Rodoma 1–20 iš 91

Kalėdinės dovanos


Dovanų idėjos kalėdoms

Kalėdinės dovanos - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Ką originalaus padovanoti Kalėdų proga?


 Pamažu atplazdenant gražiausioms metų šventėms, oras prisipildo nekantraus laukimo, o mintyse nejučia pradedame kurti planus, kaip nudžiuginti artimiausius žmones.

Kalėdoms mūsų kolektyvas ruošia gausybę originalių idėjų. Mūsų asortimente Jūsų laukia ne tik originalios dovanos Kalėdų proga, bet ir įstabūs namų arba darbo erdvių papuošimai:

 • Pjaustyti vardiniai eglutės žaisliukai;
 • Iš faneros lazeriu pjaustytos eglutės;
 • Šventiškos vaišių dėžutės;
 • Žaisliukai eglei papuošti;
 • Kalėdinės tematikos formos , trafaretai ar kitos dekoracijos iš popieriaus langams ar kitoms erdvėms papuošti.

 Be to, specialiai Jums lazeriu išpjaustysime dailiausius šventinius atvirukus arba kvietimus, kuriais ne tik pradžiuginsite brangius žmones, bet ir pabrėšite savo kūrybingumą.

Mūsų techniniai gebėjimai leis įgyvendinti Jūsų idėjas ir kartu sukurti mažus kalėdinius stebuklus. Pagrindinės šiam tikslui naudojamos technologijos yra graviravimas lazeriu ir pjovimas lazeriu.

Kalėdos yra viena šviesiausių švenčių metuose. Ji susijusi su gerumu, dvasingumu ir slapčiausių norų išsipildymu. Dovanos Kalėdų proga teikiamos jau daugiau nei 2000 metų.

Tačiau, kad ir kiek laiko būtų švenčiama viena ar kita šventė, išrinkti dovanas šių švenčių paminėjimui yra nelengva užduotis. Tad, nenuostabu, kad artėjant Kalėdoms, ne vienam kyla klausimas: ką dovanoti Kalėdų proga?

Tiesą sakant, atsakymai gali būti įvairūs. Dovanoti galima ir praktiškas dovanas, ir prabangos prekes, ir dovanų čekius ar rankų darbo dovanas. Tačiau, parduotuvėms kasmet lūžtant nuo šabloninių prekių, vis aktualesnės tampa personalizuotos dovanos.

Na, o kalbant apie pačią Kalėdų esmę (progą susiburti šeimos rate), norisi kad kalėdinės dovanos būtų ne tik suasmenintos, bet ir jaukios, atspindinčios Kalėdų dvasią.


Pjaustyti vardiniai eglutės žaisliukai


Jausdami personalizuotų dovanų poreikį, mes paruošėme platų išskirtinių dovanų asortimentą, kuris Jūsų šeimos Kalėdas pavers dar jaukesnėmis.

Jūsų dėmesio laukia pjaustyti vardiniai eglutės žaisliukai, kuriais papuošta Kalėdų eglutė taps nepakartojamu namų akcentu. Mes jau įpratę puošti kalėdinę eglutę girliandomis ir lemputėmis. Tačiau, kalėdinės dekoracijos gali būti kur kas jaukesnės ir originalesnės!

Išskirtinėms kalėdinėms dekoracijoms pagaminti naudojamas faneros pjaustymas lazeriu. Naudodami šią technologiją, mes kuriame personalizuotus eglutės žaisliukus ir kitas dekoracijas. Juk taip smagu papuošti eglutę natūraliais žaisliukais, ant kurių išpjaustyti Jūsų šeimos narių vardai.

Toks puošybos būdas pagyvina kalėdinę eglutę ir paverčia ją asmenine Jūsų šeimos dekoracija, su besipuikuojančiais ant jos šeimos narių vardais. Žinoma, pjaustyti lazeriu galima ne tik vardus, bet ir šiltus palinkėjimus: meilės, šilumos, laimės ir t. t.

Kokia galėtų būti originali Kalėdų dovana šeimai?


Kalėdos viena šviesiausių šeimos švenčių. Tad, norisi pakalbėti apie tai, kokia galėtų būti Kalėdų dovana šeimai? Svarbiausias kriterijus, renkant kalėdinę dovaną šeimai, yra nuoširdumas.

Dovanokime su meile, tada, net nedidelis kalėdinis suvenyras džiugins artimuosius visus ateinančius metus. Tikrai nėra būtina pirkti brangios dovanos. Svarbiausia mąstyti kūrybingai. Tuomet, džiaugsminga Kalėdų atmosfera pasitiks ir Jus, ir Jūsų artimuosius.

Taigi, puiki Kalėdų dovana šeimai gali būti:

 • Personalizuoti puodeliai su įsimintinomis citatomis apie Kalėdas ar išgraviruotu palinkėjimu;
 • Na, o jeigu kavos norėsis atsigerti ne tik namuose, bet ir lauke, puikiai tiks graviruotas termo puodelis;
 • Kita originali dovana Kalėdoms yra jau minėti pjaustyti vardiniai eglutės žaisliukai;
 • Puikia dovana gali būti ir darbo knyga ar albumas su graviruotu viršeliu. Juk, artėjant Naujiesiems metams, daugelis planuoti mėgstančių žmonių skuba įsigyti darbo kalendorių;
 • Kalėdų dovana mamai gali būti ir padėklas ar pjaustymo lentelė su užrašu „Mamos virtuvė“ arba linksmų švenčių palinkėjimu.

 Iš tiesų, tai tik kelios originalios dovanų idėjos Kalėdoms. Tai, kokia galėtų būti Kalėdų dovana šeimai, priklauso nuo Jūsų vaizduotės.

Susisiekite su mumis ir mes kartu paruošime išskirtines kalėdines dovanas Jūsų šeimai. Mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti net pačius netikėčiausius projektus.

Lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu be galo plati sfera, naudojantis kuria, gaminamos išskirtinės personalizuotos dovanos.

Ką originalaus padovanoti vyrui Kalėdų proga?


Kalėdų proga norisi pradžiuginti savo mylimą vyrą originaliomis dovanomis. Laimei, yra daugybė dovanų idėjų, vyrams ir vaikinams, skirtų Kalėdoms. Parduotuvių lentynos lūžta nuo daugeliui pažįstamų dovanų variantų.

Tačiau tik nedaugelis žmonių atsižvelgia į tai, kad klasikinės kalėdinės dovanos turėtų būti simboliškos, mielos ir nuoširdžios.

Todėl, mes kartu su Jumis pasistengsime surasti gerą dovaną vyrui, kuri būtų originali ir nudžiugintų Jūsų mylimąjį kur kas labiau nei šabloniniai prekybos centrų pasiūlymai.

 • Jeigu Jūsų vyras daug laiko praleidžia biure, ar prie kompiuterio, jam tikrai patiks graviruota atminties laikmena ar darbo kalendorius su graviruotu viršeliu;
 • Puikia dovana vadovui ar su klientais bendraujančiam vyrui taps VIP vizitinės kortelės;
 • Klasikinė dovana vyrui – tauriojo gėrimo butelis – gali būti įteikta ir kur kas originaliau. Mes siūlome graviruotas medines dėžutes vynui;
 • Be abejo, puikia dovana vyrui visada buvo ir išliks galanterijos gaminiai, pavyzdžiui, graviruotas odinis diržas ar piniginė.

Taigi atsakymų į klausimą, kokia turėtų būti Kalėdų dovana vyrui, yra begalė. Svarbu naujai pažvelgti į nusistovėjusius dovanų variantus.

O tai kur kas lengviau padaryti, kai pasirenkamos personalizuotos dovanos. Joms individualumo suteikia graviravimas ir pjaustymas lazeriu.

Kviečiame susiekti su mumis! Mes aptarsime net ir pačias netikėčiausias Jūsų idėjas ir paversime jas realybe!

Kokios gali būti kalėdinės dovanos vadovui ir kolektyvui?


Kad ir koks būtų Jūsų kolektyvas – puikiai sutariantis, ar kiek mažiau draugiškas, Kalėdos yra proga iš naujo suartėti arba sustiprinti jau ir taip artimus ryšius.

Tas pats pasakytina ir apie įmonių vadovus. Kiekvienas darbuotojas gerbia ir vertina viršininko atsidavimą savo pavaldiniams, nesvarbu, kiek šilti jų santykiai.

Taigi, natūralu, kad, artėjant gražiausioms metų šventėms, kyla klausimas kokios turėtų būti kalėdinės dovanos vadovui ir kolektyvui?

Bene populiariausia Kalėdų dovana kolegoms ar vadovui yra įvairūs biuro reikmenys. Jūsų viršininką ar bendradarbius tikrai nustebins prabangus graviruotas rašiklis ar darbo kalendorius graviruotu viršeliu.

Na, o ieškantiems kažko jaukesnio ir labiau asmeniško, tikrai puikiu sprendimu taps pjaustyti vardiniai eglutės žaisliukai. Tai – tikrai originali kalėdinė dovana, suvienysianti visą kolektyvą, kai įmonės žaliaskarę papuošite šiomis išskirtinėmis dekoracijomis.

Taip pat kolegoms tiks ir kitos individualios dovanos:

 • Personalizuoti puodeliai su išgraviruotais šiltais palinkėjimais, asmeniniu užrašu bei nuotrauka arba vaizdu;
 • Graviruoti apdovanojimai, kurie yra itin tinkami, jeigu kalėdiniam vakarėliui pasirenkama Oskarų apdovanojimų tema ar renginio metu planuojama apdovanoti įvairiose nominacijose nugalėjusius darbuotojus;
 • Dailiosios lyties kolegėms tikrai patiks graviruotos papuošalų dėžutės ir pan.

Nenuostabu, kad kalėdinės dovanos vadovui ir kolektyvui renkamos su dideliu atsidavimu. Juk kolektyvas per ilgus metus tampa kone antrąja šeima.

O pavaldiniams atsidavusį vadovą taip pat norisi nustebinti ne tik prabangia, bet ir personalizuota dovana. Juk Kalėdos – jaukiausia metų šventė. Todėl, puiku, jei tradicinės ar solidžios dovanos bus suasmenintos, vadinasi, – kur kas jaukesnės.

Kaip išsirinkti originalią Kalėdų atributiką?


Norint tinkamai išsirinkti kalėdinę atributiką, svarbu atsiminti, kad ji yra susijusi ne vien su lemputėmis ir girliandomis, bet ir su vaišių stalo papuošimu, bei šventinės erdvės dekoravimu. Bene tinkamiausias sprendimas šiam tikslui – torto smeigtukai ir toperiai.

Taip pat gali būti išpjaustomi smagūs užrašai, sveikinimai Kalėdų proga ar palinkėjimai. Kalėdos nėra vien paskutinės minutės karštligė, lakstant po prekybos centrus. Kalėdos, visų pirma, visa apimanti jaukumo dvasia.

Turbūt, daugelis mūsų ne kartą susimąstėme apie tai, kad jaukumas kuriamas iš mažų detalių. Torto smeigtukai ir toperiai yra viena tokių detalių. Jie gali puošti ne vien saldų stalą, bet ir kitus patiekalus.

Papuošę jais savo įmonės kalėdinio vakarėlio erdvę, pakabinę ant eglutės individualius žaisliukus, o patalpą papildę nuostabiomis dekoracijomis, netruksite pajusti kalėdinį stebuklą.

Daugiau idėjų, ką dovanoti Kalėdų proga, rasite mūsų Tinklaraštyje.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Visos originalios dovanų idėjos
Turite klausimų? Susisiekite