Medžiagos pjaustymas lazeriu

Produktų nerasta.

Gauti pasiūlymą

Medžiagos lazerinis pjaustymas


 • Lazeriu pjauname įvairias Jūsų pateiktas medžiagas ir tekstilę: šilką, šifoną, medvilnę, sintetinę vilną, veltinį, flisą ir t.t.
 • Pjaunant sintetinio pluošto medžiagas, audinius, pjūvio kraštelis lengvai aplydo siūlus, todėl išpjauta forma neyra ir ją galima iškart naudoti.
 • Pjaunant medvilnę, natūralų pluoštą, krašteliai neapsilydo, todėl reikia kraštelį apsiūti ar apdirbti kitu būdu, kad neirtų.

Planuojant audinio pjaustymą lazeriu didesniu tiražu, siūlome visada pasidaryti nemokamus pavyzdžius.


 • Greitas darbų atlikimas
 • Pjauname nuo 1 vnt.
 • Aukšta kokybė ir tikslumas
 • Dydis net iki 950x610m
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas

Gauti pasiūlymą

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Audinių, tekstilės ir medžiagos pjaustymas lazeriu - kas tai?


Medžiagos pjaustymas lazeriu - tai technologija, kuri naudojama skirtingų rūšių medžiagų, įskaitant tekstilę ir audinius, pjaustymui naudojant specialų lazerinį prietaisą. Ši technologija turi daug privalumų:

1. Aukštas tikslumas: medžiagos pjovimas lazeriu užtikrina labai tikslų pjovimą, todėl jis yra naudingas, kai reikia gauti kompleksinius arba labai detalizuotus pjūvius.

2. Greitis: Lazeris gali pjaustyti medžiagas labai greitai, todėl ši technologija yra efektyvesnė ir sparčiau atlieka darbą nei dauguma kitų pjovimo metodų.

3. Minimalus fizinis kontaktas: Lazeris nesukuria tiesioginio fizinio kontakto su medžiaga, todėl mažinamas medžiagos deformacijos ar sudėtingo mechaninio poveikio pavojus.

4. Automatizavimas: Lazerinės pjovimo sistemos automatizuojamos ir valdomos kompiuteriu, tai leidžia optimizuoti pjovimo procesą ir sumažinti žmogiškųjų klaidų tikimybę.

5. Maži pjovimo nuostoliai: Lazeris pjausto medžiagą itin siaurai, todėl sumažinami medžiagos nuostoliai ir švaistymas.

6. Daugiafunkcinis naudojimas: Lazeris gali būti naudojamas įvairioms medžiagoms pjaustyti, įskaitant tekstilę, audinius, plastikus, metalus ir kitas medžiagas.

7. Galimybė pjauti sudėtingas formas: Lazeris gali sukurti sudėtingus ir smulkius pjovimo modelius ar raštus, kurie būtų sunkiai pasiekti kitais pjovimo metodais.

Taigi, medžiagos pjaustymas lazeriu yra moderni ir efektyvi technologija, naudojama įvairioms pramonės šakoms, ypač tekstilės ir audinių pramonėje, kur ji padeda optimizuoti gamybinius procesus ir pagerinti produktų kokybę.

Lazerinis medžiagos pjaustymas suteikia gaminiams neįprastą, originalią išvaizdą. Iš esmės, visi sintetiniai audiniai labai gerai pasiduoda apdorojimui lazeriu. Juose dažnai yra plastikų, tokių kaip poliesteris.

Lazerio spindulys iki tam tikro lygmens išlydo plastiką ir, tokiu būdu, sukuria lygius kraštus, kurie neyra. Todėl, gaminius, gautus pjaustant lazeriu sintetines medžiagas, galima iškart naudoti.

Tuo tarpu, natūralių audinių krašteliai, dėl tokio pluošto specifikos, pjaustant lazeriu neapsilydo, taigi reikalingas papildomas apdorojimas.

Tačiau, bet kuriuo atveju, audinių ir medžiagos pjaustymas lazeriu taupo Jūsų laiką ir pateikia optimalius darbo rezultatus, kurių neįmanoma pasiekti, apdorojant audinius mechaniniais būdais.

Taigi, audinių bei medžiagos pjaustymas lazeriu gali būti atliekamas su šiomis medžiagomis:

 • Šilku;
 • Šifonu;
 • Medvilne;
 • Sintetine vilna;
 • Veltiniu;
 • Flisu ir kt.

Kaip atliekamas audinių, medžiagos pjaustymas lazeriu?


Lazerinis audinių ir medžiagos pjaustymas pradedamas nuo maketo sukūrimo. Kuriant jį, ruošiniai taip sudėliojami, kad būtų sumažintos gamybos atliekos.

Pagal parengtą elektroninį piešinį, kompiuteriu valdomas lazeris išpjauna audinį. Spindulio galia parenkama atsižvelgiant į audinio sudėtį ir tankį.

Serijinėje gamyboje tos pačios dalys išeina visiškai identiškos tiek savo dydžiu, tiek forma, o kraštas išlieka lygus ir tvarkingas.

Akivaizdu, kad audinių pjaustymas lazeriu yra išskirtinė ir labai paranki technologija, apdirbant tekstilės gaminius.

Kokie tekstilės bei medžiagų pjaustymo lazeriu pranašumai?


Audinių ir medžiagų pjaustymas lazeriu - tai kur kas greitesnis ir ekonomiškesnis procesas, lyginant su pluošto apdirbimu mechaniniais metodais. Todėl, šis būdas itin populiarus tekstilės pramonėje.

Lazerinė įranga, naudojama, pjaustant audinius lazeriu, yra valdoma kompiuteriu. Todėl, kirpimo rezultatai yra išskirtinai tikslūs. Tokie, kokių pasiekti, apdirbant tekstilės gaminius mechaniniais metodais, yra neįmanoma.

Dar vienas akivaizdus privalumas – laiko taupymas. Pjaustymas lazeriu – operatyvus ir technologiškai tikslus procesas.

„Gravidėja“ naudojama technologinė bazė suteikia galimybę per trumpą laiką atlikti didelius užsakymus.

Tačiau, priimame ir užsakymus nuo 1 vnt. Audinių pjovimas lazeriu yra bekontaktis procesas, kuriam nereikia naudoti kitų įrankių. Taigi, kaip minėjome pradžioje, išvengiama apdorotos tekstilės deformacijos ir nelygių kraštų.

Naudojantis lazerinėmis technologijomis, tampa įmanoma atlikti meninį tekstilės pjaustymą, Todėl, figūrinis medžiagos pjaustymas lazeriu ar atskirų smulkių detalių išgavimas tampa kur kas paprastesniu procesu.

Na, o turint priešais save apdirbtus audinius, dizaineriams ir siuvėjams atsiveria plačios kūrybos galimybės, neribojamos techninių mechaninio apdirbimo nesklandumų.

Skirtingos medžiagos gali būti suderinamos su lazeriniu graviravimu.

Kam aktualiausias medžiagos pjaustymas lazeriu?


Audinių ir medžiagos pjaustymas lazeriu yra paslauga, kuria gali naudotis tiek baldų bei drabužių verslu užsiimančios įmonės, tiek privatūs asmenys, kuriems aktualios švenčių bei interjero dekoracijos, aksesuarai, įvairios dovanų idėjos.

Vis dėlto, smulkūs verslininkai, susiję su mados pramone, jaučia didžiausią lazerinio audinių ir medžiagų pjaustymo poreikį.

Ne paslaptis, kad šiuolaikiniame pasaulyje, vartotojai siekia estetikos, išskirtinumo, o jų reikalavimai kokybei auga kiekvienais metais, tai skatina padidėjusią konkurenciją rinkoje, kas verčia gamintojus gerinti gaminių lygį ir kokybę.

Norėdami patenkinti klientų poreikius, drabužių dizaineriai, smulkūs šios pramonės šakos atstovai jaučia būtinybę:

 • Naudoti dekoratyvinį gaminių apdirbimo metodą;
 • Dekoruoti savo produkciją aplikacijomis;
 • Įterpti nėrinius iš įvairių audinių;
 • Pasitelkti meninį audinių pjaustymą bei imtis kitų operacijų, kurioms atlikti būtinas profesionalus pjaustymas lazeriu.

 Pjaustant lazeriu, lengva pasiekti visus šiuos tikslus. Naudojant lazerinę įrangą, galima įgyvendinti bet kokio sudėtingumo raštus ir ornamentus, puošiančius įvairius audinius: tiek natūralius, tiek sintetinius.

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite