Graviravimas ant medžio

Gauti pasiūlymą

Lazerinis graviravimas ant medžio


Graviravimas ant medžio - tai procesas, kurio metu sufokusuotas lazerio spindulys nukreipiamas į medžio paviršių, sukeldamas jo deginimą bei išgaravimą. Šis procesas sukuria tikslų vaizdą ar užrašą ant medžio paviršiaus.

Tai geriausias sprendimas apdirbant medinį paviršių lazeriu ir siekiant iš šios medžiagos sukurti neįprastus gaminius, suvenyrus, reprezentacines ir verslo dovanas. 

Todėl, lazerinis graviravimas ant medžio yra inovatyvi technologija, leidžianti įgyvendinti drąsiausias dizaino koncepcijas ir išgraviruoti net smulkiausius ornamentus.


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas;
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Graviravimas ant medžio - D.U.K.

Kiekvieną užsakymą siekiame atlikti kokybiškai ir už prieinamą kainą, taip pat dažnas užsakymas yra unikalus ir turi įvairių niuansų, tad dėl konkretaus užsakymo kainos maloniai prašome teirautis mūsų KONTAKTAIS:

Kuo išsamiau ir tiksliau apibūdinsite užsakymo poreikius bei pageidavimus, tuo tikslesnę kainą galėsime įsivertinti.

Kas įtakoja graviravimo ant medžio kainą?

 • graviruojamas plotas
 • graviravimo gylis
 • maketo sudėtingumas
 • graviruojamų gaminių skaičius;
 • ir kiti niuansai...

Kokie lazerinio graviravimo ant medžio privalumai?


Tikslumas ir detalumas: Lazerinis graviravimas ant medžio užtikrina neprilygstamą tikslumą, leidžiantį kurti sudėtingus raštus ir dizainus su stulbinančiu detalumu. Tradiciniai graviravimo metodai, tokie kaip drožyba rankomis, negali pasiekti tokio tikslumo lygio.

Universalumas: Lazerinis graviravimas ant medžio gali būti naudojamas įvairiems mediniams daiktams, įskaitant baldus, namų dekorą, žaislus, papuošalus, iškabas ir dar daugiau. Jis tinka įvairioms medžio rūšims ir storiams, atverdamas begalę kūrybinių galimybių.

Greitis ir efektyvumas: Lazerinis graviravimas ant medžio yra greitas ir efektyvus procesas, leidžiantis greitai ir tiksliai išgraviruoti sudėtingus dizainus. Tai idealus sprendimas tiek individualiems projektams, tiek didelio masto gamybai.

Minimalus medžiagų poveikis: Lazerinis graviravimas ant medžio naudoja minimalų šilumos kiekį, todėl mediena nedega ir nesideformuoja. Taip pat išvengiama dulkių ir drožlių, kurios susidaro naudojant tradicinius graviravimo metodus.

Ilgaamžiškumas: Medienos lazerinis graviravimas sukuria ilgalaikius rezultatus, kurie atsparūs įbrėžimams ir blukimui. Tai reiškia, kad jūsų graviruoti mediniai daiktai atrodys gražiai ir išliks ilgus metus.

Ekologiškumas: Lazerinis graviravimas ant medžio yra ekologiškas procesas, nes nenaudoja chemikalų ar kitų kenksmingų medžiagų.

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie rūpinasi aplinka.

Be to:

 • Lazerinis graviravimas gali būti naudojamas personalizuoti dovanas ir sukurti unikalius, vienetinius daiktus.
 • Tai puikus būdas pridėti vertę mediniams gaminiams ir padaryti juos patrauklesnius klientams.
 • Lazerinis graviravimas yra nesunkiai valdomas procesas.

Jei ieškote tikslaus ir ilgalaikio graviravimo metodo, lazerinis graviravimas ant medžio yra puikus pasirinkimas!

 Turėdami šiuolaikinį lazerinį technologijų parką, galime patys suteikti medienos graviravimo lazeriu paslaugą. 

Naudodamiesi šiomis technologijomis, ženkliai sumažiname gamybos kaštus, todėl, kad mums nereikalingi tarpininkai.

Užsakydami personalizuotas dovanas mūsų įmonėje, jas gausite iš vienų, patikimų rankų, pradedant maketo kūrimu ar pagalba jį kuriant, baigiant gatavu gaminiu.

Siekdami padėti jums išsirinkti iš personalizuotų dovanų įvairovės, parengėme dovanų idėjų skiltį, kurioje kviečiame apsižvalgyti visus, ieškančius originalios ir ilgaamžės dovanos.

Be to, graviruotos dovanos neretai yra ir itin praktiškos (graviruoti galima medinius vokelius pinigams, medaus statinaites medines butelio dėžutes ir pan.). 

Be abejo, mes neapsiribojame vien graviravimu ant medžio. Šiuolaikinės lazerinės technologijos beveik neturi apribojimų graviruojamoms medžiagoms.

Be to, mūsų technologijų parke yra ne tik tokios paslaugos kaip lazerinis graviravimas, bet ir pjovimas lazeriu , kurios leidžia gaminiams suteikti net pačias sudėtingiausias formas ir pjauti kone bet kokią medžiagą (ne tik medieną).

Ši technologija yra paremta ypač tiksliu ir švariu pjovimu lazerio spinduliu. Pastarasis suteikia galimybę itin preciziškai išpjauti sudėtingus kontūrus (vektorius), tikslius trafaretus.

Kokie dažniausiai daiktai iš medienos graviruojami?


Buitiniai daiktai:

Pačiom įvairiausiom progom gali būti dovanojami paprasti, fulkcionalūs, buitiniai daiktai. Tačiau lazerinio graviravimo dėka jie gali tapti unikalūs.

Tarkime, krikštynų proga dovanojami plaktukai seneliams gali tapti užduotimi sumeistrauti kažką anūkui. Graviruota pjaustymo lentelė močiutei gali tapti užduotimi anūkui pagaminti skanų maistą.

Mamos dienos proga ta pati lentelė gali tapti padėka už skanią viertuvę.

Mergvakario proga ji gali tapti priesaikos lentele.

Medaus statinaitė lazerinio graviravimo pagalba gali tapti simboline dovana jaunųjų medaus mėnesiui.

Arbatos dėžutė ar kavos padėkliukai gali nešti draugystės žinią.

Paprasčiausi graikiniai riešutai gali virsti palinkėjimus nešančiais talismanais.

Graviravimas ant medžio yra nerizikingas ir kokybiškas, be to tai puikus būdas paprastus daiktus paversti ypatingomis dovanomis.

Medaliai ir kiti apdovanojimai:

Iš faneros yra pati pigiausia, greitai pagaminama ir gerai atrodanti prekė. Geras rezultatas – garantuotas. Tokie mediniai medaliai gali būti ne tik įvairiausių formų, bet taip pat išgaunamos ir sudėtingiausios graviūros.

Jie yra puikiai tinkami masiniams renginiams, kuomet medalių kiekis turi būti didžiulis, kokybė pakankamai gera, dizainas įdomus ir kaina nedidelė. Panašiai galima pasakyti ir apie apdovanojimus iš faneros ar medžio.

Jie yra nebrangūs, gali išpildyti įdomų dizainą ir eina koja kojon su šiuolaikiniu ekologiškai draugišku požiūriu į gaminius.

Medinės dėžutės:

Dėl savo funkcionalumo ir paprastumo yra labai populiaru graviruoti įvairiausias dėžutes. Krikštynų proga galima išgraviruoti kūdikio krikšto dėžutę, vėliau patalpinant joje krikšto rūbelį, nuotraukas ir kitus atsiminimus apie šventę.

Vestuvių ir vedybų sukakčių proga yra graviruojamos vyno dėžutės jauniesiems, liudininkams, dovanos tėveliams per vestuves. Ant nedidelių medinių dėžučių, skirtų laikyti vestuviniams žiedams, yra graviruojami jaunųjų inicialai arba pilni vardai.

Firmų gimtadienių proga ar dovanojant kalėdines dovanas verslo partneriams, yra solidu ir priimtina dovanoti graviruotas vyno dėžutes su įmonių logotipais ir palinkėjimais, be abejo ir su atitinkamu dėžutės turiniu.

Taip pat daug graviravimo bei dovanų idėjų siūlome čia > Originalios dovanų idėjos

Ar graviruojame nuotraukas ant medinių paviršių?


Lazerinis graviravimas ant medžio turi daug privalumų, tai ne tik itin tikslus maketo perteikimas ant medžio, bet ir nuotraukų graviravimas.

Tiesa, fotografijos kokybė visuomet bus geresnė graviruojant ją ant lygios faneros, o ne medžio pasyvo paviršiaus.

Būtent toks paprastai būna vyno dėžučių dangtelių paviršius, taigi ant jų, tinkamai paruošus nuotraukas, gali būti nepriekaištingai išgraviruotas jaunųjų, krikštijamo vaikelio, sukaktis švenčiančių žmonių ar kitos nuotraukos.

Net jei dėžutė yra medžio masyvo, ant jos dangtelio visuomet galima klijuoti nepriekaištingai išgraviruotą faneros lentelę su kokybiškai išgraviruota nuotrauka.

Kas gaminama, naudojant lazerinį graviravimą ant medžio?


Jau užsiminėme apie tai, kad naudojant lazerinio graviravimo technologiją galima išgraviruoti gausybę skirtingų medienos gaminių, skirtų ne tik suasmenintoms dovanoms, tačiau ir reprezentacinei atributikai, verslo dovanoms ir pan.

Lazeriu graviruojami tokie gaminiai kaip:

 • Reprezentaciniai suvenyrai iš medžio – lazeriu išgraviruotas tamsesnis logotipas (graviruojant lazeriu medieną, jos paviršius išdeginamas ir išgaunamas kiek įgilintas užrašas arba vaizdas), piešinys ar užrašas solidžiai atrodo natūralios medienos spalvos fone;
 • Buitiniai ir interjero elementai – lazerinio pjovimo ir graviravimo technologijų derinys leidžia išgauti unikalius ir įspūdingus gaminius. Paprasti, funkcionalūs, buitiniai daiktai gali būti dovanojami pačiomis įvairiausiomis progomis. Tačiau naudojantis lazerinio graviravimo technologijomis, įprasti daiktai tampa unikaliais. Tarkime, krikštynų proga dovanojami plaktukai seneliams gali tapti užduotimi sumeistrauti ką nors anūkui.
 • Įvairios lentelės (pavyzdžiui, pjaustymo lentelės), mediniai apdovanojimai, ženkliukai ir daug daugiau.

Taigi neverta riboti savo fantazijos, be aukščiau išvardintų gaminių galima paminėti ir lazerinį graviravimą ant riešutų.

 • Graikinių riešutų kevalai – puikus paviršius išgraviruoti palinkėjimus.
 • Taip pat – ilgaamžis ir malonus širdžiai suvenyras, turintis gilią simboliką.
 • Tai – gyvybės ir vaisingumo simbolis, tradiciškai siejamas su meile, santuoka ir vaikų gimdymu.
 • Senovės Romoje riešutai buvo dovanojamos dovanos vestuvių proga, linkint vaisingos santuokos.

Kodėl lazerinis graviravimas ant medžio tampa vis populiaresniu?


Visų pirma todėl, kad banalių dovanų gausa tapo tikra problema – juk visi mes norime gauti originalias dovanas.

Dar geriau būtų, jei tokios dovanos, kurią mums įteikia artimieji, neturėtų niekas kitas.

Tačiau realybė kitokia. Kiek kartų esate gavę bevertes smulkmenėles ir, ar dar turite laisvą kampelį namuose joms kolekcionuoti? 

Vis dėlto, išeitis yra. Tai lazerinis graviravimas ant medžio, kuris padės sukurti unikalią asmeninio pobūdžio dovaną.

Užsisakę šią paslaugą mūsų įmonėje, gausite nuostabią, personalizuotą dovaną, pagamintą iš aplinkai nekenksmingos ir saugios medžiagos, papuoštą norimu paveikslėliu ar tekstu.

Tad, ilgai nelaukite ir pildykite užklausos formą, esančią mūsų kontaktų skiltyje. 

Be abejo, jus gali sudominti ne vien medienos, tačiau ir kitų medžiagų graviravimas.

Galite lengviau atsipūsti. Graviruojame lazeriu aibę skirtingų medžiagų.

Mūsų teikiamų paslaugų sąraše jūsų laukia:

Mūsų meistrai dirba su modernia medienos graviravimo lazeriu įranga.

Esame tam, kad įgyvendintume netikėčiausius jūsų sumanymus.

Garantuojame puikią užsakymo kokybę ir operatyvumą, bei precizišką graviravimo ir pjovimo lazeriu atlikimą.

Ar graviruojame medieną giluminiu būdu?


Taip, graviruojame deginame lazeriu medienos gaminius giluminiu būdu. 

Graviruoti medienos gaminiai giluminiu būdu gali labai pagyvinti kaimo turizmo sodybų, užeigų, pirčių ir vasarnamių interjerą.

Tokios iškabos yra gaminamos iš natūralaus medžio masyvo, dažnai paliekant lentos kraštus neapdirbtus, natūralios formos, su medžio žievės fragmentais.

Tokioms lentoms yra atliekamas specialus, giluminis graviravimas ant medžio. Jis itin stipriai ir giliai įdegina užrašą. Užrašas tampa beveik juodas.

Dėl didelės lazerio kaitros daugiau ar mažiau aprūksta šalia teksto esantys plotai, tad po giluminio graviravimo ant medžio paprastai lenta yra dar kartą nušveičiama ir tuomet impregnuojama ir/arba lakuojama.

Giluminis graviravimas ant medžio yra dėkingas tuo, jog jis nenusidėvės, bus ilgaamžis ir puikiai derės prie natūralaus medžio statinių.

Po tokio graviravimo, rekomenduojame medinius gaminius nulakuoti, ypač jeigu bus UV tiesioginis poveikis, priešingu atveju išdeginimas gali išblukti.

Graviravimas ant medžio - Kategorijos

Turite klausimų? Susisiekite