Rodoma 1–20 iš 41

Tėvo diena


- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Ką originalaus padovanoti tėčio dienos proga?


 Artėja tėčio diena, o Jūs nesugalvojate, ką padovanoti tėvo dienos proga? Mes turime paruošę keletą idėjų. Jeigu Jūsų tėtis gabus meistras ar amatininkas, galima jam padovanoti graviruotų įrankių rinkinį.

Puikiai tiks ir kitus pomėgius reprezentuojantys atributai. Pavyzdžiui, graviruoti laisvalaikio, sporto ar žūklės reikmenys. Jeigu norite solidesnės dovanos siūlome graviruotas sąsagas ar išgraviruotą laikrodį.

 Pirmąjį birželio sekmadienį švenčiama tarptautinė tėvo diena. Bet kuriam vaikui tėtis yra svarbus asmuo šeimoje, kuris siejasi su drąsa, jėga, vyriškumu.

Nesvarbu, kiek metų vaikui, šią dieną visi siekia parodyti dėmesį ir pasveikinti savo tėtį tėvo dienos proga. Tad kokios gi yra populiariausios dovanos tėčiui tėvo dienos proga?

Pradėkime nuo galanterijos. Moterys ir vyrai vienodai vertina šios srities dovanas. Vyrai tikrai mėgsta pinigines ir odinius diržus. Tai visuomet solidi ir praktiška dovana. Ne paslaptis, kad tokios dovanos – pačios geriausios.

Ypač, jeigu papuošite jas graviūromis ar įteiksite odinę piniginę su išdegintais inicialais. Vis dėlto, jeigu jus domina kitokios dovanų idėjos, galime pasiūlyti:

 • Personalizuotus puodelius. Ryškus puodelis su užrašu „Štai kaip atrodo geriausias tėtis pasaulyje“ tikrai bus nuostabi dovana. Tėtis mielai naudosis ja namuose ar pasiims į darbą. Kad ir kur jis būtų, kiekvieną kartą pažvelgęs į šį puodelį, labai apsidžiaugs;
 • Graviruotų šachmatų rinkinį, jeigu Jūsų tėtis yra šio žaidimo mėgėjas;
 • Medinę vyno dėžutę. Žinoma, į ją patalpinti galite ir kitokį gėrimą. Kita panaši idėja – graviruotas viskio butelis ar alaus bokalas. Tai praktiškos dovanos, kurios nedulkės lentynoje ir ypatingomis progomis džiugins mielais išgraviruotais žodžiais ar palinkėjimais.

Yra ir begalė kitų variantų, kurie Jus tikrai nustebins savo išskirtinumu. Apie juos – tolesniame skyriuje.


Kaip originaliai pasveikinti tėtį tėvo dienos proga?


Neabejojame, kad itin dažnas klausimas, ruošiantis Tėvo dienai, yra: kaip originaliai pasveikinti tėtį tėvo dienos proga? Juk šiais masinio vartojimo laikais jau tiek daug kas yra dovanota, o ir patys jubiliatai ar savo dieną švenčiantys asmenys aptekę daiktais.

Štai tada praverčia lašelis fantazijos ir originalios dovanų idėjos. Tokios, kaip:

 • Dekoratyvinė vaza ar indas vyno kamščiams. Jei ieškote gražios ir originalios dovanos Tėvo dienai, kuri papuoš namų interjerą, tokia dekoracija yra kaip tik tai, ko Jums reikia. Ji skirta kaupti kamščius iš vyno butelių ir atrodo labai stilingai bei neįprastai. Ant stiklo lazeriu galima išgraviruoti užrašą: „Geriausias tėtis pasaulyje“;
 • Darbo kalendorius odiniu viršeliu su graviūra arba VIP vizitinės kortelės tikrai bus įvertintos tėčio, kurio darbas susijęs su verslu ar prekyba;
 • Apdovanojimų statulėlė „Geriausiam tėčiui“;
 • Talpi vyriška rankinė su išgraviruotu arba išdegintu užrašu. Stilingas ir naudingas vyriškas aksesuaras, kuriame galima laikyti dokumentus, pinigus, plastikines korteles ir net išmanųjį telefoną. Ant viršelio galite užsisakyti bet kokį lazeriu graviruojamą užrašą, pavyzdžiui, „Šauniausiam tėčiui nuo Viktorijos“;
 • Dovana tėčiui-kolekcionieriui. Galbūt Jūsų tėvas kolekcionuoja senovines monetas? Automobilių modelius? Užrašų knygutes ar daugybę kitų šiam tikslui tinkančių dalykų? Tuomet, išskirtinė dovana gali būti susijusi su šia jo aistra.

 Aukštosios lazerinės technologijos tinkamos personalizuoti kone iš bet kokios medžiagos pagamintoms dovanoms. Toliau trumpai pristatysime, kas tai yra personalizuotos dovanos?


Kokios būna personalizuotos dovanos tėčio dienai?


 Kaip žinote, malonu gauti dovanas, bet dar maloniau jas dovanoti. Tai tiesa, žinoma nuo vaikystės. Šiandieninėje dovanų gausoje labiausiai bus vertinamos tos, kurios yra individualios, sumanytos ir pagamintos asmeniškai jubiliatui.

Tai ir yra personalizuotos dovanos. Efektyviausiais personalizavimo metodais laikomi pjaustymas ir graviravimas lazeriu. Šios technologijos yra itin tikslios, o jomis atliekami užrašai, vaizdai ar ornamentai išeina labai tikslūs ir detalūs.

Toks dovanų suasmeninimo metodas tinka visų rūšių daiktams ir suvenyrams. Na, o naudojamoms medžiagoms praktiškai nėra jokių apribojimų: galima graviruoti medieną, metalą, audinius, taip pat daugelį kitų.

O pjaustyti lazeriu galima taip pat: medieną, popierių, plastiką, metalą ir audinius. Kadangi personalizavimas turi individualų pobūdį, tad, graviruojant ar pjaustant lazeriu, visus niuansus galima aptarti su mūsų specialistais (Tiek kalbant apie individualias dovanas, tiek ir – apie kolektyvines).

Mes esame šios srities profesionalai, todėl kviečiame pasikonsultuoti su mumis dėl pageidaujamų išskirtinių dovanų.


Kur rasti tėvo dienos atributikos?


Žinoma, kad jos rasti galite „Gravidėja“ įmonėje! Be kitų atributų, norėtųsi išskirti torto smeigtukus ir toperius. Torto smeigtukai yra konditerinio kūrinio viršaus puošmena. Tačiau, jais neretai puošiamos ir puokštės.

Tai gali būti skaičiai, nurodantys švenčiamų metų skaičių, arba išpjaustyti jaunavedžių vardai. Tėvo dienos proga galime išpjaustyti geriausio tėčio vardą ar nominaciją „Geriausias tėtis“.

Taip pat – ir figūrėlės, pavyzdžiui, tėčio-superherojaus ir t. t. Nėra jokių apribojimų, pasitelkite savo vaizduotę! Juk šventės atmosfera ir interjeras kuria nemažą dalį šventinės nuotaikos, todėl labai svarbu tuo pasirūpinti.

Vienas būdų tai padaryti – torto smeigtukai. O jeigu papuošite tokia dekoracija ir puokštę, Jūsų tėvelis bus sužavėtas!

Kokia yra tėvo dienos istorija?


 Pirmą kartą idėja apie Tėvo dienos šventę kilo amerikietei Sonorai Luisai Smart Dod. Tai buvo 1909 m. bažnyčioje, per Motinos dienai skirtas pamaldas. Moteris norėjo pagerbti savo tėvo Viljamo Jeksono Smarto atminimą.

Viljamo žmona mirė gimdydama jų šeštąjį vaiką. Taigi, vyras savarankiškai augino visas šešias atžalas mažame ūkyje netoli Spokanės miesto, Vašingtono valstijoje.

Kai Sonora suaugo, ji suprato, kiek daug drąsos ir nesavanaudiškumo parodė jos tėvas, išauklėdamas ir paruošdamas gyvenimui visus savo sūnus ir dukteris. Sonora Dodd pateikė peticiją, siūlydama įsteigti naują šventę, o vietos miesto valdžia ją palaikė.

Pirmą kartą Tėvo diena buvo švenčiama Sonoros Dod gimtajame mieste 1910 m. Tačiau tam, kad ši diena taptų oficialia JAV švente, reikėjo nueiti ilgą kelią. Tik 1972 m. Prezidentas Richardas Nixonas oficialiai įteisino Tėvo dieną. Štai tokia jautri ir nuoširdi tėvo dienos istorija.

Kokia yra tėvo dienos svarba?


 Kiekvieno vaiko gyvenime tėtis vaidina didžiulį vaidmenį. Jis ugdo kūdikį, rūpinasi juo, myli, palaiko, teikia vertingų patarimų. Tėvai moko vaikus, jaudinasi dėl jų ir dalijasi su jais džiaugsmais ir vargais.

Žodžiu, tėtis visada pasiruošęs padėti, todėl dovanos jam turėtų būti pačios geriausios. Žinoma, jeigu kalbėsime apie mažus vaikus, jiems tikrai nebūtina išleisti visų kišenpinigių, siekiant pradžiuginti tėtį. Jį ne ką mažiau nustebins sūnaus ar dukros savo rankomis pagaminta dovana.

Ypač smagu kartu su mama iškepti tortą arba, jeigu vaikas jau pakankamai didelis, pačiam pagaminti lietinių blynų ar kitą lengvesnį patiekalą. Mes jau aptarėme, kokios yra dovanos tėčiui tėvo dienos proga, tačiau jos gali labai varijuoti, priklausomai nuo šeimos galvos pomėgių, charakterio ir specialybės.

Todėl, atsakymų į klausimą, kaip nustebinti tėtį Tėvo dienos proga, yra begalė. Tikimės, kad pasinaudosite ir mūsų pateiktomis idėjomis. Be to, sveikinimai tėvo dienos proga tikrai bus įvertinti, jeigu jais pasirūpins ne tik vaikutis, bet ir savo vyrą mylinti žmona.

Juk mes retai vieni kitiems dėkojame, o kartu auginama atžala yra abiejų sutuoktinių nuopelnas. Todėl, tiek tėčiai, tiek mamos, per jiems skirtas šventes, turėtų prisiminti ne tik savo tėvelius, bet ir antrąsias puses. Dėkingumas visada yra labai vertinama ir branginama vertybė.

Kitos išskirtinės dovanų idėjos Jūsų laukia mūsų tinklaraštyje.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite