Rodoma 1–20 iš 25

Valentino dienos dovanos


Dovanų idėjos valentino dienai

Valentino dienos dovanos - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokios yra populiariausios Valentino dienos dovanos?


Valentino diena – tai šventė, kada norisi originaliai pasveikinti ir maloniai nustebinti savo antrąją pusę padovanojant netikėtą Valentino dienos dovaną. Taigi, jei ieškote išskirtinės dovanos Valentino dienai, užsukite į mūsų atliktų darbų galeriją – neabejojame, jog joje rasite idėjų, kurios pravers renkant originalią dovaną mylimajai ar mylimajam.

Valentino diena –įsimylėjėlių šventė. Lietuvoje ji pradėta švęsti tik atgavus nepriklausomybę. Nepaisant to, mes jau spėjome ją pamėgti. Ir kasmet sukame galvą, ką padovanoti Valentino dienos proga? Siūlome nudžiuginti mylimuosius išskirtinėmis dovanomis.

Valentino diena – šventė, kuriai atėjus, kiekviena pora susimąsto apie dovanas savo mylimiesiems. Neretai norisi ir to, kad dovana būtų įsimintina ir atlaikytų laiko išbandymus.

Todėl, mes nusprendėme trumpai pristatyti, kokios būna populiariausios Valentino dienos dovanos? Kadangi jau daugybę kartų teikėte saldainius, gėles, atvirukus ir pan., verta susimąstyti ir apie kiek kitokias dovanų idėjas. Tokias, kurios ilgam išliktų Jūsų antrosios pusės atmintyje ir primintų Jūsų jausmus net po daugelio metų.

Vienas geriausių variantų – personalizuotos dovanos. Jos atskleidžia Jūsų dėmesį bei rūpestį, renkant dovaną, ir visada atrodo originaliai. Tokios dovanos gali būti paprasti ir praktiški daiktai, tačiau puošti išgraviruotais užrašais ar vaizdais, kurie susiję su Jūsų mylimu žmogumi.

Tad, kokie gali būti personalizuotų dovanų pavyzdžiai? Tai:

 Žinoma, šios dovanų idėjos yra tik dalelė ilgo sąrašo, kurį galime Jums pateikti. Todėl tiems, kurie nori plačiau pasidomėti, ką dovanoti mylimajam ar mylimajai Valentino dienos proga, taip pat turime paruošę nemažai minčių.

Dovanų gamyba atliekama pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu 

 

Kokia gali būti Valentino dienos dovana jam?


Pradėsime nuo kelių variantų vyrams. Stipriosios lyties atstovai tikrai įvertins tokias praktiškas dovanas, kaip graviruotas diržas ar kaklaraiščio segtukas. Na, o kadangi Valentino diena švenčiama žiemą, kodėl gi nepadovanojus mylimajam graviruoto termopuodelio?

Valentino diena – įsimylėjėlių šventė, todėl, tai yra puiki proga dovanoti meilės spyneles. Jos tinkamos, anaiptol, ne vien vestuvėms. Na, o technologijų mėgėjams patiks graviūra puoštos atminties laikmenos ar išorinės baterijos.

Tačiau, jeigu norite dovanoti laiką, kurį galėsite praleisti kartu, puiki idėja: SPA centrų kuponai, kuriems originaliai įpakuoti tiks graviruotas medinis vokas.

Be abejo, mes nepamiršome ir tradicinių dovanų vyrams. Tai gali būti:

Taigi, yra begalė atsakymų, kokia gali būti Valentino dienos dovana jam? Tačiau, kad ir ką parinktumėte, nepamirškite, didžiausia dovana mylimajam – Jūsų šypsena!

Kokia gali būti Valentino dienos dovana jai?


Bene populiariausios dovanų idėjos Valentino dienos proga yra romantiški siurprizai. Tačiau, jie gali tapti dar ypatingesni, jeigu suasmeninsite juos. Daugelis merginų ir moterų mėgsta papuošalus. Taigi pirmieji romantiškų dovanų sąraše (žinoma, po vakarienės dviem) yra graviruoti juvelyriniai dirbiniai.

Tai gali būti pakabukas su išgraviruotais Jūsų poros inicialais ar netgi nuotrauka. Taip pat, apyrankė ar auskarai. Graviravimas lazeriu be galo pažangi technologija, leidžianti graviruoti net ir labai smulkius paviršius.

Taigi, galite nesijaudinti, jeigu Jūsų antroji pusė mėgsta nedidelius papuošalus.

Kitos originalios dovanos mylimajai:

 • Papuošalų ar prisiminimų dėžutė (šioje galėsite patalpinti smulkmenas, susijusias su Jūsų kartu praleistomis romantiškomis akimirkomis);
 • Stiklinė statulėlė geriausiai merginai / moteriai / žmonai, kurią galite papuošti išgraviruota Jūsų poros nuotrauka ir mielais žodžiais. Šia proga itin tiks širdelės formos statulėlės;
 • Graviruotas medinis padėklas ar pjaustymo lentelė ir pan.

Tai tik keletas variantų, padėsiančių Jums išrinkti Valentino dienos dovaną jai. Padedami mūsų specialistų, galite personalizuoti ir daugelį kitų Jūsų pačių parinktų dovanų.

Graviravimas ir pjaustymas lazeriu suteikia visą aibę galimybių, kaip paprastą dovaną paversti išskirtine.

