tortas gimtadinis jubiliejus

  Artimą žmogų sveikinant gimimo dienos ar išskirtinio jubiliejaus proga, visada norisi jį ypatingai nustebinti ir pradžiuginti, todėl siūlome Jums išrinktas gimtadienio ar jubiliejaus dovanas paversti išskirtinėmis, kartu sugalvoti originalų dovanų dizainą. Atsižvelgdami į jubiliato pomėgius ir asmenines savybes, galite padovanoti originaliu užrašu ar simboliu dekoruotą žiebtuvėlį, bokalą, išskirtines sąsagas, pamiegoti mėgstančiam jubiliatui puikiai tiks subtilia užuomina papuoštas žadintuvas. Ieškantiems dovanų gimtadienį švenčiančiai moteriai ar merginai, pasiūlysime graviruoti veidrodį, laikrodį ar jos mėgstamų kvepalų buteliuką. Daugiau idėjų mūsų BLOGE

  • Greitas darbų atlikimas
  • Siunčiame kurjeriu 
  • Graviruojame visomis kalbomis

Rašykite mums el. paštu [info@gravideja.lt] arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:

  • dominančio ar turimo daikto nuotrauką/nuorodą
  • norimą graviruoti tekstą ar vaizdą
  • vienetų skaičių
  • ar būtų reikalingos siuntimo paslaugos
  • > kaina nustatoma pagal pateiktą informaciją

Kaip atsiskaityti už paslaugas ar prekes?

 


Atliktų darbų galerija Kitos dovanų idėjosSveikinimai jubiliejaus gimtadienio proga


 

Sveikiname jubiliejaus proga ir linkime:

nepakartojamų akimirkų, džiaugsmingų valandų, prasmingų dienų, laimingų metų! Paversk svajones tvirtybės tiltu, Te penkiasdešimt švyti su aušra! Neleisk likimui kryžkelėj apvilti, Bet ąžuolu šlamėki visada. Ne visos audros nuoskaudas palieka – Po jų sušvinta mėlynai dangus … Tegu tikrove virsta tavo siekiai, Lai negandų Tavam kely nebus .  


  Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą – ryškią ar blankią, tačiau ypatingą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus – metus, valandas, dienas. skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus. Tau mielas (-a), suskaičiavo 50. Tai ir daug ir mažai. Daug, jei matuosime nuveiktais darbais, mažai, jai kalbėsime apie žmogaus amžių. Na ir kas, kad 50. Tai tik du kartus po 25. Tai tik dvi ugningos jaunystės viename taške, tai prabėgusių ir ateinančių dienų prasmingo skrydžio apmąstymas.  


  Skubėjo vasaros ir žiemos Prabėgo laikas neramus Šį kart gegužė suskaičiavo Septyniasdešimt penkerius metus Nenusimink, kad laikas skrenda, Tarytum paukščiai į šiltus kraštus, Jums jubiliejų gražų dovanoja, O metai verčia vis naujus lapus.  


  Pusę amžiaus drauge- Ir džiaugsme, ir varge- Lyg akimirka metai Prabėgo… Na tai kas, kad Sunkėja vis metų našta- Širdyse liks pavasariui Vietos… 80! Nei daug, nei mažai, O plaukuose gyvenimo našta Jau audžia baltą juostą. Nors juostos ir spindės plačiai Bet nebaigti darbai Neleidžia jums prisėsti…  


  Nuvyto rožės 50 – mečio proga, Nuvyto jų rausvi žiedai Ir štai atėjo 50 metų, o pasakyk ar pajutai. Žinoma nespėjai pajusti Kaip atėjo ši brangi diena, Mes norim palinkėti, kad jus lydėtų laimė, džiaugsmas, šypsena!  


  Nenurimk širdie, išplakus šitiek metų, Patyrus visko: vargo ir džiaugsmų, Tegul gyvenimas metus iš naujo rašo, Ant sidabrinių Jūsų smilkinių. 50-mečio proga sveikina ir laimės linki …  


  Ne, širdis nesensta ir nežyla, Jeigu ji turtinga ir dosni. Lyg saulės spinduliuos sušyla Tie, kuriems gerumą dalini. Aštuoni dešimtmečiai praėjo, Širdy gerumo neužgniaužė, Ir jis išsaugotas tarp vėjų Visus dar šildo, tarsi laužas.  


  Gyvenimo ratai vis sukas ir sukas Ilgėja kelių atkarpa … Ateina brandusis rudenio ūkas Ir plaukus pribarsto šarma. Tik širdis vis tokia kaip kadaise Dosni ir be galo gera Tebūna gyvenimo žiemos nebaisios, Tešildo vaikų šiluma. Gyvenime viskas praeina – Ir džiaugsmas, ir ašaros, skausmas. Tik metai rikiuojas į eilę. Ir plaukus sidabru nubarsto. Geriau neskaičiuokite metų, Tegul Jūsų dienos dar žydi. Jaunystę, kuri jau praėjo Tegul anūkėliai palydi.  


Ėjo metai po vieną, tau kažka nešdami. Sutinki ir šia diena neramia širdmi. Daug metų prabėgo, su daina ir džiaugsmu. Lai skambesnis už dainą, šis gimtadienis bus.

 


   Tą diena, kai gimei, nušvito saulė, O žvaigždės ėmė kristi iš dangaus. Gėlių žiedais pasipuošė pasaulis Ir laimė šyptelėjo tau.  


   Būk laiminga(s) tame sapne. Kurį žmonės vadina gyvenimu. (XX) metų sukakties proga Noriu palinkėti visa kas gražu ir gera, Kas atveria duris į laimę ir džiaugsmą.  

   Taip nesenai tu pievomis bėgiojai Basa, vienplauke galvele, Šiandien tau ((16))-lika suėjo Ir atsisveikinai su vaikyste. Tau prieš akis dar daug takų, takelių Sustoti ir ne ten pasukt gali, Bet visų svarbiausia nors ir praradus savo kelią, Visada išlikti žmogumi.  


  Būk žvaigžde,- Kad kiekvienas ištiesęs rankas, Nuskinti tavęs nepajėgtų. Būk liepsna,- Kad palietus nudegtų rankas, O paskui dar ilgai perštėtų. Būk vanduo,- Kad jį ne kiekvienas Supurvintom kojom perbristų. Būk žiema ir vanduo,- Kad paskui savo skausmą apgintum. Saule būk,- Kad galėtum šviesa dalintis.  


  Saulei atiduok šilumą, vėjui – dainas, žmogui – jausmus, o sau pasilik svajas, kad viską susirinktum, ko trokšta tavo širdis! Su tortadieniu!    

SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)