Rodomi visi rezultatai: 16

Mergvakario dovanos


Dovanų idėjos mergvakario proga

Mergvakario dovanos

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Ką originalaus dovanoti mergvakario proga?


Paskutines laisvės dienas švenčiančiai būsimajai nuotakai jos geriausios draugės įprastai organizuoja linksmas išvykas ir nuotaikingas šventes. Jos gali tapti dar įspūdingesnėmis, jeigu bus tinkamai parinkta mergvakario atributika bei mergvakario dovanos. Kalbant apie pastarąsias, mes siūlome dekoruoti kokteilių plaktuvus, gėrimų butelius, šventines taures.

Na, o jeigu vis dar neapsisprendėte, kaip nudžiuginti būsimąją nuotaką, toliau pristatysime, kokios yra populiariausios dovanos mergvakario proga? Žinoma, viena populiariausių šios šventės dovanų yra mergvakario priesaika su šmaikščiais pasižadėjimais.

Jie gali būti graviruojami ant:

 • Pjaustymo lentelių,
 • Indų, veidrodžių ir kt.

Taip pat, sprendžiant tai, kokia turėtų būti mergvakario dovana, svarbiausia atsiminti, kad ji turi būti nerūpestinga ir šmaikšti. Neretai, vakarėlio dalyvės, teikdamos dovaną mergvakario proga, siekia priminti jaunajai, kad vedybinis gyvenimas neturėtų pakeisti jos bendravimo su geriausiomis draugėmis įpročių.

Tad, puikiai tinka jau minėti vakarėlių aksesuarai arba graviruotos taurės, taip pat – kibirėlis, skirtas šaldyti vyną ar šampaną.

Kitos originalios dovanos mergvakario proga yra:

 • Šmaikščiu užrašu graviruotas kočėlas ar keptuvė;
 • Personalizuoti puodeliai;
 • Medinės dėžutės, skirtos maloniems prisiminimams išsaugoti;
 • Medinės dėžutės vynui;
 • Graviruotos papuošalų dėžutės ir kt.

Taigi, trumpai pristatėme dažniausiai teikiamas mergvakario dovanas. Vis dėlto, tai, anaiptol, ne visos populiariausios dovanos mergvakario proga.

 Mergvakaris – šventė, kuri švenčiama jau daugelį metų. Ši tradicija, kaip ir bernvakario šventimas, egzistuoja daugelyje pasaulio šalių. Šią dieną dailiosios lyties atstovės stengiasi praleisti išskirtinai moteriškoje kompanijoje.

O jaunosios draugės intensyviai suka galvą, ką dovanoti mergvakario proga?  Dovanoti dovanas jaunajai jos vestuvių išvakarėse – anaiptol, ne nauja tradicija. Tačiau, apsispręsti, kokia dovana mergvakariui tinkamiausia, iki šiol nėra lengva užduotis.

Todėl, mes norėtume palengvinti ją ir pateikti keletą dovanų idėjų. Aptarsime ne tik tai, ką dovanoti mergvakario proga, bet ir tai, kuo būsimoji nuotaka galėtų nudžiuginti savo ištikimiausias drauges. Trumpai pristatysime ir tai, kokia gali būti mergvakario atributika?


Mergvakario atributika


 Vienas iš esminių gero mergvakario vakarėlio komponentų yra sėkmingas aksesuarų parinkimas. Mergvakario atributika bei gebėjimas suderinti ją su šventine erdve ir merginų įvaizdžiu, garantuoja puikią vakarėlio atmosferą!

Viskas turėtų idealiai derėti tarpusavyje – interjero elementai, jau minėtas merginų įvaizdis ir šventinio stalo aksesuarai. Iš pastarųjų norėtume išskirti tortų smeigtukus, toperius ir dekoracijas.  Jie suteikia šventiniam stalui užbaigtumo jausmą, padeda sukurti nerūpestingą atmosferą.

Torto smeigtukai ir toperiai pavers šventinę erdvę jaukesne, o pačią šventę – įspūdingesne. Plačios gamybos galimybės suteikia mums progą  pagaminti įvairiausias dekoracijas, kurios suteiks Jūsų šventei dar daugiau žavesio. Akivaizdu, kad mergvakario atributika yra privalomas elementas.

Tad, jeigu sukate galvą, kur rasti mergvakario atributikos, susisiekite su mumis!


Originalios dovanos mergvakario proga


 Dovanų idėjų gali būti daugybė. Juo labiau, kad šiuolaikinės technologijos suteikia neribotą laisvę kurti personalizuotas dovanas.

Šią galimybę „Gravidėja“ įmonei suteikia tokie aukštųjų technologijų metodai, kaip graviravimas lazeriu ir pjaustymas lazeriu.Naudojantis šiais metodais, ant įvairių paviršių atkuriamos nuotraukos ar šventės kaltininkei svarbūs žodžiai, priesaikos, pasižadėjimai ar palinkėjimai.

Toliau pateikiamos populiariausios personalizuotos dovanos mergvakario proga:

 Asmeninė dovana yra priimama su nuoširdžia padėka ir džiugesiu.

Nes tokios dovanos atspindi Jūsų pastangas nustebinti asmenį, kurį sveikinate ir kur kas artimiau perteikia Jūs jungiantį ryšį.

Todėl, individualios dovanos, su graviruotomis nuotraukomis, citatomis ar kitais pageidaujamais vaizdais ir užrašais, yra puikus pasirinkimas, norint pasveikinti draugę mergvakario proga.

Kokia turi būti mergvakario priesaika?


 Mergvakaris būsimajai nuotakai ir jos geriausioms draugėms yra ne tik išlydėtuvės į vedybinį gyvenimą, bet ir tokia diena, kurią norėsis atsiminti dar ilgai. Taigi ir dovanos šia proga teikiamos tokios, kurios šventės kaltininkei primintų šią nuotaikingą dieną, kaskart pažvelgus į jas.

Žinoma, kad viena pagrindinių dovanų šia proga yra mergvakario priesaika.  Mergvakario organizatorėms dažnai iškyla klausimas, kaip sukurti linksmą mergvakario priesaiką?

Atsakymas priklauso ne tik nuo to, koks bus parinktas priesaikos tekstas, bet ir nuo to, kaip ji bus pateikiama ir ant kokių paviršių spausdinama ar graviruojama?  Nepaisant to, kad atsispausdinti priesaiką – lengviausias kelias, šis mergvakario atributas kur kas įspūdingiau atrodo, išgraviruotas ant įvairių su vedybiniu gyvenimu susijusių daiktų.

Priesaika gali būti graviruojama tiek ant buities atributų (medinių pjaustymo lentelių, puodo, keptuvės ir pan.), tiek ant tokių paviršių, kaip veidrodis ar metalinė lentelė.

Dovanų gamyba bei personalizavimas atliekamas pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu 

Kaip išsirinkti mergvakario dovaną?


Toliau pateiksime keletą aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti, renkant dovaną jaunajai mergvakario proga.

Taigi, svarbu apgalvoti:

 • Kiek gerai pažįstate nuotaką ir ar ji Jums ganėtinai artima?

 Jei tai geriausia draugė, tuomet dovana gali būti humoristinė ar šiek tiek intymi. Tačiau, jei tai kolega ar giminaitė, dovana turėtų būti kiek įmanoma neutralesnė.

 Ji gali būti praktiška, naudinga arba tarnauti, kaip prisiminimas apie Jūsų draugystę. Tai gali būti graviruota nuotrauka, su Jūsų ir nuotakos atvaizdu. Nuotraukas graviruojame ant: auksinių dirbinių, sidabrinių pakabukų, įvairių lentelių, veidrodžių, dėžučių ir t. t.

 • Kokie yra jaunosios pomėgiai ir interesai?

 Dovanos mergvakariui, taip pat, gali būti renkamos atsižvelgiant į pomėgius. Jeigu Jūsų draugė –prisiekusi keliautoja, jai tikrai patiks graviruotas termo puodelis ir pan. Knygų mylėtoją nudžiugins graviruotas odinis knygos viršelis ar skirtukas, pagamintas iš odos.

Na, o nuotakai, neįsivaizduojančiai savo gyvenimo be kino, galima įteikti „Oskaro“ apdovanojimų statulėlę su graviūra.

 • Koks yra jaunosios charakteris?

 Vakarėlius mėgstančiai merginai tikrai tiks kokteilių plaktuvai, graviruotos taurės ar gėrimų laikikliai. Praktišką asmenybę nudžiugins buityje pritaikomos dovanos. Tai gali būti mergvakario priesaika, išgraviruota ant pjaustymo lentelės ar kitas buityje naudojamas įrankis su graviūra. Na, o punktualiai ir nuolat skubančiai jaunajai tiks darbo kalendorius su graviruotu viršeliu.


Kokios yra mergvakario dovanų tradicijos?


Kada imtos dovanoti dovanos mergvakario proga, nėra lengva pasakyti, tačiau, egzistuoja viena graži legenda. Pasak jos, ši tradicija kilo 1860-aisiais, Belgijoje.

Pasakojama, kad viena mergina įsimylėjusi geraširdį malūnininką, kuris visiems padėdavęs. Tačiau, pats buvęs neturtingu. Todėl, merginos tėvas nesutikęs su tokia santuoka ir nedavęs dukrai kraičio.

Tuomet, kiekvienas kaimo gyventojas nuotakai atnešė ką nors, praversiančio šeimyniniame gyvenime, tokiu būdu užpildydami merginos vestuvinį kraitį.  Taip atsiradusi tradicija vestuvių išvakarėse dovanoti dovanas, vėliau išsirutuliojusi į mergvakario dovanų teikimą.

Na, o kalbant apie patį mergvakarį apskritai, tai – visose tautose nuo senovės gyvuojanti tradicija. Pagrindinis skirtumas tarp šiuolaikinio ir mūsų prosenelių švęsto mergvakario, yra tas, kad senovėje, atsisveikinimas su mergautiniu gyvenimu buvo gana liūdnas paprotys.

Merginos apverkdavo savo jaunas dienas ir atsisveikindavo su „senąja“ šeima.  Šiais laikais mergvakaris – išskirtinai linksma šventė. Tačiau, perėjimo, iš vieno gyvenimo etapo į kitą, reikšmė niekur nedingo.

Todėl, dovanos mergvakario proga turėtų jaunajai priminti jos drauges, mergautinį gyvenimą. Kitaip tariant, nerūpestingas dienas. O tam labiausiai tinka individualios dovanos, kuriose užfiksuotos smagiausios šio laikotarpio arba paties mergvakario vakarėlio akimirkos.

Jeigu norėtumėte pasisemti dar daugiau idėjų, kviečiame apsilankyti mūsų BLOGE, kuriame Jūsų laukia originalios dovanų idėjos šiai įsimintinai šventei įamžinti!

Kaip pakviesti jaunąją į mergvakarį?


 Pasiruošimu mergvakariui ir jo organizavimu, dažniausiai, užsiima nuotakos draugės (jaunajai prieš vestuves ir taip yra pakankamai rūpesčių). Taigi ir rūpestis, kaip pakviesti jaunąją į mergvakarį, tenka šventės organizatorėms.

Be to, tokiu būdu, merginos turės galimybę paruošti staigmeną šventės kaltininkei. Žinoma, jaunąją pakviesti galima ir asmeniškai. Tačiau, pripažinkime, kad originalus kvietimas yra kur kas efektyvesnis būdas sužadinti jaunosios smalsumui ir smagaus laukimo jausmui.

 Kvietimo tekstus galima išgraviruoti ant popieriaus ar medinės lentelės. O ypač originaliai kvietimas atrodys, užtvirtintas senoviniu arba šiuolaikiniu, tačiau suasmenintu antspaudu.

Antspaudai naudoti nuo senų senovės svarbiems dokumentams patvirtinti. O kas sakė, kad kvietimas į mergvakarį nėra svarbu? O kalbant apie tai, kokios dalys turi sudaryti kvietimą, svarbu paminėti šiuos pagrindinius klausimus, į kuriuos turėtų atsakyti kvietimo tektas:

 • Kam? Čia nurodomas merginos vardas.
 • Kur? Pateikiama įvykio data.
 • Kada? Nurodomas vakarėlio pradžios laikas.

 Žinoma, kvietime gali būti daug daugiau informacijos. Pavyzdžiui, jei planuojate teminį vakarą, galite nurodyti aprangos kodo sąlygas arba būtinų daiktų sąrašą.

Taigi, atsakant į klausimą, kaip pakviesti jaunąją į mergvakarį, svarbu pasitelkti išradingumą bei naujausių technologijų teikiamą naudą. Jus tikrai nustebins galimybės, kurias šventinei atributikai suteikia graviravimas bei pjaustymas lazeriu.

Kokios gali būti dovanos mergvakario dalyvėms?


Prieš vestuves visus įsukantis skubėjimas ir atsakomybių našta atima daug laiko ir energijos ne tik iš nuotakos ir jaunikio, bet ir iš artimiausios jų aplinkos. Neretai, nuotakos draugės bent iš dalies prisideda, organizuojant šventę.

Na, o užbaigus pasiruošimo darbus, beveik prieš pat vestuves, atsiranda galimybė pelnytam nuotakos ir jos draugių poilsiui – rengiamas mergvakario vakarėlis!  Štai tada, nuotakos ima rūpintis dėl dar vieno dalyko: kaip atsidėkoti geriausioms draugėms už pagalbą ruošiantis vestuvėms ir artėjantį mergvakarį?

Viskas įgyvendinama, pasitelkus lašelį fantazijos! Dovanos jaunosios draugėms neturi būti brangios, tačiau, mielos ir išradingos. Kaip padėka už draugystės metus ir pagalbą organizuojant vestuves, itin tinkamos personalizuotos dovanos.

 Jos išskirtinės tuo, kad neša žinutę, kaip kruopščiai rinkote dovaną, pritaikydami ją konkrečiam asmeniui. Nebūtina pirkti kažko brangaus. Paprastai pasirenkamas suvenyras, kurį galima papildyti graviūra.

Tai gali būti:

 Taigi, kaip ir minėjome, išrinkti dovaną jaunosios draugėms nėra sunku, tereikia pasitelkti vaizduotę ir pasižvalgyti po mūsų darbų galeriją, kurioje tikrai atrasite tinkamų idėjų.

Pasirengimas vestuvėms yra varginantis ir daug darbo reikalaujantis dalykas. Jei Jūsų draugės visada buvo šalia, laikas joms už tai atsidėkoti. 

Geriau tai padaryti, pasitelkiant mažus suvenyrus, kurie dešimtmečius primins apie Jūsų draugystę, vestuves ir, be abejo, – nepakartojamą mergvakario vakarėlį!

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite