Rodoma 1–20 iš 30

Vestuvinės spynos


Spynelės vestuvėms

Vestuvinės spynelės - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

 • Graviruojame lazeriu bet kokio tipo spynas vestuvių ar kita proga.
 • Turime pasiūlyti daug gražių šriftų bei paveikslėlių, maketą,
 • Kaip atrodys graviūra ant Jūsų spynos matysite prieš graviruojant, galėsite koreguoti bei pasirinkti Jums gražiausią variantą.
 • Taip pat galime graviruoti ir Jūsų atsiųstą vaizdą, maketą ar nuotrauką.
 • Graviruojame tiek ant Jūsų tiek ant mūsų parduodamų spynelių.

 

Ką dažniausiai graviruoja ant vestuvinės spynelės?


Senesniais laikais vestuvių spynos būdavo paprastos, o užrašai ant jų kuklūs – dažniausiai tik jaunavedžių vardų pirmosios raidės ir vestuvių data.

Tačiau laikai pasikeitė, technologijos gerokai pažengė į priekį, todėl šiandien mes turime plačias gamybos galimybes ir ant vestuvinės spynos galime išgraviruoti – tikrai nesumeluosim – bet ką, ko tik Jūs pageidausite.

 Turbūt norite, kad Jūsų vestuvių spyna išsiskirtų iš kitų ir atspindėtų judviejų meilės istoriją, tačiau neapsisprendžiate, kaip visa tai išpildyti? Šiuo klausimu turime patarimą – pagalvokite, gal atmintyje yra išlikę vienas kitam kažkada ištarti svarbūs žodžiai, tuo metu suvirpinę širdį, o gal turite savo meilės dainą, kuri iki šiol Jus lydėjo?

Gal egzistuoja ypatinga vieta, kurios koordinates žinote tik Jūs arba turite gražiausią judviejų nuotrauką? Kad ir kas tai bebūtų, spyna vestuvėms – tai puiki vieta ir galimybė visa tai subtiliai įamžinti, paprastai ir šaltai spynai suteikiant didelę reikšmę.

O mes tai, kas Jums svarbiausia, išgraviruosime ant pasirinktos spynos, kuri taps tik Jūsų meilės simboliu. Mūsų tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl galite drąsiai į mus kreiptis, jei reikia net ir paties netikėčiausio sprendimo!

Kaip jau minėjome, turime plačias gamybos galimybes ir graviruojame bet kokio tipo spynas vestuvių ar kita proga. Rinkdamiesi vestuvinę spyną atminkite, kad spynų, kurių paviršius yra poliruotas, graviūra būna tamsios spalvos.

Teksto šriftą galėsite pasirinkti iš daugybės variantų, taip pat, jei neturėsite išsirinkę savojo, galėsime pasiūlyti gausybę paveikslėlių.

Kaip turėtų atrodyti Jūsų vestuvinė spyna, aptarsime iš anksto, o maketą, kaip ant Jūsų spynos atrodys graviūra, pamatysite prieš graviravimą, todėl turėsite galimybę vaizdą koreguoti bei pasirinkti Jums gražiausią variantą.

O jei jau esate apsisprendę ir žinote, kaip turi atrodyti vestuvių spyna, galime graviruoti ir Jūsų atsiųstą vaizdą, maketą ar nuotrauką. 

Graviruojame lazeriu tiek ant Jūsų pateiktų, tiek ant mūsų parduodamų spynelių. Linkime, kad Jūsų meilė niekada neišblėstų ir santuoka gyvuotų ilgai ilgai!

Kviečiame pasižvalgyti po mūsų darbų galeriją, kurioje išvysite jau įgyvendintas vestuvinių spynų idėjas, taip pat daug informacijos rasite mūsų BLOGE.

Kokios vestuvinės spynos populiariausios?


 Tenka pripažinti, kad dabar kai kurios vestuvių šventės tradicijos yra užmirštos arba gerokai pasikeitusios, lyginant su tomis, kurių buvo laikomasi ne taip jau ir seniai, prieš 20-30 metų.

Tačiau galima pasidžiaugti, kad vienas paprotys, jei vestuvių dieną yra jaunavedžių taikomas, išliko nepakitęs iki pat šių dienų, – tai jaunosios nešimas per tiltą, kurį vainikuoja vestuvinės spynos užkabinimas ant tilto.

 Dažniausiai jaunavedžiai renkasi nedideles stačiakampio arba dviejų susijungusių širdelių formos vestuvines spynas.

Populiariausia spalva – auksinė. Taip pat neretai pasitaiko ir įdomesnių variantų – tai sendintos, spalvotos, kodinės, labai mažytės ar neįprastos formos vestuvių spynos.

Tačiau nepaisant šios vestuvinių spynų įvairovės, jos turi vieną bendrą bruožą – visos byloja apie dviejų vienas kitą mylinčių žmonių sąjungą.  Taip pat norime paminėti, jog graviruotos spynos yra tinkamos ne tik vestuvių proga.

Tokia spyna gali būti puikus vestuvių metinių simbolis, pažymintis, kiek nuostabių metų praleidote kartu žengdami bendru gyvenimo keliu.


Vestuvių spynos – amžinos meilės ir ištikimybės simbolis


 Jaunavedžiai ant tilto turėklų, suoliuko ar spynų medžio rakindami vestuvinę spyną taip dar kartą pasižada mylėti amžinai bei būti ištikimi vienas kitam visą likusį gyvenimą.

Taip vestuvinė spyna tampa dviejų vienas kitą mylinčių ir ką tik šeimą sukūrusių žmonių amžinos meilės ir ištikimybės simboliu.

Simboline prasme spyna yra siejama su saugumu, ramybe, užtikrintumu ir prisirišimu – būtent šiuos jausmus kiekvienas jaučia, kai, siekdamas apsaugoti nuo kitų, užrakina, pavyzdžiui, savo namus nors ir trumpam juos palikdamas, tiesa? Taip pat ir žmogus gyvendamas šeimoje, būdamas su mylimu bei artimu žmogumi jaučiasi saugus, ramus ir užtikrintas, ar ne?

Todėl turbūt ne veltui jau nuo senų laikų spyna taip pat siejama ir su šeimynine laime bei yra tapusi svarbia vestuvių šventės detale.

Taip pat verta paminėti, kad simboline prasme svarbus yra ir rakto, kuriuo užrakinama vestuvinė spyna, išmetimas į vandenį. Visai nesunku atspėti, jog raktas užrakinus meilės spyną išmetamas todėl, kad niekas negalėtų atrakinti tos naujai sukurtos šeimos spynos ir pavogti jaunųjų laimės.

Bet ar kada nors susimąstėte, kodėl raktas išmetamas būtent į vandenį, o ne, pavyzdžiui, užkasamas po žeme? Ogi todėl, kad vanduo siejamas su nauja gyvybe, pradžia naujo gyvenimo etapo, kuris jauniesiems sukūrus šeimą ir prasideda.


Spynos vestuvėms kilmė


Taip ir nėra visiškai aišku, iš kur kilusi ši tradicija, kad jaunieji vestuvių dieną ant tilto kabina vestuvinę spyną, kaip savo meilės ir ištikimybės vienas kitam simbolį.

Vieni šaltiniai teigia, kad  spynas vestuvėms prieš 5000 metų pradėjo kabinti kinai ir jas iki šiol rakina ant Didžiosios kinų sienos.  Kitų šaltinių teigimu, egzistuoja XX a. vidurio serbų legenda, kuri byloja apie mažame miestelyje gyvenusią jauną mokytoją, kuri buvo susižadėjusi su karininku.

Po kurio laiko šis išvyko į karą, sutiko ir įsimylėjo kitą moterį, o savo sužadėtinę bei buvusią meilę jai pamiršo.

Vargšė išduotoji mokytoja labai sielojosi dėl to, kas įvyko, susirgo ir mirė, o tame mažame miestelyje, kuriame ji gyveno, atsirado tradicija po sužadėtuvių ant vietinio tilto kabinti spyną, kad būtų apsisaugoma nuo įsimylėjėlių išsiskyrimo.

Dar viena legenda pasakoja, jog kadaise Florencijos mokiniai ant seno miesto tilto rakindavo spyneles su slaptais meilės prisipažinsimais.

 Taip pat internete galima rasti teiginių, jog anksčiau gyvavo tokia tradicija, kad jaunieji išeidami iš namų paslėpdavo spyną po namo durų slenksčiu.

Kai šventė pasibaigdavo ir jaunieji grįždavo namo, vyras ant rankų įnešdavo žmoną į namus, o kas nors iš artimųjų ant durų pakabindavo tą spyną, kurią jaunieji buvo paslėpę, užrakindavo ją ir raktus išmesdavo į vandenį, kad niekas šios spynos neatrakintų ir jaunųjų laimės nepavogtų.

 Na o naujausia šių laikų versija yra tokia,  kad vestuvinės spynos kabinimo ant tilto tradicija atsirado 1992 metais, kai pasirodė Federico Moccia romanas „Trys metrai virš dangaus“.

Jame pasakojama jaudinanti meilės istorija apie du skirtingus jaunuolius, kurie vienas kitam amžiną meilę prisiekė kabindami spyną ant tilto.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visa vestuvių atributika Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite