Žiebtuvėlių graviravimas

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Lazerinis ZIPPO žiebtuvėlių graviravimas


 • Graviruojame ant kliento žiebtuvėlių bei porcigarų.
 • Žiebtuvėlių bei porcigarų galite įsigyti šalia mūsų esančiuose prekybos centruose.

 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Zippo bei kitų žiebtuvėlių graviravimas lazeriu


Zippo ar kitus žiebtuvėlius galima įsigyti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje. Norint žiebtuvėlį graviruoti, svarbu išsirinkti tam tinkamą paviršių, t.y. metalinį arba dažyto metalo paviršių.

Graviravimui skirta plokštuma turi būti visiškai lygi, be faktūros. Bet kokie iškilumai ar reljefiniai raštai nėra tinkami lazeriniam graviravimui.

Turbūt populiariausias zippo žebtuvėlių paviršius yra šlifuoto nerūdijančio plieno. Toks paviršius puikiai tinka graviravimui, rezultatas išgaunamas kontrastingas, ryškus ir preciziškas.

Puikus rezultatas išgaunamas ir graviruojant blizgius, veidrodinius metalinius žiebtuvėlių paviršius. Kiek kitokiu graviravimu pasižymi dažyto metalo žiebtuvėliai.

Lazerinio graviravimo metu yra „pašalinamas“ dažų sluoksnis ir graviruotose vietose atsiveria po juo esantis natūralus metalas. Graviūros kontrastingumas priklauso nuo to, kiek kontrastingos yra dažo ir po juo esančio metalo spalvos.

Graviruojamas yra pats objekto paviršius, tad pačiam žiebtuvėliui, jo funkcionalumui graviravimas jokios įtakos neturi. Kita vertus yra įgraviruojamas mikroninis gylis, kuris net ir nuolat naudojant žiebtuvėlį, išliks ir nenusitrins.

Būtent dėl to ant tokių intensyviai naudojamų ir dėvimų daiktų siūlome naudoti ne spaudą, kuri yra daug neatsparesnė laikui bei trinčiai, bet siūlome naudoti lazerinio graviravimo technologiją.

Graviūra metale išlieka labai ilgai, yra sunkiai paveikiama neigiamų aplinkos sąlygų, tad lazerinis graviravimas yra ilgalaikė investicija, verta paties objekto.

Plastikinių žiebtuvėlių negraviruojame.

Ką dažniausiai graviruoja ant ZIPPO žiebtuvėlių?


Ant žiebtuvėlių dažnai yra graviruojami jo savininko inicialai, garsios citatos ar šmaikštūs tekstai. Taip pat gali būti graviruojami grafiniai elementai, tokie kaip logotipai, firminiai ženklai.

Šie elementai, graviruojant lazeriu, o ne rankiniu būdu, yra visiškai tiksliai perkeliami ant objekto. Lazerinio graviravimo technologija taip pat leidžia ant zippo žiebtuvėlių ar porcigarų graviruoti nuotraukas.

Išgraviruota nuotrauka yra nespalvota, susidedanti iš daug miniatiūrinių taškelių, tačiau gana tiksli ir kokybiška pagal paviršiaus atitikmenį. Kadangi žiebtuvėlis dažnai būna „po ranka“, yra dažnai naudojamas, ant jo dažnai yra renkamasi graviruoti pačių artimiausių žmonių, mylimųjų nuotraukas.

Ant žiebtuvėlių ir porcigarų taip pat sėkmingai gali būti išgraviruoti piešiniai, tiek pasiskolinti iš interneto, tiek piešti ranka, o paskui nuskenuoti ir pritaikyti graviravimui.

 Lazerinio graviravimo technologija smarkiai praplečia to, kas gali būti graviruojama, galimybių ribas, išlaiko savo nepriekaištingą kokybę, garantuoja ilgaamžiškumą ir suteikia neįkainojamą vertę pačiam daiktui.


 >>> Dovanų idėjos ČIA <<<
 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite