Darbo įrankių graviravimas

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Lazerinis graviravimas ant darbo įrankių


Darbo įrankių graviravimas lazeriu – nuo preciziškų reikalavimų medicininiams įrankiams, saugumo žymėjimų iki beprotiškiausių ir šmaikščiausių idėjų.


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokiom progom dažniausiai graviruojami lazeriu darbo įrankiai?


Mūsų įmonė siūlo aukštos kokybės darbo įrankių graviravimą lazeriu, suteikiant  personalizuotą dovana tiek savo kolegoms, draugams tiek Jums pačiam.

Darbo įrankių graviravimas lazeriu suteikia galimybę išpildyti asmeninius ir unikalius dizaino poreikius. Galite pasirinkti išgraviruoti logotipą, inicialus, svarbias datas ar net motyvacinę žinutę ant darbo įrankių paviršiaus. Tai suteiks individualumo ir išskirtinumo.

Graviruoti darbo įrankiai yra ne tik puiki dovana savo kolegoms, bet taip pat ir puiki dovanos idėja profesinių prezentacijų metu ar įmonės dovanų rinkiniuose.

Personalizuoti darbo įrankiai rodo rūpestį ir dėmesį, taip pat prideda ypatingo profesionalumo ir elegancijos.

Graviruoti darbo įrankiai yra puiki dovana tiek vadybininkams, amatininkams, inžinieriams, tiek bet kuriam profesionalui. Personalizuoti ir įspūdingi darbo įrankiai parodo rūpestį dėl smulkmenų, o taip pat gali būti naudojami kaip įmonės dovanos, prezentacijų elementai ar darbuotojų apdovanojimai.

Susisiekite su mumis šiandien, kad galėtume padėti Jums sukurti puikias ir personalizuotas dovanas, kurios išsiskirtų iš kitų ir taptų ypatingu ir vertingu dėmesio ženklu.

Laiko kapsulė ir jos graviravimas lazeriu


 Laiko kapsulė yra laikinas konteineris, kuriame saugomi daiktai, norima perduoti ateities kartoms. Kapsulės dažniausiai užkasamos žemėje arba dedamos į specialias saugyklas arba pamatus. Jos gali būti įvairių dydžių ir formų, tačiau paprastai būna pagamintos iš patvarių medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas.

Laiko kapsulės gali būti naudojamos įvairiems tikslams. Jos gali būti naudojamos norint įamžinti tam tikrą laikotarpį ar kultūrą, perduoti asmeninę informaciją ar tiesiog pasidalinti savo mintimis ir svajonėmis su ateities kartomis.

Yra daugybė pavyzdžių, kaip laiko kapsulės buvo naudojamos per istoriją. 1793 m. Prancūzijoje buvo užkastas laikrodžių rinkinys, skirtas atrasti 2000 m. 1876 m. JAV buvo užkastas laikrodžių rinkinys, skirtas atrasti 2000 m. 1954 m. JAV buvo užkastas laikrodžių rinkinys, skirtas atrasti 2054 m.

Šiuolaikinės laiko kapsulės dažnai naudojamos švenčiant svarbius įvykius, tokius kaip olimpinės žaidynės ar šimtmečiai. Jos taip pat naudojamos norint įamžinti tam tikrą epochą ar kultūrą. Pavyzdžiui, 2000 m. buvo užkasta laiko kapsulė, skirta atminti 2000 m. olimpines žaidynes Sidnėjuje. Kapsulėje buvo įdėti daiktai, simbolizuojantys Sidnėjaus kultūrą ir istoriją, įskaitant olimpinių žaidynių logotipą, Australijos vėliavą ir Sidnėjaus miesto žemėlapį.

Laiko kapsulės gali būti įdomus būdas sužinoti apie praeitį ir pamatyti, kaip bėga laikas. Jos taip pat gali būti įkvėpimas ateities kartoms.

Štai keletas idėjų, kaip būtų galima panaudoti laiko kapsulę:

 • Įamžinti tam tikrą laikotarpį ar kultūrą. Laiko kapsulė gali būti naudojama norint įamžinti tam tikrą laikotarpį ar kultūrą. Į kapsulę galima įdėti daiktų, kurie yra susiję su tuo laikotarpiu ar kultūra, tokių kaip drabužiai, žaislai, muzikos įrašai ar knygos.
 • Perduoti asmeninę informaciją. Laiko kapsulė gali būti naudojama norint perduoti asmeninę informaciją ateities kartoms. Į kapsulę galima įdėti laiškus, nuotraukas ar kitus asmeninius daiktus.
 • Pasidalinti savo mintimis ir svajonėmis. Laiko kapsulė gali būti naudojama norint pasidalinti savo mintimis ir svajonėmis su ateities kartoms. Į kapsulę galima įdėti daiktus, kurie yra susiję su jūsų svajonėmis, tokius kaip piešiniai, eilėraščiai ar muzikos kūriniai.

Jei ketinate pasigaminti laiko kapsulę, svarbu atsižvelgti į šiuos dalykus:

 • Kapsulės dydis ir forma. Kapsulė turėtų būti pakankamai didelė, kad tilptų visi daiktai, kuriuos norite įdėti. Ji taip pat turėtų būti pakankamai patvari, kad atlaikytų ilgą laiką.
 • Kapsulės turinys. Į kapsulę galite įdėti bet kokius daiktus, kuriuos norite perduoti ateities kartoms. Svarbu, kad daiktai būtų gerai hermetizuoti, kad laikui bėgant jie nesugestų.
 • Kapsulės vieta. Kapsulę galite užkasti žemėje arba įdėti į specialią saugyklą. Jei kapsulę užkasate žemėje, įsitikinkite, kad ji yra pakankamai giliai, kad jos nerastų gyvūnai ar žmonės.

Laiko kapsulė gali būti įdomus ir prasmingas būdas sujungti praeitį, dabartį ir ateitį.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite