Štampai medžiui deginti

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Štampų deginimui gamyba


Gaminame klišes, štampus, antspaudus deginimui iš žalvario:

 • bendras storis 12mm, reljefinis graviravimo gylis ~3mm
 • Papildomai galime pagaminti sriegį ( M8 ) kaitinimo elemento arba rankenos prisitvirtinimui.
 • Galime sukomplektuoti su rankena, tinka kaitinti dujomis ir pnš.
 • Klišė tinka įvairiems paviršiams deginti: medis, plastikas, oda ir kt.

 • Žalvario lydymosi temperatūra nuo 800 – 1000 ºC,
 • Medienai žymėti pakanka 300-500 ºC,
 • Plastikui, priklausomai nuo plastiko rūšies ~200-400 ºC.

 • Lituoklis ar kitas elektrinis kaitinimo elementas turėtų būti ne mažiau nei 200-400Wt galios, priklausomai nuo klišės dydžio, deginamos medžiagos bei norimo rezultato.
 • Komplektuojant klišę su lituokliu ar kitu elektriniu kaitinimo įrankiu, rekomenduojame įsigyti temperatūros reguliatorių, tinkamai temperatūrai palaikyti, bei apsaugai nuo perkaitinimo.

Medžio deginimo aparatas


 • Pagaminta klišė iš 12mm storio žalvario
 • Kaitinimo įrankis su montavimo darbais 300wt
 • Temperatūros reguliatorius [pasirenkama prie kaitinimo įrankio, norint išgauti reikiamą deginimo-kaitinimo temperatūrą, bei tinkamą rezultatą ant medienos, odos ar kt.]
 • Maksimalus rekomenduojamas klišės dydis optimaliam deginimui ant medžio su šiuo el. įrankiu iki 55x55mm
medienos-odos-deginimo-spaudavimo-irankis-su-temperaturos-reguliatorium

 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokius išdeginimo antspaudus bei įrankius gaminame?


Mes jau ne vienerius metus esame laikomi reklamos atributikos, verslo ir personalizuotų dovanų gamybos bei graviravimo lyderiais.

Pirmaujančias pozicijas išlaikyti padeda šiuolaikinių graviravimo lazeriu technologijų ir profesionalių specialistų derinys. Kurdami skirtingoms medžiagoms žymėti skirtus antspaudus, taip pat, konsultuojamės su amatininkais ir verslininkais, kuriems šios prekės yra labai svarbus darbo instrumentas.

Štai kodėl, profesionalūs štampai medžiui deginti, siūlomi mūsų, yra patikimi, ilgaamžiai ir pripažinti rinkoje. Atidžiai įsiklausome į Jūsų poreikius tam, kad mūsų gaminiai idealiai tenkintų Jūsų norus.

Orientuojamės į medžio, odos ir kitų medžiagų gamintojus, trokštančius pažymėti savo produkciją, ar tuos asmenis, kuriuos domina galimybė suasmeninti iš minėtų medžiagų pagamintas dovanas.

Pirmiesiems svarbu, kad jų produkciją puoštų: logotipai, gamintojo inicialai ar pasirinkti grafiniai elementai. Antrieji neriboja savo fantazijos ir ant dovanų atspaudžia tiek sukaktuvininkų inicialus, tiek įvairius atminimo žodžius ar pageidaujamus atvaizdus. Na, o galimybių kaip paprastą dovaną paversti džiugiu atsiminimu, yra daugybė.

Tam tikslui naudojami ne tik štampai medžiui deginti, bet ir deginti ant duonos kepinių bei ledui formuoti:

 

 

Taip pat:

 

Kokiu principu veikia antspaudai išdeginimui?


Medžio drožyba laikoma daug darbo reikalaujančiu amatu. Ir tai – tiesa, tačiau, šis procesas gali tapti lengvesniu, naudojant medienos štampavimą specialiais įrankiais.

Įkaitinus juos, o, po to, štampuojant jais medieną, natūralūs jos polimerai  minkštėja ir tampa elastingesni. Tokio fizikinio reiškinio pasekmė – įspausti raštai, logotipai, autoriaus ar užsakovo inicialai ir daugelis kitų galimų puošybos būdų.

Deginant bet kokią informaciją ant medžio paviršiaus, siekiama kelių tikslų, iš kurių pagrindiniai yra:

 • Tam tikros informacijos perdavimas;
 • Gaminių autorystės apsauga nuo klastojimo;
 • Medinių gaminių dekoravimas.

Pats štampavimo ant medienos būdas leidžia Jums gauti stabilų, ilgaamžį ir kontrastingą vaizdą, paliksiantį neišdildomą įspūdį.

Pateikiame išdeginimo pavydžių - video

Kodėl populiarėja įrankiai išdeginti ant medienos?


 Pamiršti pažymėti savo gaminį yra tas pats, kaip pamiršti, kad, apskritai, jį pagaminote. Todėl, siekdami prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės, leisime Jums susikoncentruoti ties savo šedevrais, perimdami į savo rankas rūpestį, kaip sukurti individualius štampus Jūsų mediniams stebuklams.

Nesvarbu, ar medžio dirbiniai yra pagrindinis Jūsų pajamų šaltinis, ar tik hobis, Jūs, greičiausiai, ne kartą susimąstėte apie tai, kad Jums būtini štampai medžiui deginti. Gaminių žymėjimas ir galimybė sukurti vardinius atributus ne tik padeda pranešti vartotojams, kas yra jų įsigytų dirbinių autorius, bet ir paverčia Jūsų produkciją solidesne.


Prekės ženklo istorija ir kelios dovanų idėjos


Štampai medžiui deginti, dažniausiai, naudojami kaip prekės ženklai. Jų idėja nėra nauja. Savotiška prekės ženklo atmaina buvo naudojama nuo tada, kai senovės egiptiečiai pradėjo žymėti gyvūnus, nurodydami nuosavybės teises.

Nors prekės ženklo plėtra gali būti siejama su žemdirbyste ir gyvulininkyste, ši tradicija skaičiuoja tūkstančius metų, per kuriuos, šis elementas smarkiai evoliucionavo. Dabar žymimos ne tik prekės, bet ir dovanos, siekiant jas suasmeninti, suteikti joms papildomo žavesio. Taip pat tinka ir ledo tirpinimui.

Taigi, kokios dovanos gali būti teikiamos, pažymėjus jas štampais medžiui deginti? Tai:

Daugiau idėjų rasite šioje skiltyje > Dovanų idėjos

Mes Jums siūlome konkurencingą kainą ir išskirtinės kokybės produktus, atitinkančius tiek smulkiųjų verslininkų, tiek amatininkų, tiek dovanų ieškančių vartotojų poreikius.

Mūsų kvalifikuota grafikos dizainerių ir meistrų komanda nuolat dirba, kad rastų efektyviausią ir ekonomiškiausią būdą mūsų klientams aktualioms prekėms sukurti.

Savo produkciją gaminame moderniausiais įrenginiais. O, rezultatas, kurio pasiekiame, sujungę šiuos aspektus, ne tik tenkina griežtus mūsų klientų kokybės reikalavimus, bet ir viršija Jų lūkesčius.

Kurti stiprius, ilgalaikius, aukštos kokybės gaminius mums yra nepaprastai svarbu. Vieni tokių gaminių yra profesionalūs štampai medžiui deginti.

Pagrindiniai mūsų tikslai: gaminti puikius įrankius, personalizuotas, verslo dovanas ir sukurti nepriekaištingą klientų aptarnavimo servisą.

Produkciją pagaminame greitai ir sklandžiai, naudodami pažangiausius graviravimo metodus. Tad, Jūs galite pasikliauti mumis, kaip tai padarė daugelis patenkintų, nuolatiniais klientais tapusių, vartotojų.

Trumpai:

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Kitos antspaudų kategorijos

SAVIDAŽIAI ANTSPAUDAI

MEDINIAI ANTSPAUDAI

VAŠKO ANTSPAUDAI

ANTSPAUDAI KERAMIKAI

ANTSPAUDAI ODAI

Turite klausimų? Susisiekite