Rodoma 1–20 iš 43

Dovanos tėvams per vestuves


Dovanos tėvams vestuvėse - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokios populiariausios dovanos tėvams per vestuves?


Laužote galvą, kaip išreikšti padėką tėvams per savo vestuves?
Gal ieškote išliekamąją vertę turinčios dovanos tėčiui ar mamai vestuvių proga?
Nežinote, kokią dovaną ar padėką įteikti brangiems tėveliams vestuvių metu?
Tuomet užsukite į mūsų darbų galeriją, kurioje rasite daugybę idėjų, kokios gali būti originalios dovanos ar padėkos tėvams.


Turbūt visi sutiks, kad tėvai – tai brangiausi žmonės, kurie visą laiką rūpinasi savo vaikais, išgyvena dėl jų ir visada palaiko, kad ir kas benutiktų.

Tėvus ir vaikus visą gyvenimą sieja ypatingas ir stiprus tarpusavio ryšys, kuris pasireiškia abipuse pagarba, rūpesčiu ir meile. Taigi visai nenuostabu, kad jaunavedžiai svarbiausią savo gyvenimo dieną nori savo tėveliams atsidėkoti už suteiktą meilę, globą ir šilumą, todėl vestuvių šventės metu įteikiamos simbolinės dovanos tėvams. 

Dažniausiai dovanojama statulėlės-figūrėlės su padėkos žodžiais, nuoširdi padėka dovana tėvams vestuvėse, išgraviruota ant stiklinės statulėlės ar metalinės lentelės ir kitos simbolinės dovanėlės tėvams, kurioms ypatingą reikšmę suteikia personalizuotas užrašas.

Pasitelkus Jūsų idėjas ir mūsų ilgalaikę patirtį, kaip puiki dovana tėvams gali būti:

Ir šis sąrašas tikrai nėra baigtinis, kadangi mūsų tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!

Kaip turėtų atrodyti Jūsų dovana tėvams, aptarsime iš anksto, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą, todėl turėsite galimybę vaizdą koreguoti bei išsirinkti Jums gražiausią variantą. 

Gamyba atliekama pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu 

Kodėl dovana tėvams per vestuves yra reikšminga?


Dovana tėvams per vestuves yra ypatingai reikšminga dėl kelių priežasčių:

1. Dėkojimas už palaikymą: Vestuvės yra ypatingas gyvenimo įvykis, ir daugelis porų jaučia didelį dėkingumą savo tėvams už visą palaikymą, kurį jie teikė per visą gyvenimą. Dovana tėvams yra puikus būdas išreikšti šį dėkingumą ir padėkoti tėvams už tai, kas jie yra ir ką jie padarė.

2. Simbolika: Dovana tėvams gali turėti simbolinę reikšmę, atspindinti šeimos vienybę ir stiprumą. Tai gali būti kažkas tokio kaip šeimos medis, ant kurio užrašyta vestuvių data ir poros vardai, arba kita simbolika, atspindinti meilę ir ryšį tarp jūsų ir jūsų tėvų.

3. Emocinė vertė: Dovana tėvams vestuvėse gali būti labai emocinga ir turėti didelį sentimentalumą. Tai gali būti asmeninė dovana, tokia kaip rankų darbo šeimos albumas su nuotraukomis ir atsiminimais iš jūsų vaikystės arba dainos, kurias jūsų tėvai žino, grojamos vestuvių šventėje.

4. Tradicija: Daugelis šeimų laikosi tradicijos, dovanojant tėvams kažką ypatingo per vaikų vestuves. Tai gali būti šeimos paveldimas daiktas, kuris perduodamas iš kartos į kartą arba dovanų rinkinys, kuris atspindi šeimos vertybes.

5. Pripažinimas: Dovanodami tėvams dovaną per vestuves, Jūs pripažįstate jų vaidmenį Jūsų gyvenime ir svarbą vestuvėse. Tai yra Jūsų būdas pasakyti jiems, kad Jūs juos mylite ir vertinate.

 Tėvams jų vaikų vestuvės yra reikšmingas ir jaudinantis įvykis. Sūnaus ar dukros palydėjimas į naują gyvenimo etapą visada sukelia daug emocijų, kadangi žmogus, kuris buvo kartu nuo pat pirmųjų savo gyvenimo akimirkų, palieka gimtąjį lizdą. Ir dėl to neretai tėvams suspaudžia širdį – juk ne taip jau ir lengva iš glėbio paleisti savo vaiką…

 Taip pat vertėtų pripažinti, kad paskendę kasdieniuose rūpesčiuose pamirštame pasakyti gražių žodžių artimiems žmonėms, išreikšti padėką už palaikymą, kantrybę bei visa kita, ką mums suteikė ir vis dar teikia.

Galbūt taip yra ir todėl, jog viskas atrodo įprasta, o visa tai, kas ir kaip vyksta, kažkodėl yra lyg savaime suprantamas dalykas. Tačiau visgi derėtų stabtelti, apsižvalgyti bei įvertinti, kokį turtą iš tikrųjų turime, ir už visa tai nuoširdžiai padėkoti brangiausiems žmonėms, o pirmiausia – tėvams.

