personalizuoti-puodeliai

Personalizuoti puodeliai – stilingi ir naudingi

 Personalizuoti puodeliai – ne tik efektyvus reklamos būdas įmonėms, bet ir originali dovana fiziniams asmenims. Mes galime pagaminti tokius puodelius tiek su Jūsų pageidaujamais grafiniais vaizdais ar įmonės logotipu, tiek su pasirinktu tekstu. Kodėl personalizuoti puodeliai – stilingi ir naudingi? Todėl, kad tai kur kas pigesnis reklamos metodas nei reklama televizijoje ar spaudoje. O tokio reklaminio gaminio nešama žinutė išliks kur kas ilgiau nei minėtuose kanaluose.

 Juk įprasta reklama mums taip įgrįsta, kad nebekreipiame į ją dėmesio. Tuo tarpu, personalizuoti puodeliai kur kas dažniau šmėsčioja prieš akis mums ir aplinkiniams. Daugelis žmonių rytą  pradeda kavos ar arbatos puodeliu. O individualus puodelis, kurį gauname dovanų iš konkrečios įmonės ar mylimo žmogaus, įgauna kur kas didesnę reikšmę. Jis dažnai keliauja su mumis į mūsų darbovietę, kur jo nešamą žinutę pamato dar daugiau žmonių.

 Tai puikus būdas atsidėkoti kompanijos partneriams, pamaloninti klientus ar motyvuoti darbuotojus. Kita vertus, personalizuoti puodeliai labai populiarūs ne tik kaip reprezentacinė priemonė, bet ir kaip originali dovana brangiam žmogui. Suasmenintus puodelius galima dovanoti gimtadienio, jubiliejaus proga. Tai taip pat gali būti puiki dovana vestuvių liudininkams ar krikšto tėveliams. O kadangi tokią dovaną šventės kaltininkas netruks pritaikyti praktiškai, akivaizdu, kad puodeliai su norimu užrašu – stilingi ir naudingi!


   Svarbu!!! 

 • Puodelio naudojimo instrukcija:
 • Puodelio dekoravimas yra visiškai organiškos kilmės;
 • Norint išvengti puodelio subraižymų plaukite tik rankomis;
 • Nenaudokite šiurkščių valymo priemonių;
 • Puodelis nėra tinkamas dėti į mikrobangų krosnelę, orkaitę, indaplovę ir t.t.

Mūsų siūlomi keramikiniai puodeliai, kurie puikiai graviruojasi [talpa ~440ml]Atliktų darbų galerijaPersonalizuoti puodeliai – originali dovana įvairiomis progomis


Įvairių švenčių ar įmonės renginių išvakarėse neretas susimąsto, ką dovanoti švenčių proga? Jeigu kalbėsime ne tik apie artimuosius, bet ir apie darbo kolektyvą, šis klausimas tampa dar keblesniu. Juk nėra lengva įteikti tinkamą dovaną grupei asmenų, prisitaikant prie kiekvieno iš jų skonio ir charakterio savybių. Tokiu atveju, mes siūlome dovanoti individualius puodelius, sukurtus pagal Jūsų pageidavimus. Galite net neabejoti, kad personalizuoti puodeliai – originali dovana įvairiomis progomis.

Kaip jau minėjome, jie itin tinkami, mąstant, ką dovanoti kolegoms? Tokiu atveju, personalizuotus puodelius galima puošti įmonės logotipu, užrašu, perteikiančiu įmonės tikslus ar misiją, arba kokia nors kolektyvo mėgstama fraze. Reklamine informacija papuoštas suasmenintas puodelis itin tinkamas kaip dovana klientams ir verslo partneriams. Taigi, užrašai ant puodelių gali būti tiek asmeninio, tiek bendrinio, oficialaus pobūdžio. Priklausomai nuo dovanos gavėjo. Tai gali būti:

 • Vardiniai puodeliai;
 • Romantiški puodeliai;
 • Turizmui skirti ar suvenyriniai gaminiai ir t. t.

Kokiomis progomis teikiami personalizuoti puodeliai?


 Gimtadienis ar jubiliejus. Turbūt Jums pažįstamas jausmas, kai ieškodami, ką dovanoti gimtadienio proga, pasiklysdavote galimų variantų labirinte. Atsakyti į šį klausimą galima pasitelkus lašelį fantazijos. Jeigu ieškote dovanos artimam žmogui, greičiausiai, žinote jo pomėgius, mėgstamas citatas, Jums pažįstamas jo charakteris. Tuomet, puikia dovana taps personalizuotas puodelis, atspindintis minėtus aspektus. Mes papuošime šią originalią dovaną Jūsų pageidaujamais užrašais ar grafiniais vaizdais.

Tačiau, net ir mažiau pažįstamam žmogui nėra sunku sukurti individualų puodelį. Jeigu tai Jūsų vadovas, puodelį gali puošti užrašas „Geriausias pasaulyje Bosas“, su priderintais grafiniais elementais. Na, o kolegas galite nudžiuginti personalizuotu puodeliu, ant kurio puikuosis sukaktuvininko vardas ar pareigos. Tačiau net ir tokia elementari informacija gali būti perteikiama kūrybingai ir originaliai. Pavyzdžiui, šiltai ir jaukiai atrodo individualūs puodeliai, ant kurių užrašyta, kam jie priklauso. Pavyzdžiui, „Rasos kava“ ir pan.

 Įmonių šventės. Kolektyvas, metams bėgant, ne vienam mūsų tampa antrąja šeima. O darbe švenčiamos įmonės šventės visada atneša ne tik džiaugsmo, bet ir būtinybę pasukti galvą. Ypač, jei tai yra įmonės jubiliejus ar kita reikšminga proga. Tuomet, ne vienas mūsų susimąstome, ką dovanoti vadovui ir bendradarbiams? Tokia proga, norisi suderinti oficialų toną ir nuoširdumą. Todėl, įmonės šventėms labiausiai tinkamos suasmenintos, individualios dovanų idėjos. Tai gali būti, kad ir nedidelės, bet mielos staigmenos kolegoms ir Jūsų viršininkui. Viena tokių – personalizuoti puodeliai.

Ant tokių puodelių gali būti graviruojami kolegos ar vadovo vardas, pareigos ar tiesiog šmaikšti citata, leisianti trumpam negalvoti apie darbinius rūpesčius. Be abejo, įmonės šventės neretai yra susijusios su kompanijos partneriais ar klientais. Švenčiamas įmonės atidarymas ar svarbus susitikimas, prie kurių nemenkai prisideda ir minėti asmenys. Tuomet geriausia dovana – reklaminis puodelis, puoštas reprezentacine įmonės simbolika:

 • Logotipu;
 • Įmonės devizu;
 • Įmonės rekvizitais ir pan.

 Krikštynos ar vestuvės. Tai vienos svarbiausių švenčių daugelio šeimų gyvenime. Tokia proga, apie dovanas susimąsto ne tik svečiai, bet ir patys šventės kaltininkai. Jaunavedžiai neretai praleidžia daug laiko, siekdami sugalvoti, ką padovanoti vestuvių liudininkams? Viena iš dovanų idėjų liudininkams gali būti personalizuoti puodeliai. Ant jų galima išgraviruoti padėką, palinkėjimą, ar nominaciją geriausiam liudininkui /-ei.

 Lygiai taip pat galima atsidėkoti ir krikšto tėveliams. Toks individualus puodelis gali būti papuoštas šventės svarbą perteikiančiomis graviūromis: vaikelio gimimo data, jo vardu ir palinkėjimu. Ne ką mažiau originaliai atrodys įvairūs užrašai, kuriuose atsispindės Jūsų dėkingumas tokias svarbias pareigas prisiėmusiems žmonėms. Žinoma, šias dovanas galima teikti ir patiems šventės kaltininkams. Tiek jaunavedžiams, tiek krikštijamam vaikeliui. Paaugęs jis tikrai pamėgs mielą krikštatėvių dovanėlę.

 Kiti būdai panaudoti personalizuotus puodelius. Šie gaminiai efektingai atrodo verslo susitikimų ar seminarų metu. Ne paslaptis, kad tokie įvykiai yra labai svarbūs įmonės įvaizdžio kūrimui. Jeigu organizuojate įmonės darbuotojų mokymus arba susitikimą su partneriais bei klientais, kodėl gi nepateikus karštų gėrimų personalizuotuose puodeliuose su Jūsų įmonės logotipu? Na, o kad renginys įgautų dar daugiau spalvų, galite užkandžius, tiekiamus prie kavos, papuošti smeigtukais ir toperiais.

 Tiek puodeliai, tiek smeigtukai padės sukurti jaukesnę atmosferą ir pavers kavos pertraukėles žaismingesnėmis. Kurdami smeigtukus, galime suteikti jiems kone bet kokią pageidaujamą formą: išpjaustyti Jūsų įmonės pavadinimą ar net logotipą. Tai padaryti mums leidžia tokios šiuolaikinės technologijos, kaip medienos pjaustymas lazeriu. Įvaizdžio formavimui labai svarbus vizualus aspektas. Jums belieka pasinaudoti juo, kuriant nepriekaištingą renginių atmosferą.


Personalizuoti puodeliai – spalvinga jūsų asmenybės išraiška


 Dėl skonio nesiginčijama. Vieni žmonės mėgsta stiprią kavą, o kiti negali gyventi be saldžios arbatos. Bet visi jie neabejodami sutiks, kad originalus puodelis yra neatskiriama arbatos gėrimo ritualo, kavos pertraukėlės ar pietų pertraukos dalis. Kodėl originalūs puodeliai geresni už savo brolius iš prekybos centro? Todėl, kad tai yra kur kas ryškesnė ir drąsesnė Jūsų ar žmogaus, kuriam dovanojate puodelį, asmenybės išraiška.

 Beje, personalizuoti puodeliai gali paįvairinti Jūsų darbo vietą. Juk aprangos kodas jiems netaikomas! Renkantis iš mūsų pateikiamo asortimento, Jūsų laukia originalios dovanų idėjos, bei gausybė variantų, kaip papuošti puodelį. Galite neabejoti, kad tai ne tik puiki dovana, bet ir geras būdas pakelti sau nuotaiką, užsisakant individualų puodelį asmeniniam naudojimui.


Kokius personalizuotus puodelius siūlo „Gravidėja“?


 Puodelis yra indas, kuriuo kiekvienas mūsų naudojasi kasdien, be to, kelis kartus per dieną. Namuose ar darbe – puodelis visada po ranka. Tai reiškia, kad dar vienas egzempliorius tikrai ras garbingą vietą savininko namuose ar darbovietėje. Šiuolaikinės technologijos, tokios, kaip graviravimas lazeriu, suteikia galimybę paprastą indą paversti tikru meno kūriniu. Tai originali dovana bet kokia proga!

 Mūsų asortimente rasite šaunius, įvairiaspalvius puodelius su populiariomis citatomis bei originaliais užrašais. Be abejo, laukiame ir Jūsų individualių pageidavimų galimiems užrašams ar grafiniams elementams. Mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti net pačius netikėčiausius sprendimus. Spaudiniai, kuriais puošiami personalizuoti puodeliai, yra ryškūs, aiškūs ir pastebimi. Gerti iš tokio puodelio – vienas malonumas!


Personalizuotas puodelis – išties nuoširdi dovana!


 Nudžiuginkite save ar savo artimuosius, papuošdami individualius puodelius linksmais užrašais, įkvepiančiomis citatomis ar smagiais paveikslėliais. Puodelis su šmaikščia citata – šauni dovana pokštų gerbėjams! Jūsų kolegos tikrai nusišypsos, kaskart gerdami mėgstamus gėrimus iš puodelio su linksma citata. Pavyzdžiui: „Savaitės planas – laukti penktadienio“. Lygiai taip pat džiaugsis Jūsų artimieji, kuriems padovanosite stilingą personalizuotą puodelį.

 Vargu, ar lieka abejonių, kad personalizuoti puodeliai – originali dovana įvairiomis progomis. Nesvarbu, ar sveikintumėte sukaktuvininką, draugus, kolegas ar savo darbo vadovą, visi jie trokšta asmeninio dėmesio. Todėl, personalizuotas puodelis tikrai nedulkės lentynoje. Juk visi mes mėgstame kavą ar arbatą. Ir, be abejo, mums svarbi šiluma ir nuoširdus dėmesys. Tad, jeigu mąstote, ką dovanoti švenčių proga, mes Jums siūlome originalius personalizuotus puodelius. Artimieji, draugai ar kolegos tikrai įvertins Jūsų pastangas, kuriant tokią nuoširdžią dovaną! Tai taip pat puiki reprezentacinė dovana įmonės partneriams ir klientams. Jeigu norėtumėte pasisemti dar daugiau verslo dovanų idėjų, kviečiame apsilankyti mūsų BLOGE.


SaugomaĮvertinimas


4.88
(24 įvertinimai)