Rodoma 1–20 iš 63

Medinės dėžutės buteliui

 


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas
Gauti pasiūlymą

Graviruotos medinės dėžutės


Gauti pasiūlymą

Medinės dėžutės - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.


Kokiomis progomis galima teikti medines dėžutes su buteliu?


Be abejo, visi yra girdėję apie medines butelio dėžutes. Bet šios medinės pakuotės gali būti naudingos ir kitoms dovanoms. Itin populiarios medinės dėžutės vestuvėms, krikštynoms, pinigams ir pan.

Dar viena gera idėja gali būti mergvakario proga dovanojamos papuošalų ar prisiminimų dėžutės. Tačiau, Jūs galite sugalvoti ir čia nepaminėtą tikslą, kuriuo galima įteikti minėtą gaminį.

Taigi, akivaizdu, kad medinės dėžutės – dovana bet kokiai progai! Kalbant apie kitus būdus įteikti tokią dovaną, galima paminėti dekupažui skirtas dėžutes.

Ši technika populiari tarp rankdarbių mėgėjų. Tad, kodėl gi nagingai draugei nepadovanojus medinės dėžutės dekupažui?

Mūsų darbų galerijoje rasite įvairių stilių, spalvų ir dydžių medines dėžutes. Norėdami, kad gaminiai būtų dar unikalesni, puošiame juos išgraviruotais užrašais, piešiniais ir rankenėlėmis iš džiuto virvės.

Visų pirma, pradėkime nuo racionaliosios pusės. Kalbame apie medines dėžutes vestuvėms ir medinius pinigų vokelius. Žinoma, šis dėžučių tipas populiariausias vestuvių proga. Šios šventės metu,  jaunavedžiams teikiamos dovanos, populiariausia iš kurių – pinigai.

Be abejo, padovanoti juos paprastame popieriniame vokelyje yra kur kas lengviau. Tačiau, siekiant originaliau įteikti šią gėrybę, verta pamąstyti apie popierinius vokus pinigams. Tai praktiška ir kur kas išradingiau už popierių, kuris gali susilamdyti, o laikui bėgant, ir pagelsti.

Kita ne ką mažiau aktuali šventė – krikštynos. Jų proga dovanojamos dėžutės krikštynoms. Jos gali būti dekupažuotos arba puoštos graviruotais tekstais, linkėjimais, grafiniais vaizdais, ornamentais ir pan. Į krikšto dėžutes sudedamos malonios smulkmenos, kurios jau paaugusiam vaikučiui perteiktų krikšto tėvų palinkėjimus, tarsi kompasas vestų gyvenimo keliu.

Tai gali būti simbolinė stiklinė statulėlė, saugosianti nuo negandų; megzta kepuraitė, apginsianti nuo gyvenimo audrų ir t. t. Žinoma, medines dėžutes visada galima įteikti ir gimtadienio ar kitos linksmos šventės proga. Kaip ir minėjome, medinės papuošalų ar prisiminimų dėžutės pradžiugins būsimąją nuotaką.

Na, o medinė butelio dėžutė gali tapti net labai praktiška dovana bernvakario proga. Įteikę tokią staigmeną, viduje esantį gėrimą galėsite panaudoti ir vakarėlio metu.

Kita vertus, ši dovana gali būti puikia reprezentacine priemone, jeigu ant jos išgraviruosite įmonės simboliką. Jūs vis dar abejojate kokia proga teikti medines dėžutes? Neverta – jų yra begalė!


Medinės dėžutės – puiki dovana vyrui


Tam kad įrodytume, jog progų tokiai dovanai iš tiesų daug, pateikiame dar vieną, aukščiau nepaminėtą variantą – medinę dėžutę, skirtą vyrui. Toks įpakavimo variantas, pritaikius atitinkamą dizainą, visada atrodo solidžiai ir vyriškai. Stipriosios lyties atstovui, kuris nemėgsta „nerimtų“ dekoracijų (kaspinėlių, juostelių ir pan.), mediena taps puikia dovanos įpakavimo medžiaga.

Todėl, medinė dėžutė vyrui taps puikia erdve džentelmeniškam dovanų rinkiniui. Įprastai į tokį rinkinį įeina brangūs gėrimai, kvepalai ir kita atributika. Tokios dėžutės nereikės papildomai dekoruoti.

Na, o štai graviravimas ar pjaustymas lazeriu pavers ją dar įspūdingesne. Šios technologijos pabrėš Jūsų teikiamos dovanos išskirtinumą.


Medinių dėžučių personalizavimas


Mūsų specialistai medines dėžutes gamina pagal savo arba klientų pateiktus eskizus. Kiekvienas iš galerijoje pateiktų darbų gali būti pakartotas, pritaikant Jūsų pageidaujamą dydį ir spalvą, arba pagal Jūsų individualų projektą. Pastarasis, Jūsų pageidavimu, gali būti sukurtas ir mūsų specialistų, atsižvelgiant į Jūsų norus.

Pagaminta medinė dėžutė gali būti graviruojama dekoratyviniu užrašu, grafiniu vaizdu ar logotipu. Klausiate, kuo personalizuotos dovanos pranašesnės už kitas? Toks individualus gaminių pritaikymas suteikia galimybę net paprastus suvenyrus ar kitas dovanas paversti unikaliomis.

Galite būti tikri, kad suasmenintą dovaną šventės kaltininkas priims kur kas nuoširdžiau nei masinės gamybos smulkmenėles. Kiekvienam žmogui itin svarbus asmeninis dėmesys.

Todėl, gavę personalizuotą dovaną, šventės kaltininkai bus pamaloninti Jūsų skirtu dėmesiu.

Personalizavimas atliekamas pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu


Medinės dėžutės – ne tik dovana


Net paprasčiausias daiktas gali būti supakuotas taip, kad sukeltų susižavėjimą. Todėl, dovanų pakavimas turi didelę reikšmę.

Medinės dovanų dėžutės yra puikus pasirinkimas kai kurių kategorijų prekėms pakuoti. Toks būdas padės išsaugoti dovanos kokybę, jos vientisumą transportavimo metu. Tai ypač aktualu, kai kalbame apie medines dėžutes vynui.

Na, o vėliau tokia dovana galės tapti stilinga namų puošmena. Taigi, tiems, kurie nori sužavėti ne tik teikiama dovana, bet ir jos įpakavimu,

Mes paruošėme Jums stilingą ir, svarbiausia, ekologišką sprendimą – dovanų dėžutes iš medžio.


Medinės dėžutės – variacijų ir pateikimo gausa


Be mūsų jau minėtų medinių dėžučių variantų, mes galime pagaminti: Knygos tipo medines dėžutes, kurių dangtelis gali atsiversti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai;

Figūrines dėžutes. Pavyzdžiui, Valentino dienai itin tinkamas širdelės formos dėžutes, į kurias galėsite įdėti dovaną mylimajai/-am. Arba namelio formos dėžutę įkurtuvėms ar vestuvėms, simbolizuojančią naujus namus ar šeimos židinį; Dėžutes tiek su pritvirtintu, tiek su atskiru dangteliu ir daugelį kitų.

Kad ir ką pasirinktumėte, mūsų naudojamos aukštosios lazerinės technologijos ir „Gravidėja“ specialistų patirtis pavers Jūsų norus tikrove. O mes pateiksime keletą idėjų, kaip originaliai įteikti dovaną medinėje dėžutėje?

Svarbiausi kriterijai, renkantis tokį įpakavimo būdą – stilius ir dydis. Todėl, verta iš anksto žinoti, kokia dovana ir kokio dydžio bus teikiama. Vienoks stilius tiks medinei butelio dėžutei, teikiamai vadovui, visiškai kitoks – tokiam pat gaminiui, skirtam Jūsų geriausiam draugui. Kalbant apie dydį, nieko baisaus, jei dėžutė kiek didesnė už dovaną.

Į vidų galėsite pridėti įvairių dekoratyvinių elementų: putplasčio rutuliukų,  kokoso plaušo ar krepinio popieriaus. Bet svarbiausia yra tai, kad toks dovanos įpakavimas tampa ir savarankišku elementu, kurį vėliau galima naudoti, kaip interjero puošmeną ar vietą daiktams susidėti.

Todėl, mes net neabejojame, kad graviruotos medinės dėžutės – dovana bet kokiai progai!

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas;
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite