Produktų nerasta.

Originalios verslo dovanos ir jų graviravimas

Gauti pasiūlymą

Lazerinis graviravimas ant verslo dovanų


Nudžiuginkite savo verslo partnerius, kolegas ir bendradarbius dovanomis su Jūsų įmonės reklamine atributika.

Puikia verslo dovana gali tapti laikrodžiai, piniginės, rašymo priemonės, raktų pakabukai, žibintuvėliai, žiebtuvėliai, kišeniniai peiliukai ir kt. su norimu logotipu ar sveikinimu. 

 • Graviruojame lazeriu beveik visų tipų medžiagas, pjaustome lazeriu popierių, kartoną, medieną, fanerą, įvairius plastikus. 
 • Lazeriai pritaikomi pagal medžiagų specifikacijas, taip išgaunama preciziška kokybė.
 • Graviruojame nuo 1 vnt. iki didelių tiražų.
 • Greitas darbų atlikimas.
 • Nemokamas pavydžių graviravimas dideliems tiražams.
 • Konsultacijos techniniais klausimais, bei optimalios kainos parinkimas.

Mumis pasitiki stambiausios Lietuvos bei kitų šalių įmonės.

Siekiant ilgalaikių verslo santykių, visada rasime geriausią sprendimą Jums!

Be verslo dovanų bei graviravimo ant jų taip patsiūlome:

 • Įvairių apdovanojimų gamybą ( padėkos, nominacijos, prizai, medaliai, apdovanojimų statulėlės ir t.t.) Plačiau ČIA > Apdovanojimai
 • Įvairių antspaudų gamybą ( rašalinių, nestandartinių medinių, vaškui, odai, išdeginimui) Plačiau ČIA > Antspaudų gamyba
 • Informacinių lentelių bei iškabų gamybą ( iš metalo, plastiko, aliuminio, proginės lentelės, techninės, stoveliai ir pnš) Plačiau ČIA > Lentelių gamyba

 • Greitas darbų atlikimas

 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

Verslo dovanos - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokios yra populiariausios verslo dovanos?


Nėra lengva nuspręsti, kokias verslo dovanas dovanoti? Apie pasirinkimui būtinus kriterijus dar kalbėsime. Tačiau, dabar norisi aptarti tai, kaip išsiskirti iš kitų įmonių, teikiančių minėto pobūdžio dovanas.

Pastaruoju metu, sparčiai populiarėja personalizuotos dovanos. Jos ypatingos tuo, kad yra pritaikomos konkrečiam asmeniui ar įmonei. Tokia dovana visada išsiskirs iš kitų.

Tai gali būti: graviruoti apdovanojimai ar rašikliai, graviruotos darbo knygos ir kt. Didžiąją laiko dalį žmogus praleidžia darbe. Šioje aplinkoje, neretai, įprasta kartu švęsti šventes ir teikti dovanas vieni kitiems. Tačiau, jos teikiamos ne tik kolegoms, pavaldiniams ar viršininkams, bet ir verslo partneriams.

Norint teisingai pasirinkti, kokios yra populiariausios verslo dovanos, reikia kūrybingo požiūrio. Juk, svarbu įtikti visoms minėtoms interesų grupėms. Tai nėra paprastas dalykas: dažnai tai, kas tinka kolegoms, netiks vadovui ir pan.

Tam, kad nepakliūtumėte į sumaištį, turite atsižvelgti į daugybę niuansų: asmens amžių, pomėgius, santykių artumą, ir, žinoma, nereikėtų pamiršti apie etiketą.

Apie pastarąjį trumpai pakalbėsime kitame šio straipsnio skyrelyje, o dabar pristatome populiariausias verslo dovanas:

 • Įmonės partnerių susižavėjimą pelnysite, įteikę apdovanojimų statulėles su graviūromis;
 • Žinoma, reikia paminėti ir reprezentacinę įmonės atributiką su kompanijos logotipu;
 • Kaip žaismingesnis minėtų solidžių apdovanojimų variantas gali būti Oskaro statulėlė su pritvirtinta graviruota metaline lenetele;
 • Ne ką mažiau populiarūs personalizuoti puodeliai su įmonės logotipu;
 • Kolegas keliautojus nudžiuginsite graviruotu kelioniniu peiliuku ar žiebtuvėliu.

Norėtųsi trumpai grįžti prie reprezentacinės atributikos. Pastaroji gali tapti kur kas originalesnė, jeigu ji yra gaminama ne vien iš standartinių medžiagų.

Kodėl nepakeitus popierinių atvirukų mediniais? Tokios technologijos, kaip pjaustymas ir graviravimas lazeriu tiek sveikinimo tekstą, tiek įmonės logotipą idealiai perteikia ant kone kiekvieno paviršiaus.

Kokios yra originalios ir praktiškos verslo dovanos?


Nesugalvojate, ką dovanoti kolegoms, vadovui ar verslo partneriams? Mes turime paprastą patarimą, sprendžiant šią dilemą, Jūsų sąraše turėtų atsirasti praktiškos verslo dovanos.

Kai daugelis iš mūsų nebesugalvoja, kur pastatyti dar vieną suvenyrą,  praktiškumas yra geriausias sprendimas.

Taigi, kokios gali būti praktiškos verslo dovanos? Tai:

 • Graviruoti kompiuterių aksesuarai: pelė, klaviatūra, kilimėlis, graviruotas atmintukas;
 • Kanceliarinės prekės (originalūs graviruoti rašikliai, užrašų knygelės, darbo knygos). Tai daiktai, kurie visada bus reikalingi biuro darbuotojams;
 • Mūsų darbų galerijoje Jūsų laukia ir graviruotos medinės dėžutės vynui. Vargu, ar verta ginčytis, kad net ir vynas gali būti praktiška dovana. Kam gi nepatiktų gauti originaliai įpakuotą mėgstamo gėrimo butelį?
 • Puiki dovana šaltesniems orams: graviruoti termo puodeliai, termosas karštiems gėrimams ar pietų dėžutė;
 • Na, o buityje tikrai pravers graviruotos taurės ar bokalai;
 • Rūkantys kolegos įvertins tokias dovanas, kaip graviruoti žiebtuvėliai ar peleninė.

Bet kuris iš šių daiktų bus naudingas kasdieniame gyvenime ir tikrai nekaups dulkių ant lentynos kaip nereikalingas. Jau trumpai paminėjome kelias dovanas, tinkamas verslo partneriams, tačiau šia tema verta pakalbėti kiek plačiau.

Juk kiekviena sėkmingai besivystanti įmonė suvokia, kad ji egzistuoja partnerių ir klientų dėka. Todėl labai racionalus žingsnis yra į kiekvienų metų kompanijos biudžetą įtraukti ir išlaidų šiai kategorijai punktą.

Dovanų idėjos klientams ir partneriams neprivalo būti brangios, bet, būtinai malonios ir laiku įteikiamos. Sakydami tai, turime omenyje, kad reikėtų atsiminti tiek bendradarbiavimo sukaktis, tiek svarbias partneriams datas, o ne vien didžiąsias šventes.

Taigi, ką dovanoti verslo partneriams ir klientams?

 • Itin solidžiomis dovanomis laikomos: graviruotas laikrodis ar odinė darbo knyga;
 • Pasirinkus dovanoti indus, galima pasielgti ir kiek kukliau. Įteikti gražų, solidų puodelį su lėkštute. Arba – šiek tiek paišlaidauti: dovanoti vazą, ar prabangių, graviruotų taurių komplektą;
 • Puikiai tiks ir meno kūriniai: keramikos dirbiniai su graviūromis, originalus smėlio laikrodis ir t. t.;
 • Jei dovanosite saldumynus, tiks keksiukai su įmonės logotipu ar gurmaniški saldumynai specialiose pakuotėse. Jų sukūrimu leiskite pasirūpinti mums. Išgraviruosime ar išpjaustysime Jūsų įmonės logotipą ir pageidaujamą tekstą.

 

Koks yra verslo dovanų etiketas?


Žinoma, kalbant apie pagrindinius verslo dovanų gavėjus (verslo partnerius), bene svarbiausias etiketo reikalavimas yra pasiekti to, kad dovana būtų ne tik solidi, bet ir skoninga.

Neverta perspausti su investuojama suma. Juk prabangus kičas ne visada yra geriausia išeitis. Todėl, dar kartą primename, kad tokioje situacijoje tinkamiausios individualios dovanos.

Tai gali būti  meno kūrinys, prie kurio mes pritvirtinsime graviruotą metalinę lentelę, taip suasmenindami dovaną. Taip pat labai tinkami graviravimui yra galanterijos dirbiniai.

Na, o dovanojant verslo dovanas kolegoms, galioja kiek kitokios taisyklės. Visų pirma, staigmena švenčių proga turėtų būti nebrangi, tačiau originali. Beje, nepatariame pasiruošimo šventėms palikti paskutinei akimirkai.

Norėdami įteikti personalizuotą dovaną, skirkite sau laiko apmąstymui, kokį tekstą norėtumėte graviruoti ar kokius medienos objektus pjaustyti? Čia vėlgi pasitelkiami jau minėti lazerinis graviravimas ir pjaustymas.

Prieš pateikdami pagrindines etiketo taisykles trumpai patarsime, kaip nustebinti kolegas, jeigu verslo dovanų ieškote Kalėdoms ir Naujiesiems metams. Tokiu atveju, itin originalia dovana bus pjaustyti eglutės žaisliukai.

Na, o dabar minėtos etiketo taisyklės, renkant dovaną kolegoms:

 • Nebūtina parinkti vienodų dovanų visiems kolektyvo nariams, svarbiausia, kad jos būtų panašios materialinės vertės;
 • Visada vadovaukitės logika. Perkant patartina atsižvelgti į progą. Vienokios dovanos tinkamos gimtadieniui, kitokios įmonės šventėms ir pan.
 • Neperlenkite lazdos, pirkdami brangias dovanas. Gavęs vieną tokių, kolega jausis įpareigotas ir Jums atsilyginti tuo pačiu. Todėl, geriausia dovanoti praktiškus daiktus, kuriuos galima personalizuoti naudojant lazerines technologijas;
 • Dovana turėtų būti neutrali, atsižvelgiant į amžių ir asmens darbovietėje užimamą poziciją.

Kur rasti atributikos verslo dovanoms?


Dovanojimo prasmė slypi ne išleistuose piniguose, o sukurtoje nuotaikoje. Na, o pastaroji kuriama ne kuo kitu, kaip šventine atributika.

Originalios dovanos neįsivaizduojamos be išskirtinio pateikimo. Taigi verta susimąstyti apie tai, kaip jas papuošti? Mes siūlome naudoti torto smeigtukus ir toperius. Torto smeigtukai papuoš Jūsų šventės saldžiojo stalo elementus, kurių svarbiausias, be abejo, – visų akis traukiantis tortas.

Šiais dekoro atributais galite puošti:

 • Skintų gėlių puokštes. Į jas galima įsmeigti vieną tokių smeigtukų, kuris perteiktų sveikinimo žodžius ar būtų išpjaustytas kaip Jūsų logotipą atitinkanti figūrėlė. Šias galimybes mūsų specialistams suteikia faneros pjaustymas lazeriu;
 • Arba – šiuo metu itin populiarias saldžiąsias puokštes, kurios gaminamos tiek iš vaisių, tiek iš saldainių;
 • Toks atributas sėkmingai gali tapti ir dovanos įpakavimo elementu.

Taigi atributikos verslo dovanoms ieškokite mūsų įmonėje! Mes išpjaustysime bet kokio Jūsų pageidaujamo šrifto žodžius ar figūrėles, kurie tikrai suteiks daugiau šventinės nuotaikos bet kokia proga.

Kaip turėtų atrodyti Jūsų torto smeigtukas (toperis), aptarsime iš anksto, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą, todėl turėsite galimybę vaizdą koreguoti bei išsirinkti Jums gražiausią variantą.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite