Graviravimas ant metalo

Gauti pasiūlymą

Lazerinis graviravimas ant metalo


Graviravimas ant metalo - tai moderni ir efektyvi technologija, kuri leidžia atlikti aukštos kokybės graviravimą lazeriu ant metalo paviršių.

Ši inovatyvi procedūra naudoja lazerio spindulį, kuris tiesiogiai paveikia metalo paviršių, sukeldamas cheminę reakciją ir leisdamas sukurti tikslų ir detalų graviravimą.

Graviravimas ant metalo su lazeriu turi daug privalumų:

 • Pirma, tai yra labai preciziška ir patikima technologija, kuri leidžia atlikti sudėtingus ir smulkius dizainus ant metalo paviršiaus.
 • Lazerinis metalo graviravimas išgauna daug tikslesnius vaizdus ir suteikia galimybę sukurti efektus, suteikiančius graviruotam objektui aukštos kokybės ir išskirtinį vaizdą.

 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas
Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Graviravimas ant metalo - D.U.K.

Graviravimas ant metalo - kas tai?


Graviravimas ant metalo - tai puiki lazerinė technologija, kuri leidžia įgyvendinti kūrybines idėjas ir pridėti vertę metaliniams objektams. Lazerinė technologija turi plačią pritaikymo sritį.

Ji dažnai naudojama personalizuotų suvenyrų, reklaminių gaminių, ženklų, firmų logotipų, juvelyrikos dirbinių ir įvairių pramonės sektorių produktų graviravimui.

 Nepaisant to, kad lazerinis graviravimas ant metalo yra aukštos technologijos procedūra, ji yra greita ir efektyvi. Ji sutaupo daug laiko ir resursų, nes nereikia jokio papildomo fizinio kontakto su objektu.

Be to, ši technologija užtikrina aukštą lazerinio graviravimo kokybę ir ilgaamžiškumą, nes lazerinis graviravimas yra atsparus dilimui ir kitiems paviršiaus pažeidimams.

Mes graviruojame lazeriu visus metalus, tačiau yra tokie metalai kaip žalvaris, varis, alavas, kurie turi specifinių graviravimo niuansų, tad ketinant graviruoti ant šių medžiagų derėtų pasikonsultuoti su mūsų lazerinio graviravimo specialistais ir smulkiau sužinoti galimybes.

Lazerinis graviravimas ant metalo - tai tikrai inovatyvi ir įdomi technologija, kuri leidžia sukurti unikalius ir išskirtinius objektus.

Nesvarbu, ar jums reikia personalizuotų dovanų arba norite užgraviruoti savo prekės ženklą ant gaminių, graviravimas ant metalo lazeriu yra puikus pasirinkimas, suteikiantis išskirtinį ir profesionalų rezultatą.

Kiekvieną užsakymą siekiame atlikti kokybiškai ir už prieinamą kainą, taip pat dažnas užsakymas yra unikalus ir turi įvairių niuansų, tad dėl konkretaus užsakymo kainos maloniai prašome teirautis mūsų KONTAKTAIS:

Kuo išsamiau ir tiksliau apibūdinsite užsakymo poreikius bei pageidavimus, tuo tikslesnę kainą galėsime įsivertinti.

Kas įtakoja graviravimo ant metalo kainą?

 • graviruojamas plotas
 • graviravimo gylis
 • maketo sudėtingumas
 • graviruojamų gaminių skaičius;
 • ir kiti niuansai...

Graviravimas ant metalo išsiskiria tuo, jog norint išgauti kokybišką ir ilgalaikį rezultatą, yra reikalingas specialus, būtent metalui skirtas lazeris. Turėdami reikiamą įrangą ir patyrusius specialistus, mes garantuojame aukštą ir precizišką metalo graviravimo kokybę.

Graviravimas lazeriu ant metalo pasižymi itin tiksliu smulkių detalių graviravimu.

Metalas – tai bene stabiliausiai graviruojama medžiaga. Rezultatas dažniausiai gaunamas tos pačios kokybės, lyginant su:

 • plastiku (plastiko sudėtis dažniausiai skiriasi dėl priemaišų)
 • medžiu (dėl jo struktūros)
 • stiklu (dėl priemaišų)
 • oda (dėl struktūros)

Lazeriu graviruojame visus metalus: titaną, auksą, sidabrą, bronzą, varį, plieną, grūdintą plieną, žalvarį, aliuminį. Graviravimo spalva ar atspalvis priklauso nuo graviravimo galingumo, kurį keičiant galime išgauti įvairius atspalvius.

Dažytų metalų graviravimas atliekamas nugraviruojant dažų sluoksnį iki metalo, tačiau graviūros kokybė labai priklauso nuo dažų sluoksnio, kokybės bei padengimo. Geriausias kontrastas išgaunamas graviruojant tamsiai anoduotą aliuminį, kuomet užrašas gaunasi ryškiai šviesus.

Svarbu: Nepatariame graviruoti lakuotų metalų, nes yra tikimybė, kad lakas aptrupės ties graviravimo kontūru, todėl metalą geriau lakuoti po graviravimo.

Taip pat daug graviravimo bei dovanų idėjų siūlome > Dovanos dovanų idėjos

Lazerinis graviravimas ant nerūdijančio plieno


Vienas populiariausių graviruojamų metalų yra nerūdijantis plienas. Ši medžiaga yra itin patvari, atspari aplinkos poveikiui ir ilgaamžė, tad yra naudojama labai įvairiose srityse.

 Iš nerūdijančio plieno yra gaminami patvarūs įrankiai ir detalės, kurias dažnai reikia žymėti identifikaciniais numeriais. Įvairios žymėjimo dažais technologijos yra netinkamos, kadangi dažą įmanoma nesunkiai pašalinti.

O štai graviravimas ant metalo paveikia patį metalą ir užrašo neišeina pašalinti akivaizdžiai nepažeidus objekto.

Būtent todėl lazerinis graviravimas yra bene vienintelis tikrai patikimas būdas žymėti nerūdijančio plieno detales ir įrankius.

Nerūdijantis plienas taip pat naudojamas lauko iškaboms, gatvių pavadinimų lentelėms, antkapių lentelėms.

Lazerinis graviravimas ant tokių lentelių yra tamsus, solidus ir ilgaamžis. Veikiant kaitrai, šalčiui ir drėgmei, ant metalo išgraviruoti užrašai labai ilgai išlaiko savo pirminį vaizdą ir kinta itin lėtai.

Palyginus nepigi technologija laiko atžvilgiu atsiperka su kaupu: žmonės sutaupo ir laiko ir pinigų, kuomet nereikia rūpintis pigesnių lentelių atnaujinimu ar keitimu kas kelis metus ar net dažniau.

Lazerinis graviravimas ant aliuminio


Aliuminis  nėra toks atsparus aplinkos sąlygoms, tačiau šiuolaikinis didžiulis jo asortimentas ir prieinama kaina daro jį gana populiaria medžiaga.

Aliuminio lentelės kuo puikiausiai pasitarnauja kaip informacijos ir žinios nešėjos ant įvairių paveikslų, meno dirbinių, sportinių apdovanojimų, padėkų ir begalės kitų objektų.

Lentelėse užrašoma proga, data, dovaną teikiantys ar priimantys žmonės ir panaši informacija.

Ir vėlgi šioje vietoje neapsieinama be lazerinio graviravimo, kuris ant aliuminio lentelių gali išgauti net smulkiausią raštą ir tikslumą bei suteikti joms nepriekaištingą išvaizdą ir prabangą.

Siekiant kuo kokybiškesnio rezultato, ant matinio aliuminio paviršiaus rekomenduojame atlikti tamsų graviravimą, o ant blizgaus – šviesų.

Lazerinis graviravimas ant dažyto ar anoduoto aliuminio


Dengto paviršiaus metalinius gaminius graviruoti yra sudėtinga todėl, kad yra sunku nuspėti kokia yra padengto sluoksnio sudėtis ir kaip ji reaguos į lazerio spindulį.

Tokių paviršių lazeriniui graviravimui yra reikalingi patyrę meistrai, kurie gali iš  anksto numatyti rezultatą ir parinkti tinkamą graviravimo būdą.

Tačiau net ir technologiškai tvarkingai atlikus darbą, gali būti sunku prognozuoti kokia bus graviruoto ploto spalva.

Kartais net to paties gamintojo gaminiai, gaminami skirtingomis gamybos serijomis, vizualiai gali niekuo nesiskirti, bet dėl gaminio dangoje esančių skirtingų dažų ar medžiagų proporcijų skirtingai sureaguos į lazerio spindulį ir graviūros atspalvis šiek tiek skirsis.

Graviravimas ant aukso, sidabro bei titano


Vis dar yra įprasta aukso ir sidabro dirbinius graviruoti rankiniu būdu pas juvelyrą.

Tačiau su specialiu, metalui skirtu lazeriu, juos galima graviruoti ir lazeriniu būdu. Tame yra daug pliusų.

 • Pirma – jūs kompiuteryje matysite tikslų atvaizdą to, kas bus išgraviruota, galėsite iš anksto pasirinkti šriftą, išdėstymą  bei matyti būsimos graviūros vizualizaciją.
 • Antra – graviūra bus labai tiksli, preciziška ir kokybiška.

Graviravimas ant metalo - kategorijos

Turite klausimų? Susisiekite