Rodoma 1–20 iš 53

Dovanos bosui bosei


Dovanų idėjos Boso dienai

Dovanos Bosui - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Ką originalaus padovanoti vadovui Boso dienos proga?


 Siekdami boso malonės ir kuo geresnės atmosferos darbe, pavaldiniai neretai boso širdį suminkštinti siekia subtiliomis dovanomis. Kad dovanos atliktų savo darbą, mes jas siūlome parinkti itin atsakingai.

Sprendžiant, ką dovanoti Bosui, tikrai verta pasidomėti tuo, kokios yra populiariausios dovanos vadovui Boso dienos proga?

Tai gali būti:

 • Nuotaikingas BOSO taisyklės;
 • Dekoruota atminties laikmena;
 • Graviruotas bloknotas, laikrodis ar vardinė drabužių pakaba.

Kitos originalios dovanų idėjos Boso dienos proga:

 Apibendrinant aukščiau pateiktas idėjas, galima teigti, kad dovana Bosui turėtų perteikti Jūsų pagarbą jam, būti praktiška ir stilinga.

Nepaisant to, kad Boso diena yra ganėtinai nauja šventė mūsų kalendoriuje, klausimas, ką padovanoti vadovui Boso dienos progavis dažniau iškyla ir mūsų šalies gyventojams.
Taigi, jeigu artėjant spalio 16-ajai, vis dar sukate galvą dėl dovanos viršininkui, skubame Jums į pagalbą.
Tikimės, kad šiame straipsnyje pateikiamos Boso dienos dovanų idėjos padės Jums išspręsti šį klausimą.
Jau minėjome, kad dovanos, teikiamos vadovui, turėtų perteikti Jūsų pagarbą jam ir būti stilingos, bei, neretai, praktiškai pritaikomos.
Taip pat svarbu atsižvelgti į vadovo būdą.

Griežtam bosui tiks:

Na, o demokratiškam ir šiltus santykius su pavaldiniais palaikančiam viršininkui galima dovanoti ir ne tokias oficialias dovanas.

Puiki dovanos idėja gali būti:

Na, o vadovui, kuris yra itin liberalus pavaldinių atžvilgių ir leidžia jiems imtis iniciatyvos, be tradicinių dovanų, tikrai tiks linksmos dovanų idėjos.

Tai gali būti:

 • Graviruotos apdovanojimų statulėlės su šmaikščiais užrašais;
 • Graviruotos taurės ar medinė dėžutė buteliui, puošta linksmu užrašu;
 • Įspūdingai atrodo ir lentelės iš aliuminio, ant kurių išgraviruoti Jūsų kolektyvo sveikinimai ir t. t.

 Nepaisant to, koks Jūsų boso charakteris ir vadovavimo stilius, kiekvienas vadovas laukia savo darbo įvertinimo bei pripažinimo. Todėl, sprendžiant, ką padovanoti vadovui Boso dienos proga, svarbu pasirinkti tokią dovaną, kuri atspindėtų Jūsų dėkingumą ir pagarbą viršininkui.

Tam itin tinkamos personalizuotos dovanos, kurias galite užsisakyti susisiekę su mumis.

„Gravidėja“ atliekamas graviravimas ir pjaustymas lazeriu net paprastą dovaną pavers išskirtine!

Kaip originaliai pasveikinti viršininką Boso dienos proga?


Turbūt daugelis vadovų yra gavę tauriųjų gėrimų, paveikslų, įvairių suvenyrų, prabangius biuro reikmenis ir pan.

Tačiau, jeigu Jus domina originali dovana Boso dienai, reikėtų pamąstyti, kaip ją suasmeninti. Puiki idėja, tokiu atveju, yra individualios dovanos.

Tai gali būti ir viena iš kiek ankščiau išvardintų tradicinių dovanų, Jūsų ir mūsų pastangomis tapsianti asmenine ir kur kas nuoširdesne.

Taigi, kokia gali būti originali dovana Bosui? Originalumo įgauti gali net ir įprasti biuro reikmenys, papuošti išgraviruotu tekstu. Pavyzdžiui: „Šauniausias bosas“ ar „Geriausiam bosui nuo kolektyvo“.

Ne ką mažiau išskirtinė dovana yra graviruotas kokoso riešutas, simbolizuojantis kolektyvo pagarbą kietam bosui. Taip pat galima dovanoti prabangų šachmatų ar šaškių rinkinį. Jis bus kur kas įspūdingesnis, jeigu šią dovaną puoš graviruotas tekstas.

Graviruotos dovanos, kurias galite užsisakyti „Gravidėja“ įmonėje, – geriausia dovana vadovui!


Prabangi, išskirtinė dovana vadovui


Ne ką mažiau svarbi šios šventės sudedamoji dalis – Boso dienos sveikinimai. Ir mes kalbame ne tik apie Jūsų pasiruoštas sveikinimo klabas, bet ir apie materialią jų išraišką.

Tai gali būti tradiciniai atvirukai, bet, pripažinkime, Boso dienos proga norėtųsi įteikti kažką originalesnio. Todėl mes siūlome, kad Jūsų sveikinimai su Boso diena būtų papuošti solidžiu antspaudu.  Pastarasis gali ne tik užtvirtinti sveikinimui skirtą voką, bet ir būti teikiamas, kaip prabangi, išskirtinė dovana vadovui.

Vienas iš tokių pavyzdžių yra mediniai antspaudai, kurie gali būti kuriami tiksliai pagal Jūsų pageidavimus. Šiuos gaminius išskirtiniais paverčia galimybė parinkti ne tik individualų atspaudžiamą vaizdą ar tekstą, bet ir pagal Jūsų norus pritaikomą antspaudo formą, bei dizainą.

Jūsų Bosas su malonumu naudosis išskirtiniu, suasmenintu antspaudu. Juk juo galima spausdinti ne tik įmonės ar konkretaus asmens rekvizitus, bet ir naudoti juos neoficialiems dokumentams patvirtinti ar suteikti išskirtinumo verslo dovanoms.

Taigi, Jūsų vadovas turės progą įmonės vardu teikiamas dovanas ar reprezentacinę medžiagą pažymėti išties originaliu būdu.

Todėl, jeigu ieškote originalios dovanos Boso dienai, guminiai antspaudai yra puikus pasirinkimas!


Kur rasti Boso dienos atributikos?


 Dovana Bosui yra vienas pagrindinių, tačiau, tikrai ne vienintelis būdas, kaip pasveikinti vadovą. Juk neatsiejama kiekvienos šventės dalis yra šventinė atributika!

Na, o jeigu ja bus papuoštas Boso dienos tortas, puiki atmosfera – garantuota! Mes kalbame apie torto smeigtukus ir toperius.

Tokios technologijos, kaip graviravimas lazeriu bei faneros pjovimas lazeriu, suteikia mums galimybę išpjaustyti bet kokį pageidaujamą tekstą ar formą, gaminant Jums šiuos atributus. Beje, toperiai ir smeigtukai gali puošti ne tik tortus, bet ir gėles.

Kartais darbuotojai abejoja, ar dovanoti gėles vadovui? Tačiau tai turėtų būti savaime suprantamas gestas. Juk kiekvienam iš mūsų gėlės asocijuojasi su šventėmis, laime ir grožiu.

Taigi, būtų neteisinga atimti iš viršininko dovaną, galinčią išreikšti Jūsų pagarbą, meilę ar, tiesiog, nuoširdų dėmesį.

Taigi, jeigu galvojate, kur rasti Boso dienos atributikos, susisiekite su mumis!


Kitos Boso dienos idėjos


 Kaip ir bet kokios kitos šventės proga, Boso dienai galima pritaikyti įvairias, nesunkiai įgyvendinamas, bet labai nuoširdžias idėjas. Visų pirma, nieko nekainuoja dekoruoti vadovo kabinetą, prieš jam ateinant į darbą.

Ir, nepaisant to, kad vis daugiau mūsų bendravimo persikelia į virtualią erdvę, visada bus vertinamos tokios Boso dienos staigmenos, kaip originalus, kolektyvo vardu teikiamas atvirukas.

Naudodamiesi tokiomis technologijomis, kaip lazerinis graviravimas ir pjovimas lazeriu, „Gravidėja“ specialistai kuria unikalius atvirukus iš popieriaus ir medienos. Tai solidus atributas, papildysiantis bet kokią dovaną Bosui, kurią jis tikrai įvertins.

 Kita vertus, jeigu Jūsų bosas jau ne vienerius metus gauna savo profesinei šventei skirtas dovanas ir Jūs neįsivaizduojate, ką padovanoti šiemet, dar viena dovanos Bosui idėja yra bilietai į teatrą.

Jie originaliai atrodys, įdėti į mūsų pagamintą medinį voką, ant kurio gali būti išgraviruotas žaismingas arba oficialus sveikinimas vadovui.

Įteikdami kvietimus personalizuotame mediniame voke, galėsite būti tikri, kad tai – solidus ir išskirtinis būdas pasveikinti vadovą.


Originalios Boso dienos dovanų idėjos – kaip neapsirikti?


Klausimai apie tai, kokios gali būti Boso dienos dovanų idėjos, įvairių kolektyvų nariams kyla kasmet. Ir kiekvieną kartą atsakymai gali kiek skirtis. Yra daugybė galimų variantų. Todėl, prieš parinkdami dovaną vadovui, turėtumėte nuspręsti, kokiu kriterijumi vadovausitės?

Galite įteikti dovaną, atspindinčią asmeninius vadovo interesus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tokia dovana visada yra malonesnė, nes žmogus supranta, kad nuoširdžiai domitės jo pomėgiu.  Bet tam, visų pirma, turite žinoti viršininko hobį.

Be to, greičiausiai, jis jau turi daugybę dalykų, leidžiančių realizuoti savo aistrą. Na, o kartotis, teikiant dovanas, nereikėtų. Tad, jeigu su savuoju kolektyvu dirbate neseniai, turėtumėte subtiliai išsiaiškinti, kokių dovanų bosas jau yra gavęs?

Kita vertus, kaip jau minėjome, sprendžiant, ką padovanoti vadovui Boso dienos proga, svarbu atsižvelgti ir į jo charakterį bei vadovavimo stilių. Suderinę visus šiuos aspektus, tikrai neapsiriksite.

Daugiau idėjų rasite mūsų Bloge.

 Boso dienos šventimas yra ganėtinai nauja tradicija. Ji atsirado JAV, 1958-aisiais metais, kai vienos įmonės sekretorė (Patricija Bays Haroski) sumanė pasveikinti savo vadovą, kuris, beje, buvo jos tėvas.

Tiesa, oficialia švente ši diena buvo pripažinta kiek vėliau: 1962 m. Pradinė šventės idėja buvo darbuotojų padėka savo viršininkui už tai, kad jis buvo malonus ir teisingas visus metus. Žmonėms patiko tokia idėja. Todėl, Boso dienos tradicija greitai pasklido po visą pasaulį.

Na, o pačia Boso dienos data laikoma spalio 16-oji.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite