Rodoma 1–20 iš 27

Bernvakario dovanos


Dovanų idėjos bernvakario proga

Bernvakario dovanos - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Ką originalaus dovanoti bernvakario proga?


Žinoma, vyrai nėra linkę itin daug dėmesio skirti dovanų paieškoms, tačiau yra viena išimtis. Tai – draugo vestuvės ir prieš jas švenčiamas bernvakaris. Jo metu, bičiuliai būsimajam jaunikiui dažnai leidžia ugningai pasidžiaugti paskutinėmis viengungio dienomis.

Na, o  originalios dovanos bernvakario proga renkamos, skiriant joms ypatingą dėmesį. Kalbant apie tai, kokios yra populiariausios dovanos bernvakario proga, mes siūlome dovanoti tokias, kurios padės sumažinti prieš vestuves jaučiamą stresą ir atsisveikinti su viengungišku gyvenimu.

Tai gali būti:

 • Originaliu užrašu pažymėtas diržas;
 • Šmaikščiai dekoruotas ir nuo būsimų gyvenimo negandų apsaugosiantis šalmas;
 • Dekoruoti išskirtiniai kėgliai ar graviruotas kastuvas.

Ne ką mažiau populiari, simboliškai svarbi dovana – bernvakario priesaika. Jos tekstai gali būti graviruojami ant lentelių, iškabų, įrankių, veidrodžių ir kt. Kai kalbama apie bernvakario dovanas, tampa akivaizdu, kad vyrai labiausiai mėgsta pokštus ir smagias užduotis.

Renkant dovaną artėjančiam renginiui, reikėtų į tai atsižvelgti. Na, o mes pamėginsime smulkiau aptarti tai, kokios yra populiariausios dovanos bernvakario proga ir tai, kokia galėtų būti bernvakario atributika?

Bernvakaris – šventė, kuri yra tiesiog privaloma, būsimajam jaunikiui atsisveikinant su viengungišku gyvenimu! O jo organizavimas, juokingų užduočių ir linksmo laiko planavimas – viena geriausių dovanų, kurią galite įteikti savo bičiuliui.

Jeigu nežinote, ką dovanoti bernvakario proga, mes pateiksime keletą patarimų. Visų pirma, bernvakario dovanos nebūtinai turi būti gluminančios ar pernelyg sarkastiškos.

Dovanų idėjos jaunajam gali būti ir praktiškos, ir pateikiamos su subtiliu humoru, ir, tuo pačiu, primenančios nerūpestingo gyvenimo akimirkas. Bene populiariausia bernvakario dovana yra jau minėta bernvakario priesaika.

Tai bičiulių teikiamas pasižadėjimų sąrašas, dažnai lydimas „baisaus“ prakeiksmo, kuris išsipildys vakaro herojui nevykdant duoto žodžio. Žinoma, visi šie elementai yra humoristiniai.

Vis dėlto, svarbiausias bičiulių motyvas, teikiant šią dovaną – neleisti santuokai nutraukti draugystės, o būsimam šeimos vyrui atsisakyti savo senesnių pomėgių (žvejybos, medžioklės, golfo žaidimo ir pan.).

Beje, dovanos bernvakariui dažnai yra siejamos būtent būsimojo jaunikio su pomėgiais.

Tai gali būti:

 • Užkietėjusiam žvejui: graviruoti žūklės reikmenys;
 • Boulingo mėgėjui: graviruoti kėgliai;
 • Kompiuterinių technologijų fanui: graviruota USB laikmena. Joje gali būti patalpintos nuotraukos, kuriose įamžintos linksmiausios Jūsų draugystės akimirkos.

Na, o kalbant apie dovanas, kurias galima teikti, neatsižvelgiant į būsimojo jaunikio pomėgius, sąrašas dar labiau pailgėja. Ir žinoma, tiek vienu, tiek kitu atveju, bernvakario dovana nebus tokia įspūdinga, jeigu dovanosime ją be humoro krislelio.

Tokios, kiek sarkastiškos dovanos gali būti:

 • Graviruotas metalinis žadintuvas, su užrašu, skatinančiu nepramiegoti vestuvių dienos;
 • Graviruotas butelis su šmaikščiais užrašais. Bet kokiu atveju, reikia kažko, kas tikrai įsimintų (bet tik gerąja prasme);
 • Medinės dėžutės, puoštos graviruotu užrašu: „Išgyvenimo rinkinys“. Na, o ką jose talpinti – Jūsų teisė rinktis;
 • Medinės statinaitės su graviruotais užrašais. Labai populiarios medaus statinės, ant kurių galima išgraviruoti palinkėjimą: „Saldaus medaus mėnesio!“;
 • Linksmus, graviruotus sertifikatus. Tai gali būti graviruotos odos „pažymėjimas“, įteikiamas „Visatos valdovui“ ar pan.

Tai – toli gražu nebaigtinis sąrašas, kadangi „Gravidėja“ tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus! 

Susisiekite su mumis ir mes kartu aptarsime Jūsų idėjas, ir suplanuosime jų įgyvendinimą.

Kaip išsirinkti originalią bernvakario dovaną?


Daugeliu atvejų, bernvakario dovanos ir pats vakarėlis jaunikiui, yra humoristinio pobūdžio. Juk ir pats bernvakario vakarėlis yra labiau simbolinis įvykis. Proga pasilinksminti, tariamai, paskutinį kartą.

Juk niekas rimtai netiki, kad, po vedybų, žmona savo vyrą uždarys po septyniais užraktais. Todėl, nereikėtų pirkti nei pernelyg „rimtos“, nei pernelyg brangios dovanos. Gali būti, kad kai kuriems žmonėms dovanos perteikiama reikšmė tolygi išleistų pinigų kiekiui.

Tačiau, sprendžiant, kaip išsirinkti bernvakario dovaną, nereikėtų susifokusuoti vien į materialinę vertę. Juk, prieš akis – vestuvės, progų paišlaidauti dar tikrai pasitaikys. Svarbu nepamiršti ir to, kad tik artimi draugai turi teisę juokauti asmeninio gyvenimo tema ar teikti intymaus pobūdžio dovanas.

Jeigu būsimasis jaunikis yra Jūsų kolega ar tolimas giminaitis, kur kas labiau tiks tradicinės, tačiau originalios dovanų idėjos, aktualios beveik visada ir visur.

Tai gali būti:

Antra vertus, mąstant, kaip išsirinkti bernvakario dovaną, svarbu atsižvelgti ne vien į gero tono taisykles, bet ir į būsimojo jaunikio charakterį. Net ir artimam Jūsų draugui ar broliui gali nepatikti pikantiška dovana, jeigu tai nepriimtina jo būdui.

Kad ir kokią dovaną bernvakariui bepasirinktumėte, drąsiai kreipkitės į mus!

Mes ne tik gaminame savo dovanas, bet ir galime išskirtinėmis paversti Jūsų jau turimas.

Dovanų gamyba bei personalizavimas atliekamas pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip lazerinis graviravimas bei pjovimas lazeriu 

Kokia gali būti bernvakario priesaika?


Bernvakario priesaika gali būti įvairi, priklausomai nuo kultūros ir tradicijų. Daugumoje vakarų šalių bernvakario priesaika paprastai yra vedybinės pažadų arba įsipareigojimų išmainos tarp būsimų sutuoktinių. Tai reiškia, kad būsimieji sutuoktiniai išsako vienas kitam savo meilės ir lojalumo pažadus, o tai dažnai daroma viešai ir akivaizdžiai, su šventiniu ritualu ar ceremonija.

Pavyzdžiui, viena iš įprastų bernvakario priesaikos formulių yra "Įsipareigoju mylėti, gerbti ir palaikyti tave visą gyvenimą, neatsižvelgiant į visus išbandymus ir sunkumus, kurie mūsų kelyje gali kilti." Tačiau bernvakario priesaika gali skirtis priklausomai nuo poros asmeninių norų ir kultūrinio fono.

Svarbu paminėti, kad bernvakaris ir vestuvės skirtingose kultūrose gali turėti įvairius papročius ir tradicijas, todėl bernvakario priesaika gali labai skirtis.

Bernvakario priesaika prieš draugus yra šmaikščioji tradicija, kuri paprastai atliekama bernvakarių metu, o tai yra vakaras prieš vestuvių dieną. Ši priesaika dažniausiai būna humoristinė, juokinga ir kartais net pikantiška, ir ji skirta pašaipai ir linksmybėms draugams bei būsimiems sutuoktiniams.

Čia yra keli tipiški pavyzdžiai, kaip gali atrodyti bernvakario priesaika prieš draugus:

1. Šventimo priesaika: Draugai gali prisiekti, kad jie visada bus kartu, nepaisydami to, ką gyvenimas atneš.

2. Kurortiniės kelionės priesaika: Jei bernvakaris vyksta prieš vestuves kurortiniame miestelyje, tai priesaika gali būti susijusi su nuotykių ieškojimu šiame mieste ir žadančia, kad visi draugai padės vieni kitiems pabėgti nuo vestuvių streso.

3. Priesaika dėl atskirų charakteristikų: Draugai gali šaipytis vienas iš kitų savybių ar ypatumų ir pažadėti, kad jie visada juos mylės arba stengsis juos pakęsti.

4. Pokštinės priesaikos: Bernvakario priesaika taip pat gali būti paprasta pokštinė žadėjimo išraiška, kuri tiksliai nepriklauso nuo konkretaus konteksto. Tai dažnai būna humoro akcentas ir linksminimasis kartu.

Svarbiausia, kad bernvakario priesaika prieš draugus turėtų būti linksmas ir draugiškas žodžių žaismas, kuris suteikia visiems dalyvaujantiems jausmą, kad jie yra šventės dalis. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad šie žodžiai turėtų būti neįžeidžiantys ir draugiški.

Kokia yra dovanos bernvakariui reikšmė?


Nemažai žmonių susimąsto, ar būtina kažką dovanoti bernvakario proga? Žinoma, tai nėra privaloma, bet vakarėlis bus kur kas smagesnis, įteikus šventės kaltininkui, kad ir nedidelės vertės, bet nuotaikingą suvenyrą.

Bet kuriuo atveju, dovana bernvakariui turėtų būti nuotaikingo pobūdžio, nebūtina mėginti išrinkti rimtą ir solidžią dovaną. Pagrindinis bernvakario organizatorių tikslas – kaip reikiant pralinksminti būsimąjį jaunikį ir paminėti paskutiniąsias viengungiško gyvenimo dienas.

Nėra draudžiama pajuokauti, subtiliai užsimenant apie artėjantį „žmonos karaliavimo laikotarpį“. Pavyzdžiui, šventės kaltininkui galima padovanoti šalmą, apsaugosiantį nuo žmonos pykčio, su išgraviruotu juokingu užrašu.

Taigi, kalbant apie tai, kokia yra dovanos bernvakariui reikšmė, tampa akivaizdu, kad ji – labiau simbolinė. Atkeliavusi iš senų senovės, kai vykdavo jaunuolių įšventinimo į vyrus ritualai. Išlaikiusiam išbandymus vaikinui būdavo įteikiamas koks nors simbolinis talismanas.

Iniciacijos papročių atgarsius jaučiame ir šiuolaikinėje bernvakario vakarėlių tradicijoje. Kadaise taikyti fiziniai išbandymai, neretai atliekami ir mūsų dienomis (pvz., šokimas parašiutu ir pan.).

Tačiau, kalbant apie bernvakario dovanos reikšmę, svarbiausia yra tai, kad bernvakario dovana (tiek seniau, tiek dabar) turėtų nešti savyje išliekamąją vertę.

Ir tai nereiškia, kad ji turi būti brangi. Tai gali būti nebrangi, tačiau personalizuota dovana, kuri primintų gerus draugus ir tai, kad nuo šiol prasideda naujas gyvenimo etapas.


Kokia turėtų būti bernvakario atributika?


 Bernvakario atributika turėtų būti kuriama ir įsigyjama, pasitelkus humoro jausmą ir atsižvelgiant į vakarėlio temą. Jeigu nenorite ilgai sukti galvos, mes galime pasiūlyti puikią išeitį. Tai yra torto smeigtukai ir toperiai.

Beje, jeigu Jūsų kompanija – ne saldumynų mėgėjai, šiais atributais galėsite papuošti kad ir mėsainius. Originalaus dizaino, linksmi torto smeigtukai ir toperiai  papuoš bet kokio tipo šventinį stalą.

Juos galime sukurti, pagal Jūsų pateiktą maketą arba galime patys suprojektuoti gaminio dizainą, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus.

Jeigu vis dar mąstote, kokia turėtų būti bernvakario atributika, atsakymas labai paprastas – nuotaikinga ir nerūpestinga, kaip ir pati šventė!

Mūsų naudojamos technologijos, tokios, kaip pjaustymas lazeriu, suteikia plačias galimybes Jūsų norams įgyvendinti. Jums belieka išsirinkti, kokio stiliaus bus bernvakario vakarėlis. O galbūt konkretaus stiliaus nesirinksite?

Tiek vienu, tiek kitu atveju, svarbu atsiminti, kad bernvakario atributika – svarbi sudedamoji vakarėlio dalis. Ji apjungs visus šventės elementus į vieną šmaikščią ir nerūpestingą visumą. Ne be reikalo sakoma, kad esmė slypi detalėse!


Kaip atsirado tradicija švęsti bernvakarį?


Kiek tradicijų ir apeigų siejama su žodžiu „vestuvės“! Visa tai sukuria unikalią šventės atmosferą ir suteikia šiam įvykiui ypatingą reikšmę, kuri ilgam pasilieka jaunųjų ir jų svečių atmintyje. Viena tokių, neatsiejama nuo vestuvių, tradicija yra bernvakario vakarėlis.

Taigi, kaip atsirado tradicija švęsti bernvakarį? Jeigu kalbėsime apie savo tautinius papročius, ši tradicija kyla iš minėto jaunuolių iniciacijos į vyrus papročio. Tačiau, šiuolaikiniame bernvakaryje išliko ne tiek ir daug to papročio elementų.

Tiesa, jau minėjome, kad iš senolių mus pasiekia fizinių išbandymų elementas, tačiau ir jį taiko ne visos vyrų kompanijos. Akivaizdu, kad mus daug labiau paveikusios iš Britanijos ir JAV ateinančios tradicijos. Pirmojoje vyrai švęsdavo net kelias dienas, kol neaplankydavo visų savo gyvenamosios apskrities pasilinksminimo vietų.

Na, o amerikiečių vyrų švenčiamas bernvakario vakarėlis neretai būna dar triukšmingesnis ir su šiokiu tokiu intymumo prieskoniu. Tačiau, kad ir kiek elementų susimaišę šiuolaikiniame bernvakaryje, pagrindinė tradicija, bendra visoms šalims – kuo linksmiau palydėti viengungiško gyvenimo dienas.

Puikus paskatinimas tam yra mūsų jau aptartos populiariausios dovanos bernvakario proga. Jeigu norėtumėte pakoreguoti straipsnyje pateiktas idėjas ir pritaikyti jas savaip, kviečiame susisiekti su mumis.

Originalios dovanos, paruoštos mūsų komandos, laukia Jūsų! Jeigu tarp mūsų pateiktų idėjų neradote, ko ieškojote, daugiau patarimų, ką dovanoti bernvakario proga, rasite mūsų BLOGE.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite