Klaviatūrų graviravimas lazeriu

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Lazerinis graviravimas ant klaviatūrų klavišų • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Profesionalios konsultacijos
 • Itin geros sąlygos dideliems kiekiams
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kaip atpažinti, kad kompiuterio klaviatūra yra su pašvietimu?


 Dauguma modernių kompiuterių klaviatūrų turi integruotą pašvietimą, kuris leidžia naudotojams reguliuoti klaviatūros apšvietimą tam, kad būtų patogu naudotis kompiuteriu tamsoje arba prastomis apšvietimo sąlygomis. Norint sužinoti, ar jūsų klaviatūra turi pašvietimą, galite atlikti šiuos veiksmus:

1. Klaviatūros peržiūra: Jei klaviatūra yra jūsų rankose, pažvelkite ant jos. Dauguma pašvietimo klaviatūrų turi specialius simbolius ant tam tikrų klavišų, kurie rodo pašvietimo valdymo funkcijas. Tai gali būti simbolis kuriame yra taškeliai ir spinduliai.

 

2. Funkcijų klavišai: Dauguma klaviatūrų, kurios turi pašvietimo funkciją, naudoja specialius funkcijų klavišus, pvz., "Fn" (funkcijos) ir klavišus su simboliais arba numeriais. Paprastai "Fn" klavišas laikomas paspaustas kartu su pašvietimo simbolio klavišu, kad būtų galima reguliuoti pašvietimo intensyvumą arba įjungti/išjungti pašvietimą.

3. Nustatymų programa: Kai kurios pašvietimo klaviatūros turi programinę įrangą, su kuria galite valdyti pašvietimo funkcijas, kaip tai padaryti su kompiuteriu. Įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą programinę įrangą ir peržiūrėkite nustatymus.

4. Dokumentacija: Jei turite klaviatūros dokumentaciją arba internetinį vadovą, jame turėtų būti aprašyta, ar klaviatūra turi pašvietimo funkciją ir kaip ją naudoti.

Jei nesate tikras, ar jūsų klaviatūra turi pašvietimo funkciją, tai gali būti geriausia, jei pasitikrinsite klaviatūros dokumentaciją arba atliksite internetinę paiešką pagal jūsų klaviatūros pavadinimą ir modelį.

Kodėl rinktis klaviatūrų graviravimą lazeriu?


Siekiant kokybiško rezultato, lazerinis graviravimas ant klavišų yra geriausias pasirinkimas.

Kodėl? Rankomis rašyti simboliai bus netolygūs, šalia taisyklingų jau esančių raidžių jie atrodys kaip kleverzonė ar geriausiu atveju pripiešti dailyraščiu simboliai ir tikrai nesuteiks jūsų kompiuteriui solidumo. Be to dažai laikui bėgant gali aptrupėti.

Kitas mūsų paminėtas variantas – lipdukai. Tai yra solidesnis variantas, kadangi simboliai yra taisyklingų bei tikslių formų, tačiau jis nėra ilgaamžis. Dėl dažno lietimo ir trinties spausdinti lipdukai gana greitai nusitrina ir nuslenka į kitą poziciją.

Graviruoti lipdukai šiuo atveju yra patvaresni, kadangi neturėdami dažų jie nenusitrina, tačiau kaip ir spausdinti lipdukai, dėl nuolatinės trinties keičia savo poziciją ir galų gale atlimpa.

Lazerinis graviravimas ant klaviatūrų klavišų yra pati ilgaamžiškiausia ir patvariausia technologija, kadangi simboliai  yra įgraviruojami paveikiant patį plastiką, keičiant jo spalvą plastiko reakcijos į lazerio spindulį būdu.

!!! Klaviatūrų su pašvietimu raidės graviruojasi taipogi šviečiančios.

Kas gali būti graviruojama ant klaviatūrų klavišų?


Paprastai ant kompiuterių yra graviruojami raidžių simboliai, kurių nėra standartinėje klaviatūroje.

Kai kuriais atvejais yra graviruojamas ir pats nešiojamojo kompiuterio korpusas (paviršius iš metalo), paliekant ant jo inicialus, vardą ar įmonės logotipą.

Bet reikalingiausias dalykas išlieka klaviatūros graviravimas.

Europoje ir buvusiose jos kolonijose be abejo yra paplitęs lotyniškas raidynas su nedideliais ir labai skirtingais alfabeto papildymais.

Tokiu atveju, graviruojant lietuvišką, vokišką, prancūzišką ar kitų Europos kalbų klaviatūras, yra papildomai išgraviruojami vos keletas simbolių paliekant funkcionuoti standartinę „gamyklinę“ klaviatūrą.

O štai graviruojant kitą raidyną, t.y. kirilicąukrainiečių simbolius bei raides, arabišką raidyną, ant standartinės klaviatūros yra graviruojami nauji simboliai ir tuo būdu yra pakeičiamas visas alfabetas, žinoma paliekant senuosius simbolius tuo atveju, jei kalba bus perjungiama į anglų kalbą.

Kokio tipo klaviatūras graviruojame lazeriu?


Graviruoti galima tiek nešiojamuosius kompiuterius, tiek stacionarių kompiuterių klaviatūras.

Graviruojame tiek vienetinius užsakymus tiek didesnius kiekius.

Pačiam kompiuteriui graviūra niekaip pakenkti negali, lazerinio graviravimo technologija šiuo atveju yra visiškai saugi.

Graviruoti taip pat galima ir kitus įrenginius, tokius kaip mini kompiuteriai ar specialūs telefonai su klaviatūra.

Vienintelis svarbus dalykas yra pačios klaviatūros medžiaga.

Geriausia kokybė ir kontrastas išgaunamas graviruojant klaviatūras su pašvietimu.

Graviruotos raidės tokiose klaviatūrose taip pat šviečia.

Klaviatūros, kuriose nėra integruoto pašvietimo, gali graviruotis įvairiai.

Jei plastikas, iš kurio yra pagaminta klaviatūra turi specialų pigmentą, kuris reaguodamas su lazerio spinduliu įgauna baltą arba šviesią spalvą, tuomet graviravimo kokybė yra puiki, nors pati  graviruotų raidžių spalva kažkiek ir skiriasi nuo „gamyklinių“ raidžių spalvos.

Tačiau jei plastike nėra specialaus pigmento ir jis yra prastesnės kokybės, tuomet graviruojamos raidės įgauna švelniai rudą atspalvį, nėra tokios kontrastingos kaip originalios raidės ir su laiku bei nuolatine pirštų trintimi šiek tiek praranda spalvos intensyvumą.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite