Rodomi visi rezultatai: 20

Vestuvinio torto dekoracijos papuošimai


Vestuvinio torto dekoracijos - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokios gali būti vestuvinio torto dekoracijos?


 Vestuvinio torto dekoracijos yra svarbi dalis bet kurio vestuvės išskirtinio momento. Torto dekoracijos prideda grožio ir elegancijos šiam ypatingam desertui, kuris yra vienas iš svarbiausių vestuvinio stalo akcentų.

Vienas iš populiariausių būdų papuošti vestuvinį tortą yra naudoti specialius torto toperius, kurie yra pjauti lazeriu.

Torto toperiai yra maži, detalūs akcentai, kurie dedami ant torto viršaus arba ant jo šonų. Jie dažniausiai pagaminti iš aukštos kokybės medžio arba akrilo [organinio stiklo] ir gali būti labai įvairūs.

Vestuvinio torto dekoracijos toperiai yra unikalūs, nes jie gali būti pagaminti pagal kiekvieno kliento poreikį ir atspindėti vestuvių tematiką.

Populiariausios vestuvinio torto dekoracijos [toperiai] yra šios:

1. Jaunavedžių inicialai: Tai elegantiškas pasirinkimas, kai ant torto viršaus puošiasi jaunavedžių vardų arba pavardžių pradžios raidės. Tai suteikia asmeniškumo ir išskirtinumo vestuviniam tortui.

2. Jaunavedžių figūrėlės: Jaunavedžių figūrėlės yra klasikinė ir miela vestuvinio torto dekoracija. Jos gali būti tikroviškai atrodančios arba stilizuotos, priklausomai nuo jaunavedžių stiliaus.

3. Simboliniai elementai: Dažnai torto toperiai gali atspindėti jaunavedžių bendrus interesus arba pomėgius. Tai gali būti susiję su jų kelionių aistra, sportu ar kitais svarbiais gyvenimo momentais.

4. Teminiai toperiai: Jei vestuvės turi temą arba yra pritaikytos tam tikram metų laikui, toperiai gali atitikti šią temą. Pavyzdžiui, jūros tematikos vestuvėms galite pasirinkti toperį su jūros žvaigždėmis arba jūros gyventojais.

5. Citatos ar tekstas: Kita puiki idėja yra pasirinkti toperį su gražia citata arba jaunavedžių mylimu posakiu. Tai gali būti jų meilės jausmus atspindintis žodžiai arba tiesiog palinkėjimas.

 Torto dekoracijos toperiai yra itin svarbūs vestuvinio torto dizaine, nes jie prideda individualumo, elegancijos ir žavesio šiam ypatingam desertui. Pjauti lazeriu toperiai yra ypatingi, nes jie gali būti pagaminti su dideliu tikslumu ir smulkiais detalių akcentais.

Tai leidžia jaunavedžiams sukurti unikalią vestuvinio torto dekoraciją, kuri puikiai atspindės jų asmeninius poreikius ir stilių. Tai gali tapti ne tik torto puošimu, bet ir vertingu vestuvių šventės prisiminimu.


Pagal individualius užsakymus torto dekoracijos-smeigtukai (toperiai) gali būti pagaminami iš šių medžiagų:


  • fanera [4mm storio] natūralaus medžio arba galite nusidažyti norima spalva,
  • plexi plastikas - organinis stiklas [3mm storio] Populiariausios spalvos : veidrodinė aukso, veidrodinė sidabro, balta, juoda.
  • aukso bei sidabro spalvos plastikas [1,6mm storio]

Torto dekoracijų smeigtukų gamyba atliekama pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu 

 Kaip turėtų atrodyti Jūsų torto smeigtukas (toperis), aptarsime iš anksto, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą, todėl turėsite galimybę koreguoti vaizdą bei išsirinkti Jums gražiausią variantą.

  • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
  • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
  • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
  • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
  • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
  • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
  • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visa vestuvių atributika Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite