Medinės dėžutės – kitoks būdas dovanoti


 Medinės dėžutės – kitoks būdas dovanoti, papuošiantis bet kokio tipo dovaną. Medis – natūrali medžiaga, spinduliuojanti šilumą. Teikiant dovanas, pagamintas iš medžio, minėtoji šiluma persiduoda ir šventės kaltininkui. Nepaisant to, kad medinių dėžučių panaudojimo galimybės itin plačios (apie jas dar kalbėsime toliau šiame straipsnyje), bene populiariausios yra medinės dėžutės buteliui. Tokie dėklai tauriesiems gėrimams yra puiki dovana kolegoms, verslo partneriams ar artimiesiems.


Mūsų siūlomos medinės dėžutėsGraviruojame įvairiausias medines dėžutes – alkoholinių gėrimų, saldainių, medaus, cigarų, dekupažuotas, krikštynų ir kt.


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis

Rašykite mums el. paštu [info@gravideja.lt] arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:

 • dominančio ar turimo daikto nuotrauką/nuorodą
 • norimą graviruoti tekstą ar vaizdą
 • vienetų skaičių
 • ar būtų reikalingos siuntimo paslaugos
 • >kaina nustatoma pagal pateiktą informaciją

Kaip atsiskaityti už paslaugas ar prekes?


Atliktų darbų galerijaMedinės dėžutės – dovana bet kokiai progai!


 Be abejo, visi yra girdėję apie medines butelio dėžutes. Bet šios medinės pakuotės gali būti naudingos ir kitoms dovanoms. Itin populiarios medinės dėžutės vestuvėms, krikštynoms, pinigams ir pan. Dar viena gera idėja gali būti mergvakario proga dovanojamos papuošalų ar prisiminimų dėžutės. Tačiau, Jūs galite sugalvoti ir čia nepaminėtą tikslą, kuriuo galima įteikti minėtą gaminį. Taigi, akivaizdu, kad medinės dėžutės – dovana bet kokiai progai!

 Kalbant apie kitus būdus įteikti tokią dovaną, galima paminėti dekupažui skirtas dėžutes. Ši technika populiari tarp rankdarbių mėgėjų. Tad, kodėl gi nagingai draugei nepadovanojus medinės dėžutės dekupažui? Mūsų darbų galerijoje rasite įvairių stilių, spalvų ir dydžių medines dėžutes. Norėdami, kad gaminiai būtų dar unikalesni, puošiame juos išgraviruotais užrašais, piešiniais ir rankenėlėmis iš džiuto virvės. Tolesniame skyrelyje pakalbėsime smulkiau apie tai, kokiomis progomis teikiamos medinės dėžutės?


Kokiomis progomis galima teikti medines dėžutes?


 Visų pirma, pradėkime nuo racionaliosios pusės. Kalbame apie medines dėžutes vestuvėms ir medinius pinigų vokelius. Žinoma, šis dėžučių tipas populiariausias vestuvių proga. Šios šventės metu,  jaunavedžiams teikiamos dovanos, populiariausia iš kurių – pinigai. Be abejo, padovanoti juos paprastame popieriniame vokelyje yra kur kas lengviau. Tačiau, siekiant originaliau įteikti šią gėrybę, verta pamąstyti apie popierinius vokus pinigams. Tai praktiška ir kur kas išradingiau už popierių, kuris gali susilamdyti, o laikui bėgant, ir pagelsti.

 Kita ne ką mažiau aktuali šventė – krikštynos. Jų proga dovanojamos dėžutės krikštynoms. Jos gali būti dekupažuotos (pastarąsias taip pat rasite mūsų asortimente) arba puoštos graviruotais tekstais, linkėjimais, grafiniais vaizdais, ornamentais ir pan. Į krikšto dėžutes sudedamos malonios smulkmenos, kurios jau paaugusiam vaikučiui perteiktų krikšto tėvų palinkėjimus, tarsi kompasas vestų gyvenimo keliu. Tai gali būti simbolinė stiklinė statulėlė, saugosianti nuo negandų; megzta kepuraitė, apginsianti nuo gyvenimo audrų ir t. t.

 Žinoma, medines dėžutes visada galima įteikti ir gimtadienio ar kitos linksmos šventės proga. Kaip ir minėjome, medinės papuošalų ar prisiminimų dėžutės pradžiugins būsimąją nuotaką. Na, o medinė butelio dėžutė gali tapti net labai praktiška dovana bernvakario proga. Įteikę tokią staigmeną, viduje esantį gėrimą galėsite panaudoti ir vakarėlio metu. Kita vertus, ši dovana gali būti puikia reprezentacine priemone, jeigu ant jos išgraviruosite įmonės simboliką. Jūs vis dar abejojate kokia proga teikti medines dėžutes? Neverta – jų yra begalė!


Medinės dėžutės – puiki dovana vyrui


 Tam kad įrodytume, jog progų tokiai dovanai iš tiesų daug, pateikiame dar vieną, aukščiau nepaminėtą variantą – medinę dėžutę, skirtą vyrui. Toks įpakavimo variantas, pritaikius atitinkamą dizainą, visada atrodo solidžiai ir vyriškai. Stipriosios lyties atstovui, kuris nemėgsta „nerimtų“ dekoracijų (kaspinėlių, juostelių ir pan.), mediena taps puikia dovanos įpakavimo medžiaga.

 Todėl, medinė dėžutė vyrui taps puikia erdve džentelmeniškam dovanų rinkiniui. Įprastai į tokį rinkinį įeina brangūs gėrimai, kvepalai ir kita atributika. Tokios dėžutės nereikės papildomai dekoruoti. Na, o štai graviravimas ar pjaustymas lazeriu pavers ją dar įspūdingesne. Šios technologijos pabrėš Jūsų teikiamos dovanos išskirtinumą.


Medinių dėžučių personalizavimas


 „Gravidėja“ specialistai medines dėžutes gamina pagal savo arba klientų pateiktus eskizus. Kiekvienas iš galerijoje pateiktų darbų gali būti pakartotas, pritaikant Jūsų pageidaujamą dydį ir spalvą, arba pagal Jūsų individualų projektą. Pastarasis, Jūsų pageidavimu, gali būti sukurtas ir mūsų specialistų, atsižvelgiant į Jūsų norus. Pagaminta medinė dėžutė gali būti graviruojama dekoratyviniu užrašu, grafiniu vaizdu ar logotipu.

 Klausiate, kuo personalizuotos dovanos pranašesnės už kitas? Toks individualus gaminių pritaikymas suteikia galimybę net paprastus suvenyrus ar kitas dovanas paversti unikaliomis. Galite būti tikri, kad suasmenintą dovaną šventės kaltininkas priims kur kas nuoširdžiau nei masinės gamybos smulkmenėles. Kiekvienam žmogui itin svarbus asmeninis dėmesys. Todėl, gavę personalizuotą dovaną, šventės kaltininkai bus pamaloninti Jūsų skirtu dėmesiu.


Medinės dėžutės – ne tik dovana


 Net paprasčiausias daiktas gali būti supakuotas taip, kad sukeltų susižavėjimą. Todėl, dovanų pakavimas turi didelę reikšmę. Medinės dovanų dėžutės yra puikus pasirinkimas kai kurių kategorijų prekėms pakuoti. Toks būdas padės išsaugoti dovanos kokybę, jos vientisumą transportavimo metu. Tai ypač aktualu, kai kalbame apie medines dėžutes vynui. Na, o vėliau tokia dovana galės tapti stilinga namų puošmena. Taigi, tiems, kurie nori sužavėti ne tik teikiama dovana, bet ir jos įpakavimu, „Gravidėja“ paruošė stilingą ir, svarbiausia, ekologišką sprendimą – dovanų dėžutes iš medžio.


Kodėl verta pirkti medines dėžutes iš „Gravidėja“?


 Mūsų specializacija yra graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Užsisakydami personalizuotas dovanas „Gravidėja“ įmonėje, galite būti užtikrinti jų kokybe. Taip pat tuo, kad sulauksite aukščiausio lygio aptarnavimo. Operatyviai atsakome į Jūsų užklausas ir konsultuojame gamybos klausimais. Atsakingai žiūrime į savo darbą. Gaminiams parenkame aukščiausios kokybės medžiagas ir aksesuarus.

 Visi etapai ir gamybos technologijos yra suderinti tarpusavyje, o kokybė – pagrindinis mūsų darbo kriterijus. Mes parengsime būsimojo produkto maketą pagal jūsų aprašą, nuotrauką ar projektą. Bendradarbiausime nuo idėjos suformulavimo iki pat jos įgyvendinimo pabaigos. Na, o mūsų konsultantai papasakos Jums viską, ką žino patys, padės išsirinkti ir nušvies Jus techninių charakteristikų srityje.

Kiti mūsų darbo pranašumai:

 • Profesionali graviravimo ir pjaustymo lazeriu įranga;
 • Tikslus ir kokybiškas teksto ir grafinių vaizdinių graviravimas bei pjaustymas lazeriu;
 • Bet kokio sudėtingumo lygio raštų ir kontūrų graviravimas bei pjovimas lazeriu;
 • Patyrę specialistai. Mūsų darbuotojai: meistrai, dizaineriai, inžinieriai – specialistai, sukaupę ilgametę patirtį. Savo profesijos žinovai;
 • Gaminių tiražai nuo 1 vnt.;
 • Operatyvus užsakymų atlikimas.

 Rinkoje esame jau ne vienerius metus. Mūsų klientai mus vertina kaip profesionalius personalizuotų dovanų, reklaminės atributikos ir verslo dovanų gamintojus. Svarbu paminėti ir tai, kad visas gamybos procesas – mūsų rankose. Dirbame be tarpininkų, todėl asmeniškai atsakome už savo atliekamus gaminius. Mes esame tikri, kad, užsisakydami medines dėžutes mūsų įmonėje, būsite nustebinti gaminių ir aptarnavimo kokybe.


Medinės dėžutės – variacijų ir pateikimo gausa


Be mūsų jau minėtų medinių dėžučių variantų, mes galime pagaminti:

 • Knygos tipo medines dėžutes, kurių dangtelis gali atsiversti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai;
 • Figūrines dėžutes. Pavyzdžiui, Valentino dienai itin tinkamas širdelės formos dėžutes, į kurias galėsite įdėti dovaną mylimajai/-am. Arba namelio formos dėžutę įkurtuvėms ar vestuvėms, simbolizuojančią naujus namus ar šeimos židinį;
 • Dėžutes tiek su pritvirtintu, tiek su atskiru dangteliu ir daugelį kitų.

 Kad ir ką pasirinktumėte, mūsų naudojamos aukštosios lazerinės technologijos ir „Gravidėja“ specialistų patirtis pavers Jūsų norus tikrove. O mes pateiksime keletą idėjų, kaip originaliai įteikti dovaną medinėje dėžutėje? Svarbiausi kriterijai, renkantis tokį įpakavimo būdą – stilius ir dydis. Todėl, verta iš anksto žinoti, kokia dovana ir kokio dydžio bus teikiama.

 Vienoks stilius tiks medinei butelio dėžutei, teikiamai vadovui, visiškai kitoks – tokiam pat gaminiui, skirtam Jūsų geriausiam draugui. Kalbant apie dydį, nieko baisaus, jei dėžutė kiek didesnė už dovaną. Į vidų galėsite pridėti įvairių dekoratyvinių elementų: putplasčio rutuliukų,  kokoso plaušo ar krepinio popieriaus. Bet svarbiausia yra tai, kad toks dovanos įpakavimas tampa ir savarankišku elementu, kurį vėliau galima naudoti, kaip interjero puošmeną ar vietą daiktams susidėti. Todėl, mes net neabejojame, kad graviruotos medinės dėžutės – dovana bet kokiai progai!


SaugomaĮvertinimas


5
(3 įvertinimai)