Rodoma 1–20 iš 48

Dovanos mamai


Dovanų idėjos mamai - galerija

Dovanos mamai - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Ką originalaus padovanoti mamai Mamos dienos proga?


 • Nežinote, ką padovanoti mamai?
 • Ieškote neįprastos bei originalios mamos dienos dovanos?
 • Tuomet norime nudžiuginti pranešdami, jog galime įgyvendinti Jūsų turimas idėjas arba kartu sukurti ir pagaminti tokią dovaną mamai, kuri ilgai teiks džiaugsmą ir kels geras emocijas!

Motinos dieną taip norisi pradžiuginti savo mamas. Vaikystėje tai padaryti būdavo kiek lengviau. Dažnai pakakdavo rankdarbio ir nuoširdaus apkabinimo. Suaugus, rankų darbo dovanoms dažnai pritrūksta laiko.

Todėl, verta susimąstyti apie personalizuotas dovanas. Jos yra ne ką mažiau nuoširdžios nei mieli rankdarbiai. Taigi, jei mąstote, „Ką padovanoti motinos dienai?“, mes siūlome: graviruotus virtuvės įrankius, papuošalų dėžutes ar graviruotas taures ir daugelį kitų idėjų, kurias rasite žemiau.


Dovanų idėjos mamai


Kai reikia apsispręsti, kokia galėtų būti originali dovana mamai, gali tekti nemenkai pasukti galvą. Tačiau mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Mūsų įmonėje taikomos lazerinio graviravimo technologijos atveria naujus kelius, kaip ir ką dovanoti? Mūsų nuomone, svarbiausia pažvelgti į dovanojimą kitomis akimis. Atsiplėšus nuo masinės vartojimo kultūros.

Šiuo atveju, geriausia išeitis yra individualios dovanos. O jų pasirinkimas, kurį galime pasiūlyti, Jus maloniai nustebins.

Kalbant apie dovanas mamos dienai, tai gali būti:

 Taigi, originali dovana mamai gali gimti iš daugelio skirtingų medžiagų: stiklo, keramikos, medžio ir kt. Tokias galimybes teikia lazerinio graviravimo technologija, kurią atranda vis daugiau žmonių. Juk taip smagu gauti dovaną, kuri ilgam primintų vaikų meilę bei dėkingumą.


Ką padovanoti mamai?


Negalite apsispręsti, kokia yra geriausia dovana mamai? Tuomet, mes siūlome pagalvoti apie kelis variantus. Visų pirma, nepaisant to, kad mamos yra itin praktiškos asmenybės, joms labiau už viską norisi Jūsų artumo.

Taigi geriausios dovanos ne visada būtinai praktiškai pritaikomos. Svarbiausia teikti jas su meile. Tai gali būti tokios smulkmenos, kaip gėlės ar rankų darbo kūriniai.

Vis dėlto, juos taip pat įmanoma suasmeninti, paverčiant dar jaukesniais. Pradėkime nuo gėlių. Kaipgi be jų? Gėlės yra universali ir puiki dovana bet kokia proga! Kad ir kokia forma jas dovanosite! Skintas, ar auginamas vazonėlyje. Kiekviena mama džiaugsis dovanų gavusi gėlių puokštę ar vazonėlį, kuriame augančius augalus prižiūrės su meile ilgus metus.

Na, o jeigu tokią dovaną norite paversti išradingesne, galite ją papuošti torto smeigtukais ir toperiais. Tai lazeriu išpjaustyti mieli žodžiai ar figūrėlės, pagyvinantys saldų stalą bei gėlių puokštes. Apie šiuos atributus kalbėsime kiek vėliau.

Kitos dovanų idėjos gali būti susijusios su rankdarbiais. Tačiau, kad jie būtų dar šiltesni ir jaukesni, siūlome juos papuošti lentele, ar graviruotos odos gabalėliu. Mes išgraviruosime ir pritvirtinsime Jūsų žinutę prie konkretaus kūrinio.

Graviruoti galima mamos inicialus ar trumpą palinkėjimą su Jūsų vardu. Beje, niekada neprašausite pro šalį, jeigu kartu su gėlėmis ar rankų darbo kūriniu padovanosite sveikinimą arba padėką, išgraviruotą ant plaketės.

Tai kur kas originaliau, nei įteikti atviruką. Be to, tokia dovana ilgaamžė.

Mama nuolat prisimins Jus, pažvelgusi į išgraviruotą tekstą.

Originali dovana mamai su graviravimu gali būti asmeninė, reikšminga ir širdį šildanti. Štai keletas idėjų:

1. Asmeninė smulki juvelyrika su mamai skirtu graviravimu: Pasirinkite juvelirinį dirbinį, kuris jūsų mamai labiausiai tinka - tai gali būti medalionas su nuotrauka, vardas, arba specialus žodžiai. Graviruoti galima vardą ar jūsų bendrą šūkį, kuris jums ypatingas, pavyzdžiui, "Mama - mano hero", "Amžinai tavo".

2. Puodelis arba vaza su jai skirtu graviravimu: Galite pasirinkti gražiai išraiškingą keramikos puodelį, ant kurio bus užgraviruotos jūsų įsimintiniausios momentų datos arba jai skirti žodžiai. Tai kasdieninis daiktas, kuris primins apie jūsų meilę.

3. Personalizuotas stalo kalendorius: Pasidarykite stalo kalendorių su nuotraukomis iš šeimos albumo, kartu su įrašais arba citatomis, kurie apibūdintų jūsų santykį su mama.

4. Dekoratyvinė lentyna su šeimos pavadinimu arba jūsų bendra nuotrauka: Lentyną galima padaryti iš medžio, stiklo ar metalo, o jūsų pasirinktas graviravimas pridės jai ypatingumo.

5. Indai ar šaukštas su asmens žinute: Pasirinkite kokybiškus indus ar šaukštą ir įrašykite jai skirtą žinutę, pavyzdžiui, "Mama, tu esi mano inspiracija", arba "Geriausia mama pasaulyje".

6. Medinė dėžutė su laišku: Surinkite visas savo mintis, atsiminimus ir jausmus laiške mamai ir padėkite jį į specialiai jai pagamintą medinę dėžutę su išgraviruotais jūsų abiejų vardais.

7. Personalizuotas kalėdinis ornamentas: Jei artėja Kalėdos, galite pasirinkti eglutės ornamentą su mamai skirtu graviravimu, kuris per kiekvienas Kalėdas primins šį ypatingą momentą.

Svarbu prisiminti, kad svarbiausia dovana yra jūsų jausmai ir meilė, kurią išreiškiate per šią dovaną.

Graviravimas lazeriu prideda ypatingumo ir asmeniškumo, todėl pasirinkite tai, kas labiausiai atspindi jūsų santykį su mama.

Kokios personalizuotos dovanos mamai yra populiariausios?


Mamos meilė yra beribė. Todėl, nenuostabu, kad mamas nustebinti gali ir nebrangi, bet nuoširdi dovana. Nesvabu, pasirinksite mažesnę ar didesnę dovaną, išleisite daugiau ar mažiau pinigų, Motinos dienos proga svarbiausia išreikšti padėką savo mamoms.

Tačiau, kaip apsispręsti, kokia dovana priverstų Jūsų mamą nusišypsoti ir kartu džiugintų ilgą laiką? Atsakymas yra labai paprastas – dovanokite personalizuotas dovanas! Jos yra originalios, asmeninės ir, neretai, praktiškos.

Toliau papasakosime, kokios yra populiariausios dovanos motinos dienai.  Tai gali būti daugybė skirtingų praktiškai pritaikomų dalykų, kurie teiks dar daugiau džiaugsmo, jei juos suasmeninsite. Šiam tikslui naudojamos tokios technologijos, kaip graviravimas ir pjovimas lazeriu.

Šie metodai leidžia atlikti itin tikslias ir kruopščias graviūras ant kone bet kokio paviršiaus. Todėl, mūsų įmonėje galite užsisakyti net labai smulkių paviršių graviravimą.

Pavyzdžiui, juvelyrinius dirbinius su graviūromis.

Arba padovanoti mamai tokius praktiškai pritaikomus dalykus, kaip:


Originalios dovanų idėjos motinos dienai


Jau aptarėme populiariausias dovanos mamos dienai ir kalbėjome, kokios gali būti originalios dovanos motinos dienos proga? Belieka paminėti keletą variantų, kurių dar nepristatėme.

Mamos yra puikios šeimininkės. Žinoma, ne kiekvienai iš jų virtuvė – antrieji namai. Tačiau, kiekviena mama apsidžiaugs, dovanų gavusi laimingų namų taisykles, išgraviruotas ant pjaustymo lentelės ar padėklo.

Taip pat galima dovanoti graviruotus virtuvės įrankius ar indus. Gali būti dovanojami ir lazerinio pjaustymo technika atlikti raktų pakabukai (tiek iš medienos, tiek iš plastiko).

Mama itin apsidžiaugs, gavusi angeliuko formos pakabuką, ant kurio galite išgraviruoti tokius žodžius, kaip:

 • „Ačiū, mamyte“,
 • „Mylime tave, mama“ ir pan.
 • Na, o teikdami gėles, pagalvokite, gal jos itin gražiai atrodys stiklinėje vazoje, ant kurios gali puikuotis minėti žodžiai.

 Jeigu dovanojate kambarines gėles, pirkite jas iš karto su keramikiniu vazonėliu, ant kurio mes taip pat išgraviruosime pageidaujamą tekstą. Taigi, dovanų idėjos motinos dienai yra neišsemiamos.

Svarbiausia – dovanoti su meile ir nuoširdžia padėka už Jūsų mamos meilę, rūpestį ir kantrybę.

Na, o jeigu, vis dėlto, pritrūksite įkvėpimo, originalios dovanų idėjos Jūsų laukia ir mūsų tinklaraštyje.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite