Rodomi visi rezultatai: 17

Vaško anstpaudai


Gauti pasiūlymą

Vaškiniai antspaudai ir jų gamyba


Karšto vaško antspaudas tinka iškilmingiems raštams, kvietimams, dovanoms dekoruoti, senoviniu būdu užklijuoti vokus, spausti plasteliną, molį, ir pnš.

 • Galime pagaminti antspaudą, vaškui spausti, pagal Jūsų individualius poreikius.
 • Turime kelių spalvų specialaus vaško lazdelių;
 • Iš vienos lazdelės išeina ~5-7vnt antspaudų;
 • Minimali rekomenduojama graviravimo linija yra 0,5mm storio;
 • Standartinis rekomenduojamas graviravimo gylis ~0,3-0,5mm.

Mūsų siūlomi vaškiniai antspaudai • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

Vaško antspaudų gamyba - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kaip naudoti vaško antspaudą?


 • Uždekite vaško lazdelės dagtį ir užlašinkite norimą kiekį vaško ant dekoruojamo paviršiaus.
 • Palaukite apie 5-10 sekundžių, kol vaškas atvės.
 • Tuomet įspauskite antspaudą į dar šiltą vašką.
 • Galima metalinį antspaudą specialiai dar truputį atvėsinti, kad vaškas kuo staigiau atvėstų bespaudžiant piešinį.
 • Paspauskite antspaudą kelias sekundes ir tuomet atsargiai patraukite nuo vaško.
 • Yra ir specialios apvalios vaško lazdelės, kurios dedasi į karštų klijų pistoletą (prieš įsigyjant reikia išsiaiškinti, ar lazdelės skersmuo tinka Jūsų turimam pistoletui).
 • Su karštų klijų pistoletu daug lengviau pagaminti norimą antspaudo formą.
 • Jei antspaudą norėsite naudoti vėliau, galite pasigaminti jų ruošinius, kuriuos vėliau priklijuosite Jums reikiamoje vietoje. Tokiu atveju vaško antspaudus gaminkite ant kepimo popieriaus (slidžios, nelimpančios pusės). Atvėsę antspaudai labai lengvai nusiims nuo kepimo popieriaus paviršiaus.
 • Naudodami virvelę, galite sukurti dekoratyvinį užsegimą ant voko, dėžutės, ar sveikinimo. Virvelę apliekite vašku ir įspauskite pasirinktą piešinį.
 •  Iš vienos vaško lazdelės išeina 5 – 7 antspaudukai (25mm diam.).

SVARBU: vaškas, skirtas šiai technikai, yra specialios struktūros, tad pabandėme ir galime konstatuoti, kad su paprastomis parafino žvakėmis mums nepavyko išgauti tokio efekto.

 

Kaip naudoti vaško antspaudus? VIDEO


 

Kuo išskirtiniai vaško antspaudai?


Mes degame aistra originalioms dovanoms. Viena tokių – vaško antspaudai.

Jei trokštate prisiliesti prie praeities elegancijos, atspausdami savo pasirinktus vaizdus ir tekstus asmeniniu vaško antspaudu, ar mėgaujatės malonumu, rašydami ranka rašytus laiškus, ir pažymėdami juos originaliu antspaudu, mes galime padėti įgyvendinti šiuos troškimus.

Pagaminsime vaškui skirtus antspaudus, su Jūsų pageidaujamu užrašu, logotipu, inicialais ar grafiniu vaizdu. Mūsų darbų galerijoje Jūsų laukia daugybė idėjų, kaip gali atrodyti personalizuotas vaškinis antspaudas.

Net neabejojame, kad Jūsų kūrybingumą pažadinti gebės tiek modernūs, tiek tradiciniai šios rūšies gaminiai. Naudokite įsigytus antspaudus vaškui ne tik kaip įprastus vokų papuošimo elementus, bet ir kaip būdą papuošti etiketes ant rankų darbo gaminių ir jų pakuočių.

Na, o vestuvių kvietimai, dekoruoti antspaudais vaškui, pranoks jaunavedžių ir svečių lūkesčius. Vaškui skirtais antspaudais galima mėgautis ir atliekant įvairius rankdarbius.

Šie gaminiai nukels Jus į tolimą Viktorijos laikų epochą, kai antspaudai vaškui buvo begalės skirtingų formų – įmantriai raižyti ir pagaminti iš prabangių medžiagų, bei brangiųjų metalų. Dabar suvenyriniai antspaudai vaškui kiek kuklesni, bet jų suteikiamas įspūdis – ne ką mažiau stulbinantis.

Net įprasto dizaino vaškui skirtas antspaudas, iš išorės atrodantis išties paprastai, pasakoja žavią istoriją apie jo savininką ir šios originalios dovanos teikėją.

Mūsų naudojamos technologijos užtikrina, kad Jūsų pasirinktas antspaudo atspaudžiamas vaizdas bus sukurtas, išsaugant grafikos ar teksto vientisumą ir tikslumą. Mūsų specialistai to pasiekia, itin preciziškai graviruodami Jūsų pageidaujamus raštus ant antspaudo pagrindo.

Mūsų turima įranga leidžia sukurti unikalius, originalius ir be galo gražius gaminius. Tam naudojamas itin preciziškas graviravimas lazeriu.

O, jeigu pageidausite antspaudų kitokioms medžiagoms spausti, galime pasiūlyti:

Antspaudus odai;

Keramikai / muilui;

Išdeginimui ir daugelį kitų.

Kokiomis progomis ir kam dovanoti vaško antspaudus?


Tradicinių formų antspaudai, skirti vaškui, gražiai atrodo bet kuriame interjere. Tačiau, vadovo kabinete jie atrodo ypač stilingai, pabrėždami subtilų savininko skonį ir suteikdami verslo kabinetui klasikinio žavesio.

Galime pridurti ir tai, kad antspaudai ne tik gražiai atrodo, bet ir yra labai malonūs laikyti rankose. Vis dėlto, svarbu paminėti, kad mes negaminame antspaudų, oficialiems dokumentams ženklinti.

Mūsų gaminiai orientuoti į asmeninio naudojimo / proginių dovanų sektorių. Įteikite solidžią, savo savininko vertą dovaną bosui, verslo partneriui ar, tiesiog, gražių daiktų mėgėjui.

Istoriškai, vaško antspaudai buvo naudojami vokų išorėje, laiškams užklijuoti; asmeninis antspaudas, taip pat, nurodydavo gavėjui apie siuntėjo tapatybę. XXI amžiaus pradžioje vaškinis užklijavimas nebereikalingas, nes yra paprasčiau užklijuojamų vokų.

Dabar antspaudai vaškui įgavo visiškai kitą reikšmę bei paskirtį. Kaip ir minėjome, tai puikus dekoravimo būdas, suteikiantis papildomos elegancijos vestuvių kvietimams. Tačiau, tai anaiptol ne visos tokios dovanos teikimo galimybės.

Ieškodami daugiau originalių dovanų idėjų, apsilankykite mūsų skiltyje: Dovanų idėjos. Iš pirmo žvilgsnio paprastas antspaudas, išgautas karšto vaško presavimo būdu, parodo tiek tokios dovanos teikėjo, tiek jos gavėjo išmanumą ir rūpestingumą.

Taip paženklintas kvietimas, dovana ar rankų darbo gaminys nustebins net išrankiausius. Ilgametė mūsų specialistų patirtis ir šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia garantuoti gaminių kokybę ir konkurencingas kainas. Na, o savo kūrybingumą pasitelkiame netikėčiausioms dovanų idėjoms kurti.

Kreipkitės į mus ir mes įgyvendinsime net sudėtingiausius techninius bei meninius sprendimus. Jei Jums reikia mūsų pagalbos, rutuliojant galutinę viziją, kaip gi turėtų atrodyti Jūsų brangiam žmogui skirti antspaudai vaškui, maloniai laukiame Jūsų užklausų.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Kitos antspaudų kategorijos

SAVIDAŽIAI ANTSPAUDAI

MEDINIAI ANTSPAUDAI

ANTSPAUDAI KERAMIKAI

ANTSPAUDAI ODAI

ANTSPAUDAI IŠDEGINIMUI

Turite klausimų? Susisiekite