Keramikos graviravimas lazeriu

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Lazerinis graviravimas ant keramikos


 • Indai – pačios populiariausios dovanos iš praktiškiausių dovanų kategorijos, todėl graviūra ant puodelių, taurių, vazų ar lėkščių itin dažnai primins apie Jūsų linkėjimą.
 • Graviruojame bei prekiaujame personalizuotais puodeliais įvairioms progoms.

 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Keramikos graviravimas lazeriu - kas tai?


Lazerinis graviravimas ir jo įrenginiai pakeis kaltus ir plaktukus, nes tai naujausia priemonė atlikti aukštos kokybės grafikos darbus. Graviūros tekstas ar vaizdas visada priklauso nuo akmens bei keramikos struktūros.

Geriausiai graviruojasi tamsios spalvos granitas, marmuras, oniksas ir dažniausiai gerai visi tamsios spalvos akmenys. 

Graviūros ant keramikos gaminių kai kuriais atvejais užpildomos specialiais dažais.

Keraminių dirbinių asortimentas yra labai platus, tad ir pats keramikos graviravimas turi itin daug niuansų ir subtilybių. Populiariausi graviruojami keramikos dirbiniai yra indai: puodeliai, lėkštės, vazonai.

Kadangi šie gaminiai paprastai būna glazūruoti, graviravimo rezultatas labai priklauso nuo to, kaip glazūra sureaguos į lazerio spindulį bei jo kaitrą, todėl rizikos visuomet yra. 

Blogiausiu atveju, ji sureaguos tik vietomis arba labai silpnai. Tokiu atveju graviruojamas plotas bus netolygus, sunkiai matysis.

Pavykęs atvejis yra tuomet, kai graviruojamas plotas pakeičia spalvą ir taip sukuria kontrastą, arba kuomet medžiaga nors ir nepakeičia spalvos, bet pasiduoda gilesniam graviravimui ir taip tampa įmanoma graviruojamą plotą užpildyti dažais.

Kontrastas visuomet geriau išgaunamas ant tamsesnės spalvos keramikos dirbinių. Balti keramikos dirbiniai paprastai neįgauna kontrasto, tad jų graviruojamas plotas (jei tik yra techninė galimybė) yra dengiamas dažais.

Norint jog graviravimas ant keramikos pavyktų šimtu procentų, reikia graviruoti ant specialiai graviravimui skirtų keramikos dirbinių.

Populiariausi tokie yra puodeliai (puodeliai su norimu užrašu), dengti specialiais dažais, kurie gamybos procese yra nugraviruojami ir atveriama po jais esanti kontrastinga spalva.

Dar viena graviruojamų gaminių kategorija yra keramikiniai meno dirbiniai. Dažniausiai būdami rankų darbo, jie sėkmingai pasiduoda graviravimui, jei tik jų forma ir tekstūra yra tam tinkamos.

Ar graviruojame lazeriu ant plytų?


Plytų ar plytelių graviravimas lazeriu yra panašus į keramikos graviravimą. Čia daug kas priklauso nuo to, kaip medžiaga sureaguos į lazerio spindulį ir kokį kontrastą pavyks išgauti.

Graviruojamas plotas plytose niekuomet neturi gylio ir negali būti užpildomas dažais. Viskas priklauso nuo medžiagos reagavimo į lazerio kaitrą.

Plytos yra dažnai graviruojamos kaip simbolinė dovana, susijusi su nekilnojamuoju turtu arba originalus pinigų dovanojimas vestuvių proga.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite