Namo numeriai | Gatvių pavadinimai

Namo numerių gamyba


Namo numerių gamyba vykdoma iš nerūdijančio plieno bei akrilo plastiko.

Gatvės pavadinimo lentelės bei namo numeriai graviruojami ir pjaustomi lazeriu pagal individulius poreikius:

 • Nerūdijantis plienas > šlifuotas - matinis paviršius [2mm] dažome pagal RAL spalvų paletę
 • Plastikas > populiariausios spalvos > juoda matinė [tik 3mm] | juoda blizgi [3-5-10mm] | balta [3mm]
 • plastiko storis > 3mm | 5mm | 10mm

Gatvės pavadinimo lentelių gamyba vykdoma iš:

 • nerūdijančiojo plieno > storis 2mm 
 • dažyto aliuminio [juoda-balta] > storis 1mm [tik standartinio tipo lentelės]
 • plastiko > storis > 1,6mm | 3mm | 5mm

 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

 

Gauti pasiūlymą

Informacinės lentelės

Informacinių lentelių gamyba

Namo numeriai - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Kokie yra mūsų gaminių iš nerūdjančio plieno privalumai?


Nerūdijantis plienas turi keletą pranašumų palyginti su paprastu plienu:

1. Atsparumas korozijai: Nerūdijantis plienas yra žinomas dėl didelio atsparumo korozijai ir oksidacijai. Jis geba atlaikyti drėgmės, vandens, cheminės medžiagos ir oro poveikį. Tai ypač svarbu, kai kalbame apie naudojimą lauke arba aplinkoje su aukštu drėgmės lygiu.

SVARBU: Mūsų pjaustyti gaminiai iš nerūdijančio plieno, kurie yra dažomi milteliniu būdu, turi itin didelį pranašumą prieš kitų gamintojų naudojamą taip vadinamą "juodą" plieną, kuris bėgant laikui pradeda rūdyti, bei "pakelia" dažus nuo gaminio ir dažai tiesiog nukrenta, rūdys nudažo namo sieną, kurios nenuvalysite jokia chemija.

Pateikiame pavyzdį, kaip po dviejų metų atrodo "juodo" plieno gaminys, dažytas milteliniu būdu:

 

2. Estetinė išvaizda: Nerūdijantis plienas turi šviesią ir švarią išvaizdą, kuri yra lengvai prižiūrima. Tai ypač svarbu vietose, kuriose svarbi estetinė išvaizda, pavyzdžiui, derinant prie fasado, interjere arba architektūroje.

3. Atsparumas aukštai arba žemai temperatūrai: Nerūdijantis plienas išlaiko savo mechanines savybes ir atsparumą didelėms temperatūroms, todėl jis naudojamas tose srityse, kurios yra eksponuojamos ekstremaliosioms temperatūroms.

4. Ekologinės savybės: Nerūdijantis plienas yra 100% perdirbama medžiaga, ir jo gamybos procesas gali būti energijškai efektyvesnis nei kitų metalų gamyba, todėl jis yra geras pasirinkimas ekologiškumo požiūriu.

Visi šie pranašumai padaro nerūdijantį plieną populiariu pasirinkimu namo numerių bei gatvės pavadinimų gamybai.

Kuo skiriasi ir kuo panašūs namo numeriai / gatvių pavadinimų lentelės bei pjaustytos raidės? Kokie yra šių gaminių privalumai?

Modernūs namo numeriai, gatvių pavadinimų lentelės ir kt. – navigacinio tipo informacija, būtina kiekvienoje gyvenvietėje, kad ir kokio dydžio ji būtų;

Kadangi esame tiesioginiai gamintojai ir turime visą reikalingą įrangą, kuria atliekamas lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu, tai mums leidžia sumažinti kainas iki minimumo;

Namo numeriai bei gatvės pavadinimų lentelės gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Taigi, mūsų gaminiai yra apsaugoti nuo saulės, šalčio ir kitų nepalankių klimato sąlygų.

Individualiai vertiname kiekvieną projektą. Padedame klientams išsirinkti tinkamą dizainą, lentelių, namų numerių ir pjaustytų raidžių formą bei dydį.

Kokybiški namo numeriai atspindi Jūsų asmeninį skonį bei yra pritaikomos prie bendro kraštovaizdžio ar pastato dizaino stiliaus. Taip pat, geba perduoti bet kokią informaciją, kurią norėtumėte suteikti praeiviams ar galimiems klientams.

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Kaip tvirtinti namo numerius ar gatvės pavadinimo lenteles?


 

Galime išpjauti pageidaujamo diametro skyles varžteliams arba pasiūlyti anoduoto aliuminio laikiklius su atitraukimu nuo sienos:

[su mūsų komplektuojamais varžtais ir kaisčiais, tinka į mūro, betono bei polistirolo sieną {spalva tik juoda arba sidabro},

į polistirolą naudokite specialius kaisčius, juos rasite čia > kaisčiai į polistirolą]

 > Užsakant komplektą su kaiščiais, prašome informuoti, kokio tipo siena. <

 

plokstes-lenteles-namo-numeriu-gatves-pavadinimu-tvirtinimo-elementai
Kaistis-i-polistirola-instrukcija

Kokios yra PLEXIGLAS plastiko savybės?


 • Labai aukštos kokybės akrilo stiklas-plastikas PLEXIGLAS , pagamintas ekstrudiniu būdu iš polimetilmetakrilato.
 • Kokybės sertifikatas DIN ISO 9001: 2000.
 • Sulaiko UV spindulius. Tinka naudoti patalpų viduje ir lauke, nes yra atsparus saulės UV spindulių ardomajam poveikiui.
 • Gamintojas užtikrina, kad per 20 metų dėl saulės šviesos poveikio PLEXIGLAS išvaizda ir paviršiaus savybės pastebimai nepasikeis.
 • Eksploatacijos temperatūra -30 / +70 C.
 • Degumo klasė B2

NERŪDIJANČIO PLIENO SAVYBĖS


 • Atsparus korozijai.

Atsparumą korozijai suteikia nematoma chromo oksido apsauginė plėvelė, kuri susidaro plieno paviršiuje, veikiant aplinkoje esančiam deguoniui. Netgi tuo atveju, kai plieno paviršius pažeidžiamas fiziškai ar chemiškai, apsauginė plėvelė labai greitai atsistato po to, kai pažeidimo šaltinis pašalinamas nuo plieno paviršiaus.
Dėl to nerūdijančiam plienui nereikalingas joks padengimas ar kita apsauga nuo korozijos. Tinkamai prižiūrima medžiaga išlaiko spindintį ir ryškų paviršių, netgi po ilgo naudojimo.
 

 • Inertiškas įvairioms aplinkoms bei visiškai netoksiškas.

Nerūdijančio plieno paviršius neabsorbuoja maisto medžiagų, su kuriomis liečiasi, bei įvairių cheminių ploviklių ar valiklių, kuriais yra valomas. Jo kietas ir lygus paviršius puikiai ir lengvai nuvalomas nuo pašalinių medžiagų, ant jo paviršiaus nesusidaro įvairios „bio“ plėvelės, tuo būdu šio plieno paviršius išlaiko aukštus higienos reikalavimus.
 

 • Atsparus tiek žemai, tiek aukštai temperatūrai.

Nerūdijantis plienas labai gerai pasipriešina „terminiam šokui“ – greitam ir žymiam temperatūrų pokyčiui
 

 • Praktiškas, estetiškas ir ilgaamžis.

Fizinės savybės leidžia lengvai pagaminti įvairaus dizaino, įvairių formų ekonomiškus ir lengvai prižiūrimus gaminius. Gaminiai būna tvirti ir ilgaamžiai, atsparūs nusidėvėjimui ir aplinkos poveikiui.

Tačiau priežiūra ir kai kurie valymo procesai turi buti periodiškai atliekami geros plieno paviršiaus buklės (estetinės išvaizdos ir atsparumo korozijai) palaikymui.


PIRMINIS NERŪDIJANČIO PLIENO PAVIRŠIŲ VALYMAS


Apsauginė plastikinė plėvelė, kuri dengia paviršių gamybos, transportavimo ir montavimo metu, apsaugo nerūdijančio plieno gaminių paviršius nuo mechaninių ir cheminių pažeidimų. Tačiau nuo ilgo UV spindulių poveikio plastikinė plėvelė keičia savybes ir adheziniai klijai perdaug sukimba su nerūdijančiu plienu, todėl jos pėdsakai tampa sunkiai nuvalomi. Dėl to rekomenduojama apsaugines plastikines plėveles pašalinti nedelsiant, kai jos tampa nebereikalingos (kai atlikti transportavimo, montavimo darbai).

Jeigu gaminiai montuojami jiems esant jau be plastikinės apsauginės plėvelės, pageidautina vengti nešvarumų atsiradimo, pirmiausia juos laikant uždengtus, bei montuojant juos po to, kai kiti darbai, kurie galėtų sukelti nešvarumų atsiradimą, jau atlikti. Montavimo ar kitų darbų metu ant paviršių nuo įrankių arba salyčio su „juodu“/anglingu plienu atsirandančios geležies dalelės turi buti pašalintos neatidėliotinai. Plieno dulkės, atsirandančios nuo tokių operacijų kaip suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir t.t. per labai trumpą laiką sukelia rūdijimo procesą. Negana to, kad šios dalelės rūdija savaime, jos taipogi pažeidžia savaime atsistatantį nerūdijančio plieno „pasyvųjį sluoksnį“, sukeldamos taškinę koroziją.


KASDIENĖS PRIEŽIŪROS VALYMO PRIEMONĖS IR PERIODIŠKUMAS


Tinkamos valymo priemonės yra tiekiamos specializuotose paviršių priežiūros įmonėse. Prieš pradedant valymą, būtina įsitikinti, kad atitinkamų priemonių sveikatos ir darbo saugos informacija yra gauta iš gamintojo ir visiškai suprantama. Kilus abejonėms, kreipkitės į valymo priemonių gamintojų atstovus.

Valymas visada turi būti atliekamas struktūros (šlifavimo) kryptimi, ne skersai.

Oksidacijos šaltiniai, pirštų antspaudai ir kitos žymės gali buti pašalinamos naudojant muiluotą vandenį arba specialią švelnią valymo priemonę bei švelnaus paviršiaus medžiagą arba zomšą. Geriausia naudoti purškiamus valiklius, kurie palengvina valymą, tolygiai užpurškiant ploną valiklio sluoksnį. Šie valikliai pašalina pirštų antspaudus ir kitus nedidelius nešvarumus, sumažina jų tolimesnio atsiradimo galimybę. Priklausomai nuo valiklio, po užpurškimo ant nerūdijancio plieno, paviršių reikia poliruoti naudojant sausą medžiagą (maskuojančio tipo valiklis) arba užtenka tik nubraukti paviršių servetėle.

Sunkiau nusivalančioms žymėms valyti, naudojamos nailono medžiagos bei specializuoti nerūdijančio plieno valikliai, skirti pašalinti kalkių nuosėdoms bei rūdims. Taip pat gali būti naudojami buitiniai kreminiai valikliai. Šios priemonės taipogi gali būti naudojamos vandens nutekėjimo žymėms ir šviesos atspindėjimo netolygumams šalinti. Po valymo būtina pašalinti valymo priemonių likučius su distiliuotu vandeniu ir nusausinti, kad būtų išvengta vandens nutekėjimo žymių.

Sunkiausiai pašalinamiems nešvarumams naudojami nerūdijančio plieno paviršiams skirti valikliai, kurių sudėtyje yra fosforo rūgšties. Po panaudojimo valiklių likučiai pašalinami distiliuotu vandeniu arba aukšto slėgio vandens srove, jei tai įmanoma, paviršius nusausinamas.

Atsiradus taškinei korozijai, paviršiaus atstatymui naudojamos specialios valymo priemonės ar mechaninis valymas. Atstatant nerūdijančio plieno korozijos apsaugą ar panaudojus didelės koncentracijos rūgštis, vizualiai paviršius gali pasikeisti. Pastos pavidalo valikliai gali būti naudojami lokalinių korozijos židinių šalinimui. Naudojant šias valymo priemones, tam, kad būtų užtikrintas saugus darbas ir aplinkos apsauga, būtina laikytis gamintojo nurodymų


Draudžiama !!!


 • Šveitimo milteliai negali būti naudojami, kadangi šios priemonės gali palikti paviršių įbrėžimus!
   
 • Draudžiama valyti paviršius statmenai šlifavimo krypčiai!
   
 • Draudžiama nerūdijančio plieno paviršių priežiūrai naudoti priemones, turinčias chloridų (ypač hidrochloridinės rugšties). Jeigu šie produktai būtų panaudoti per klaidą, paviršių reikia nuplauti gėlu vandeniu, nuvalyti specialiomis primonėmis, pašalinančiomis susidariusius oksidus ir kitus junginius!
   
 • „Juodo“/anglingo plieno pagrindą turincios medžiagos, pvz., plieniniai šepečiai, padai, tinkleliai, negali būti naudojami nerūdijančiam plienui valyti, todėl, kad, be įbrėžimų, tokios medžiagos gali palikti plieno Fe daleles, kurios laikui bėgant gali tapti taškinės korozijos židiniais, veikiant atmosferos drėgmei. Taip pat draudžiama naudoti valymo priemones ir įrankius, prieš tai naudotus „juodo“/anglingo plieno paviršiui valyti.
   
 • Griežtai draudžiama naudoti šiurkščias, abrazyvines medžiagas!

Šviečiantys namo numeriai | gatvės pavadinimo lentelės

Turite klausimų? Susisiekite