• Graviruojame pačius įvairiausius laikrodžius ir jų dalis.
  • Laikrodžio graviravimui turi įtakos graviruojamo ploto tekstūra, forma ir dydis.
  • Jūsų lūkesčiai ne visuomet gali atitikti galimybes, bet mūsų darbuotojai pasiūlys visus įmanomus graviravimo būdus, pakonsultuos ir padės pasirinkti optimaliausią variantą, atitinkantį jūsų laikrodžio graviravimo galimybes.

Rankinių  laikrodžių graviravimas


 Norime atkreipti dėmesį, jog prieš graviruojant ne pilnai atsisegančio tipo rankinius laikrodžius, rekomenduojame kreiptis į kvalifikuotą laikrodžių meistrą, kuris nuims apyrankės jungiamąją dalį taip lazeriui atverdamas laisvą prieigą prie nugarinės laikrodžio dalies.

Jei sujungimas nesudėtingas, jį išardyti gali ir mūsų darbuotojai.

 Paprastai yra graviruojama būtent nugarinė laikrodžio pusė, kadangi joje yra daugiausiai vietos graviūrai ir ji yra nematoma nešiojant laikrodį ( juk dažniausiai nenorime, jog mums asmeniškai skirtas tekstas būtų matomas visiems  aplinkiniams).

Nesant galimybei graviruoti ant nugarinės pusės dėl to, kad ji jau pilnai yra išgraviruota gamintojo, yra galimybė graviruoti labai nedidelį tekstą ant laikrodžio šono arba ant laikrodžio apyrankės: metalinės sagties dalies ar vidinės odinės apyrankės pusės.

Kadangi laikrodis yra jau savaime nedidelis daiktas, mąstant apie graviravimo tekstą, siūlome formuluoti nedidelės apimties, maždaug vieno sakinio tekstą.

Lazerinis graviravimas suteikia galimybę išgraviruoti laikrodį itin smulkiais ir preciziškais elementais, galime garantuoti nepriekaištingą graviūros kokybę.

Laikrodžio graviravimas lazeriu – tai puikus būdas dovanai suteikti atmintį, įamžinti žodžius, kuriuos verta prisiminti.

Laikas – brangiausia dovana, kurią galime padovanoti savo artimiesiems, tad laikrodžio dovanojimas puikiai simbolizuoja šiuos žodžius.


Kompasų graviravimas


 Kompasų graviravimas technologiškai yra labai panašus į rankinių laikrodžių graviravimą, kadangi paties objekto išvaizda primena laikrodį.

Tačiau ant kompaso dažnai būna daugiau erdvės graviravimui, tad pageidaujant klientui galime sutalpinti daugiau teksto ar net išgraviruoti nuotrauką.

Lazeriu graviruojama nuotrauka yra visiškai tiksli elektroninės nuotraukos kopija, jums tereikia turėti geros kokybės fotografiją.

Išsirinkti graviravimui tinkamiausią nuotrauką padės mūsų darbuotojai.

Kompasai yra dovanojami gerokai rečiau nei laikrodžiai ir jų  paskirtis nėra tokia praktiška, ypatingai šiais laikais.

Kompasai daugiau yra dovanojami kaip simbolinė dovana krikštynų, vestuvių, mokyklos ar universiteto baigimo proga  linkint dovanos gavėjui rasti savo gyvenimo kelią, savo pašaukimą, nenuklysti nuo teisingos krypties, žiūrėti viena kryptimi ir panašūs palinkėjimai.

Daugiau apie dovanų idėjas > ČIA


Stalinių ir sieninių laikrodžių graviravimas


Staliniai ir sieniniai laikrodžiai būna patys įvairiausi, tad ir jų graviravimas gali būti įvairus, priklausomai nuo pačios medžiagos, nuo laikrodžio dydžio ir graviruojamo ploto dydžio.

Šiuo  atveju yra galimybė graviruoti ir ant paties ciferblato, jei  jis nėra uždengtas stiklu.

Paprastai tai yra nestandartiniai laikrodžiai iš nerūdijančio  plieno, medžio masyvo, keramikos ar spalvoto stiklo.

Sieniniai lazeriu graviruoti laikrodžiai gali būti dovanojami kaip verslo dovanos, kaip dovanos įkurtuvių proga ar kaip padėkos tėvams vestuvių proga.

Ant jų yra  galimybė lazeriniu būdu išgraviruoti ir nuotraukas.

Tai ypač populiaru vestuvių ar vestuvių metinių proga.

Staliniai laikrodžiai yra itin populiarūs kaip dovana-padėka mokytojams, auklėtojams.

Tokie laikrodžiai yra praktiška, naudinga dovana ant mokytojo stalo, bet tuo pačiu ir puikus priminimas, padėka už skirtą klasės vaikams laiką, kantrybę, už naudingų žinių diegimą.SaugomaĮvertinimas


5
(3 įvertinimai)