Rodomi visi rezultatai: 18

Metalinių iškabų gamyba


Iškabų, lentelių gamyba iš nerūdijančio plieno


 • Gaminame iškabas ir informacines lenteles iš šlifuoto – matinio nerūdijančio plieno lakštų.
 • Graviravimas lazeriu, paviršinis, juodas arba tamsus.
 • Rekomenduojamas metalo storis 2-3 mm.
 • Galime pagaminti su skylutėmis prisitvirtinimui.
 • Maketuojame iškabų dizainą.
 • Max iškabos dydis 960x610mm.

SVARBU: būtinai susipažinkite su nerūdijančio plieno priežiūra bei kitais niuansais > ČIA


 • Greitas darbų atlikimas
 • Kokybė bei tikslumas
 • Graviruojame visomis kalbomis
 • Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalias paslaugas
Gauti pasiūlymą

Metalinės iškabos - D.U.K.

- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokias lenteles ar iškabas iš nerūdjančio plieno mes gaminame?


Informacinės lentelės bei iškabos iš nerūdijančio plieno: kokybė, patikimumas ir unikalumas.

Mūsų įmonė siūlo įvarios paskirties informacinių lentelių ar iškabų gamybą iš nerūdijančio plieno:

 Informacinės lentelės yra neatskiriama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Jos gali būti rastos viešuosiuose pastatuose, įmonių patalpose, mokyklose, ligoninėse ir daugelyje kitų vietų. Šios lentelės ne tik teikia informaciją, bet ir gali būti puiki reklamos priemonė.

 • Informacinių lentelių gamyba iš nerūdijančio plieno

 Informacinės lentelės gaminamos iš nerūdijančio plieno dėl jo ypatingų savybių.

Nerūdijantis plienas yra atsparus korozijai, drėgmei ir temperatūros pokyčiams, todėl tai puikus pasirinkimas lauke arba aplinkoje, kurioje gali būti sąlygų nepalankių įprastiniam metalui.

 Lentelės gaminamos naudojant specialią plieno lakštų formą, kuri leidžia įtrūkimams, deformacijai ir rūdijimui nepaveikti lentelės išvaizdos ir funkcionalumo. Tai užtikrina, kad informacinė lentelė tarnaus ilgą laiką, be jokių pakeitimų jos išvaizdoje.

 • QR Kodo lentelių gamyba

 QR kodai yra puikus būdas tiekti papildomą informaciją per mažą plotą. Dažnai jie naudojami informacinių lentelių dizaine, leisdami žmonėms greitai patekti prie papildomos informacijos, internetinių nuorodų arba kontaktinės informacijos.

QR kodo lentelės gaminamos su specialiais QR kodais, kurie yra unikalių informacijos rinkinių raktas. Gamyboje naudojamos aukštos kokybės technologijos, kad užtikrintų, jog QR kodas bus aiškus ir patikimas.

 • Lentelių iš nerūdijančio plieno su logotipais gamyba

 Įmonės dažnai nori pritaikyti informacines lentelės su savo logotipu arba prekinio ženklo simboliu. Tai padeda stiprinti prekinį ženklą ir padidinti įmonės atpažįstamumą. Lentelių gaminimas su logotipais iš nerūdijančio plieno yra atliekamas naudojant lazerinę graviravimo bei pjovimo lazeriu technologiją, kuri užtikrina aukštą kokybę ir preciziką. 

 • Iškabų iš nerūdijančio plieno gamyba

Iškabos iš nerūdijančio plieno yra populiarus pasirinkimas daugelyje viešųjų vietų. Jos gaminamos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris yra tvirtas ir atsparus aplinkos veiksniams. Iškabos gali būti pritaikytos įvairiems dydžiams ir formoms, kad atitiktų konkrečius poreikius.

 Informacinių lentelių gamyba iš nerūdijančio plieno yra svarbus procesas, kuris užtikrina aukštą kokybę, patikimumą ir unikalumą. Šios lentelės tarnauja kaip informacijos šaltinis, reklamos priemonė ir netgi estetinis elementas viešosiose vietose. Būtent todėl gamintojai deda pastangas, kad užtikrintų, jog šios lentelės atitiktų aukštus standartus ir klientų lūkesčius.

Išorinė reklama – efektyvus potencialių klientų pritraukimo būdas. O, vienas labiausių paplitusių ir veiksmingiausių išorinės reklamos atributų – nerūdijančio plieno iškabos.

Bet kurios įmonės įvaizdis prasideda nuo šių gaminių. Pirmasis įspūdis apie pačią įmonę susidaro, pažvelgus į kompanijos biurą puošiančią iškabą. O, pirmojo įspūdžio svarba – neginčytina. Toliau atskleisime daugiau priežasčių, kodėl  nerūdijančio plieno iškabos – puiki reklama ir ilgaamžė dovana. Šis atributas – praktiškas pasirinkimas tiems, kurie žino sėkmės kainą.

Taip pat, suvokia, kad solidumas ir teigiamas įmonės įvaizdis susideda ne tik iš įmonės veiklos rezultatų, jos interjero ir eksterjero, bet ir iš gebėjimo vertinti detales, kurios yra ne ką mažiau svarbios.

Įmonės iškaba yra Jūsų kompanijos vizitinė kortelė, į kurią, visų pirma, krypsta klientų ir partnerių akys. Nerūdijančio plieno iškabas dažnai naudoja juridinio ir finansinio veiklos profilio įmonės. Tačiau, šiomis dienomis, kai taip sunku išrinkti ilgaamžę, stilingą ir originalią dovaną, ši prekė vis dažniau užsakoma  kaip atminimo dovana. Toks pasirinkimas, visada atrodo solidžiai ir patraukia dėmesį.

Kokiomis progomis dovanoti dovanas, pagamintas iš nerūdijančio plieno? Šiuo atveju, mūsų klientų fantazija – neribota. Tokie gaminiai, teikiami kaip:


Remiantis reklamos srityje dirbančių specialistų tyrimais, verslo sėkmė ir pelningumas net 50 procentų priklauso nuo įmonės, parduotuvės, restorano ar kitos įstaigos išorinės reklamos ir fasado apipavidalinimo.

Na, o teikdami iš nerūdijančio plieno pagamintą dovaną, Jūs teikiate kur kas daugiau nei suvenyrą. Tokia dovana – ilgalaikis prisiminimas apie Jus ir svarbias progas, kuriomis sveikinate savo artimuosius.

Dar viena populiari mūsų specializacijos sritis, itin aktuali naujakuriams: Namų numerių bei gatvių pavadinimų lentelių gamyba. Šie gaminiai kuriami tiek iš nerūdijančio plieno, tiek iš plastiko ar akrilo plastiko.

Štai kodėl, nerūdijančio plieno iškabos – puiki reklama ir ilgaamžė dovana, viršysianti Jūsų lūkesčius!


NERŪDIJANČIO PLIENO SAVYBĖS


 • Atsparus korozijai.

Atsparumą korozijai suteikia nematoma chromo oksido apsauginė plėvelė, kuri susidaro plieno paviršiuje, veikiant aplinkoje esančiam deguoniui. Netgi tuo atveju, kai plieno paviršius pažeidžiamas fiziškai ar chemiškai, apsauginė plėvelė labai greitai atsistato po to, kai pažeidimo šaltinis pašalinamas nuo plieno paviršiaus.
Dėl to nerūdijančiam plienui nereikalingas joks padengimas ar kita apsauga nuo korozijos. Tinkamai prižiūrima medžiaga išlaiko spindintį ir ryškų paviršių, netgi po ilgo naudojimo. 

 • Inertiškas įvairioms aplinkoms bei visiškai netoksiškas.

Nerūdijančio plieno paviršius neabsorbuoja maisto medžiagų, su kuriomis liečiasi, bei įvairių cheminių ploviklių ar valiklių, kuriais yra valomas. Jo kietas ir lygus paviršius puikiai ir lengvai nuvalomas nuo pašalinių medžiagų, ant jo paviršiaus nesusidaro įvairios „bio“ plėvelės, tuo būdu šio plieno paviršius išlaiko aukštus higienos reikalavimus. 

 • Atsparus tiek žemai, tiek aukštai temperatūrai.

Nerūdijantis plienas labai gerai pasipriešina „terminiam šokui“ – greitam ir žymiam temperatūrų pokyčiui 

 • Praktiškas, estetiškas ir ilgaamžis.

Fizinės savybės leidžia lengvai pagaminti įvairaus dizaino, įvairių formų ekonomiškus ir lengvai prižiūrimus gaminius. Gaminiai būna tvirti ir ilgaamžiai, atsparūs nusidėvėjimui ir aplinkos poveikiui.

Tačiau priežiūra ir kai kurie valymo procesai turi buti periodiškai atliekami geros plieno paviršiaus buklės (estetinės išvaizdos ir atsparumo korozijai) palaikymui.


PIRMINIS NERŪDIJANČIO PLIENO PAVIRŠIŲ VALYMAS


Apsauginė plastikinė plėvelė, kuri dengia paviršių gamybos, transportavimo ir montavimo metu, apsaugo nerūdijančio plieno gaminių paviršius nuo mechaninių ir cheminių pažeidimų. Tačiau nuo ilgo UV spindulių poveikio plastikinė plėvelė keičia savybes ir adheziniai klijai perdaug sukimba su nerūdijančiu plienu, todėl jos pėdsakai tampa sunkiai nuvalomi. Dėl to rekomenduojama apsaugines plastikines plėveles pašalinti nedelsiant, kai jos tampa nebereikalingos (kai atlikti transportavimo, montavimo darbai).

Jeigu gaminiai montuojami jiems esant jau be plastikinės apsauginės plėvelės, pageidautina vengti nešvarumų atsiradimo, pirmiausia juos laikant uždengtus, bei montuojant juos po to, kai kiti darbai, kurie galėtų sukelti nešvarumų atsiradimą, jau atlikti. Montavimo ar kitų darbų metu ant paviršių nuo įrankių arba salyčio su „juodu“/anglingu plienu atsirandančios geležies dalelės turi buti pašalintos neatidėliotinai. Plieno dulkės, atsirandančios nuo tokių operacijų kaip suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir t.t. per labai trumpą laiką sukelia rūdijimo procesą. Negana to, kad šios dalelės rūdija savaime, jos taipogi pažeidžia savaime atsistatantį nerūdijančio plieno „pasyvųjį sluoksnį“, sukeldamos taškinę koroziją.


KASDIENĖS PRIEŽIŪROS VALYMO PRIEMONĖS IR PERIODIŠKUMAS


Tinkamos valymo priemonės yra tiekiamos specializuotose paviršių priežiūros įmonėse. Prieš pradedant valymą, būtina įsitikinti, kad atitinkamų priemonių sveikatos ir darbo saugos informacija yra gauta iš gamintojo ir visiškai suprantama. Kilus abejonėms, kreipkitės į valymo priemonių gamintojų atstovus.

Valymas visada turi būti atliekamas struktūros (šlifavimo) kryptimi, ne skersai.

Oksidacijos šaltiniai, pirštų antspaudai ir kitos žymės gali buti pašalinamos naudojant muiluotą vandenį arba specialią švelnią valymo priemonę bei švelnaus paviršiaus medžiagą arba zomšą. Geriausia naudoti purškiamus valiklius, kurie palengvina valymą, tolygiai užpurškiant ploną valiklio sluoksnį. Šie valikliai pašalina pirštų antspaudus ir kitus nedidelius nešvarumus, sumažina jų tolimesnio atsiradimo galimybę. Priklausomai nuo valiklio, po užpurškimo ant nerūdijancio plieno, paviršių reikia poliruoti naudojant sausą medžiagą (maskuojančio tipo valiklis) arba užtenka tik nubraukti paviršių servetėle.

Sunkiau nusivalančioms žymėms valyti, naudojamos nailono medžiagos bei specializuoti nerūdijančio plieno valikliai, skirti pašalinti kalkių nuosėdoms bei rūdims. Taip pat gali būti naudojami buitiniai kreminiai valikliai. Šios priemonės taipogi gali būti naudojamos vandens nutekėjimo žymėms ir šviesos atspindėjimo netolygumams šalinti. Po valymo būtina pašalinti valymo priemonių likučius su distiliuotu vandeniu ir nusausinti, kad būtų išvengta vandens nutekėjimo žymių.

Sunkiausiai pašalinamiems nešvarumams naudojami nerūdijančio plieno paviršiams skirti valikliai, kurių sudėtyje yra fosforo rūgšties. Po panaudojimo valiklių likučiai pašalinami distiliuotu vandeniu arba aukšto slėgio vandens srove, jei tai įmanoma, paviršius nusausinamas.

Atsiradus taškinei korozijai, paviršiaus atstatymui naudojamos specialios valymo priemonės ar mechaninis valymas. Atstatant nerūdijančio plieno korozijos apsaugą ar panaudojus didelės koncentracijos rūgštis, vizualiai paviršius gali pasikeisti. Pastos pavidalo valikliai gali būti naudojami lokalinių korozijos židinių šalinimui. Naudojant šias valymo priemones, tam, kad būtų užtikrintas saugus darbas ir aplinkos apsauga, būtina laikytis gamintojo nurodymų


Draudžiama !!!


 • Šveitimo milteliai negali būti naudojami, kadangi šios priemonės gali palikti paviršių įbrėžimus!
   
 • Draudžiama valyti paviršius statmenai šlifavimo krypčiai!
   
 • Draudžiama nerūdijančio plieno paviršių priežiūrai naudoti priemones, turinčias chloridų (ypač hidrochloridinės rugšties). Jeigu šie produktai būtų panaudoti per klaidą, paviršių reikia nuplauti gėlu vandeniu, nuvalyti specialiomis primonėmis, pašalinančiomis susidariusius oksidus ir kitus junginius!
   
 • „Juodo“/anglingo plieno pagrindą turincios medžiagos, pvz., plieniniai šepečiai, padai, tinkleliai, negali būti naudojami nerūdijančiam plienui valyti, todėl, kad, be įbrėžimų, tokios medžiagos gali palikti plieno Fe daleles, kurios laikui bėgant gali tapti taškinės korozijos židiniais, veikiant atmosferos drėgmei. Taip pat draudžiama naudoti valymo priemones ir įrankius, prieš tai naudotus „juodo“/anglingo plieno paviršiui valyti.
   
 • Griežtai draudžiama naudoti šiurkščias, abrazyvines medžiagas!

Kokie nerūdijančio plieno pranašumai?


Nerūdijančio plieno iškabų gamyba yra populiari technologija reklaminės produkcijos srityje. Šios iškabos pasižymi puikiais techniniais parametrais (ryškios ir gerai matomos).

Yra patikimos (nerūdijančio plieno gaminiai pasižymi dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu). Taip pat, šias iškabas paprasta eksploatuoti. Jos yra lengvai prižiūrimos ir montuojamos ant beveik bet kokių sienų pastato viduje ar išorėje.

Klasikinio ar Jūsų pageidaujamo dizaino, dydžio ir formos iškabos pranašesnės už kitus reklamos metodus ir tuo, kad yra nepavaldžios rūdijimui (tą teigia jau pats šių gaminių pavadinimas). Būtent todėl, jos yra ir kur kas ilgaamžiškesnės: tarnauja daug metų.

O, užrašai yra išgraviruojami, naudojant moderniausią lazerinio graviravimo technologiją. Norėdami pamatyti daugiau šia technologija pagamintų gaminių, apsilankykite mūsų darbų galerijoje.

Tęsiant kalbą apie nerūdijančio plieno iškabų privalumus, svarbu pakalbėti ir apie jų priežiūrą, kuri yra labai paprasta. 

Užtenka reguliariai nuvalyti jas drėgna skepetaite, siekiant pašalinti susikaupusias dulkes.

 Tam tikslui, nereikia pirkti specialių ploviklių, užtenka paprasto langų valiklio.

Kodėl verta rinktis nerūdijančio plieno iškabas pas mus?


Vis daugiau įmonių ir fizinių asmenų pasitiki mūsų specialistais ir nerūdijančio plieno iškabas ar iš tos pačios medžiagos pagamintas atminimo dovanas užsisako pas mus.

Kodėl? Atsakymai į šį klausimą – net keli:

 • Mūsų produkcija gaminama be tarpininkų. Skirtingai nuo kai kurių kitų konkurentų, iškabas kuriame patys. Dėl to, galime naudoti bet kokius, net ir sudėtingiausius gamybos būdus.
 • Patyrę meistrai. Visi mūsų meistrai, dizaineriai ir inžinieriai – specialistai, sukaupę ilgametę patirtį. Jų sukurtos nerūdijančio plieno iškabos atrodo tarsi meno kūriniai.
 • Konkurencingos kainos ir greiti terminai. Turėdami didelį užsakymų srautą ir naudodami nuosavas gamybos technologijas, mes sugebėjome ne tik sutrumpinti gamybos terminus, bet ir apkarpyti gaminių kainas. Tiek, kad rezultatas Jus maloniai nustebins!
 • Ilgametė patirtis. Bedirbdami reklamos, verslo ir originalių dovanų srityje, sukaupėme milžinišką patirtį, užtikrinančią aukščiausią gaminamos produkcijos kokybės lygmenį.

Mūsų įmonėje galite užsakyti bet kokio tipo graviruotą ar lazeriais pjaustytą reklaminę atributiką.

Tai gali būti ir informacinės lentelės ir iškabos iš plastiko.

Rūpinamės ir tuo, kad Jūsų įmonės būstinę ar namus būtų kur kas lengviau surasti.

Gaminame namų numerius, gatvių pavadinimus ir pjaustytas raides.

Trumpai:

 • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
 • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
 • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
 • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
 • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
 • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
 • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Turite klausimų? Susisiekite