Techninių lentelių gamyba

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Techninių, įrangos bei transporto lentelių gamyba


Technines lenteles gaminame iš juodos spalvos specialia danga padengto aliuminio, kuris atsparus:

 • tiesiems saulės spinduliams (UV radiacijai);
 • įbrėžimams;
 • chemikalams;
 • aukštai ir žemai temperatūrai;
 • staigiems temperatūros pokyčiams;
 • Dėl savo sugebėjimų atlaikyti įvairias sunkias sąlygas, ši medžiaga atitinka pramoniniams bei kariniams standartams ir specifikacijoms, tarp jų MIL-STD 130N, A-A-50271 (MIL-P-514D) and MIL-STD-15024F standartai;
 • Galima tvirtinti įvairiais būdais: klijais, varžtais arba kniedėm;
 • Max dydis 500x300mm.
 • Ruošiame maketus - brėžinius, perpiešiame logotipus bei kitą informaciją

Daugiau info apie šią medžiagą > ČIA


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Techninės įrangos transporto lentelės


Prieš atsakydami į klausimą, kuo išsiskiria techninių lentelių gamyba, išsiaiškinkime, ką turime omenyje, kalbėdami apie technines lenteles?

Tai yra informacinio turinio etiketės, skirtos įvairios įrangos ženklinimui. Vienas iš neabejotinų jų pranašumų yra didelis atsparumas įbrėžimams, chemikalams ir kenksmingiems išorės veiksniams, tokiems, kaip:  UV radiacija ir klimato pokyčiai.

Dėl aukšto tolerancijos neigiamiems veiksniams lygio, techninės lentelės pasižymi galimybe ilgą laiką išlaikyti patrauklią išvaizdą. Tokius gaminius sunku padirbti, todėl jie dažnai naudojami pramoninės ir karinės įrangos ženklinimui.

Techninių lentelių gamyba yra gana sudėtingas ir daugiadisciplininis procesas. Medžiaga, iš kurios turėtų būti gaminamos techninės lentelės, parenkama atsižvelgiant į jų eksploatavimo sąlygas. Informacijos perkėlimo būdas turi atitikti praktinį techninės lentelės naudojimo būdą.

Mūsų įmonėje techninės lentelės gaminamos naudojant automatizuotą technologinį procesą, kuriame pagrindinis vaidmuo tenka lazerinio graviravimo ir pjaustymo lazeriu įrangai. Pastarosios naudojimas leidžia ant vardinių lentelių paviršiaus perkelti techninius duomenis, atspindinčius eksploatacines savybes.

Tokios lentelės yra atsparios dilimui ir ilgaamžės, o jų gamybos technologija ir darbo etapų kontrolė panaikina broko tikimybę. Tai labai svarbu gaminant tokio pobūdžio gaminius, nes jie yra skirti klaidų nepripažįstančioms pramonės ir karinės technikos ženklinimo sferoms.

Kuo ypatingos techninės lentelės?


Techninės lentelės, kurias pristatome šioje savo svetainės skiltyje, yra metalinės lentelės, kurios kartais dar vadinamos etiketėmis arba įrangos ženklinimo lentelėmis.

Nuo lipnių etikečių, skirtų ženklinimui, techninės lentelės, visų pirma, skiriasi jų gamybai naudojama medžiaga (pastarosios gaminamos iš juodos spalvos specialia danga padengto aliuminio), taip pat tos medžiagos eksploatacinėmis savybėmis ir tarnavimo laiku.

durablack

Turbūt nė neverta priminti, kad techninės lentelės turėtų tarnauti visą jūsų įrangos ar gaminių eksploatavimo laiką, todėl į klausimą, kur užsakyti technines lenteles, reikėtų žiūrėti rimtai. Svarbu išsirinkti patikimą ir patirties bagažą turintį gamintoją.

Mūsų įmonė lazerinio graviravimo ir pjaustymo paslaugas teikia jau daugiau nei dešimtmetį, tad galite neabejoti, kad jūsų užsakymas – patikimose rankose.

 Kadangi mūsų gaminamos aliumininės lentelės naudojamos pramoninei ir karinei įrangai ženklinti, jos gaminamos laikantis pramoninių bei karinių standartų ir specifikacijų, tarp jų MIL-STD 130N, A-A-50271 (MIL-P-514D) ir MIL-STD-15024F standartų. Įvairios mūsų gaminamos lentelės turi platų pritaikymo spektrą ir pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Gamybos metu mūsų specialistai atsižvelgia į plokštelių dydį, pločio toleranciją, tam tikrų būtinųjų laukelių buvimą techninėse lentelėse. Matomoje pusėje nėra įlenkimų, įbrėžimų, nelygumų.

Taigi, tokių lentelių gamybos proceso rezultatas – produktas, idealiai atitinkantis sudėtingas eksploatacines sąlygas ir tikslius techninius bei pramoninius standartus.

Kokias lenteles galite užsisakyti mūsų įmonėje?


Mūsų įmonėje galite užsisakyti bet kokios formos, sudėtingumo ir absoliučiai bet kokio (tiek mažmeninio, tiek didmeninio) tiražo technines ar kitokios paskirties lenteles.

Mūsų vadybininkai jums patars ir pasiūlys geriausią jūsų užsakymo variantą. Gali būti, kad įsitikinę techninių lentelių kokybe ir ilgaamžiškumu, norėsite užsakyti ir asmeniniais, ar reklaminiais tikslais naudojamas suvenyrines lenteles.

Pastarosios dažnai sudomina ieškančius originalios dovanos ar reprezentacinių suvenyrų verslo partneriams. Tarp tokio tipo produkcijos itin populiarios medinės plaketės su aukso ar sidabro spalvos graviruotomis lentelėmis.

Jų gamybos specifika panaši, tačiau kelianti mažesnius techninius reikalavimus nei pramonėje naudojamų techninių lentelių gamyba. 

Vis dėlto, nepaisant technologinio proceso sudėtingumo, lazerinio graviravimo technologijų įvaldymas mūsų įmonei suteikia galimybę įgyvendinti tiek sudėtingus pramoninius užsakymus, tiek individualius projektus, skirtus nustebinti jums svarbius asmenis.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Kitos lentelių kategorijos

Turite klausimų? Susisiekite