 Padovanoti mielą dovaną tėvams galima ir be ypatingos progos, tačiau puikus metas išreikšti padėką tėveliams galėtų būti tėvo ar motinos dienos proga, tėvų vestuvių metinės ar gimimo diena.

Be jokios abejonės, geriausios dovanos tėvams yra vaikų dėmesys, rūpestis, meilė ir skirtas laikas, tačiau simbolinė padėka tėvams per vaikų vestuves taip pat tikrai pamalonins tėvelių širdį ir atmintyje išliks ilgai.

Visuose atvejuose dovana tėvams vestuvėse turėtų būti apgalvota ir asmeninė, atspindinti jūsų santykius ir jūsų tėvų vaidmenį jūsų gyvenime. Tai gali būti gražus būdas pradėti savo vestuvių šventę ir pademonstruoti meilę ir dėkingumą savo tėvams.

Kodėl verta išreikšti padėką tėvams per vestuves?


 Nėra jokių abejonių – dėkoti verta. Išreikšdami dėkingumą mes pripažįstame, kad ir kiti žmonės yra prisidėję prie mūsų gyvenimo pasiekimų – be jų neturėtumėme to, ką turime dabar, ir nebūtumėme tuo, kas esame.

Ir turbūt mažai kam kyla abejonių, kad šiuo atžvilgiu labiausiai nusipelnę žmonės yra ne kas kitas, o mylimi tėvai, kurie už savo triūsą ir nemigo naktis nusipelno bent simbolinės padėkos.

 Tėvai nuo pat mažens savo vaikams stengiasi perduoti moralines vertybes, moko, kas yra gera, o kas bloga, stengiasi savo atžalas kreipti tinkama linkme, kad pastarieji užaugtų gerais, supratingais, mylinčiais ir teisingais žmonėmis, kuriais būtų galima didžiuotis.

Tėvai savo vaikams atiduoda viską, ką turi. Juk savo vaikams nieko negaila.  Taigi, kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, vaikai turėtų jausti didelę meilę ir padėką tėvams už kantrybę ir atsidavimą, už perduodą išmintį, įskiepytas vertybes bei suteiktas gyvenimiškas pamokas.

Ir tik belieka sutikti su Cicerono žodžiais, kad „meilė tėvams – visų dorybių pamatas“. O stovint ant šio tvirto pagrindo, patiesto po Jūsų kojomis, vertėtų nuoširdžiai išreikšti padėką tėvams, nes „kai mokomės dėkoti, drauge mokomės matyti aplink save gėrį“ (Amy Vanderblit).

 Tačiau, kad ir kaip gražiai bei idealistiškai visa tai atrodytų, tenka pripažinti, jog tikrai ne visi yra linkę dažnai išreikšti tai, ką jaučia, garsiai išsakyti gražius žodžius arba paprasčiausiai tiesiog nežino, kaip tai tinkamai padaryti.

Taigi suprantame, kad gali būti sunku bei nedrąsu jausmus išreikšti žodžiais, tad skubame į pagalbą ir pateikiame keletą patarimų:

 • Dėkokite iš širdies – padėka tėvams nebūtinai turi būti eilėraštis ar gerai apgalvoti gražiai skambantys žodžiai. Paprasčiausiai atskleiskite tai, ką visada norėjote pasakyti, ką jaučiate, už ką esate dėkingi;
 • Gali nutikti ir taip, kad norėsite parašyti ilgą padėkos laišką. Tokią padėką tėvams galima, pvz., išgraviruoti ant metalinės lentelės;
 • Jei padėkos žodžiai visgi nesilieja per kraštus, tuomet graži dovanos tėvams idėja – prisiminimų skrynelė, į kurią galima įdėti įsimintinų, reikšmingų įvykių ar akimirkų trumpus aprašymus bei nuotraukas su padėkos žodžiais. Tokia dovana tėvams būtų labai brangi ir turėtų didelę išliekamąją vertę, nes su Jumis susiję smagiausi prisiminimai būtų saugomi vienoje vietoje;
 • Trumpus padėkos žodžius taip pat galima išgraviruokite ant statulėlės, vazos ar nuotraukų rėmelio. Tokia dovana tėvams nuolat džiugins jų akis ir širdis.

 Tačiau kad ir kaip sugalvosite padėkoti tėvams savo vestuvių dieną, svarbiausia – nepamirškite tėvų ir gimtųjų namų sukūrę savo šeimos lizdą. Kaip jau minėjome, geriausios dovanos tėvams yra vaikų dėmesys, rūpestis, meilė ir skirtas laikas, juk, kaip teigė prancūzų rašytojas Anri Monterlanas, „namų židinys turi būti ne gyvenamoji vieta, o vieta, į kurią mes visada sugrįžtame“.

 Taip pat ir ateityje atraskite laiko ir nesiliaukite kartas nuo karto padėkoti tėvams, priminti, kokie jie yra Jums svarbūs, nes, kaip yra pasakęs istorikas, rašytojas ir redaktorius J. Robert Moskin, „kad ir ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti“.

– Skaityti plačiau galite mūsų Tinklaraštyje

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visa vestuvių atributika Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite