Plastiko pjovimas lazeriu

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Plastiko pjaustymas lazeriu


Lazeriu pjauname:

 • Organinį stiklą, Plexiglas, PMMA tipo plastikus; iki 15mm storio.
 • Rowmark plastikus;
 • Polipropileną;
 • Kitus plastikus be PVC priedų.

Lazerio pagalba galime atlikti itin tikslius bei plonus ( ~0,2mm ) pjūvius plastike:

 • Galime išpjauti sudėtingus kontūrus, bei užgraviruoti norimą tekstą ar vaizdą;
 • Pjaustome iš savo madžiagų bei galime išpjauti iš Jūsų;
 • Naudojame tik kokybiškas JAV bei Vokietijos gamintojų medžiagas;
 • Pjauname tik lazeriams skirtus pjaustyti plastikus (be PVC priedų).

Mūsų siūlomas plastikas lazeriui naudojamas lauko bei vidaus informacinėms lentelėms, reklaminėms iškaboms ir įvairiausiems kitiems produktams gaminti.

Pateikiame populiariausių tipų dvisluoksnį plastiką:

 • lakšto dydis 960x610mm
 • storis 1,6mm 
 • Dvisluoksnio plastiko graviūros spalva priklauso nuo apatinio sluoksnio spalvos, viršutinis dangos sluoksnis yra ~0,1mm


 • Greitas darbų atlikimas
 • Pjauname nuo 1 vnt. iki didelių tiražų
 • Aukšta kokybė ir tikslumas
 • Dydis net iki 950x610m
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas
Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kaip vyksta plastiko gaminių pjovimas lazeriu?


Plastiko pjovimas lazeriu - tai procesas, kai naudojama lazerinė technologija norint išpjauti arba supjaustyti plastikines medžiagas. Šis metodas tampa vis populiaresnis dėl daugybės privalumų:

 1. Aukštas tikslumas: Lazerinės technologijos leidžia labai tiksliai ir smulkiai supjaustyti plastiką, net labai sudėtingus ar smulkius modelius.

 2. Greitis: Lazerio pjovimo procesas yra gana greitas, o tai padeda sumažinti gamybos laiką.

 3. Minimalus atliekų kiekis: Plastiko pjovimo lazeriu metu nėra tiesioginio kontakto su medžiaga, todėl nėra atliekų, dulkių ar šiukšlių, susijusių su pjovimu.

 4. Mažiau mechaninio streso: Plastiko pjovimas lazeriu nesukelia mechaninio streso plastiko paviršiui, todėl sumažinamas įtrūkimų ar skilimų pavojus.

 Plastikas atsirado ne taip ir seniai, tačiau jis yra naudojamas daugelyje žmogaus veiklos sričių. Na, o šios medžiagos tipai nuolat kinta. Kone kasmet atsiranda naujų, tobulesnių plastiko rūšių.

Dėl išskirtinio tvirtumo, polimerinė medžiaga tarnauja daugelį metų, o plastiko  pjovimas lazeriu suteikia galimybę išgauti pačias įvairiausias formas ir sukurti originalų šių gaminių dizainą.

„Gravidėja“ gali pasiūlyti išskirtinio tikslumo plastiko gaminių pjaustymą lazeriu. Galime išpjauti sudėtingus kontūrus, bei užgraviruoti norimą tekstą ar vaizdą.

Svarbu paminėti, ir tai, kad pjauname tik lazeriams pjaustyti skirtus plastikus (be PVC priedų), taip pat lazeriu pjauti tinkamą gumą, silikoną. Tad, atsiveria platus gaminių spektras:

 1. Lauko ir vidaus informacinės lentelės;
 2. Reklaminės iškabos ir reklaminės atributikos gaminiai (suvenyrai su jūsų įmonės logotipais ir kt.);
 3. Rūbinių numeriukai;
 4. Dekoratyviniai elementai;
 5. Vardinės kortelės.

Kadangi graviravimas lazeriu ir pjovimas lazeriu – mūsų veiklos sritis, kurią vystome jau ne vienerius metus, sukaupta patirtis leidžia mums užtikrinti gaminių kokybę. O išvystyta technologinė bazė paverčia mūsų darbą operatyviu ir patikimu.

Nes tik profesionali technika, skirta pjaustyti lazeriu, užtikrina aukščiausią gaminių kokybę. 

Taip pat svarbu paminėti atliekamų darbų tikslumą. Išpjauname net pačius sudėtingiausius kontūrus bei smulkiausias detales.

Kokie plastiko pjovimo lazeriu pranašumai?


 Pranašesnė yra ne tik pati technologija, bet ir medžiaga, kuriai apdirbti ji naudojama. Skirtingai nuo popieriaus ir kartono, plastikas gali pasigirti puikiomis estetinėmis savybėmis, taip pat: patvarumu ir atsparumu neigiamam išorės poveikiui, drėgmei.

Su plastiku labai lengva dirbti: šiuolaikinė technologinė pažanga suteikia galimybę išgauti beveik bet kokią plastikinių gaminių formą.

Plastiko pjovimas lazeriu - tai modernus metodas, turintis neginčijamų pranašumų prieš mechaninį šios medžiagos apdirbimą. Lazerinės technologijos kasdien tampa vis populiaresniu įvairių medžiagų, įskaitant plastiką, perdirbimo būdu. Ir šis populiarumas suprantamas, nes plastiko bei kitų medžiagų pjaustymas lazeriu pasižymi:

 • Precizišku pjūvio tikslumu;

Itin dideliu lazerio spindulio galingumu. Dėl pastarosios šios technologijos savybės, gali būti užtikrintas išskirtinis proceso produktyvumas, kartu su aukšta pjaustomų paviršių kokybe;

 • Aukštos kokybės produkcija.

Naudojant lazerio spindulį, skirtingai nuo mechaninio apdirbimo, plastikas, praktiškai, nėra veikiamas fizinių ir šiluminių veiksnių.

Lazerio spindulio veikimas išsiskiria lokalumu, kruopštumu ir tikslumu, o tai lemia nepriekaištingą galutinį rezultatą;

 • Proceso operatyvumu.

Pjaustymas lazeriu paverčia medžiagų apdorojimo procesą dar greitesniu, lankstesniu ir patogesniu. Skirtingai, nei mechaninio apdorojimo metu, pjaunant lazeriu, nesukeliama jokio medžiagos pasipriešinimo, todėl, lazerinis apdirbimo būdas yra kur kas operatyvesnis. Tai, be kita ko, leidžia sumažinti ir gamybos sąnaudas. O tai reiškia – nustatyti mažesnes gaminių kainas.

 • Minimaliu gamybinių atliekų kiekiu.

 Pjaustant medžiagą lazeriu, plastiko nereikia papildomai perdirbti, todėl, atliekų kiekis pastebimai sumažėja;

Plastiko pjaustymas lazeriu leidžia mums sukurti gaminius, pasižyminčius minimaliu svoriu, aukštu atsparumu neigiamam išorės poveikiui (mechaniniams pažeidimams, drėgmei, kraštutinėms temperatūros sąlygoms ir pan.).

Apskritai, – nieko nuostabaus, kad pjovimas lazeriu šiandien gana aktyviai naudojamas, kaip veiksmingiausias ir lengviausias būdas išgauti aukštos kokybės rezultatams.

Kokios plastiko pjaustymo lazeriu subtilybės, į kurias svarbu atsižvelgti?


Ne veltui sakoma, kad plastikas sukėlė revoliuciją šiuolaikinėje gamybos pramonėje. Prieš plastiką buvo naudojamos tokios tradicinės medžiagos, kaip metalas arba medis.

 Naujoji medžiaga greitai išpopuliarėjo dėl to, kad buvo pigesnė, lengvesnė, universalesnė ir lengviau pagaminama. Šiais laikais plastiko gaminiai gali būti aptinkami beveik kiekvienoje pramonės šakoje.

 Daugelyje šių šakų plastiko pjaustymas lazeriu tapo patogiu instrumentu, leidžiančiu sukurti reikalingiausius darbo įrankius. Minėtoji technologija – itin lanksti ir taikytina daugybei skirtingų gaminių gaminti.

 Lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu yra išskirtinė aukštųjų technologijų taikymo sritis, kurioje svarbi kiekviena smulkmena. Pradedant nuo konkrečios medžiagos parinkimo, baigiant specifinių gamybos proceso etapų išmanymu.

Yra daug kintamųjų, į kuriuos reikia atsižvelgti, galvojant apie pjovimą lazeriu. Tai apima medžiagos ir lazerio tinkamumą, medžiagos mechanines savybes, paviršiaus apdailą, lygumą ir daugelį kitų.

 Tačiau, patikėdami savo projektą mums galite būti ramūs, kad bus atsižvelgta į kiekvieną iš minėtų aspektų, ir dar daugiau. Kas tai bebūtų: verslo dovanos ar reklaminė atributika, kiekvienas gaminys mūsų rankose virsta tikru meno kūriniu.

 Plastikas yra labai patvari ir pasiduodanti apdirbimui medžiaga, tačiau, kaip ir bet kuri kita, turi savo ypatybių, į kurias svarbu atsižvelgti, prieš pradedant gamybos procesą.

Pavyzdžiui, plastiko pjovimas lazeriu atliekamas tik su tam tikromis plastiko rūšimis. Todėl, kaip ir minėjome, pjauname tik lazeriams skirtus pjaustyti plastikus (be PVC priedų).

Kodėl aktualios lazeriu pjaustytos dovanos ir verslo atributika?


Ar kada pagalvojote, kaip personalizuotos dovanos ir verslo atributika veikia Jūsų įmonės įvaizdį? Niekam ne paslaptis, kad pirmasis įspūdis – svarbiausias.

Todėl, Jūsų komunikacija su klientais ir partneriais turėtų prasidėti dar nuo Jūsų kompanijos durų slenksčio. Šiam tikslui, siūlome tokius gaminius, kaip: įmonių iškabos bei vardinės kortelės, pagamintos iš plastiko bei kitų medžiagų.

Plastiko pjaustymas lazeriu itin dažnai naudojama technika aukščiau išvardintiems gaminiams kurti. Be kita ko, iš plastiko galima išpjaustyti kur kas didesnį spektrą suvenyrų bei verslo atributikos, paversiančios kasdieninius Jūsų įmonės veiklos atributus personalizuotais ir vienijančiais darbuotojus.

Juk, pavaldiniams kur kas smagiau  segėti vardinę kortelę su įmonės logotipu ar smagiu piešinėliu, nei tiesiog būti Vardeniu Pavardeniu. Na, o įmonės teikiamos verslo dovanos, puoštos jos logotipu, tikrai maloniai nustebins tiek kompanijos darbuotojus, tiek Jūsų klientus bei partnerius.

Pirmuosius tokios malonios smulkmenos suvienys ir skatins žvelgti į save, kaip į neatsiejamą įmonės dalį. Na, o antrieji jausis pagerbti ir įgaus kur kas daugiau argumentų tęsti bendradarbiavimą su Jūsų kompanija.

Taigi, reprezentacinės verslo dovanos yra svarbi organizacijos dalis, kurios tiesiog nevalia ignoruoti! Minėtieji gaminiai gali tapti raktu į darbuotojų, klientų bei partnerių lojalumą Jūsų įmonei.

Įvaizdis – neatsiejama kiekvieno verslo dalis, todėl, svarbu tinkamai juo pasirūpinti. Bendradarbiavimas su mumis, Jūsų įmonei gali tapti itin svarbaus įvaizdžio kūrimo proceso dalimi.

SUSISIEKITE JAU DABAR

Kurdami personalizuotas dovanas ir verslo atributiką, siekiame prisidėti prie sklandžios Jūsų kompanijos komunikacijos.

Kokioms įmonėms aktualiausias plastiko pjovimas lazeriu?


 • Profesionalus plastiko pjovimas lazeriu yra paklausus daugelyje pramonės šakų, tačiau pirmiausia tai domina reklamos kompanijas
 • Naudojantis pjaustymo lazeriu technologija, gaminamos reprezentacinės prekės, vardinės lentelės, kainų laikikliai, lauko bei vidaus informacinės lentelės ir t. t.
 • Bet koks dekoratyvinis elementas, bet kokia reklaminė konstrukcija bus atlikti estetiškai ir visiškai atitiks Jūsų pateiktą ar kartu su mumis suderintą maketą, jeigu patikėsite plastiko gaminių pjaustymą Gravidėja specialistams.
 • Tęsiant kalbą, netgi išskirtinio dizaino gaminiai gali būti lengvai įgyvendinami, patikint juos mūsų įmonei.
 • Tai gali būti: kokie nors kūrybiški ir nestandartiniai lauko reklamos sprendimai arba stilingos dekoracijos ir logotipai Jūsų įmonės interjero dekoravimui.
 • Plastiko pjaustymas lazeriu, suteikia galimybę peržengti nusistatytas ribas, sukuriant kažką, išties, naujo ir įdomaus.

Kokie mūsų darbo principai?


 • Žinodami visas mūsų darbo procese naudojamų medžiagų savybes, turime galimybę suteikti Jums profesionalų aptarnavimą.
 • Mes suprantame, koks svarbus reklamos ir personalizuotų dovanų sektoriuje yra vieningas kūrybos bei inžinerijos metodų taikymas.
 • Todėl graviravimas ir pjaustymas lazeriu „Gravidėja“ specialistų yra atliekamas, siekiant tiek technologinio, tiek meninio gamybos proceso efektyvumo.
 • Mūsų misija yra pateikti platų kokybiškų gamybos sprendimų asortimentą tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims.
 • Plastiko pjaustymas lazeriu, tiesa, kiek aktualesnis pastariesiems, nes jiems būtina reklaminė, informacinė bei reprezentacinė produkcija.
 • Tačiau, ir privatūs asmenys kreipiasi, siekdami, kad jų teikiamos personalizuotos dovanos nustebintų artimuosius.
 • Mūsų klientai džiaugiasi aukšta aptarnavimo ir gaminių kokybe, konkurencingomis kainomis ir operatyviais darbų atlikimo terminais.
 • Todėl, daugelis jų tęsia bendradarbiavimą su mumis ir rekomenduoja mus savo partneriams.
 • O reklamos specialistams seniai žinoma tiesa, kad „rinkodara iš lūpų į lūpas“ – efektyviausias reklamos metodas.
 • Kai patenkinti klientai grįžta ir atsiveda kitus. To pasiekti mums padeda profesionalumas ir išskirtinis dėmesys gaminių kokybei.

 Mūsų tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!

Plastiko pjovimas lazeriu – technologija, kurią svarbu patikėti išskirtinai profesionalams. Jeigu siekiate kurti ir nuolatos vystyti savo įmonės įvaizdį, lojalią Jums darbuotojų šeimą bei užsitarnauti klientų pagarbą, pasirūpinkite reklamine, verslo atributika ir personalizuotomis dovanomis iš „Gravidėja“!

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite