Graviravimas ant stiklo

Gauti pasiūlymą

Lazerinis graviravimas ant stiklo


Graviravimas ant stiklo - tai moderni ir inovatyvi lazerinė technologija, leidžianti išpildyti ant stiklo paviršiaus elegantiškus ir įspūdingus graviravimus.

Šis metodas, žinomas ir kaip lazerinis graviravimas ant stiklo - yra didelio tikslumo ir suteikia daugybę privalumų prieš graviravimą rankiniu būdu.

 Vienas iš pagrindinių stiklo graviravimo lazeriu privalumų yra aukštas tikslumas. Stiklo lazerinis graviravimas išgauna pukią kokybę, kuri prideda stikliniam gaminiui išskirtinumo bei unikalumo.

Graviravimas lazeriu stiklo paviršiuje sukelia mikrosporgimus, ko pasekoje graviruojamos vietos tampa matinės.


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Graviravimas ant stiklo - D.U.K.

Kiekvieną užsakymą siekiame atlikti kokybiškai ir už prieinamą kainą, taip pat dažnas užsakymas yra unikalus ir turi įvairių niuansų, tad dėl konkretaus užsakymo kainos maloniai prašome teirautis mūsų KONTAKTAIS:

Kuo išsamiau ir tiksliau apibūdinsite užsakymo poreikius bei pageidavimus, tuo tikslesnę kainą galėsime įsivertinti.

Kas įtakoja graviravimo ant stiklo kainą?

 • graviruojamas plotas
 • maketo sudėtingumas
 • graviruojamų gaminių skaičius;
 • ir kiti niuansai...

Lazerinis graviravimas ant stiklo - kas tai?


Lazerinis graviravimas ant stiklo - tai technologija, kuri suteikia plačias kūrybines galimybes, sukuriančias įvairius dizainus, nuo subtilių ornamentų iki sudėtingų paveikslėlių.

Tuo pačiu sukuriamos originalios dovanos, dekoracijos ar meno kūriniai, atitinkantys individualius poreikius ir skonį. Stiklas – viena populiariausių graviravimo medžiagų, kadangi stiklo gaminius naudojant buityje.

Be to, lazerinis graviravimas ant stiklo yra ilgaamžis ir atsparus išblukimui. Graviravimas ant stiklo išlieka ilgą laiką ir išlaiko savo puošnumą. Tai suteikia galimybę sukurti ilgalaikius prisiminimus ir vertingas dovanas.

Stiklo graviravimas lazeriu  - suteikia asmeniškumo ir unikalumo jausmą. Lazeriai pritaikomi pagal individualius norus ir reikmes kas sukuria unikalias asmeniškas dovanas, atitinkančias konkrečią progą ar šventės tematiką. Tai tampa ypatinga vertė tiek dovanų gavėjui, tiek jų dovanotojui.

Apibendrinant, lazerinis graviravimas ant stiklo yra aukštos kokybės ir kūrybiškas būdas dekoruoti stiklą.

Lazerinis graviravimas suteikia tikslumą, ilgaamžiškumą, unikalumą ir asmeniškumo jausmą, kurie daro šią technologiją labai patrauklią tiek dovanų kūrėjams, tiek dovanų gavėjams.

 • Prieš atvykstant pas mus graviruoti, įsitikinkite, ar gaminys atitinka graviravimo reikalavimus, kitu atveju jos negalėsime įdėti į įrangą.
 • Prieš pasirenkant gaminį graviravimui, pasidomėkite, koks stiklas graviravimui nėra tinkamas, bei kokie niuansai gaminių gabaritams :

 

tauriu-ir-vazu-graviravimas-niuansai

Kaip atrodo lazerinis graviravimas ant stiklo?


 • Stiklas – viena nepatvariausių medžiagų, todėl nerekomenduojame graviruoti ant itin plonasienių taurių ar kitų gaminių.
 • Paprastai graviravimo ant stiklo rezultatas priklauso nuo stiklo kokybės bei apdirbimo.
 • Lazerinio graviravimo ant stiklo metu lazerio spindulys jo paviršiuje sukelia mikrosporgimus, ko pasekoje graviruojamos vietos tampa matinėmis.

Ant kokio stiklo graviruojame lazeriu?


Dažniausiai yra graviruojama ant skaidraus, permatomo stiklo.

Šio stiklo graviruojamas plotas visuomet tampa matinis, primenantis šerkšną, todėl graviravimas ant stiklo matomas geriau, jei už jo, ar jame yra tamsus fonas.

Spalvotų stiklinių gaminių graviravimas matomas tuo geriau, kuo stiklas yra tamsesnis.

Tarkime, ant juodo stiklo bus itin gerai matoma šviesiai pilka graviūra, o štai ant balto ar matinio balto stiklo graviravimo iš viso nebus matyti.

Išimtinais atvejais, jei gaminys yra tam tinkamas, graviūrą galima įtrinti auksiniu arba sidabriniu dažu, kuris suteiks graviruojamam plotui daugiau kontrasto ir prabangos.

Dar viena graviruojama stiklo rūšis yra krištolas. Tai yra tiesiog kietesnis nei įprastas stiklas. Tačiau būtent dėl savo kietumo, yra nedidelė, maždaug 3 proc. tikimybė, kad tam tikrose, itin tankiose vietose, jis gali neprasigraviruoti ar nežymiai patrupėti.

Nors tikimybė yra tikrai maža, tačiau ją reikia žinoti, kadangi net labiausiai įgudęs meistras negali pasakyti krištolo tankio ir parodyti vietos, kuri gali nekokybiškai išsigraviruoti, kadangi tos vietos yra tiesiog nematomos.

!!! Yra viena lazeriniu graviravimu negraviruojama stiklo rūšis – tai karščiui atsparus stiklas, arba kitaip, termostiklas.

    Lazeris veikia karščio principu, todėl graviruojamas stiklo plotas arba visai neišsigraviruoja, arba tiesiog ištrupa. 

 Perkant graviruoti numatytą gaminį ir turint abejonių, rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis ir įsitikinti, ar stiklas, jo gabaritai ir forma yra tinkami lazeriniam graviravimui.

Taip sutaupysite savo laiką ir kelionės išlaidas.

 Yra viena lazeriniu graviravimu negraviruojama stiklo rūšis – tai karščiui atsparus stiklas, arba kitaip, termostiklas.

    Lazeris veikia karščio principu, todėl graviruojamas plotas arba visai neišsigraviruoja, arba tiesiog ištrupa. 

 Perkant graviruoti numatytą gaminį ir turint abejonių, rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis ir įsitikinti, ar stiklas, jo gabaritai ir forma yra tinkami lazeriniam graviravimui.

 • Matinio stiklo negraviruojame.
 • Pateikiame kelis pavyzdžius , kurie netinka graviruoti lazeriu, jų stiklas tinkamai nereaguoja į lazerio spindulius, todėl rezultatas nebūna kokybiškas arba stiklas gali tiesiog įtrūkti.
 • Taurės iš termostiklo dažniausiai būna suklijuotos su metaline arba keramikine kojele.
 • Taip pat lazeriu negraviruojame gaminių iš termostiklo, tokių kaip žvakidės, arbatinukai ir kt. Jis dažniausiai būna labai plonas ir atsparus karščiui. Kaip pvz:

Stikliniai indai, iš kurių yra geriama, paprastai yra cilindro ar piltuvėlio formos, tad norint  ant tokių apskritų formų išgraviruoti didesnį perimetro plotą, yra naudojama speciali sukimo įranga.

Svarbu, jog indai nebūtų pagaminti iš termostiklo, kas ypač dažnai pasitaiko su stikliniais puodeliais karštiesiems gėrimams.

Norint naudoti sukimo įrangą, reikia atkreipti dėmesį į keletą graviruojamo stiklinio gaminio parametrų.

Indo briaunos, ties kuria yra geriama, diametras neturi viršyti 9 cm.

Stiklo forma pageidautina jog būtų kuo artimesnė cilindro formai – tai labai įtakoja graviruojamo ploto dydį.

Kalbant apie graviravimą ant taurių, geriau jog jos nebūtų itin trapaus ir plono stiklo, kadangi itin plonas stiklas turi nors ir labai nedidelę, tačiau visgi galimybę skilti graviravimo metu.

Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį, kad graviruojamas stiklas būtų lygus, be išgaubimų ar iškilių/įgilintų raštų, kadangi būtent tokios stiklo vietos nėra graviruojamos.

Ar graviruojame lazeriu ant veidrodžių?


Taip, graviruojame lazeriu ant veidrožių bei veidrodėlių.

Veidrodžių graviravimas lazeriu yra dvejopas: galima graviruoti ant stiklo paviršiaus arba ant nugarinės, blogosios veidrodžio pusės.

 • Pirmuoju atveju graviūra niekuo nesiskirs nuo paprasto stiklo graviravimo: bus matinė, panaši į šerkšną ir kiek šiurkšti.

Toks graviravimas ant stiklo visuomet turės atspindį, tad graviruojamas tekstas bus sunkiau įskaitomas žiūrint į jį kampu.

 • Antrasis graviravimo būdas – ant nugarinės veidrodžio pusės – yra dėkingesnis teksto įskaitomumui, kadangi graviūra neatsispindi ir yra dengiama baltais arba juodais dažais.

SVARBU!!! Graviruojant bet kuriuo būdu svarbu prisiminti, kad maksimalus graviruojamas plotas yra 85 x60 cm., tad veidrodis ar stiklas negali būti didesnių gabaritų.

Plačiau apie veidrodžių graviravimą ČIA >> Veidrodžių graviravimas

Ar graviruojame automobilių veidrodėlius?


Taip, graviruojame lazeriu, žymime automobilių veidrodėlius.

Galima pažymėti automobilių veidrodėlius išgraviruojant norimą informaciją arba dalį VIN kodo  ir taip juos apsaugoti nuo vagystės.

Būtent lazerinis graviravimas ant stiklo yra ypatingas tuo, jog graviruotas užrašas niekaip negali būti pašalintas, nebent visiškai sugadinant veidrodėlį, todėl tai yra labai patikimas būdas ženklinti minėtas automobilio dalis.

Plačiau > automobilinių veidrodėlių graviravimas

Taip , pas mus atliekamas lazerinis graviravimas ant įvairių stiklinių butelių su gėrimais.

Norint graviruoti butelį su gėrimu, reikėtų rinktis taisyklingos formos (pvz vyno), arba turintį kuo daugiau lygios plokštumos butelį (pvz Jack Daniels).

Graviūra bus ryškesnė, jei rinksitės tamsesnės spalvos gėrimą arba tamsesnį butelio stiklą.

Plačiau apie graviravimą ant butelių ČIA >>> Butelių graviravimas

Graviravimas ant stiklo - kategorijos

Turite klausimų? Susisiekite