Plastiko graviravimas lazeriu

Produktų nerasta.

Rowmark plastiko graviravimas lazeriu

Gauti pasiūlymą

Akrilo PMMA Plexiglas Rawmark plastiko graviravimas


 • Didžiausias graviravimo plotas ~950-850 x 610 mm
 • Rowmark plastiko graviravimo spalva priklauso nuo atsivėrusio antro sluoksnio,
 • Galima tvirtinti dvipusia lipnia juosta, klijais, varžteliais ar kniedėmis,
 • Turime pasiūlyti populiariausių spalvų bei tipų plastikus [storis 1,6mm] :

 


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Plastiko graviravimas lazeriu - kas tai?


Lazerinis graviravimas ant plastiko paverčia įprastą gaminį unikaliu, suteikia jam žavesio ir prašmatnumo. Graviravimas lazeriu ant plastiko yra populiarus, nes turi daug privalumų:

 • Itin tikslus detalių perkėlimas, graviruojant net sudėtingiausius raštus ar smulkius šriftus;
 • Maksimalus tikslumas – makete ir gaminyje esantys vaizdai bus vienodi;
 • Visos kopijos bus vienodos;
 • Lazerinis graviravimas ant plastiko leidžia perkelti sudėtingus vaizdus ant paviršiaus per 5–10 minučių.
 • Vaizdo ir teksto informacija, perkelta ant gaminio, neblunka ir kitaip nesideformuoja net kelis dešimtmečius.

Kokį plastiką graviruojame lazeriu?


Graviruojame lazeriu įvairių rūšių plastiko gaminius, besiskiriančius savo atspalviais ir storiais.

Dažniausiai graviruojame specialiai lazeriniui graviravimui skirtus plastikus – dviejų sluoksnių plastikas: nugraviravus viršutinį sluoksnį, atsidengia apatinio sluoksnio spalva.

Iš šios medžiagos galima pjauti lazeriu labai tikslias įvairių formų detales, raides, grafinius ornamentus bei ją užgraviruoti.

Graviruojant plastiką lazeriu, siekiama, jog paviršius pakeistų spalvą,

Plastmasė, skirta lazeriniam graviravimui, paprastai turi specialių terminių priedų, arba yra PMMA tipo kaip PLEXIGLAS

Graviruojant kitų rūšių plastmasę – plastiką – ne visada gaunamas norimas rezultatas dėl priemaišų, esančių plastmasės struktūros sudėtyje.

 • Dviejų sluoksnių metalizuoto plastiko. Ant šios medžiagos perkelti vaizdai atrodo stilingai ir gražiai. Dviejų sluoksnių plastikai neblunka ir nėra jautrūs drėgmei, todėl iš jų pagamintus gaminius galima naudoti lauke;
 • Kitų rūšių plastiko. Svarbu žinoti, kad atliekant darbus su šia medžiaga, ne visada gaunamas norimas rezultatas dėl priemaišų, esančių plastmasės struktūros sudėtyje.

Taip, graviruojame - markiruojame papildomus simbolius bei raides ant nešiojamų bei stacionarių klaviatūrų.

Plačiau ČIA > Kompiuterių klaviatūrų graviravimas

Kuo ypatingas lazerinis plastiko graviravimas?


Norint sužinoti, kuo ypatingas lazerinis plastiko graviravimas, visų pirma, reikėtų susipažinti su aukštosiomis technologijomis, kurios naudojamos šios medžiagos apdirbimo metu. Mes kalbame apie graviravimui lazeriu skirtą įrangą.

Ji išskirtinė savo tikslumu, operatyvumu, perkeliamų vaizdų ir užrašų patvarumu, bei puikaus galutinio rezultato užtikrinimu. Ir visa tai pasiekiama vos vienos operacijos metu!

Atlikdami jūsų užsakymą, graviruojame plastiką toliau aprašoma metodika. Jos metu, lazeriu pašaliname viršutinį gaminio sluoksnį, atidengdami apatinį.

Rezultatas – aukštos kokybės, kontrastingas vaizdas. Kelių sluoksnių plastikas, kuris dažniausiai yra specialiai skirtas būtent plastiko graviravimui lazeriu, leidžia gaminti originalius ir ryškius įvairių stilių gaminius.

Esame įsitikinę, kad prireikus išgraviruoti plastikinius reprezentacinius ir personalizuotus gaminius, verta kreiptis į mūsų įmonę. Visų pirma, dėl to, kad jau daugiau nei 10 metų džiuginame savo klientus išskirtinėmis personalizuotomis dovanomis ir verslo atributika.

Labai populiari originalių apdovanojimų gamyba iš PMMA plastiko - organinio stiklo.

Mumis pasitiki tiek privatūs, tiek juridiniai asmenys, siekdami nustebinti artimuosius, verslo partnerius ar įmonės darbuotojus. Visų antra, todėl, kad gamybos procese naudojamos aukštosios technologijos yra mūsų individualaus technologijų parko dalis, taigi dirbame be tarpininkų, kas suteikia galimybę dirbti operatyviau ir patikimiau.

Mūsų darbą vertina ne tik verslininkai, bet ir fiziniai asmenys, kurie mato, kaip paprastus daiktus paverčiame personalizuotomis dovanomis, kurias taip smagu dovanoti. Jeigu ir jūs ieškote dovanų idėjų, apsilankykite šioje svetainės skiltyje > Dovanų idėjos

Na, o kalbant apie juridinius asmenis, tapusius ištikimais mūsų klientais, jie jau įsitikino tuo, kad individualizuotų gaminių graviravimas įmonėje „Gravidėja“ yra teisingas sprendimas kelyje į sėkmingą verslą!

Graviūra ant plastiko gali puošti firminius aksesuarus, kurie jūsų klientams ir partneriams primins apie malonią patirtį, bendradarbiaujant su jūsų įmone. Taip pat tai puiki idėja, ieškant firminių dovanų pavaldiniams.

 

Kas gaminama, naudojant lazerinį plastiko graviravimą?


Plastikas yra viena iš populiariausių ir nebrangi medžiaga. Graviravimas lazeriu paverčia plastikinį gaminį unikaliu, išskiria jį iš kitų. Naudojant minimą technologiją, gaminami reklaminiai ženklai ir iškabos, kurios gali būti naudojamos tiek patalpose, tiek lauke.

Dėl savo savybių plastikas idealiai tinka raktų pakabukų, žetonų gamyba, informacinių lentelių gamyba, bei kitos panašios atributikos gamybai. Iš šios medžiagos galima pjaustyti labai tikslias įvairių formų detales, raides, grafinius ornamentus bei ją užgraviruoti.

Tokios graviūros pasižymi aukščiausiu detalumu ir yra atliekamos jau minėta modernia įranga naudojant skaitmeninius sprendimus. Tai leidžia garantuoti išskirtinį tikslumą ir tobulą maketo atitikimą.

Graviruoti galima ant bet kokių plastikinių objektų: Rašiklių; Pakabukų, žetonų; Klaviatūrų (graviruojame nešiojamųjų bei stacionarių kompiuterių klaviatūras); Elektronikos gaminių; Telefono dėklų; Lentelių; Suvenyrų ir pan.

Taigi yra nemažai tiek korporaciniam, tiek individualiam naudojimui skirtos atributikos, suvenyrų ir kitų plastikinių gaminių, kurios galima išgraviruoti. Jeigu kyla abejonių dėl maketo, nesijaudinkite, jas išspręsti padės mūsų profesionalūs dizaineriai.

Jie gali arba nuo pagrindų sukurti, arba patobulinti jūsų turimą maketą.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite