Unikalios dovanos


Kokias dovanas mes siūlome?


Mūsų įmonė specializuojasi gamindama įvairias personalizuotas dovanas, kurios puikiai tinka įvairioms progoms. 

Dovanos vestuvių proga

Originalios dovanos vestuvių proga Vestuvės – bene svarbiausia šventė dviejų žmonių gyvenime, todėl ir originalios dovanos vestuvių proga turėtų būti parinktos atsakingai. Klausiate savęs, ką dovanoti jaunavedžiams, kad dovana būtų tinkama? Kaip originaliai pasveikinti jaunuosius vestuvių proga?

Dovanos vestuvių metinių proga

Originalios dovanos vedybų metinėms  Vedybų metinės – reikšminga dviejų bendru gyvenimo keliu žengiančių žmonių šventė. Kiekvienos vestuvių metinės leidžia prisiminimais sugrįžti į tą nuostabią dieną, iš naujo išgyventi jaudinančias emocijas, kai du mylintys žmonės vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Dovanos krikštynų ar pirmos komunijos proga

Populiariausios dovanos krikštynų proga  Paprastai vaikai krikštijami dar maži, todėl visai nenuostabu, kad tuo metu gautos dovanos krikštynų proga jiems dar nelabai įdomios. Dėl šios priežasties krikšto tėvai ir krikštynų šventės svečiai dažniausiai dovanoja tokias krikštynų dovanas, kurios turi išliekamąją vertę.

Dovanos gimtadienio ar jubiliejaus proga

Originalios gimtadienio – Jubiliejaus dovanos bei gimtadienio atributika Gimtadienis – tai kiekvienam savaip ypatinga šventė. Tenka pripažinti, kad kasmet sutinkama gimimo diena, ypač, jei minimas jubiliejus, dažnam sukaktuvininkui sukelia įvairias emocijas, mintis ar netgi kažkokius išgyvenimus. 

Dovanos bosui

Originalios dovanos vadovui Boso dienos proga  Siekdami boso malonės ir kuo geresnės atmosferos darbe, pavaldiniai neretai boso širdį suminkštinti siekia subtiliomis dovanomis. Kad dovanos atliktų savo darbą, mes jas siūlome parinkti itin atsakingai. 

Dovanos išleistuvių proga

Originalios dovanos išleistuvėms Darželio, mokyklos ar universiteto baigimas yra įvykis, žymintis perėjimą į naują gyvenimo etapą. Darželinukų laukia kur kas sudėtingesnis, bet, tuo pačiu, ir įdomesnis laikotarpis mokykloje. Mokyklų duris užvėrę abiturientai žengia į pilnametystę.

Dovanos mamai mamos dienos proga

Ką originalaus padovanoti Mamos dienos proga? Motinos dieną taip norisi pradžiuginti savo mamas. Vaikystėje tai padaryti būdavo kiek lengviau. Dažnai pakakdavo rankdarbio ir nuoširdaus apkabinimo. Suaugus, rankų darbo dovanoms dažnai pritrūksta laiko. Todėl, verta susimąstyti apie personalizuotas dovanas. 

Dovanos tėčiui tėvo dienos proga

Ką originalaus padovanoti tėčio dienos proga?  Artėja tėčio diena, o Jūs nesugalvojate, ką padovanoti tėvo dienos proga? Mes turime paruošę keletą idėjų. Jeigu Jūsų tėtis gabus meistras ar amatininkas, galima jam padovanoti graviruotų įrankių rinkinį.

Originalios valentino dienos dovanos

Ką originalaus padovanoti Valentino dienos proga? Valentino diena –įsimylėjėlių šventė. Lietuvoje ji pradėta švęsti tik atgavus nepriklausomybę. Nepaisant to, mes jau spėjome ją pamėgti. Ir kasmet sukame galvą, ką padovanoti Valentino dienos proga? Siūlome nudžiuginti mylimuosius išskirtinėmis dovanomis.

Originalios kalėdinės dovanos

Populiariausios dovanos kalėdoms  Pamažu atplazdenant gražiausioms metų šventėms, oras prisipildo nekantraus laukimo, o mintyse nejučia pradedame kurti planus, kaip nudžiuginti artimiausius žmones. Kalėdoms mūsų kolektyvas ruošia gausybę originalių idėjų. Mūsų asortimente Jūsų laukia ne tik originalios dovanos Kalėdų proga

Dovanos bernvakario proga

Originalios dovanos ir idėjos bernvakario proga Žinoma, vyrai nėra linkę itin daug dėmesio skirti dovanų paieškoms, tačiau yra viena išimtis. Tai – draugo vestuvės ir prieš jas švenčiamas bernvakaris. Jo metu, bičiuliai būsimajam jaunikiui dažnai leidžia ugningai pasidžiaugti paskutinėmis viengungio dienomis.

Dovanos mergvakario proga

Originalios dovanos būsimai nuotakai  Paskutines laisvės dienas švenčiančiai būsimajai nuotakai jos geriausios draugės įprastai organizuoja linksmas išvykas ir nuotaikingas šventes. Jos gali tapti dar įspūdingesnėmis, jeigu bus tinkamai parinkta mergvakario atributika bei mergvakario dovanos.

Mūsų įmonė gali pasiūlyti aukštos kokybės prekes bei paslaugas, kurios atitinka įvairių progų reikalavimus ir padeda jums sukurti asmeniškas ir prisiminimų vertas dovanas.

Graviravimas lazeriu ir pjovimas lazeriu suteikia galimybę pridėti individualumo ir pritaikyti kiekvieną dovaną pagal jūsų pageidavimus. 

Turite klausimų? Susisiekite