Rodoma 1–20 iš 78

Personalizuoti puodeliai su užrašu


Mūsų siūlomi keramikiniai puodeliai, kurie puikiai graviruojasi [talpa ~440ml] • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

Puodelių graviravimo idėjos


Gauti pasiūlymą

Personalizuoti puodeliai - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokiom progom gali būti dovanojami personalizuoti puodeliai?


Puodelis yra indas, kuriuo kiekvienas mūsų naudojasi kasdien, be to, kelis kartus per dieną. Namuose ar darbe – puodelis visada po ranka.

Tai reiškia, kad dar vienas egzempliorius tikrai ras garbingą vietą savininko namuose ar darbovietėje. Šiuolaikinės technologijos, tokios, kaip graviravimas lazeriu, suteikia galimybę paprastą indą paversti tikru meno kūriniu.

Tai originali dovana bet kokia proga! Mūsų asortimente rasite šaunius, įvairiaspalvius puodelius su populiariomis citatomis bei originaliais užrašais.

Be abejo, laukiame ir Jūsų individualių pageidavimų galimiems užrašams ar grafiniams elementams. Mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti net pačius netikėčiausius sprendimus.

Spaudiniai, kuriais puošiami personalizuoti puodeliai su užrašais, yra ryškūs, aiškūs ir pastebimi. 

Gerti iš tokio puodelio – vienas malonumas!


Puodeliai su užrašais – originali dovana įvairiomis progomis


Įvairių švenčių ar įmonės renginių išvakarėse neretas susimąsto, ką dovanoti švenčių proga?

Jeigu kalbėsime ne tik apie artimuosius, bet ir apie darbo kolektyvą, šis klausimas tampa dar keblesniu. Juk nėra lengva įteikti tinkamą dovaną grupei asmenų, prisitaikant prie kiekvieno iš jų skonio ir charakterio savybių.

Tokiu atveju, mes siūlome dovanoti individualius puodelius, sukurtus pagal Jūsų pageidavimus.

Galite net neabejoti, kad personalizuoti puodeliai – originali dovana įvairiomis progomis. Kaip jau minėjome, jie itin tinkami, mąstant, ką dovanoti kolegoms?

Tokiu atveju, personalizuotus puodelius galima puošti įmonės logotipu, užrašu, perteikiančiu įmonės tikslus ar misiją, arba kokia nors kolektyvo mėgstama fraze.

Reklamine informacija papuoštas suasmenintas puodelis itin tinkamas kaip dovana klientams ir verslo partneriams. Taigi, užrašai ant puodelių gali būti tiek asmeninio, tiek bendrinio, oficialaus pobūdžio.

Priklausomai nuo dovanos gavėjo. Tai gali būti:

 • Vardiniai puodeliai;
 • Romantiški puodeliai;
 • Turizmui skirti ar suvenyriniai gaminiai ir t. t.

Kokiomis progomis teikiami graviruoti puodeliai?


Gimtadienis ar jubiliejus.

Turbūt Jums pažįstamas jausmas, kai ieškodami, ką dovanoti gimtadienio proga, pasiklysdavote galimų variantų labirinte. Atsakyti į šį klausimą galima pasitelkus lašelį fantazijos.

Jeigu ieškote dovanos artimam žmogui, greičiausiai, žinote jo pomėgius, mėgstamas citatas, Jums pažįstamas jo charakteris. Tuomet, puikia dovana taps personalizuotas puodelis su užrašais, atspindintis minėtus aspektus.

Mes papuošime šią originalią dovaną Jūsų pageidaujamais užrašais ar grafiniais vaizdais. Tačiau, net ir mažiau pažįstamam žmogui nėra sunku sukurti individualų puodelį.

Jeigu tai Jūsų vadovas, kaip dovana Bosui ar Bosei puodelį gali puošti užrašas „Geriausias pasaulyje Bosas“, su priderintais grafiniais elementais. Na, o kolegas galite nudžiuginti personalizuotu puodeliu su užrašu, ant kurio puikuosis sukaktuvininko vardas ar pareigos.

Tačiau net ir tokia elementari informacija gali būti perteikiama kūrybingai ir originaliai. Pavyzdžiui, šiltai ir jaukiai atrodo individualūs puodeliai, ant kurių užrašyta, kam jie priklauso. Pavyzdžiui, „Rasos kava“ ir pan.

 Įmonių šventės.

Kolektyvas, metams bėgant, ne vienam mūsų tampa antrąja šeima. O darbe švenčiamos įmonės šventės visada atneša ne tik džiaugsmo, bet ir būtinybę pasukti galvą. Ypač, jei tai yra įmonės jubiliejus ar kita reikšminga proga.

Tuomet, ne vienas mūsų susimąstome, ką dovanoti vadovui ir bendradarbiams? Tokia proga, norisi suderinti oficialų toną ir nuoširdumą. Todėl, įmonės šventėms labiausiai tinkamos suasmenintos, individualios dovanų idėjos.

Tai gali būti, kad ir nedidelės, bet mielos staigmenos kolegoms ir Jūsų viršininkui. Viena tokių – personalizuoti puodeliai su užrašais.

Ant tokių puodelių gali būti graviruojami kolegos ar vadovo vardas, pareigos ar tiesiog šmaikšti citata, leisianti trumpam negalvoti apie darbinius rūpesčius. Be abejo, įmonės šventės neretai yra susijusios su kompanijos partneriais ar klientais.

 Švenčiamas įmonės atidarymas ar svarbus susitikimas, prie kurių nemenkai prisideda ir minėti asmenys. Tuomet geriausia dovana – reklaminis puodelis, puoštas reprezentacine įmonės simbolika: Logotipu; Įmonės devizu; Įmonės rekvizitais ir pan.

 Krikštynos ar vestuvės.

Tai vienos svarbiausių švenčių daugelio šeimų gyvenime. Tokia proga, apie dovanas susimąsto ne tik svečiai, bet ir patys šventės kaltininkai.

Jaunavedžiai neretai praleidžia daug laiko, siekdami sugalvoti, ką padovanoti vestuvių liudininkams? Viena iš dovanų idėjų liudininkams gali būti personalizuoti puodeliai.

Ant jų galima išgraviruoti padėką, palinkėjimą, ar nominaciją geriausiam liudininkui /-ei. Lygiai taip pat galima atsidėkoti ir krikšto tėveliams.

Toks individualus puodelis gali būti papuoštas šventės svarbą perteikiančiomis graviūromis: vaikelio gimimo data, jo vardu ir palinkėjimu. Ne ką mažiau originaliai atrodys įvairūs užrašai, kuriuose atsispindės Jūsų dėkingumas tokias svarbias pareigas prisiėmusiems žmonėms.

Žinoma, šias dovanas galima teikti ir patiems šventės kaltininkams. Tiek jaunavedžiams, tiek krikštijamam vaikeliui. Paaugęs jis tikrai pamėgs mielą krikštatėvių dovanėlę.

Kiti būdai panaudoti personalizuotus puodelius. Šie gaminiai efektingai atrodo verslo susitikimų ar seminarų metu. Ne paslaptis, kad tokie įvykiai yra labai svarbūs įmonės įvaizdžio kūrimui.

Jeigu organizuojate įmonės darbuotojų mokymus arba susitikimą su partneriais bei klientais, kodėl gi nepateikus karštų gėrimų personalizuotuose puodeliuose su Jūsų įmonės logotipu?

Na, o kad renginys įgautų dar daugiau spalvų, galite užkandžius, tiekiamus prie kavos, papuošti smeigtukais ir toperiais.

Tiek puodeliai, tiek smeigtukai padės sukurti jaukesnę atmosferą ir pavers kavos pertraukėles žaismingesnėmis. Kurdami smeigtukus, galime suteikti jiems kone bet kokią pageidaujamą formą: išpjaustyti Jūsų įmonės pavadinimą ar net logotipą.

 Tai padaryti mums leidžia tokios šiuolaikinės technologijos, kaip medienos pjaustymas lazeriu.

Įvaizdžio formavimui labai svarbus vizualus aspektas. Jums belieka pasinaudoti juo, kuriant nepriekaištingą renginių atmosferą.


Graviruoti puodeliai  – spalvinga jūsų asmenybės išraiška


Dėl skonio nesiginčijama. Vieni žmonės mėgsta stiprią kavą, o kiti negali gyventi be saldžios arbatos.

Bet visi jie neabejodami sutiks, kad originalus puodelis yra neatskiriama arbatos gėrimo ritualo, kavos pertraukėlės ar pietų pertraukos dalis. Kodėl originalūs puodeliai geresni už savo brolius iš prekybos centro?

Todėl, kad tai yra kur kas ryškesnė ir drąsesnė Jūsų ar žmogaus, kuriam dovanojate puodelį, asmenybės išraiška. Beje, personalizuoti puodeliai gali paįvairinti Jūsų darbo vietą. Juk aprangos kodas jiems netaikomas!

Renkantis iš mūsų pateikiamo asortimento, Jūsų laukia originalios dovanų idėjos, bei gausybė variantų, kaip papuošti puodelį.

Galite neabejoti, kad tai ne tik puiki dovana, bet ir geras būdas pakelti sau nuotaiką, užsisakant individualų puodelį asmeniniam naudojimui.


Graviruoti puodeliai – išties nuoširdi dovana!


Nudžiuginkite save ar savo artimuosius, papuošdami individualius puodelius linksmais užrašais, įkvepiančiomis citatomis ar smagiais paveikslėliais.

Puodelis su šmaikščia citata – šauni dovana pokštų gerbėjams! Jūsų kolegos tikrai nusišypsos, kaskart gerdami mėgstamus gėrimus iš puodelio su linksma citata. Pavyzdžiui: „Savaitės planas – laukti penktadienio“.

Lygiai taip pat džiaugsis Jūsų artimieji, kuriems padovanosite stilingą personalizuotą puodelį. Vargu, ar lieka abejonių, kad personalizuoti puodeliai – originali dovana įvairiomis progomis.

Nesvarbu, ar sveikintumėte sukaktuvininką, draugus, kolegas ar savo darbo vadovą, visi jie trokšta asmeninio dėmesio. Todėl, personalizuotas puodelis tikrai nedulkės lentynoje.

Juk visi mes mėgstame kavą ar arbatą. Ir, be abejo, mums svarbi šiluma ir nuoširdus dėmesys. Tad, jeigu mąstote, ką dovanoti švenčių proga, mes Jums siūlome originalius personalizuotus puodelius.

Artimieji, draugai ar kolegos tikrai įvertins Jūsų pastangas, kuriant tokią nuoširdžią dovaną! Tai taip pat puiki reprezentacinė dovana įmonės partneriams ir klientams.

Jeigu norėtumėte pasisemti dar daugiau verslo dovanų idėjų, kviečiame apsilankyti mūsų BLOGE.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite