Originalios dovanų idėjos

Kokias originalias dovanų idėjas mes siūlome?


Šiais laikais, kai taip sunku nustebinti, renkant dovaną, mes padėsime Jums apsispręsti pateikdami originalias dovanų idėjas. Personalizuotos dovanos tampa vis populiaresnės, nes jos suteikia galimybę suasmeninti teikiamą siurprizą ir parodyti išskirtinį dėmesį gimtadienio ar kitos šventės kaltininkui.

Mūsų įmonė yra idealus Jūsų partneris, jeigu ieškote originalių dovanų idėjų, kurios pasižymi unikalumu bei išskirtinumu. Mes specializuojamės originalių dovanų gamyboje su graviravimu, suteikdami Jums galimybę sukurti ypatingas dovanas visoms progoms.

Mūsų „dovanų idėjų” asortimentas yra išties platus. Ar tai būtų vestuvių šventė, vestuvių metinės, gimtadienio dovana, jubiliejaus šventė, krikštynos, mes turime unikalių dovanų pasiūlymų visoms progoms. Graviravimas lazeriu leidžia mums pritaikyti dovanas pagal Jūsų pageidavimus, todėl kiekviena dovaną gali tapti išskirtine ir asmeniška.

Netgi įprastas daiktas gali tapti išskirtine dovana, jeigu papuošite jį graviruotu sveikinimu, jubiliato vardu ar svarbios šventės data. Tai gali būti personalizuoti puodeliai su užrašu ar logotipu, graviruota arbatos dėžutė, graviruotos taurės ir kt. Originalios dovanų idėjos, kurias rasite mūsų svetainėje, tikrai nudžiugins Jūsų artimuosius.

 Originalios dovanos gali būti šiltas prisiminimas amžinai, ir tai yra mūsų tikslas – padėti Jums sukurti tokį įspūdingą dovanos momentą. Mūsų produkcija apima įvairias prekes, tokias kaip personalizuotos statulėlės su graviravimu, plaketės, personalizuoti puodeliai, medinės dėžutės su graviravimu, torto dekoracijos ir dar daugiau. Mes taip pat galime sukurti graviruotas lazeriu dovanas su Jūsų pačių sukurtu dizainu ar tekstine žinute.

Tai, kas mūsų įmonę išskiria, tai ne tik profesionalus graviravimo procesas, bet ir aukščiausios kokybės medžiagos bei dėmesys smulkmenoms. Mes siekiame, kad kiekviena dovanėlė, kurią pasiūlysime, būtų ne tik unikali, bet ir ilgaamžė.

Dauguma mūsų siūlomų unikalių dovanų yra pasiekiamos internetu, kur galite pasirinkti norimą dovaną, stilių ar formą, užpildę užklausos formą, gausite pasūlymą ir suderinę detales, pagaminsime tik Jums skirtą unikalią dovaną. Tinklalapyje lengvai naršyti ir ieškoti pageidaujamų produktų, o mūsų draugiškas klientų aptarnavimas visada pasirengęs Jums padėti pasirinkti tobulą dovaną.

Taigi, jeigu ieškote originalių dovanų idėjų su graviravimu arba unikalių dovanų visoms progoms, mes esame čia, kad Jums padėtume. Pagaminsime arba užgraviruosime ant Jūsų dovanos, kas suteiks dovanai išskirtinumo.

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Dovanos bei dovanų idėjos vestuvių proga


Dovanos ar dovanų idėjos vestuvėms – tikras galvosūkis, bandantiems jas sugalvoti svečiams ir artimiesiems. Norėtųsi tikėti, kad vestuvės – vieną kartą gyvenime vykstanti šventė, kuri yra ir asmeniška, ir skirta pasidalinti jaunavedžių džiaugsmu su artimiausiais žmonėmis.

Taigi, jeigu niekaip neapsisprendžiate, ką dovanoti vestuvių proga, mes padėsime rasti atsakymą. Nors populiariausia dovana vestuvių proga yra pinigai, tačiau ir juos įteikti galima kūrybiškai, bei originaliai.

Apsilankę mūsų skiltyje dovanos vestuvių proga, pasisemkite daugiau idėjų, kokios originalios dovanos gali būti teikiamos jauniesiems vestuvių proga.

Vestuvių dovana turėtų būti ne tik išskirtinė, bet ir praktiška. O tam, kad tai nebūtų tiesiog buityje naudingas daiktas, siūlome personalizuoti tokias dovanas. Šią galimybę suteikia graviravimas lazeriu. Technikos, leidžiančios graviruoti ir pjaustyti kone kiekvieną paviršių, paprastą dovaną paverčiant išskirtine.

Minėtame puslapyje Jūsų taip pat laukia pavyzdžiai, ką dovanoti tėvams per vestuves, kokios gali būti dovanos vestuvių proga svečiams ir liudininkams?

Be abejo, gali būti sunku išrinkti dovaną vestuvėms, kai kiekvieno svečio ryšiai su jaunavedžiais yra skirtingi, ir ne visi svečiai taip gerai pažįsta jaunuosius, kad lengvai nuspręstų, ką dovanoti vestuvių proga?

Tačiau, teikdami personalizuotą vestuvinę dovaną, kurioje įamžinta Jūsų meilė ir nuoširdūs linkėjimai susituokusiai porai, Jūs tikrai nesuklysite!


Vestuvių atributika


 • Vestuvinės spynos

Tiltai, papuošti vestuvinėmis spynomis, nieko nebestebina. Ant daugelio jų atsirado netgi specialūs spynų medžiai, skirti šiai tradicijai. Minimas paprotys turi kur kas gilesnę simbolinę reikšmę. Tai jaunavedžių noras mylėti vienas kitą amžinai.

Todėl, nenuostabu, kad vestuvinės spynos tampa vis populiaresniu sprendimu, svarstant, ką padovanoti jauniesiems vestuvių proga? Vestuvių spynos – dovana, įamžinanti meilę, – puikus vestuvinės dovanos pasirinkimas.

Beje, užsisakyti ir savo pageidavimams pritaikyti vestuvines spyneles gali ir patys jaunavedžiai. Jau praėjo tie laikai, kai spynos vestuvėms būdavo puošiamos viso labo jaunųjų inicialais ir vestuvių data.

Galime išgraviruoti bet kokį tekstą (prie kurio gali būti priderinta jaunavedžių šaržas ir / ar pageidaujamas vaizdas) tiek ant Jūsų pateikiamų, tiek ant mūsų parduodamų spynelių.

Mes suteiksime galimybę ne tik iš gausybės variantų pasirinkti pageidaujamą šriftą, bet ir visą puokštę paveikslėlių tuo atveju, jei nebūsite išsirinkę savojo.

Prieš imdamiesi gamybos proceso, suderinsime su Jumis maketą. Arba naudosime Jūsų atsiųstąjį, jeigu jau būsite jį susikūrę. Vestuvinės spynos – puiki originali dovana ar vestuvių atributas!

 • Dovanos tėvams per vestuves

Kiekviena jaunavedžių pora susimąsto, kokios turėtų būti jų dovanos tėvams per vestuves? Juk tėveliai, neabejotinai, jaudinasi ir džiaugiasi ta ypatinga diena kartu su jaunaisiais. Jie yra didžiausi susituokusios poros gerbėjai vestuvių dieną.

Jaunųjų tėvai kartu su savo atžalomis būna nuo pirmosios jų gyvenimo dienos, siūlydami išmintį, gyvenimo gaires ir palaikymą. Todėl, nėra vieno teisingo pasirinkimo, kokia turėtų būti dovana tėveliams per vestuves.

Praktiška dovana yra tokia pat ypatinga, kaip ir sentimentali, kai ji įteikiama su meile. Norėdami palengvinti Jūsų pasirinkimą, pristatome populiariausias dovanų idėjas, kaip atsidėkoti tėvams per vestuves.

Tai gali būti:

 • graviruoti stikliniai, keramikiniai gaminiai;
 • graviruotos statulėlės – figūrėlės;
 • graviruotos medinės lentelės, nuotraukų rėmeliai ir dar daug kitų idėjų.

 Teikiant padėką tėvams vestuvių proga, svarbiausia yra išreikšti dėkingumą už tai, kad tėveliai išaugino Jus ir paruošė naujam gyvenimo etapui.

Taip pat, atsidėkoti už visą meilę, rūpestį ir dėmesį, kuriuos jie Jums teikė iki šio ypatingo momento ir kurių dar sulauksite ateityje. Visos bemiegės naktys, gyvenimo vertybių perteikimas savo vaikams ir nepailstanti globa nusipelnė išskirtinės padėkos.

Na, o idėjų, kaip geriausia išreikšti dėkingumą, yra begalė: galite išgraviruoti padėkos žodžių kupiną laišką ant metalinės lentelės, užsakyti žavią, prisiminimų skrynelę, graviruotą lazeriu. Graviravimas ir pjovimas lazeriu mūsų specialistų yra pritaikomas unikalių dovanų sprendimams.


Dovanos vestuvių metinų proga


Artimųjų, draugų ar pažįstamų vestuvių metinės – puiki proga išrinkti originalią dovaną, kuri nudžiugintų porą, švenčiančią sukaktuves.

Kad ir kokios būtų metinės – pirmosios ar dvidešimt penktosios, visada smagu, kai artimieji išreiškia pagarbą sutuoktiniams, įteikdami, kad ir simbolišką dovanėlę.

Dovanos vestuvių metinėms neprivalo būti ištaigingos, tai gali būti simbolinę reikšmę turinti dovana, atitinkanti sukaktuvių pavadinimo prasmę.  Seniau nebuvo tradicijos švęsti kiekvienas vestuvių metines. Ši tradicija vis labiau populiarėja pastaraisiais metais.

Todėl, laikui bėgant, susiformavo ir nusistovėję kiekvienų metinių pavadinimai: popierinės, medvilninės, odinės,… krištolinės, sidabrinės vestuvės ir t. t. Tačiau, kad ir kiek metų kartu nugyvenusi, kiekviena sutuoktinių pora bus laiminga, jeigu pagerbsite juos, įteikdami dovanėlę.

Elementaru, kad daugeliui iškyla klausimas, ką dovanoti vestuvių metinių proga? Pateiksime keletą dovanų idėjų:

1 metai – popierinės vestuvės: pirmosioms metinėms paminėti dovanojami: poros nuotraukų albumas graviruotu viršeliu; knygos; graviruoti atvirukai;

5 metai – medinės vestuvės: šia proga tiks graviruota medinė skrynelė ar pjaustymo lentelė, dėžutė vynui;

10 metų – alavinės vestuvės: tinka graviruoti alaviniai indai, pavyzdžiui, kavinukas;

20 metų – porcelianinės vestuvės: porcelianinių vestuvių proga galima dovanoti porceliano indus, porcelianinę žvakidę ir pan. Šias dovanas galima papuošti išgraviruota vestuvių data, palinkėjimais;

25 metai – sidabrinės vestuvės: puiki dovana sidabrinių vestuvių proga gali būti sidabriniai papuošalai, stalo įrankiai ar kiti sidabro gaminiai.


Krikštynų ar pirmos komunijos dovanos


Krikštynos – svarbus įvykis ne tik tėveliams, pačiam mažyliui, bet ir jo krikšto tėvams. Pastarieji dažnai suka galvą, ką padovanoti mažyliui krikštynų proga?

Tačiau ir tėveliai turi išspręsti ne ką mažesnį galvosūkį, susijusį su dovanomis. Juk dovanos krikštynoms teikiamos tiek krikšto tėveliams, kaip padėka už prisiimtas svarbias pareigas; tiek šventės svečiams, siekiant atsidėkoti už dalyvavimą šventėje.

Dažniausiai, šia ypatinga proga, dovanojamos nedidelės, bet svarbią simbolinę reikšmę turinčios dovanos.

Tačiau, dovanos, teikiamos vaikeliui, krikšto tėvams ir svečiams šiek tiek skiriasi. Taigi, jeigu esate būsimi krikšto tėvai ir galvojate, ką dovanoti vaikui krikštynų proga, patariame rinktis tokias dovanėles:

 • Sidabriniai šaukšteliai ir kiti vaikiški įrankiai su išgraviruota gimimo data ar trumpu užrašu;
 • Veidrodis, ant kurio išgraviruoti krikšto tėvų pažadai krikšto vaikui ir pan. Mūsų svetainėje tikrai rasite dar daug kitų dovanų idėjų.

Na, o mąstant apie tai, ką dovanoti krikšto tėvams, verta pagalvoti apie tokias idėjas, kaip: graviruoti veidrodžiai su padėka; nuotraukų rėmeliai, su įrėminta ant metalinės plokštelės išgraviruota jų krikšto vaiko nuotrauka ar padėkos žodžiais, ir begalė kitų variantų. Juos įgyvendinti leidžia tokios technologijos, kaip graviravimas ir pjaustymas lazeriu.

Na, o krikštynų svečiams atsidėkoti puikiai tiks malonios graviruotos smulkmenos. Tokios, kaip: angeliuko formos pakabukai su palinkėjimu ar saldainių dėžutės su padėkomis.


Torto dekoracijos, smeigtukai, toperiai


Tortas – neatsiejama kiekvienos šventės dalis. Ar tai būtų vestuvės, ar gimtadienis ar krikštynos, visada norisi sukurti iki smulkmenų apgalvotą šventės atmosferą.

Taigi nenuostabu, kad pastaruoju metu itin populiarūs torto smeigtukai ir kitos dekoracijos, tampantys neatsiejama šiuolaikinio švenčių dekoro dalimi. Šie aksesuarai paverčia kepinius dar įspūdingesniais, sukuria šventinę atmosferą, pabrėžia išskirtinės progos svarbą.

Mūsų gaminami torto smeigtukai, toperiai, dekoracijos skiriasi nuo įprastų akiai savo matematiniu tikslumu, prabangia išvaizda ir galimybe rinktis bet kokio sudėtingumo užrašą ar vaizdą, nes yra atliekami naudojant pjaustymo lazeriu techniką.

Pjovimas lazeriu suteikia mums galimybę įgyvendinti net ir pačius netikėčiausius Jūsų norus. Beje, šie gaminiai tinkami ne tik tortams puošti, bet ir puokščių, dovanų, atviručių ir kitų daiktų dekoravimui.

 Mes galime tiek pagaminti toperius pagal Jūsų atsiųstą maketą, tiek kartu su Jumis sukurti naują sprendimą, jeigu dar nesate apsisprendę, kaip atrodys šis aksesuaras.

Torto smeigtukai, toperiai ir dekoracijos papuoš daugelio švenčių konditerinius šedevrus:

 • Vestuvių;
 • Gimtadienio;
 • Krikštynų tortus ir t. t.

Sukaupėme visą kolekciją dovanų idėjų tuo atveju, jeigu jau apgalvojote šventės dekorą, o tai, ką dovanoti svečiams per vestuves, krikštynas ar kita proga, dar nenusprendėte. Todėl, su malonumu pakonsultuosime Jus originalios dovanos pasirinkimo klausimais, bei pritaikysime ją Jūsų poreikiams.


Dovanos gimtadienio ar jubiliejaus proga


Gimtadienio ar jubiliejaus dovanos paieškos dažnai yra tikras galvosūkis. Vieni žmonės, atrodo, viską turi, kiti negali pakęsti nepraktiškų dovanų, tretiems sunku įtikti, nes jie yra itin išlavinto skonio. Tačiau, visiems šiems atvejams „Gravidėja“ turi ką pasiūlyti.

Mūsų įmonės specialistai turi puikių idėjų, kokios dovanos gimtadieniui, jubiliejui būtų tinkamiausios tiek aukščiau išvardintiems, tiek kitoms kategorijoms (melomanų ir kt.) priskiriamiems žmonėms.

Žmogui, kuris, atrodo, viską turi, galite padovanoti tokį daiktą, kurį tas asmuo nuolatos naudoja ir perka vis iš naujo. Pavyzdžiui, mėgstamų kvepalų buteliuką, išgraviruotą prasmingais žodžiais. Nepraktiškų dovanų nemėgstančiam asmeniui tiks graviruotas rašiklis, vizitinių kortelių dėklas ar piniginė.

Na, o artimam žmogui, pasižyminčiam išlavintu skoniu, geru dovanos pasirinkimu bus graviruotos sąsagos ar rankinis laikrodis. Melomanus nudžiuginsite graviruota ar pjaustyta lazeriu viniline plokštele.

Na, o jeigu sukate galvą, ką dovanoti gimtadienio proga mamai, sesei ar draugei, mes taip pat turime ką pasiūlyti. Gera dovanos idėja moteriai – graviruotas veidrodis, ant kurio puikuojasi tik jai skirti gražiausi žodžiai. Taip pat, personalizuota, graviruota medinė dėžutė, kurioje galite suslėpti mielas smulkmenas, susijusias su Jūsų bendra istorija.

Kitas sprendimas – užpildyti šią dėžutę saldumynais, pasimėgavusi kuriais, Jūsų mylima moteris dėžutę galės pritaikyti praktiškai.

„Gravidėja“ tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!


Dovanos boso dienos proga


Gauti dovanas, be abejo, yra malonu. Tačiau, ne ką mažiau smagu ir rinkti jas artimiesiems ar draugams. Tačiau, dovana bosui gali tapti nemenku iššūkiu. Išrinkti dovaną viršininkui yra kur kas sudėtingiau, nei gerai pažįstamam bičiuliui ar šeimos nariui.

Taigi ir mąstant, kokios galėtų būti dovanos boso dienos proga, verta apmąstyti kuo daugiau variantų. Kelis iš jų pasiūlysime ir mes.

 Jeigu jau išrinkote solidžią dovaną, bet jaučiate, kad jai trūksta nuoširdumo, visada galima padovanoti graviruotą suvenyrą su užrašu „Geriausiam bosui“.

 Taip pat neblogas sprendimas, galvojant, kokia gi dovana bosui tinkamiausia, yra įvairūs suvenyrai susiję su viršininko pomėgiais. Žinoma, visų pirma reikėtų juos išsiaiškinti. Tačiau, dirbant kartu ne vienerius metus, jie dažniausiai paaiškėja.

Tai gali būti šmaikščiu užrašu, susijusiu su boso hobiu, graviruotas puodelis ar graviruota statulėlė, atspindinti viršininko pomėgį. Pavyzdžiui, medinė žuvytė su išgraviruotomis „Žvejo taisyklėmis“. Na, o nesusijusios su hobiu, tačiau, taip pat, visada priverčiančios nusišypsoti, yra boso taisyklės, išgraviruotos ant medinės ar metalinės lentelės.


Dovanos Valentino dienos proga


Artėjant įsimylėjėlių dienai, visi ima karštligiškai mąstyti, ką padovanoti mylimajam ar mylimajai Valentino dienos proga?

Visada norisi išrinkti tokią dovaną, kurią gavusi, antroji pusė jaustųsi ypatinga. Gėlės greitai nuvysta, o nuo saldainių lieka vien įpakavimas, todėl, ieškant dovanos Valentino dienos proga, verta pagalvoti apie kur kas ilgiau akį ir širdį džiuginančius dalykus.

Tokius, kurie apie Jūsų meilę primintų, net prabėgus daugeliui metų. Puiki idėja – graviruotos dovanos, kurios – ne tik ilgaamžės, bet ir personalizuotos.

Pastaroji dovanų grupė išsiskiria tuo, kad galite jas puošti suasmenintais, konkrečiam asmeniui skirtais užrašais, citatomis ir t. t. Graviravimas ir pjaustymas lazeriu suteikia galimybę papuošti tokias dovanas netgi Jūsų ir Jūsų mylimojo ar mylimosios nuotrauka, pageidaujamu piešiniu.

Taigi, pamėginkime atsakyti į pradžioje užduotą klausimą: ką dovanoti Valentino dienos proga savo mylimajam ar mylimajai?  Dovanų idėjų gali būti labai įvairių. Tačiau pradėsime nuo tradiciškiausios. Žinoma, kad tai yra širdelė.

Graviruota širdelės formos statulėlė ar pakabukas yra vienos populiariausių Valentino dienos dovanų.

Nenuostabu, juk tai meilės, ištikimybės ir nuoširdumo simbolis. Jeigu išgraviruosite šios formos dovanėlę, suteiksite antrajai pusei ne tik džiaugsmo, bet ir padovanosite prisiminimą, kuris išliks ilgam.

Kaip Valentino dienos dovana moteriai, taip pat, tiks graviruotas veidrodis ar papuošalų dėžutė, o vyrui – išskirtinės graviruotos sąsagos, pakabukas ar žiebtuvėlis.


Dovanos tėvo dienos proga


Australų poetė Pem Braun yra pasakiusi: „Tėčiai yra patys paprasčiausi žmonės, kuriuos meilė pavertė herojais“. Tėčio meilė yra begalinė vertybė, už kurią taip norisi atsidėkoti, įteikiant dovaną tėvo dienos proga.

Ji neprivalo būti ištaiginga, nes didžiausią įspūdį palieka kad ir maži, bet iš širdies dovanojami dalykai. Ypač tokie, kuriuos galima prisiminti ir po daugelio metų. Tai gali būti graviruotos dovanos tėvo dienos proga, kurias tėčiai tikrai įvertins.

Dovanos pasirinkimas, daugeliu atvejų, priklauso nuo Jūsų tėvo darbo ypatybių ir laisvalaikio pomėgių. Biuro darbuotojams ar verslininkams pravers:

 • Solidžiu ženklu papuošta darbo knyga;
 • Nuoširdžiais žodžiais išgraviruotas rašiklis;
 • VIP vizitinės kortelės ir kt.

Na, o jeigu Jūsų tėtis didžiąją laiko dalį praleidžia prie monitoriaus, kadangi dabar daugelis profesijų susijusios su darbu prie kompiuterio, jam tikrai patiks graviruota atminties laikmena ar kompiuterio pelytė. Taip pat, – įvairūs personalizuoti biuro reikmenys, vardinis puodukas, darbo pertraukėlėms praskaidrinti skania kava, ir pan.

Jeigu Jūsų tėtis darbo metu daug laiko praleidžia vairuodamas, jam patiks įvairūs graviruoti automobilių aksesuarai.  Na, o dabar pakalbėkime apie tėvelių pomėgius.

Jeigu Jūsų tėtis prisiekęs keliautojas, jam tikrai patiks graviruotas žiebtuvėlis, termo puodelis, žibintuvėlis ar kišeninis peiliukas.


Dovanos mamos dienai


Mama – pirmasis ir svarbiausias žodis kiekvieno žmogaus gyvenime. Tai ypatingą reikšmę visose pasaulio kalbose turintis žodis. Motinos meilė atsiranda daug anksčiau, nei mes išvystame pasaulį, tai pats šviesiausias jausmas pasaulyje. Apie mamas parašyta daugybė gražių kūrinių ir eilėraščių.

Juk tiek daug yra dalykų, už kuriuos norisi mamoms padėkoti, tiek daug ką norisi joms pasakyti! Tačiau, žodžiai, šiuo atveju, pasirodo pernelyg silpni išreikšti visiems mylinčių vaikų jausmams. Štai tada, jiems į pagalbą pasitelkiamos nuoširdžios dovanos mamos dienos proga.

Motinos diena – graži gegužės pradžioje švenčiama šventė, kurios metu dažnai dovanojami kvepalai, saldainiai ar gėlės. Tačiau, šios dovanų idėjos jau daugelį kartų išmėgintos. Tad, siekiant įteikti originalią dovaną, verta pagalvoti apie tai, kodėl vis labiau populiarėja personalizuotos dovanos?

Kaip ir minėjome pradžioje, taip yra todėl, kad jos suteikia galimybę sujungti žodinę padėką su praktiškomis ar tiesiog mielomis dovanomis.  Ant minėtų dovanų galima išgraviruoti suasmenintus brangius Jums ir Jūsų motinai žodžius, prasmingas citatas ar, tiesiog, džiugius palinkėjimus.

Juos patalpinti galite ant kone kiekvieno paviršiaus. Tai yra daroma, naudojantis tokiomis technologijomis, kaip graviravimas ir pjaustymas lazeriu.

Taigi, puikios personalizuotos dovanos mamai gali būti: graviruoti indai ar graviruotų įrankių rinkiniai, laimingų namų taisyklės, išgraviruotos ant pjaustymo lentelės ar ant veidrodžio, graviruota papuošalų dėžutė ir daugelis kitų.


Kalėdinės dovanos


Kalėdos yra ryškiausia ir džiaugsmingiausia šventė metuose. Privalomas šios šventės elementas yra keitimasis dovanomis. Ši tradicija siekia senovę, kai šią dieną krikščionys keitėsi saldainiais ir vaisiais.

Šiandien kalėdinės dovanos ir idėjos neapsiriboja saldumynais. Dovanos  pasirinkimas priklauso nuo Jūsų galimybių, fantazijos ir asmens, kuriam dovanojama, norų.

Vaikai bus patenkinti saldumynais, na, o tėvus ir kitus suaugusius Jūsų artimuosius nudžiugins – originalios dovanos, kurias galima prisiminti ir po ilgo laiko.  Būtent tokiomis dovanomis rūpinasi „Gravidėja“ komanda. Mūsų specializacija – originalios, personalizuotos dovanos. Jas gaminame, naudodamiesi naujausiomis graviravimo ir pjaustymo lazeriu technologijomis.

Mums svarbu, kad Jūsų Kalėdos būtų idealios iki mažiausių smulkmenų. Todėl, gaminame ir solidžius, lazeriu pjaustytus atvirukus, bei šventines dekoracijas.

Na, o grįžtant prie dovanų idėjų, jų yra begalė:

 • Šiltais žodžiais graviruotas vardinis puodelis;
 • Laimingų namų taisyklės, išgraviruotos ant medinių ar metalinių lentelių;
 • Nuo žiemos speigų apsaugosiantys graviruoti termo puodeliai;
 • Kiekvieną moterį nusišypsoti priversianti personalizuota papuošalų dėžutė;
 • Ar gražiausiais žodžiais graviruotas veidrodis.

Tačiau, mes žinome ir tai, kad veiklių ir išskirtinį skonį turinčių asmenybių norams įtikti ne visada paprasta. Pasirūpinkime šviesiomis ir džiugiomis Kalėdomis kartu!


Dovanos mokytojams, kolegoms, mokslo pabaigimo, išleistuvių proga


Išleistuvės – viena tų švenčių, kurias švenčiame vos kelis kartus gyvenime. Apima keistas jausmas, kai abiturientų ar absolventų tėveliai žvelgia į savo suaugusius vaikus.

Norisi jiems ištarti du dalykus: pamirškite visa tai, ko Jus mokė ir… laikykitės stipriau, nes gyvenimas gali nemenkai supurtyti. Juk jau greitai jie paliks mokyklos ar universiteto suolus bei auditorijas, ir žengs į suaugusiųjų pasaulį.

Todėl ir dovanos išleistuvių proga turėtų būti įkvepiančios ir padrąsinančios. „Gravidėja“ siūlomos originalios, personalizuotos dovanos tikrai nudžiugins Jūsų jaunuolius, suteiks jiems ryžto bei drąsos, nes net po daugelio metų primins šilčiausius Jūsų jausmus.

Tai gali būti:

 • Pasagos su išgraviruotu sėkmės palinkėjimu;
 • Graviruotas tušinukas;
 • Ar prasmingais žodžiais graviruoti stiklo dirbiniai.

Žinoma, dovanų idėjų gali būti kur kas daugiau. Tačiau jos gali būti skirtos ne tik abiturientams bei absolventams, bet ir juos išugdžiusiems mokytojams, bei dėstytojams.

Išleistuvių šventė jaunuoliams atneša begalę skirtingų emocijų. Iš vienos pusės, jie kupini džiaugsmo ir pasididžiavimo. Iš kitos pusės, jiems graudu palikti gerus draugus ir griežtus mokytojus, bei dėstytojus, tapusius antraisiais tėvais.

Todėl, ugdytojams skirtos dovanos turėtų perteikti nuoširdžiausius auklėtinių jausmus. Tai gali būti:

 • Klasės nuotrauka su padėka prabangiuose rėmuose;
 • Graviruotas laikrodis ar USB laikmena.

Ir daugelis kitų smulkių, tačiau širdžiai mielų dovanų, liksiančių brangiu prisiminimu apie išugdytus auklėtinius.


Stilingi puodeliai su užrašu


Siūlome Jums įsigyti originalias, personalizuotas dovanas. Tai – išskirtinės dovanos, kurias puošia įvairios graviūros, kūrybingi bei šmaikštūs užrašai, Jūsų pageidaujami grafiniai elementai.

Viena populiariausių tokių dovanų – stilingi personalizuoti puodeliai.

Gali kilti klausimas, kodėl siūlome būtent personalizuotas dovanas? Todėl, kad geriausiomis dovanomis galima pavadinti tas, kurios savyje išsaugo dalelę individualumo to asmens, kuriam yra teikiamos.  O kaip perteikti individualumą?

Visų pirma, svarbu žinoti sveikinamo žmogaus pomėgius. Štai kaip atsiranda personalizuoti puodeliai su mėgstamų autorių citatomis ar šmaikščiais užrašais, susijusiais su:

 • Jubiliato hobiu, pvz., žūkle, mėgstamu automobilio modeliu ir pan.,
 • Asmens, kuriam dovanojamas originalus puodelis, pareigomis. Tai nebūtinai turi būti darbe užimama pozicija. Labai gražūs užrašai gali būti skirti ir krikšto tėveliams, vestuvių liudininkams ir pan.,
 • Galiausiai, gali būti dovanojamas paprastas vardinis puodelis.

Susisiekite su mumis ir turėsite galimybę pasirinkti iš plataus mūsų gaminamų personalizuotų puodelių asortimento! Kiekvieną gaminį galite suasmeninti, derindamiesi prie sukaktuvininko bei savo skonių.

Jūsų laukia originalių, gražių ir šmaikščių dovanų idėjos. Mes siūlome skirtingų, meniškų šriftų bei vaizdų pavyzdžių.

Tačiau, jeigu tarp jų nerasite tinkamiausio, visada išklausysime Jūsų pageidavimus.

Mūsų tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!

Tinklaraštis

Vestuvinė atributika – Top 15 sąrašas

Artėja jūsų vestuvės? Sukate galvas ne tik dėl rūbų, makiažo ir šukuosenos, bet ir dėl [...]

Skaityti
Ką padovanoti tėvams per vestuves?

Jeigu nežinote ką padovanoti tėvams per vestuves, mes Jums padėsime!!!  Nesumeluosime, jeigu pasakysime, kad kiekvienas [...]

Skaityti
Kokie šiuo metu populiariausi tortų papuošimai ir smeigtukai

     Pastaruoju metu populiariu švenčių elementu tapo įvairūs pjaustiniai, skirti švenčių stalui.  Pagrindinis šventės stalo [...]

Skaityti
Kodėl personalizuoti puodeliai – visada puiki dovanos idėja?

Personalizuoti puodeliai – originali dovana, kurią reprezentaciniais tikslais dažnai naudoja įvairių verslo sričių atstovai, įmonės. [...]

Skaityti
Geriausios krikštynų dovanos šiais metais

Originali dovana krikštynų proga tikrai nudžiugins krikštijamo vaikelio tėvelius ir patį mažylį, šiam paaugus. Kokios [...]

Skaityti
Adresų lentelių gamyba. Priežastys, kodėl verta rinktis mus.

Jūsų dėmesiui – namo numeriai ir adresų lentelių gamyba, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų (nerūdijančio [...]

Skaityti
Dovanos vestuvių svečiams, tėveliams ir liudininkams – Top idėjos

Artėja jūsų tuoktuvės, o jūs vis dar galvojate, ką padovanoti vestuvių svečiams, tėveliams ir liudininkams? [...]

Skaityti
Ką padovanoti mamai mamos dienos proga?

Sukate galvą ką padovanoti mamai mamos dienos proga? Mes čia, kad Jums padėtume !!!   Gegužės [...]

Skaityti