Kaledu-dovanos

 Pamažu atplazdenant gražiausioms metų šventėms, oras prisipildo nekantraus laukimo, o mintyse nejučia pradedame kurti planus, kaip nudžiuginti artimiausius žmones. Kalėdoms mūsų kolektyvas ruošia gausybę originalių idėjų ir siūlo ne tik originalias dovanas, bet ir įstabius namų arba darbo erdvių papuošimus: iš faneros lazeriu pjaustytas eglutes, šventiškas vaišių dėžutes, žaisliukus eglei papuošti, kalėdinės tematikos formas ar kitas dekoracijas iš popieriaus langams ar kitoms erdvėms papuošti. Be to, specialiai Jums lazeriu išpjaustysime dailiausius šventinius atvirukus arba kvietimus, kuriais ne tik pradžiuginsite brangius žmones, bet ir pabrėšite savo kūrybingumą. Mūsų techniniai gebėjimai leis įgyvendinti Jūsų idėjas ir kartu sukurti mažus kalėdinius stebuklus. Daugiau idėjų mūsų BLOGE

  • Greitas darbų atlikimas
  • Siunčiame kurjeriu 
  • Graviruojame visomis kalbomis

Rašykite mums el. paštu [info@gravideja.lt] arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:

  • dominančio ar turimo daikto nuotrauką/nuorodą
  • norimą graviruoti ar pjauti tekstą ar vaizdą
  • vienetų skaičių
  • ar būtų reikalingos siuntimo paslaugos
  • > kaina nustatoma pagal pateiktą informaciją

Kaip atsiskaityti už paslaugas ar prekes?


Atliktų darbų galerijaKitos idėjos Kalėdoms


 


Kalėdiniai sveikinimai


 

Kai suskambės kalėdiniai varpai Ir pasakose pasipuoš eglutės, Lai užsimirš kasdieniniai vargai Ir kils dar noras žemėje pabūti. Tegul ištirps žvakučių liepsnose Širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas, Ir lai sušvis vėl mūsų veiduose Vilties ugnis lyg pranašas paguodos.

 


  Šventų Kalėdų džiaugsmas Apglėbia šiluma. Jau artinasi šventė, Palaimą nešdama. Ir suvirpės vėl širdys Nuo spindinčių kerų. Linksmų šventų Kalėdų Ir metų Jums gerų!  


  Svajonių ir vilčių naktis. Naktis lyg pasaka žvaigždėta, Kalėdos nejučia ateis, tarsi stebuklas pažadėtas. Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!  


  Eglė, sniegas ir lemputės, Kalakutas ir šakutės, Tortas, žvakės, skrandžio bėdos, Visa tai yra Kalėdos!  


  Jau žemę gaubia šaltas gruodžio grožis, Pražydo ant langų ledinės baltos rožės. O širdys virpa -tai Kalėdų ilgesys… Lai įsižiebs viltis žvaigždynų spindesy.  


  Pamirškime vargus ir šiandien negalvokim, Kas buvo, ką rytoj likimas duos. Tegu Kalėdų snaigės šoka baltą šokį – Juk reikia mūsų sielai atgaivos.  


  Tepražysta šv. Kalėdų rytą Stebuklingos snaigės ant langų, Ir pušies šakelė saulėj sidabru nušvitus Lai pavirsta niekad negirdėtu stebuklu …  


  Lai gerovės, ir laimės Šv. Kalėdos Jums teikia Te pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia, Daugiausia – sveikatos, giedriausių dienų, Šeimyninės laimės ir metų ilgų.  


  Kai puošnios snaigės krenta žemėn tyliai Ir medžių šerkšnas spindi mėnesienoj sidabru, Laimingi būkite šv. Kalėdų proga, Laimingi būkit per Naujus Metus!  


  Kalėdų stebuklas … Sutemų gniūžtes į langus mėto Kas jisai, tas keistas juokdarys? Aš prašau, kad Dievas jam padėtų,- Jis tikriausiai taip ir padarys ,- Kad lėtai per visą naktį snigtų, O ryte pragystų vyturys. Aš prašau, kad Meilė nepaliktų ,- Ji tikriausiai taip ir padarys ,- O Kalėdų žvaigždės neužgestų, Ir languos spindėtų žiburys. Aš prašau, kad mus Viltis surastų – Ji tikriausiai taip ir padarys.  


 

SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)