog dovana būtų ypatinga. Dovanos gavėjui tai neša žinią, jog jis pats yra vertinamas kaip vadovas.
Boso dienos proga gali būti pasirenkamos ne vien verslo dovanos ar biuro prekių asortimentas. Tai gali būti ir simbolinė dovana ar net meno kūrinys, kaip antai paveikslas, skulptūra, kompasas ar kitas daiktas, atspindintis krypties žinojimą, ryžtingą ėjimą į priekį, profesionalų vadovavimą komandai. Vienaip ar kitaip, dovana turėtų atspindėti vadovo stipriąsias puses ir tuo pačiu apsiriboti jo kaip vadovo asmeniu.
Dovana, skirta bosui nebūtinai turi būti rimta. Ji gali būti ir šmaikšti, ypatingai, jei jūsų bosas – mėgstantis jumorą ir betarpiškai su savo darbuotojais bendraujantis žmogus. Tokiu atveju gali būti pasirenkamos „Boso taisyklės“ – smagiai pateikiamos realijos iš boso kasdienybės. Taip pat gali būti pasirenkami graviruoti riešutai – kokoso riešutas, simbolizuojantis kietą bosą ir graikiniai riešutėliai, simbolizuojantys kiek mažesnius, bet taip pat kietus darbuotojus. Visa ši kompozicija perkeltine prasme parodo, jog esama tikrai šaunios ir kietos komandos.

Žinoma, visuomet gali būti pasirenkamos praktiškesnės dovanos – tokios kaip taurieji gėrimai, vazos, vardinė pakaba boso švarkui, taurė, puodelis arba tiesiog stalo kortelė, informuojanti, jog čia sėdi bosas. Svarbu prie šių dovanų nepamiršti dedikacijų konkrečiam bosui. Kiekvienam žmogui svarbu žinoti, jog jis gerai atlieka savo darbą, o ypatingai vadovaujančias pareigas užimantiems asmenims svarbu žinoti, jog jų vadovavimas yra tinkamas, vertinamas ir priimtinas darbuotojams, tad jei turite gerą bosą – ši šventė – tai puiki proga parodyti, jog jį vertinate.

Daugiau idėjų Boso dienos proga > ČIA