Kaip nustebinti per Valentino dieną?


Rankdarbiai ir kepiniai vis dar laikomi labiau moterų sritimi. Tačiau, įsivaizduokite, kaip nustebinsite mylimąją, jeigu, jai grįžus namo, ant stalo garuos Jūsų ruošta vakarienė, o kambarys bus išpuoštas begale širdelės formos dekoracijų.

Rankų darbo dovana visada bus labai jauki ir šilta, nes gamindami ją įdedate dalelę širdies. Tačiau, tam ne visada randame laiko. Todėl kartais verta sujungti savo ir originalių dovanų profesionalų jėgas.

Esame personalizuotų ir verslo dovanų lyderiai, ir tikrai turime ką Jums pasiūlyti. Toliau pateikiamos originalios dovanų idėjos tikrai privers nusišypsoti Jūsų antrąją pusę.

 • Širdelių girlianda. Tokiu būdu papuošę miegamąjį, paversite jį Amūro šventove;
 • Valentino dienos laiškelis, išgraviruotas ant veidrodžio. Prisipažinkite meile, įteikdami mylimajai tokią išskirtinę dovaną. Kaskart pažvelgusi į save, ji prisimins Jus;
 • Graviruotas medinis vokas su laišku. Svarbu, kad tai būtų tikras, ranka rašytas laiškas. Šią dovaną Jūsų mylimoji saugos visą gyvenimą.

 Žinoma, šias ir panašias dovanas gali teikti tiek vyrai, tiek moterys. Bet kuriuo atveju, Jūsų antroji pusė įvertins Jūsų pastangas. Taigi, nustebinti per Valentino dieną, tikrai yra kaip, tereikia pasitelkti vaizduotę.


Kur rasti Valentino dienos atributikos?


Valentino dienos atributika Jūsų laukia Gravidėja įmonėje! Mūsų specialistai siūlo įsimylėjėlių šventės saldumynus papuošti torto smeigtukais.

Jie ne tik pagyvins Jūsų tortą ar pyragaičius, bet ir sukurs romantišką atmosferą. Torto smeigtukai ir toperiai yra pjaustomi lazeriu iš organinio stiklo ar faneros. Išpjaustyti galima bet kokio Jūsų pasirinkto šrifto žodžius ar Jūsų poros inicialus.

Valentino diena yra puiki proga prisiminti svarbiausius jausmus. Taigi, visada šiltai ir jaukiai atrodys tortas, padabintas žodžiu „Myliu“. Tad, jeigu ieškote būdų, kaip originaliai papuošti tortą, šie smeigtukai ir toperiai bus puiki išeitis.

Ypač tada, jeigu meilės prisipažinimą suplanavote būtent Valentino dienai. Tai originalus būdas atverti savo širdį.

 

Kokia yra Šv. Valentino dienos istorija?


 Vasario 14-oji pavadinta Šventojo Valentino garbei. Šis vyskupas pasipriešino tuo metu galiojusiam draudimui tuokti poras ir suteikdavo joms santuokos sakramentą paslapčia.

Toks draudimas buvo įvestas tuometinio Romos imperatoriaus Klaudijaus II, tikintis, kad nesusituokę vyrai ištikimiau gins imperiją. Mat šeimas turintys kariai, anot imperatoriaus, buvo labiau pažeidžiami.

Tiesa, dėl savo drąsos Šventajam Valentinui teko paaukoti gyvybę. Vasario 14-ąją buvo įvykdyta jo egzekucija. Tačiau, šio kilnaus vyro istorija gyva iki šiol. O krikščioniškame pasaulyje Šv. Valentino diena minima jau daugiau nei tūkstantį metų.

Oficialiai ši diena švenčiama nuo 496 m. Tokia yra Šv. Valentino dienos istorija.


Valentino diena – puiki proga išreikšti jausmus


Kad ir kokią dovaną teiktumėte savo antrajai pusei, svarbiausia nepamiršti šios šventės esmės. Sakoma, kad vyrai ne tokie romantiški, kaip moterys. Tačiau ir dailiosios lyties atstovės kartais paskęsta rutinoje ir prigesina savo romantišką prigimtį.

Taigi, kad ir kaip populiaru piktintis, neva, Valentino diena – prekybininkų šventė, yra visiškai ne taip. Tai puiki proga mums išreikšti tikruosius jausmus ir nustebinti mylimuosius.

Santykiai su jais neretai tampa tarsi savaime suprantamais, o draugystės pradžioje liepsnojusi kibirkštėlė, metams bėgant, dažnai prigęsta.

Štai kodėl šią dieną verta prisiminti gražiausias kartu praleistas akimirkas ar net įamžinti jas nuotraukų albume. Kuris, kaip ir minėjome, atrodys solidžiai su graviruotu odiniu viršeliu.

Dovanokite ne tik jas, bet ir savo laiką! Tokiu būdu, perteiksite savo jausmus, nuoširdžią meilę ir stiprų prisirišimą. Kurią dovaną pasirinkti – išimtinai Jūsų sprendimas, svarbiausia, kad ji suteiktų kuo daugiau džiaugsmo Jūsų antrajai pusei. Jums belieka nuspręsti, kaip praleisti Valentino dieną?

O jeigu ieškote daugiau dovanų idėjų, jas rasite mūsų tinklaraštyje.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite