Rodoma 1–20 iš 148

Dovanos gimtadienio jubiliejaus proga


Dovanų idėjos gimtadienio proga

Gimtadienio dovanos - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokios gali būti originalios dovanos gimtadienio proga?


Ieškote originalios gimtadienio dovanos ar sukate galvą, ką ypatingo įteikti artimam žmogui jubiliejaus proga? Nuostabu, mielai Jums padėsime!
Kviečiame pasižvalgyti po mūsų darbų galeriją, kurioje rasite daugybę idėjų, kaip iš pažiūros paprastas ir banalus daiktas gali tapti išskirtine ir daugelį metų džiuginančia gimtadienio dovana.

Gimtadienis – tai kiekvienam savaip ypatinga šventė. Tenka pripažinti, kad kasmet sutinkama gimimo diena, ypač, jei minimas jubiliejus, dažnam sukaktuvininkui sukelia įvairias emocijas, mintis ar netgi kažkokius išgyvenimus.

Tačiau kad ir kokie jausmai šios gražios šventės dieną beužplūstų, retas kuris nenori būti pasveikintas gaudamas bent simbolinę gimtadienio dovaną. Pripažinkime, juk taip malonu, kai artimieji ir draugai prisimena, jog šiandien – tavo gimimo diena!

Na, o mes esame tam, kad Jums palengvintumėme originalios dovanos gimtadienio ar jubiliejaus proga paieškas!

Juk visada norisi artimą žmogų pradžiuginti ir maloniai nustebinti jam padovanojant mielą bei išskirtinę, o dar geriau – išliekamąją vertę turinčią, gimtadienio dovaną. Nesijaudinkite, tokiai dovanai visai nebūtina išleisti krūvą pinigų!

Dovanas gimtadienio proga galime tiek pagaminti, tiek išskirtinėmis paversti Jūsų jau turimas: kartu apgalvosime jų originalų dizainą, kad sukaktuvininkas gavęs dovaną nuo Jūsų liktų maloniai nustebintas.

Dovanų gamyba atliekama pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu 

 • Kaip gimtadienio dovana turėtų atrodyti, aptarsime iš anksto, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą, todėl turėsite galimybę vaizdą koreguoti bei išsirinkti Jums gražiausią variantą.

Kokios populiariausios gimtadienio dovanos?


Turbūt visi sutiks, kad dažnai kyla rūpesčių ieškant gimtadienio dovanos vyrams, nes atrodo, jog jie viską turi ir jiems nieko nereikia, o jei reikia, tuomet patys tai ir nusiperka. Taip pat ne visada lengva apsispręsti dėl dovanos gimtadienio proga mamai, sesei ar draugei.

 Mes puikiai suprantame, kad dažnai tikrai sunku išrinkti gimtadienio dovaną, juo labiau, jei ieškote dovanos jubiliejaus proga ir norite padovanoti ką nors, kas turėtų simbolinę prasmę ar kuo artimas žmogus galėtų džiaugtis eilę metų.

Tad nieko nelaukdami skubame į pagalbą ir pateikiama idėjų, ką galima padovanoti gimtadienio ar jubiliejaus proga.

Populiariausios gimtadienio dovanos:

Šis sąrašas, kuriame pateiktos gimtadienio dovanų idėjos, tikrai nėra baigtinis.

„Gravidėja“ tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!

Norime paminėti, kad kiekvieną dovaną galime paversti išskirtine ir skirta tik Jūsų mylimam giminaičiui ar artimam bičiuliui.

Graviruojame ant stiklo, medžio bei visų tipų metalų. Galime išgraviruoti ne tik užrašus ar paveikslėlius, bet ir Jūsų pateiktas nuotraukas! Mūsų darbus galite pamatyti atliktų darbų galerijoje.

Kaip išrinkti originalią gimtadienio dovaną?


Pasisėmėte gimtadienio dovanų idėjų, tačiau nežinote, kokia dovana gimtadienio proga būtų tinkamiausia? Ir šiuo klausimu mes turime, ką patarti!

Renkant gimtadienio dovaną patariame atsižvelgti į jubiliato asmenybę: jo asmenines savybes, darbo sritį, gyvenimo būdą, pomėgius ir pan. Štai keletas pavyzdžių:

 • jei gimtadienio kaltininkas pasižymi geru humoro jausmu, visada yra gerai nusiteikęs, nuolat linksmina kitus ir yra kompanijos siela, tuomet tokiai asmenybei gimtadienio proga drąsiai galite dovanoti nuotaikingą dovaną, padaryti kokį nors pokštą – jis viską tikrai supras.
 • Šiuo atveju puiki dovana gali būti šmaikščiu išgraviruotu užrašu papuoštas bokalas ar taurė, tauriojo gėrimo butelis, medinė vyno butelio dėžutė, žaislinis svajonių automobilio modeliukas, raktų pakabukas;
 • jei artėja viską gerai apgalvoti linkusio, nenaudingų daiktų pakęsti negalinčio žmogaus gimtadienis, tuomet jam geriausia dovana būtų tokia, kurią jis galėtų panaudoti praktiškai.
 • Šiuo atveju puikiai tiktų: graviruota vaza, stalo ar virtuvės įrankiai, graviruotas rankinis laikrodis, veidrodėlis ar mėgstami kvepalai, puošti išgraviruotu užrašu;
 • žmogui, pasižyminčiam solidžiu skoniu ar dirbančiam formalioje aplinkoje, gimtadienio proga galima padovanoti išskirtines graviruotas sąsagas, išgraviruotu užrašu papuoštą rankinį laikrodį, rašiklį, vizitinių kortelių dėklą, piniginę, kosmetinę;
 • žmogui, kuris turi kokį nors pomėgį, be abejonės labai patiks gimtadienio dovana, susijusi su jo mėgstama veikla: pvz., jei tai užkietėjęs žvejys – puiki dovana gimtadienio proga būtų graviruoti žūklės reikmenys, jei tai automobilių mylėtojas – graviruotas raktų pakabukas, žaislinis svajonių automobilio modeliukas, keliauti mėgstančiam asmeniui – graviruotas kompasas, kelioninis termosas, o žmogui, kurio neatsiejama gyvenimo dalis yra muzika – muzikos instrumentas su išgraviruotu trumpu palinkėjimu, graviruota vinilinė plokštelė;
 • jei žmogus, kuriam ieškote gimtadienio dovanos, yra gana sentimentalus, tuomet jam galima padovanoti graviruotą medinę dėžutę, kurioje jis galėtų laikyti daiktus, keliančius malonius prisiminimus, stiklinę statulėlę, kuri nuolat primintų apie Jūsų parodytą dėmesį, nuotraukų rėmelį su išgraviruotu trumpu palinkėjimu.

Ir visgi nesvarbu, kokią dovaną gimtadienio ar jubiliejaus proga nuspręstumėte dovanoti, mes savo ruožtu padarysime, jog šios gražios šventės proga kiekvienu atveju būtų originali dovana ir kaip reikiant pradžiugintų asmenį, kuriam ji yra skirta!

„GRAVIDĖJA“ – tai vieta, kur paprastos dovanos tampa išskirtinėmis ir turinčiomis didelę vertę.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite